Opinie o Tabemax Bernard Grzanka Maciej Drecki sp.j. w Białe Błota

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Tabemax Bernard Grzanka Maciej Drecki sp.j.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Tabemax Bernard Grzanka Maciej Drecki sp.j. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż telefonów komórkowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tabemax Bernard Grzanka Maciej Drecki sp.j. w Białe Błota

Ala

Wczoraj cały dzień na kacu a dziś zobaczymy?

Agata

@Stefan Masz rację, każdy ma wybór. Pracujesz może w Tabemax? Jeśli tak, to co możesz powiedzieć o pracy w tej firmie, jaka panuje tam ogólna atmosfera wśród pracowników? Twoje zdanie może okazać się pomocne dla innych użytkowników, dlatego zachęcam do aktywności. @Ala Proszę, rozwiń swoją wypowiedź, gdyż poprzednia nie do końca jest jasna. Pracujesz w tej firmie?

Ala

Dalej spacery nic się nie zmieniło stała pensja cały czas tylko chodzą

Stefan

Nikt na siłę nie trzyma w firmie

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Tabemax Bernard Grzanka Maciej Drecki sp.j. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku MONTER PODZESPOŁÓW ELEKTRONICZNYCH I ELEKTROMECHANICZNYCH (NR 1651). Jaki był jej rezultat?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
Andrzej Buła

I jak tam ranna zmiana bez palenia? Daliście radę? :O

Ala

Może w końcu zabiorą się za nich !

Alek

Tak pensja stała to można chodzić i czas szybciej mija !

Andrij

Może w końcu przestaną łazić i zaczną pracować

Vladimir Zapierdalaczkis

Dojdzie do tego, że będziemy szczać i (usunięte przez administratora) ze stoperem w ręku.

Nie paląca ale wychodząca

Czegoś tu nie rozumiem. Niech mi ktoś proszę wytlumaczy. Zakaz palenia od maja ...ok rozumiem,ale dyrekcja powiedziała, że przez palaczy tracą kasę. Że sobie podliczyli że są stratni..hmm JAKIE KURNA STRATNI?!! LUDZIE ZAPIERDA-LAJĄ NA AKORDZIE I TO POWINNA BYĆ ICH WOLA CZY SE PÓJDĄ ZAJARAĆ CZY NIE?! Poza tym... Usiądźcie z pośladami na 8h i nie wstawajcie to od razu zrozumiecie czemu wychodzi się na te 5min . Ja nie palę ale musze czasem wyjść i chociażby sie przewietrzyć. To już tez mi nie bedzie wolno rozprostować kości i zaczerpnąć powietrza?!!!Na hali duchota. Walka o wiatraki. A wiatraki nie zastąpią powietrza ( ps . Te czarne duże wiatraki to jakaś porażka, ledwo dmuchają i to od początku jak byly kupione) Czlowiek musi wstać na kilka minut !!!! Nie róbcie dyrekcjo (usunięte przez administratora) ! A tak ogólnie to milego dnia wszystkim życzę :)

ASIA

PANI PAKOWACZKA BYŁA NA KONTROLI JAK SOBIE GÓRA RADZI

Filip

Jak się zaczyna pracować to z zasady dają najniższą. Trzeba pokazać co się potrafi

reel

Czy to prawda, ze w tej firmie zarobki kulaja sie kolo 1650zl na reke? Trzy zmiany? Troche to smieszne. Chyba tylko desperaci tam pracuje. Jak to wyglada na prawde?

Ale agi o co tobie chodzi

Agi
@anonymous

O to , że niektóre osoby czepiają się czy ktoś napisał bezbłędnie opinie, ale nie zauważają już treści i przekazu. Zamiast naśmiewać się i kogoś poprawiać może trzeba zdać sobie sprawę , że nie wszyscy mieli z ortografii 5+, niektórzy mają dysleksję...a niektórzy są poprostu głuchoniemi i piszą nieskładnie bo tak właśnie sie nauczyli. Napisałam poprzedni komentarz z błędami żeby udowodnić, że mimo błędów da się zrozumieć mój wpis. Wiec to nie opinia jest problemem tylko ludzie są złośliwi i czepiają sie bezsensu błędów ortograficznych zamiast skupić się na treści.

Agi

Po piersze.zamijcie śie lódzie sobom . Pszyjźć do pracy .zrobici swoie i do domó. Nieh karzdy patży na siebie. Po drógie. Czy ktoś mimo mojich błenduw nie zrozómiał treści? ???? Bo ówarzam rze czepianie sie o pisownie lódzi nie ma sensó. Jak kogoś boli to nieh nie czyta.

Pracownicy

ZDROWYCH I WESOŁYCH ŚWIĄT DLA CAŁEJ FIRMY .

Olo

Bardzo śmieszne

Obserwator

Zawiść ludzka nie ma granic. Nie ma ludzi lepszych i gorszych. Każdy ma to, co sobie wypracował. Może warto skupić się na pracy, być może ktoś Was w końcu dostrzeże, po kilkunastu latach przekladania płytek na testerze. A jeśli nadal będziecie mieli problem, polecam maść na ból (usunięte przez administratora)

ZGADZAM SIĘ JEŚLI CHODZI O PANIĄ PAKOWACZKO - KONTROLERKĘ UWAŻA SIĘ ZA LEPSZĄ OD NAS !!!

Elektronik

Uważajcie na panią z kontroli która uważa się za wielkiego fachowca i elektronika a przecież większość kariery zajmowała się pakowaniem a teraz nie pogadasz ! Czepia się o byle co !!!

Zostaw merytoryczną opinię o Tabemax Bernard Grzanka Maciej Drecki sp.j. - Białe Błota

• Jak się pracuje w Tabemax Bernard Grzanka Maciej Drecki sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Tabemax Bernard Grzanka Maciej Drecki sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tabemax Bernard Grzanka Maciej Drecki sp.j.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 4 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Tabemax Bernard Grzanka Maciej Drecki sp.j.
2.8/5 Na podstawie 117 ocen.

Tabemax Bernard Grzanka Maciej Drecki sp.j.