Opinie o Tabemax Bernard Grzanka Maciej Drecki sp.j. w Białe Błota

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Tabemax Bernard Grzanka Maciej Drecki sp.j.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Tabemax Bernard Grzanka Maciej Drecki sp.j. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż telefonów komórkowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tabemax Bernard Grzanka Maciej Drecki sp.j. w Białe Błota

Miras

A może to ty jesteś nierobem ?

Your nightmare
@Miras

Na pewno nie takim jak ty placzku. Kolejny cebullak któremu żal (usunięte przez administratora) ściska.

Wbrew zapowiedziom dyrekcji że przyjżą się pracy ludziom ze stałą to nic się nie zmieniło nadal nic nie robią ale nadgodziny to i owszem

Your NIghtmare
@Monika

skonczcie juz plakac nieroby, ile mozna wyczytywac tych waszych zali na forum. Jak masz jakis problem, to podejdz do takiej osoby i zwroc jej uwage. Ciagle placz, i placze.

Miras

Znów ściemniacze na nadgodzinach !!!

Kto ma czas siedzieć w szatni i słuvhać co gadają na palarni

Dorcia
@anonymous

Ci co nie mają co robić, z polecenia a nawet sami brygadziści. Sama widziałam. Ogólnie to ściany mają uszy.

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Tabemax Bernard Grzanka Maciej Drecki sp.j. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku MONTER PODZESPOŁÓW ELEKTRONICZNYCH I ELEKTROMECHANICZNYCH (NR 1651). Jaki był jej rezultat?
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Dorcia

UWAGA! Okna wychodzące na palarnie(męska szatnia u góry) są ostawione przez podsłuchiwaczy. Podsłuchują i donoszą co kto mówił.

ZGADZAM SIĘ CO TO JEST 2 ZŁ A SZEFOSTWO TWIERDZI ŻE TO BARDZO DUŻO I O NASTĘPNEJ PODWYŻCE MOŻEMY TYLKO ŚNIĆ !!!

@Kasia

Policzmy 2 zł x 188=336 zł razy okolo 350 ludzi produkcyjnych daje kwote okolo 117 tys do tego zuz srus bo jeszcze placa za nas podatki o ktorych wiekszosc z was nie wie.To tak lekko 150 tyś do tego całą reszta firmy biura , jak to mówimy ludzie na zerowkach .Myślę że ponad 200000 tyś to mało miesięcznie. Wiem że zarabiamy malo jak na dzisiejsze czasy ale to nie winna tych dwóch Panow nie oszukujcie siebie I wszystkich którzy czytają to forum.Moim zdaniem jest dobrze i faktycznie szukajmy oszczędności U nas. Oki jest darmozjadów to wiemy, piszmy informujmy !Jak zobaczą że są pilnowani to i nam będzie lżej,będzie praca pod nas podstawiona ,jak będzie zła norma to będą się bać Nas olewa tak jak do tej pory.My robimy na nich ie odwrotnie i Oni są i pracują tylko dlatego że mają Nam pomagać i zorganizować prace. Mowicie ze sa Panami ,a ja Wam mowie ze nie są jak udowodnicie nie pisaniem na forum tylko mówiąc o tym głośno będzie inaczej.Boisz się przysłowiowe skrzynki są wyjściem.

@Kasia

Podwyżka podwyżką. Będą mieli z czego dołożyć do najniższej.

Ptaszek

Kontrolerzy mają czas na wszystko a my musimy czekać ma płytki do dalszej produkcji

@Ptaszek

Dlaczego bo od nich zależy kto dostanie selekcję a kto nie.Wiadomo że kto jest lubiany nie musi sie bać .Nikt się nie odezwie ludzie na akordzie bo kto chce mieć zabierana premie. Nikt nic nie powie to jest oczywiste.Brygadzissci czy Mistrzowi nie bo chcą żeby odbierali wyroby bo muszą nam dac pracę i wysłać godziny.Zle potraktowanie kontrolera i zaczyna się odbieranie wszystkiego w zwolnionym tempie. Awantura nie wchodzi w grę bo Nasi przełożeni nie chcą wpaść w niełaske. Wiadomo jest że wystarczy chcieć i zaraz kogos można załatwić. Więc brniemy w to że nic się nie da zrobić bo kto ma im zwrócić uwagę. Skoro powiedziane było niejednokrotnie że oni wiedzą co i jak mają robić. Co w skrócie oznacza. Jestem Bogiem!

@Miroslaw

Kontrola i tak nic nie wie. Zespół niedoinformowanych ludzi przy jednym stole.

Lider z optycznej

Przyjmują każdą ilość ludzi zapraszam i polecam

pedro
@Lider z optycznej

"lider z optycznej" xD macie poczucie humoru.

@Lider z optycznej

Zapraszaj, ale nie polecaj.

Anka

Odnośnie wazeliniarstwa. Jest pewna osoba na dziale P2, ani to wyglądu ani rozumu. Kabluje na wszystkich. Jest to ogólnie osoba nielubiana. Sama na śniadanie, sama do pracy i z pracy. Ogólnie jest przyzwolenie w zakładzie na takie wazeliniarstwo. Ale jak ktoś nie ma swojego życia to musi zająć się życiem innych. BRAWO TABEMAX. Ale przysłowie mówi: karma wraca. Czekam na ten DZIEŃ. Pozdrawiam osoby, które nie latają z każdą pierdołą do brygadzisty.

@Anka

Co się przejmujesz.Napisz oficjalnie kto to i będzie po sprawie.Czasem trzeba coś zgłosić, co nie znaczy kablować.Absolutnie

@Mokweusz

Coś zgłosić a podłożyć komuś świnie robi różnicę. Wiem co piszę. Odnośnie nazwiska tej osoby-muszę dojrzeć do ujawnienia. Może kiedyś napiszę. Osoby, które to czytają pewnie wiedzą o kogo chodzi.

Mokweusz

Stwierdzam fakty.Ktoś ten bełkot musi czytać.Nie chodzi o ludzi którzy pracują w zakładzie.Piszę o ludziach, którzy chcą być może przyjść tam do pracy.Jak pomyślą, że tam jest poziom przedszkola, który jeszcze narzeka na kasę, to sam sobie odpowiedz na pytanie...Co sądzę o Tabemax ?

@Mokweusz

Na poziomie przedszkola są tam zarobki więc tacy ludzie jak najbardziej się tam nadają. Atmosfera nielepsza. Zakład właśnie szuka takich nedouczonych ludzi, za dużo nie będą się wychylać.

Mokweusz

W którym momencie stwierdziłem, że nie ma masz racji.Jak najbardziej potwierdzam.Nie ma to jednak nic wspólnego z jakąś ortografią i interpunkcją.

@Mokweusz

To nie mam racji czy potwierdzasz? Każdy ma swoją rację. Zapewne Ty swoją i ja swoją.

Mokweusz

Zgłupiałeś ?. Jakie ma znaczenie wykształcenie do poprawnej pisowni ?. Znaczy, że wszyscy ludzie po szkole zawodowej bełkoczą i nie wiedzą co piszą. Jak można napisać "ludzią" zamiast "ludziom".To potrafi nawet dziecko, które nie studiuje. Mam wspaniałych znajomych po szkole zawodowej i nigdy w życiu ich pod tym względem nie oceniałem.Mało tego.Wolę jak oni mnie poprawiają w pisowni.To jest dla mnie ważne

Co Ty z tą nauką języka polskiego? Czy Ty jesteś od rozliczania ortografii? Dużo ludzi, którzy tu piszą mają wykształcenie zawodowe, niekiedy podstawowe. A Ty co? Po polonistyce? Jeśli tak to zmień zawód i ucz dzieci w szkole poprawnej ortografii. Nie tędy droga, by wytykać błędy innym, Panie dobrze wykształcony. Pozdrawiam mniej uczonych.

Mokweusz

Hej.Powiem Wam tak.Po pierwsze ktoś już wcześniej napisał...nauczcie się języka polskiego zanim zaczniecie biadolić, bo tego nie idzie czytać.Po drugie macie rację, są ciężkie czasy i słabe pieniądze. Pracowałem 8 lat na akordzie i teraz kolejne 7 na stałej.Są tylko chwile swobodne.Nie macie zielonego pojęcia.Przynajmniej na moim dziale.Mało mnie interesuje kontrola, brygadzista itd. Czasami ledwo żyjemy z przepracowania.Nikt nie biadoli.Nie podobałoby się to już by nas tam nie było.Zupełnie inne czasy.

Pracy jest tak mało że ledwie wyrobisz na 60% ale nadgodziny są i kto zarabia - WIADOMO ci co nie muszą szarpać tylko wpaść do firmy i jest ok.

@Kasia

Musicie uwierzyć że Oni nie decydują kto przychodzi na nadgodziny. Jest to decyzja która zapada w biurach.Piszecie o Tych nadgodzinach i mam takie wrażenie że boli Was to że ktoś ma inna pracę inne obowiązki.To tak brzmi _ dlaczego ona to robi a nie ja dlaczego ona ma lepszą pracę dlaczego dzisiaj wyrobiła na 8 a ja 7 .Odpowiedź jest prosta nie Ty decydujesz kto i co robi.

Asia

Zgadzam się że są bogowie i nawet dwie boginie co mają ludzi za nic ciekawe jak by sobie poradzili na produkcji bez neta i pogaduszek

W Tabemaxsie to tylko liczy się kolesiostwo i wazeliniarstwo. Znam tam takich kilka osób. Dlatego już tam nie pracuję i dobrze mi z tym. Pozdrawiam załogę i ludzi, którzy nie wchodzą w (usunięte przez administratora)

Asia

Może teraz z pensją stałą zaczną w końcu pracować a nie tylko myśleć o nadgodzinach -)

SZEF

ALE SUPER PODWYŻKA CAŁE 1,3 zł NA GODZINĘ TYLKO SKAKAĆ Z RADOŚCI

Adolf

Witam forumowiczów. Wiecie czy przyjmują teraz do pracy? Chodzi o optyczna? Podobno raz przyjmuja a za chwilę brak pracy....odpowie ktoś? Będę wdzięczny.

Irka

Żenada

Zostaw merytoryczną opinię o Tabemax Bernard Grzanka Maciej Drecki sp.j. - Białe Błota

• Jak się pracuje w Tabemax Bernard Grzanka Maciej Drecki sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Tabemax Bernard Grzanka Maciej Drecki sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tabemax Bernard Grzanka Maciej Drecki sp.j.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 4 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Tabemax Bernard Grzanka Maciej Drecki sp.j.
2.8/5 Na podstawie 117 ocen.

Tabemax Bernard Grzanka Maciej Drecki sp.j.