Opinie o Tabemax Bernard Grzanka Maciej Drecki sp.j. w Białe Błota

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Tabemax Bernard Grzanka Maciej Drecki sp.j.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Tabemax Bernard Grzanka Maciej Drecki sp.j. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż telefonów komórkowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tabemax Bernard Grzanka Maciej Drecki sp.j. w Białe Błota

Jeśli dana osoba przychodzi nastawiona na zarobek to jest w stanie na odpowiednim dziale zarobić nawet 2800 zł . Jestem na tym forum pierwszy raz i nie sądziłam że opinie są aż tak złe. Brygadziści bynajmniej na mojej zmianie są bardzo życzliwi i nigdy nie było problemu żeby dostać urlop . Są minusy tak jak w każdej firmie ale nie sądzę żeby były tak rażące żeby tam nie pracować. Wypłaty są zawsze na czas. W firmie są dodatki na święta ( Fakt że nie są one regularne , ale są). Moim zdaniem jak się starasz tak zarobisz.

@:)

2800,- :))))))))))))))))))))))))))))))

Maska
@anonymous

2800??? XD hahahhahahahahah

Zytka

Jest możliwość zarobienia na nadgodzinach ale tylko na wyrobie końcowym i to głównie ci ze stałą pensją !

Nina
@Zytka

Tak, zarabiamy na montażu końcowym.Ale to my sami sobie wyrabiamy tą pensje, chętnie się zamienię,przepracuje chociaż tydzień na końcowym,będąc odpowiedzialną za wszystko (nadruk, przewód,brak elementów na płytce,kulki cyny po kontroli optycznej,itp)to pogadamy.☺

Jestem zainterespwany ale jeśli będę miała dtałą pensję

Agata

Tabemax aktualnie poszukuje kandydata na stanowisko: Kontrola Optyczna i Naprawy. Do wymagań należy wykształcenie elektroniczne, zdolności manualne, dobry wzrok i umiejętność lutowania. Czy ktoś jest zainteresowany rekrutacją do firmy? Dla ułatwienia dodaję link: http://www.tabemax.com.pl/pl/page/praca.html

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Tabemax Bernard Grzanka Maciej Drecki sp.j. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku MONTER PODZESPOŁÓW ELEKTRONICZNYCH I ELEKTROMECHANICZNYCH (NR 1651). Jaki był jej rezultat?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
Zytka

Musisz trafić na dobrego brygadzistę to może coś załatwisz.powodzenia

Bezrobotny

Dajcie namiary z kim trzeba załatwić żeby mieć stałą pensję to też się u wad zatridnię bp fajnie brać kasę za fri

Znów ścimemniacze zaliczyli sobotę i tak to funkcjonuje.Każdy by tak chciał ale tak płacą tylko stałym a szefostwo nic nie widzi

No wiesz pracy jest mało to akordowców nie potrzebują a ze stałą to przyjdą i jest i wsio ryba posiedzą to i tak im zapłacą tak to już jest w tej firmie na akoakordzie szarpiesz i nie wyrobiszsz normy bo nie ma z czego a stałych to nie dotyczy mało pracy mniej robią a pensja jest

To jak to jest w tej firmie ?mogą zarobić tylko ludzie na stałej pensji a co z akordem ?

Stella

Czy firma prowadzi aktualnie jakieś rekrutacje?

Agata

@Zytka Twoja wypowiedź w dalszym ciągu nic nam nie mówi. Mogłabyś zatem jeszcze raz wypowiedzieć się o firmie Tabemax w sposób merytoryczny? Myślę, że inni użytkownicy forum będą Ci za to wdzięczni.

Zytka

Palacze siedzą w klatce jak małpy w zoo i wszyscy ich obserwują

Agata

@Zytka Co konkretnie chciałaś przekazać użytkownikom forum poprzez swoją wypowiedź? Jest ona mało zrozumiała, więc może byś ją nieco rozwinęła? Być może w ten sposób pomożesz osobom, które chcą aplikować do Tabemax. @Gorąco Czy Twoja wypowiedź odnosi się do sytuacji w firmie? Pracujesz albo pracowałeś tam?

Gorąco

Klimy nie ma..a raczej nie czuć.. to może by chociaż wodę dali? Bo dystrybutor z wodą sie ksztusi cos ostatnio

Zytka

Cały czas chodzą jak święte krowy !!dyrekcja miała rozliczać i nie mogą sobie poradzić. Kto zabroni na stałej chodzić nie przejmują się niczym

Agata

@anonymous Co konkretnie masz na myśli? Twoja wypowiedź zdaje się raczej niewiele mówić użytkownikom forum o specyfice pracy w Tabemax. Bardzo bym Cię prosiła, abyś zatem ją uzupełnił. Czy pracujesz albo pracowałeś w wyżej wymienionej firmie? Co możesz nam powiedzieć o warunkach pracy tam panujących? Zachęcam Cię do wzięcia udziału w dyskusji.

Ciekawe czy opiszą nas za dodatkową noc

Agata

@Ala @Gotowa @Zo Wasze komentarze zdają się mieć niewiele wspólnego z głównym tematem tego wątku, czyli o pracy w Tabemax. Może jednak posiadacie jakieś aktualne informacje, które dotyczą tego pracodawcy i zechciałybyście się nimi z nami podzielić? Wasze uwagi mogą okazać się pomocne dla osób planujących wysłanie do nich CV.

Zo

Hej dziś daje rade

Gotowa

No wiesz dziś kasa za przyjazd byle do 13

Zostaw merytoryczną opinię o Tabemax Bernard Grzanka Maciej Drecki sp.j. - Białe Błota

• Jak się pracuje w Tabemax Bernard Grzanka Maciej Drecki sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Tabemax Bernard Grzanka Maciej Drecki sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tabemax Bernard Grzanka Maciej Drecki sp.j.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 4 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Tabemax Bernard Grzanka Maciej Drecki sp.j.
2.8/5 Na podstawie 117 ocen.

Tabemax Bernard Grzanka Maciej Drecki sp.j.