Opinie o LG w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy LG. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie LG o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż sprzętu i akcesoriów telekomunikacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LG w Warszawa

obiektyw

Nic nie mowia wiec zadnegoo przelewu nie bedzie. Nie bedzie robole!!!

miał byc przelew i co nic nie ma....

eeeeeeeee

jupi mam 3 stówy na koncie :)

jolka

moze bedzie nikt naprawde nie jest cisza i tajemnica a my wszyscy sie nakrecamy

Technik utrzymania ruchu

Rozmowa z Panem z HR’u, typowe pytania: dlaczego LG? Dlaczego decyduje się Pan na tą pracę? Później rozmowa z szefem działu Ur

Rodzaje czujników, po co są w programach plc itp. Różnica między stycznikiem i przekaźnikiem, Jaki otwór pod M8 Jak zmieniać kierunek obrotów silnika

logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
logo firmy PHP Backend Developer
HR

OFICJALNIE POTWIERDZAMY DZIS BEDE ROBIONE PRZELEWY

hoho

Będzie dzisiak kasa?

Olek

ja tez mam deski z tego grubasa co sie buja bez koszulki po sztani he he he

Kiedy ta kasa?

żaden

to jak to nikt nie wie kiedy będą pieniądze....tajemnica jakaś?

kapral

a general pracuje?

gggg

Ciekawe co masz na koncie

operador

Ja jórz mam na kącie

cacana
@operador

jasne

bombaj
@operador

jesteś totalnym imbecylem... popatrz najpierw na swoją ortografie i pisownie...normalnie patologia aż płakać sie che

BB
@bombaj

nie płacz już ,WIELKI BRAT CZUWA NAD tobą

JOLKA

BEDZIE BEDZIE ALE NIKT NIE WIE KIEDY

odlot

co z premia kiedy bedzie na koncie

Agnes

ja mam wogle w tej firmie deski z tego grubaska ok 30 z brygady A, co zawsze na koniec w szatni sciaga koszulke i paraduje po niej chwalac sie brzuchem he he he i jaki to on nie jest macho he he smiech na sali wogle jak ta firma i te wszystkie 13, 14 i 15 !!!

rework

pierwsze slysze za na reworku ma sie podstawe 2500zl!!!! chyba ze jeste subem albo shiftem to ok !!! znajoma ktora tam pracuje mowila mi ze cienko tam placa :( :( :( troszke wiecej niz na lini...

zainteresowany
@rework

jak nie pracujesz w lgd to po prostu mówiac kolokwialnie ni e wpi...dalaj się nie pozdrawiam

ekspert

22 stycznia nie daleko więc wypłata 60% PODSTAWY od wypracowanych zysków coraz bliżej. Ja już zacieram rączki a WY? Wypłacone będzie na bank. Pewne info ;-)

llll
@ekspert

następna pusta pała co za pare groszy zrobi z siebie ciote.

socjopata
@llll

Nie musi juz jest!!!!!

kkk

Poważny wyciek azotu w fabryce wyświetlaczy LG spowodował śmierć dwóch osób – podaje oświadczenie firmy. Awaria miała miejsce na południu kraju w mieście Paju, około 40 km na północ od stolicy Korei, Seulu. Wypadek miał miejsce po południu czasu lokalnego. Tragedia rozegrała się podczas rutynowych prac naprawczych na dziewiątym piętrze fabryki, w dziale, gdzie produkuje się wyświetlacze do telewizorów. W skutek inhalacji azotem, jeden z mężczyzn zmarł na miejscu. Mimo szybko podjęj akcji ratowniczej, druga osoba zmarła w drodze do szpitala. Wypadek spowodował także objawy u czterech innych osób – jedna z nich znajduje się w ciężkim stanie. LG w swoim oświadczeniu przeprasza za ten wypadek i zamierza dołożyć wszelkich starań, by podobne wydarzenia nie miały miejsca w przyszłości. Przyczyny wycieku nie są znane – w tekście wystosowanym przez firmę znajduje się zapewnienie, iż LG pragnie jak najszybciej wyjaśnić okoliczności zdarzenia. To jeden z wielu przypadków, gdy w fabrykach firm technologicznych zawodzą procedury bezpieczeństwa. Od dawna mówi się o fatalnych warunkach pracy w azjatyckich wytwórniach – pracownicy skarżą się przede wszystkim na ogromną presję, stres, niskie płace w stosunku do wykonywanej pracy, choroby zawodowe i despotyczną hierarchię w miejscu zatrudnienia. Nie tak dawno wiele mówiło się o Foxconnie, gdzie podobne przypadki miały miejsce. Jest to jednak bardzo typowe dla krajów azjatyckich i tych z Ameryki Łacińskiej, gdzie koszty produkcji zbija się maksymalnie na płacach dla pracowników i dąży się do maksymalnej wydajności, kosztem zatrudnionych w fabrykach osób.

widzacy
@kkk

Spoko zaplaca zatuszuja i bedzie wina pracownika u nas tez byl wypadek smiertelny w 2007 roku i rozeszlo sie po kosciach

rework

jak to jest jałmuzna dla CIebie to oddaj im te pieniadze jak daostaniesz!!! powiedz im ze nie chcesz ich!!!Zarabiasz 1300 zl na lince w porywach 1400 zl jak zrobisz "setke" wiec taka premia w wysokosci 400 zl dla Ciebie to jak marzenie!!!

opc
@rework

Mozliwe ze tyle zarabiasz na reworku to i tak duzo bo jak jest nawal pracy to szybka pomoc dla was nadchodzi w postaci dodatkowych rak do pracy bo za duzo sie op..dalacie!! moja stawka wynosi 2500 wiec troche wiecej zarobie niz napisalas/napisales chodzo o to ze premia jest za niska do tego co robimy nazywajac to premia od zyskow?? generujemy milionowe zyski a dzieki polityce panstwa firma taka jak lg nie placi w efekcie 7 roznych podatkow wiec dalej bierz te 400 zl premii i badz szczesliwy/szczesliwa ze operator w koreii zarabia 4 razy wiecej przy mniejszym nakladzie pracy ze swojej strony.

olooo

niedawno było tak przychodził master i mówił musisz odebrac nadgodziny bo to decyzja menadżera a potem do wypłty okazuje sie , że komu chcieli to wypłacili a tak straszą menadżerem ,który nie wie co dzieje się w firmie master przesiedzi w swoim pokoju i odiera relacie T/T , która sie nudzi i plotkuje na całym zakładzie

lola
@olooo

ten master to wojtuś ???

Zostaw merytoryczną opinię o LG - Warszawa

• Jak się pracuje w LG?

Zobacz opinie na temat firmy LG tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LG?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LG?

Kandydaci do pracy w LG napisali 11 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LG