Netgraf - webdesign

Opinie o Netgraf - webdesign

Adam

Nie polecam. Kontakt tragedia. Obielani nam super sklep a dostaliśmy padaczkę na darmowym silniku . Wykonanie całości słabe , brak wsparcia. Radzę unikać tej firmy.

Denk
użytkownik zarejestrowany

Witam wszystkich, czy ktoś z Was może mi pomóc i wypowiedzieć się odnośnie zarobków u tych Państwa? Na jakim poziomie one są chodzi mi o dział Handlu docelowo handlowiec :) będę czekał jeśli coś podam nr komórki

WSPÓŁPRACA

NETGRAF jest firmą, która nie wywiązuje się z umów. Zaproponowano nam współpracę polegającą na wykonaniu dla firmy NETGRAF usługi graficznej. Wykonaliśmy pracę, wywiązaliśmy się z postanowień umowy, projekty dostarczyliśmy przed czasem. Firma NETGRAF nie zapłaciła nam za wykonaną pracę. Unikają kontaktu, wykręcają się wymówkami, migają się od płacenia faktur. SZCZERZE NIE-POLECAM!

Nieznany

bxm.pl mówisz zobaczymy.

lingua tya

Ja polecam bxm.pl zrealizowali dla mnie stronę linguatua.pl Pan Bartek naprawdę doradził mi dobre rozwiązanie z którego jestem zadowolona. Piszę bo współpracowałam z firmą.

Zostaw opinię o Netgraf - webdesign - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Netgraf - webdesign