MediaExpert

Opinie o MediaExpert

ewelka

Musze powiedzieć,że ktos kto ma dobry kontakt z ludźmi,mający gadane jak najbardziej może się zatrudnić.Pensja w zależności od zaangazowania.Godziny kiepskie,brak urlopu w grudniu.Nocne wyprzedaże nie planowane.Czyli 2 dni wcze sniej mówią ci że pracujesz do 22.Nie wazne czy masz wolne,masz być.Nawt jak nie ma ludzi na sklepie i tak masz mnóstwo zajęc na sklepie,firma dba żeby pracownik się nie nudził.(usunięte przez administratora)

bix

ja również poleciłbym pracę tam osobom chcącym i lubiącym sprzedawać. jak macie takie predyspozycje, to praca na pewno wam się spodoba

Janek_Wit

Cóż, jeżeli miałbym ocenić pracę w Media Expert dałbym jej 8/10. Wiadomo praca jak każda inna w sklepie, wyrabiasz normę jest ok, nie wyrabiasz robią się schody. Myślę, że wynagrodzenie to też bardziej kwestia zaangażowania i trochę wyłączenia swojego "JA", którym kierujemy się wciągu normalnego dnia. Także, polecam... ale tylko tym którzy wiedzą o co chodzi w sprzedaży :)

szczepciu21

Pracuje od 2 lat i jest super:)Pozdro ze Świnoujścia

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie MediaExpert? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
yares

Cóż, to ja dla odmiany powiem że w Media Expert pracuje mi się super. Pieniądze, to jedno... ja dla samej atmosfery i ludzi, którzy tam pracują wstaje rano i idę na zmianę. Pozdro ME Team Ostrów!!!! :D

?

3 z przodu na sklepie? zapomnij, jedynie że będziesz jakimś kierasem, ale to zazwyczaj awans owszem jest ale opiera on się na poklepaniu po plecach a na pensje się nic nie przekłada. Albo programy bonusowe, że niby takie kokosy, to są niemozliwe do wyrobienia. Albo żałosne i przytną Ci na czym innym. NIE POLECAM

Zgadzam się z tą opinią całkowicie.Warunki w tej firmie są fatalne,dla wszystkich kierowników pracownik jest NIKIM...No,ewentualnie maszynką do robienia pieniędzy...Żeby nie było,byłem bardzo dobrym pracownikiem,pokazałem na co mnie stać a po roku byłem już nie potrzebny...Pracowałem w regionie (usunięte przez administratora)Masakra...Co ten człowiek robi w tej firmie?!Kompletnie nie zna się na rzeczywistości sprzedaży,nie wie jak wygląda praca z Klientem i nie dba o swoich pracowników.Jeżeli komukolwiek zależy na losie tej firmy to niech najpierw zastanowi się jakich ludzi zatrudniają na kierownicze stanowiska....Pozdrawiam.

znany redakcji

Teraz mają nowego Generalnego :) (usunięte przez administratora)

arica

PRACOWALAM W TEJ FIRMIE! ! ATMOSFERA PRACY FATALNA I JAK KOLEGA POWIEDZIAL ZWALNIAJA ZA BYLE (usunięte przez administratora) NA KONIEC WMAWIAJA CI, ZE TO TY JESTES BEZNADZIEJNY I NIE ROZWIJASZ SIE W ICH FIRMIE: NIC TAK NIE PODBUDOWUJE CZLOWIEKA NA DUCHU I WZMACNIA WIARE W SIEBIE JAK USYSZEC TAKIE SLOWA; A NAJLEPIEJ TO JESZCZE DAC SIE IM I UWIERZYC W TE BREDNIE: ZEBY PRZETRWAC W TEJ FIRMIE TRZEBA WYROBIC SOBIE DOBRE UKLADY I BYC ZAAKCEPTOWANYM PRZEZ KOLEGOW Z PRACY: JESLI TAK SIE NIE STANIE TO " DOBRZY KOLEDZY" ZAWSZE WYMYSLA JAK TU NOWEGO WKRECIC; ZEBY POTEM BYLA PODSTAWA DO ZWOLNIENIA:

anonim - 2010-03-04 20:15:05 Odradzam prace w tej firmie, niech nikt siÄ? nie da skusiÄ? na pseudo-profesjonalizm, bo potem bÄ?dzie p??aka?? z r????nych powod??w a najbardziej finansowych!!! Mediaexpert m??wimy NIE w Poznaniu!!! gówno prawda! firma dobrze płaci tym co pracują! polecam!!

koko

Szukają non-stop... Co chwile ktoś nowy, co chwilę ktoś się zwalnia lub sami zwalniają za byle gówno... Ale to nie tylko tam. (usunięte przez administratora)

to naprawde w Poznaniu jest tak tragicznie jak wszedzie sie ludzie o tej firmie rozpisuja jak wyglada tan praca na dzialach bo moge na tym stanowisku otrzymac zatrudnienie

ŻAL!! Terg to firma która oszczędza na czym się da, bo nie wyrabia w wyścigu z konkurencją. Zarobki śmieszne, bo firma woli otwierać co miesiąc nowe mini-markety w małych miejscowościach, niż godnie zapłacić ludziom. Co tydzień inwentury i co tydzień nowe braki - pracownik ponosi odpowiedzialność materialną, a nie ochrona (sic!) Z resztą pomijając fakt, że ochrona jest skupiona na patrzeniu pracownikom na ręce, to jest ich 5 na sklepie (jeden na monitoringu, dwóch przy kasach, jeden na sklepie "zakotwiczony" przy windzie do magazynu, który pilnuje piąty)... No cóż... Może (usunięte przez administratora) myśli że to my, pracownicy powinniśmy pilnować towaru, robiąc przy okazji naście czynności jednocześnie, a ochrona to tzw "straszak"...

swidnica

Pracuję w firmie od 4 miesięcy i jeszcze nie "udało" mi się zejść poniżej(usunięte przez administratora) ( NA RĘKĘ) jak ktoś jest DUPA WOŁOWA i nie potrafi sprzedawać to nie zarobi i będzie oczerniał firmę.

Zostaw merytoryczną opinię o MediaExpert - Poznań

• Jak się pracuje w MediaExpert?

Zobacz opinie na temat firmy MediaExpert tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MediaExpert?

MediaExpert