MediaExpert

Opinie o MediaExpert

Helmut

Byłem, na rozmowie u nich w 2018r - proponowano mi max 2,4 tys, netto podstawy na rękę + jakieś premie - teraz nie wiem jak jest. Byłem na dwóch rozmowach po drugiej miał ktoś zadzwonić kiedy mam zacząć i nikt się nie odezwał. Wym czasie inna firma zaproponowała mi pracę z lepszą ofertą.

Kalbi
@Helmut

I teraz naszła Cię ochota, by się tym podzielić? Ściema

Marcysia
@Kalbi

Daj spokój Kalbi. Każdy może mieć inne doświadczenia, czegoś innego oczekuje itd. Ja swoją rozmowę przeszłam 2 lata temu. Przyjmował mnie Mateusz i do dziś pamiętam, że od razu złapaliśmy fajny kontakt. Pewnie dzięki temu też się zdecydowałam. Zostałam i nie żałuję

Grzesiu

A jakieś premie za sprzedaż to są?

Asia

Czy w media expert są zniżki dla pracowników na sprzęt ?

Janusz
@Asia

Tak ,piszą o tym we wszystkich ogłoszeniach

Krzychu

(usunięte przez administratora) Od rana samemu ładujesz towar. Masz od 1 do 6 punktów. Przyjmujesz zwroty ze sklepów. Nie odważyłem się podjąć pracę i nie żałuję.

Janek
@Krzychu

Czy do załadunku masz wózek i windę, czy ręcznie wrzucasz na pakę? Co do zarobków zgodzę się, że na C powinna być 5 z przodu, ale ruszyć (usunięte przez administratora) trochę trzeba, a nie jak taksiarz albo biurwa cały dzień przyklejony do siedzenia. Wiem co mówię, bo nie raz ładowałem dostawczaka bez windy.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie MediaExpert? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
mexx

widac ze gora czuwa ,kto pisze o tej firmie dobre opinie chyba na glowe upadl odpowiadasz za inwentury,jak brakuje ty bulisz ,wiec wyobrazcie sobie jaka motywacje masz kiedy nie wiesz ile ci zabiora druga strona medalu jest wciskanie rat(uslug finansowych ) i ubezpieczen to ja dziekuje 1600to mam wbiedronce,silka za free i premia tez jest a za braki nie odpowiadam

@mexx

Proszę o opinię w sprawie udzielanych rat w sklepie. Jak to w rzeczywistości wygląda i na czym to polega?

julek

nigdzie nie masz rat 0%, raty jak każde inne ;)

Niezbyt biedny pracownik
@julek

Prawdziwe Raty 0% są oczywiście na Allegro. Brałem tak już laptopa za 10k i sluchawki za 1.5k. IPhona tez kupiłem nowego na Allegro za gotówę, bo wyszło taniej niż po zniżkach media Expert, a tak się składa ze pisze jako pracownik. Natomiast na zniżki pracownicze zawsze opłaca się wziąć sprzętu typu pralka, lodówka i inne takie klasyczne AGD. Bo i już z telewizorem potrafi być różnie.Prawda jest taka ze dla konsumenta niska cena plus najlepsze raty to dzisiaj tylko Allegro. Szczerze i od serca.

Kiero

Praca w Łodzi dla ME jako kierowca c i ce to (usunięte przez administratora)bruttto podstawy. Plus ewentualnie jakieś premie. Stawka to komedia. Od 1-6 pkt dziennie w województwie i województwach ościennych. Czas na 1 sklep to chyba 33min. Jeśli się nie wyrabiasz juz jedną premię masz z głowy. Wszystko samemu trzeba wyładować. I oczywiście jak masz za duży przepał to juz po kolejnej premii. Także ten... Mają rozmach ????

Bartek

Firma z dobrą opinią jako pracodawca więc z pewnością dobrze się pracuje dlatego polecam.

Czy pracownicy MediaExpert chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

Adnos

Zawsze znajdą się osoby, które nie lubią się integrować ;) Osobiście dobrze wspominam nasze integracje.

Martyna

Czy są jakieś zniżki na sprzęt dla pracowników ?

Aldonka
@Martyna

Jasne, że są :)

A

Dobrze płatna firma polecam

@A

@A, rozumiem, że miałeś na myśli dobrze płatną pracę. Co jeszcze mógłbyś dodać na temat pracy w MediaExpert w Poznaniu? Wszelkie szczegóły i nieco bardziej rozbudowane opinie są mile widziane na forum! Z pewnością pomogą osobom chcącym podjąć pracę w tym miejscu.

Bebol
@A

Masło maślane. "Dobrze płatna firma" Super opinia zatwierdzona przez moderatora. Brawo!!

Pracujący

Dobra organizacja obowiązków.

Wacław

Nie przesadzajcie z marudzeniem. Firma ma opinię dobrego pracodawcy!!

Cinek

Kierowcy kat c. Byłem na rozmowie (usunięte przez administratora) i oferta pracy jest nieadekwatna do ogłoszenia. Rekrutujący (usunięte przez administratora) obiecuje wysokie premie, czaruje prezentacja na laptopie, natomiast przy szczegółowych pytaniach nie umie podać konkretnej odpowiedzi o zakres pracy oraz wynagrodzenia i gubi się . Zaoferowano mi netto (usunięte przez administratora). Umowa o prace. Kierowca jest również magazynierem, tzn jeden tydzień w miesiącu dźwiga na magazynie od 4 rano, wyładowując TIRy, bo jest więcej kierowców niż ciężarówek solo. Nosi się ciężkie pralki i lodówki wozeczkiem dwukółką. Firma zapewnia ubranie. Na magazynie temperatura jak na zewnątrz, czyli zimno. Nie wiem jak chłopaki dają rade, ale współczuję temperatury, kierownika i tego syfu i sterty śmieci na wejściu. Nie polecam. Rekrutujący jadł kanapkę podczas rozmowy ze mną... Smacznego!

Izabella

Jestem pracownikiem ME od 10 lat. Fajni ludzie, dobra atmosfera. Zarobki moglyby być zawsze lepsze;) Nie wszyscy pasują to takiej pracy stad wiele ilustracji. Trzeba lubić ludzi i to co się robi a praca taka daje wiele możliwości i satysfakcji. Firma sie ciagle rozwija i nie obcy jej los pracownika. Wiadomo. Sa ludzie i ludzie. Zależy na kogo się trafi. Moje sugestie dla MediaExpert: Pozwolić ludziom na więcej kreatywności. Pozwolić ludziom współdecydować w pewnych kwestiach. Niech się czują gospodarzami tej firmy, niech sie czują jak u siebie. Lubię atmosferę w MediaExpert za: To ze wszyscy mowia sobie po imieniu. To że szanse na prace w ME daje się każdemu bez względu na wykształcenie przez co załoga świetnie się uzupełnia.

Jeśli wypowiadasz się na forum, to bardzo proszę o przestrzeganie obowiązujących tu zasad. Wpisy powinny być pisane w sposób merytoryczny i rzeczowy oraz odnosić się ogólnie do pracodawców i oferowanych pracownikom warunków, a nie mówiące o konkretnych osobach w firmie. Skoro miałeś zastrzeżenia co do pracy lub zachowania którejś z nich, to może warto było to zgłosić pracodawcy gdzieś wyżej?

@anonymous, taka kwestia jak wysokość wynagrodzenia często ustalana jest indywidualnie na etapie rozmowy lub później. Może się ono różnić przecież chociażby w zależności od wcześniejszego doświadczenia czy też posiadanych kwalifikacji. Daj znać, czy zdecydujesz się aplikować do pracy w MediaExpert! Czy ktoś z Was aplikował niedawno do pracy w MediaExpert w Poznaniu? Jakie wymagania stawiane są przed osobami chcącymi podjąć pracę w tym miejscu?

@NOWA, nie potrafię Ci niestety odpowiedzieć na to pytanie, ponieważ nie jestem w żaden sposób związana z firmą MediaExpert w Poznaniu. Mam jednak nadzieję, że otrzymasz satysfakcjonujące odpowiedzi! Aplikowałaś już do pracy w tym miejscu czy po prostu na razie pytasz i zastanawiasz się nad tym?

@Karolina

Zastanawiam sie czy warto i czy dostane 3 tysiace na reke

@Franek, możesz napisać coś więcej? Twoja opinia jest w tym momencie dość ogólna i niewiele mówi osobom zainteresowanym pracą w MediaExpert w Poznaniu. Jeśli mógłbyś dodać jakieś szczegóły na temat tej pracy, byłoby super! @Daniel Gładki, @tyle w temacie, dziękuję za Wasze opinie, niemniej przypominam jednak, że forum służy wymianie opinii na temat pracodawców.

NOWA
@Karolina

Witam ja kie zarobki w punkcie obsługi klienta..pracownik doswiadczony z 10 letnim stażem w handlu... wielkopolska

Daniel Gładki

Jakość sprzętu, obsługa, i cały personel, to jedna wielka TRAGEDIA !!!, w sklepie na (usunięte przez administratora)nie oddają pieniędzy jak się zwraca popsutą z winy producenta rzecz !!!, sprzęt się sam rozleciał bo okazał się bublem, a Oni proponują tylko i wyłącznie wymianę towaru na nowy, ten sam wadliwy bubel. Jak się prosi o zwrot gotówki, po kilku dniach użytkowania sprzętu, który się sam popsuł, to pracownicy śmieją Ci się w twarz, i bezczelnie mówią, że w grę wchodzi tylko naprawa albo wymiana, a jak Ci coś nie pasuje, to możesz sobie iść do Rzecznika Praw Obywatelskich czy Konsumenta, i tam sobie zgłaszać. Więc poszedłem do Rzecznika, i powiedzieli Mi, że powinni bez problemu oddać całość pieniędzy, i jeszcze przeprosić, a nie bezprawnie wprowadzać klienta w błąd i utrudniać. Sprawa jest dla Media Expert z góry przegrana, bo prawo stoi po stronie konsumenta, i na pewno będą musieli oddać tą gotówkę, tyle tylko, że przez mało rozgarniętych ludzi, trzeba się niepotrzebnie nachodzić po urzędach, i naczekać na odpowiednie dokumenty, papiery, i decyzje. Mi jednak nie zależy na czasie, więc jak oddadzą te pieniądze nawet za pół roku, to i tak mi obojętne, a opinia o całym Media Expert już pójdzie w świat, i nikt od nich kupować nie będzie.

tyle w temacioe
@Daniel Gładki

Dlatego ja tam nie kupuje i w jeszcze jednej sieci euro r t v a g d.Największe dziadostwo.Kupuje tylko w sieci Metro czyli Media Markt i dawny Saturn.Może i jest odrobinę drożej ale tam nie ma żadnych problemów z wymianą na nowy.Ewentualnie inne sklepy internetowe które mają punkty odbioru.Zero problemów.

Franek

Idealnych firm nie ma i wszędzie mogą zdarzyć się wpadki przy pracy. Generalnie fajna firma.

Zostaw merytoryczną opinię o MediaExpert - Poznań

• Jak się pracuje w MediaExpert?

Zobacz opinie na temat firmy MediaExpert tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MediaExpert?

MediaExpert