MediaExpert

Opinie o MediaExpert

arek

Ja pracowałem jeszcze z rok temu i nie mam nic do zarzucenia raczej. Może oprócz tego, że mnóstwo pracy jest. Ale placą spoko i umowa o pracę jako plus

denis

a oprócz podstawy jest premia? Każdy pracuje na nią na swoj rachunek?

burylas

praca spoko, ale ja wychodzę z założenia, że ile dasz od siebie tyle dostaniesz od pracy. nie ma co się oszukiwać. lenie zawsze będą narzekać na wszystko dookoła

szadol

Ja również pracuję już od dłuższego czasu w Tergu i nie spotkałem się z opóźnieniami w wypłacie, rozliczeniu delegacji czy o zgrozo z płaceniem za remanenty, po ostatnim zwrócono nam fundusz remanentowy bo było wszystko w miarę ok, pracuję już w kolejnym mieście i ani tam ani tu problemów nie było, zarabia się dobrze o ile ktoś chce zarobić, bo jak nic nie robi to nie dziwmy się że pracodawca elimiuje takowego pracownika.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie MediaExpert? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
arek

Ja tam jestem zadowolony z pracy. Pracuje ponad rok czasu. Wcześniej pracowałem w RTV Euro AGD i sam rekruter przyszedł do mnie do sklepu i zaproponował mi pracę. Na początku załowałem bo pracy faktycznie jest więcej i mają większe wymagania ale dużo lepiej płacą co w mojej sytuacji jest ważne. Jak ktoś lubi spzedawać to spoko ale jak ktoś ucieka od klientów i nie lubi z nimi gadac to lepiej zeby nie pracowal w sprzedaży

razmus

Chłopaki z których zrobili kozłów ofiarnych po inwenturze na Malcie, robią pozew zbiorowy. Ma ktoś do nich kontakt? Niedługo i u nas będzie, i już wiem kto będzie kozłem :(

niko

Szkolenia odbywają się na drugim końcu Polski:Wągrowiec, Gorzów Wlkp, Piła, Kalisz, Łódź to norma. Ciągłe delegacje za które zwracają tylko tyle ile im się podoba. Ciągły mobbing mylony z couchingiem. Kompletnie niejasny system wynagradzania. Wypłata (a nie tylko premia) jest uznaniowa i kierownik w całości decyduje o tym ile masz zarobić i nie ma to nic wspólnego z tabelkami. System magazynowo kasowy jest tak beznadziejny zę przy przyjmowaniu i wydawaniu towarów powstają różnice na strasznie duże kwoty. Oczywiście winni sprzedawcy a nie kierownicy. Fundusz inwentaryzacyjny to ściema. Jak odchodzić(czytaj zwolnienie dyscyplinarne) to płacisz za to co zginęło lub czego w ogóle nigdy nie było przez co tracisz dwie wypłaty i odprawę łącznie z urlopem. L4 i urlopy rozliczane tak że PIP siedzi im ciągle na karku. Wypłaty nigdy na czas bo okres rozliczeniowy wynosi ponad miesiąc przez co możesz być nawet 10 dni bez kasy. Wieczne nadgodziny które są fałszowane w czasie pracy. Rozmowy kwalifikacyjne prowadzone tak by werbować ludzi z innych firm a potem kopniak na bruk. Wcześniej pracowałem w wielu firmach w tym w RTVEUROAGD i tylko tam mogę powiedzieć że było gorzej. Obu firm jak i pracy w handlu elektro nie polecam. Nigdy więcej :(

pytanie

mam pytanie dot. szkoleń dla doradców klienta - są one na miejscu czy trzeba jeździć do innego miasta?

dziadu

Wyrażę swoja opinię na temat pracy w Media Expert Terg, mianowicie pracuje tam już 3,5 roku praca jak każda inna "jak się ułożysz tak się wyśpisz". Oznacza to nic innego jak to , że im więcej wkładu twojego jest w sprzedaży tym większą kasę zgarniesz 10-go. Atmosfera w każdym sklepie inna wszystko zależy od ciebie , fajnego albo nie kierownika, fajnego albo nie regionalnego, jeżeli są dogadani to fajnie się pracuje, tak wiec zależy na kogo się trafi. Kasa w mojej opinii fajna jak wspomniałem wyżej ile sprzedasz tyle masz, jest podstawa +premia uznaniowa + premia sklepowa za wyrobienie planu + premia za produkty płatne+ nadgodziny. Ja będąc specjalistą w POK w stosunkowo małym sklepie ostatnio zarobiłem (usunięte przez administratora)Pensja waha się tak od(usunięte przez administratora) zależy od miesiąca uwzględniając to, że mało sprzedaję na sali. Śmiało mogę polecić ta prace ludziom o mocnych nerwach (klienci), oraz ludziom którzy idą do pracy pracować a nie poleniuchować.

karinka

Zawsze mnie bawiło jak sprzedawca w takim sklepie przeżywa i dwoi się i troi żeby wcisnąć głupią gwarancję i jakieś raty. Człowiek chce kupić sprzęt jak bułki w sklepie a oni zachowują się jak "baby targowe". Czy na serio każdy sprzedawca musi tak "wciskać" ubezpieczenia, jakieś listwy antyprzepięciowe i zakupy ratalne? Jako klientka nieprzyjemnie się czułam kupując w tym sklepie... nie wspomnę o komentarzach typu "co wzięła, sprzedałeś gwarancje?" . Cóż są sklepy i są sklepy...

Łysy

Witam pracuje już parę lat w ME. i powiem tak jak ktoś chce to zarobi jak nie chce nie zarobi I tak samo jeżeli ktoś chce awansować i się wykaże to awansuje i tyle .Zarobki adekwatne do zaangażowania (wyników) podstawa i dwie premie + małe bonusy .www.mediaexpert.pl. W zakładce INFORMACJE-PRACA (zamieszczona na dole strony internetowej) prosimy o wybranie interesującej Państwa oferty i zaaplikowanie na nią za pomocą przycisku „Aplikuj”. :))))) pozdro

mijuuujako

podstawa na umowie na reke (usunięte przez administratora) to sie liczy

Avansista

Pytanko do Domex-owców którzy obecnie pracują w Tergu. Porównajcie jak możecie pracę w Domexie a Tergu.

Promek

no właśnie dostałem wiadomość z drugiej części rekrutacyjnej tzn. (tajemniczy klient) bardzo dziwne jest to dla mnie. Mam iść do sklepu ME napisać dokładny adres i jeszcze imię i nazwisko sprzedawcy do tego jeszcze iść do sklepu konkurencji i zrobić to samo. do tego masa pytań... Jak to wygląda w praktyce ???

tytus

he he ja również dość czesto widziałem tę rekalame (az za czesto). z czego wynikaja niektóre sytuacje np. zarobki i premie przyznawane pracownikom. Czy ktoś wie od czego jest to zależne? Ogólnie wydaje mi się, że nie macie aż tak źle....Obecnie szukam pracy i chyba będe skłonny aplikować .A jak wyglada system rekrutacji nowych osób, a dokładnie z ilu części się składa, możecie mi napisać?

lukasz_AW

A czy przynosiliście po przyjęciu zaświadczenie o niekaralnośći? i Co Wam po rozmowie powiedział rekruter ja rozmawiałem z 30 minut z pracownikiem HR

nowy

witam, aplikuje do me. czy moze mi ktos odpowiedziec, czy pracownicy tam przydzielani sa do konkretnych dzialow, czy kazdy jest odpowiedzialny za wszystko. no i jezeli jednak jest dzialowosc, to po ile osob pracuje na kazdym dziale? dzieki pozdro

kaktusek

moze macie jakies informacje na temat tego jakie sklepy przejmuje terg od domexu??

as

handlowiec... ty chyba se jaja robisz:P(usunięte przez administratora)hahahahah zart dnia

HANDLOWIEC

Chce się zatrudnić w me na stanowisku rtv albo duże agd moje wymagania w stosunku do zarobków to min (usunięte przez administratora), W tej chwili pracuje w domexie i tyle do niedawna zarabiałem ,duże doświadczenie w handlu CZY TO JEST MOŻLIWE W TERGU

Zostaw merytoryczną opinię o MediaExpert - Poznań

• Jak się pracuje w MediaExpert?

Zobacz opinie na temat firmy MediaExpert tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MediaExpert?

MediaExpert