Opinie o Tikkurila Polska S.A. w Dębica

Działalność firmy zakończona.

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Tikkurila Polska S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Tikkurila Polska S.A. o rekrutacji.

Branże: Chemia przemysłowa - produkcja farb

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tikkurila Polska S.A. w Dębica

Czy jest problem z dawaniem urlopów w okresie wakacyjnym?

Czy nadgodziny w sezonie są codziennie ( poniedziałek - piątek) czy tylko od czasu do czasu? Są dla chętnych czy każdy obowiązkowo musi zostawać?

Pracownik*

A z tymi podwyżkami to się chyba ośmieszyli teraz ale widzę że narazie cisza w komentarzach????????

Procownik
@Pracownik*

Zacznijmy od tego że to nie była żadna podwyżka tylko regulacja płacy ze względu na średnią inflację za 2021r. Procentowe podwyżki są w największym stopniu krzywdzące dla pracowników fizycznych, bo ktoś to zarabia mało - dostaje mała regulacje - a ktoś kto zarabia więcej - otrzyma większą regulacje. Na szczęście mamy prężnie działające Związki Zawodowe z prezesem na czele, który klepnie wszystko:)

Cześć, czy jest w zakładzie jakiś wydział w którym pracuje się tylko na pierwsze zmiany ? Ktoś wie? Udzieli mi odpowiedzi :)

@Kandydat

Produkcja tylko na 2 lub 3 zmiany

@pracownik

3 zmiany to na jakich wydzialach?

logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Elektronik / Mechatronik
Ludwigsfelde
BERGMAN Deutschland GmbH

Czy wróciły juz godziny pracy sprzed pandemii 6-14 , 14-22 ?

Czy jest opcja pracy na jedną zmianę?

edziu

Struktura handlowa już połączona? Ludzie z PPG czy Tikkurila zostali? Zwolnienia grupowe? Odprawy są ?

Edziu

Ma ktoś info?

@edziu

Potwierdzam, tu nie ma z kim rozmawiać. Biura nastawione tylko na spotkania on-line, kawa (co u niektórych kradziona), obiad i ciągle na słuchawkach. Związki zawodowe praktycznie nie istnieją, ciągle nieobecni w biurze, a co by zapytał to wywalają wielkie oczy i podpisują wszystko bez czytania. Ludzi traktują przedmiotowo, nawet tu na forum jak są negatywne komentarze to są usuwane, a w 90 procentach są niestety prawdą.

Ppg
@edziu

Już się zaczęło, tzw. wietrzenie biur, restrukturyzacja, jak zwał tak zwał. Pożegnaliśmy też wieloletnich pracowników fizycznych, którzy byli podstawą produkcji i utrzymania ruchu. Kto mądrzejszy to ucieka stąd, bo przyszłości tu nie ma.

Miś Uszatek
@edziu

Są grupowe najpierw księgowość ,potem personalny a na koniec produkcja Ignacy Mościcki jakby wstał to kopa by sprzedał

Edziu
@Miś Uszatek

A handlowy dział jak ? Też się zaczęło ? Wszystkich zwalniają i zastępują ludźmi z PPG ?

Edzio
@Miś Uszatek

A Związki Zawodowe milczą, ciągle na urlopie. Wybraliście swoich przedstawicieli, to teraz takich macie. Nawet na spotkaniach nie ma się kto odezwać, długie milczenie. Przyjaciela poznasz w biedzie, czyli tu nie ma przyjaciół, tyle w temacie.

Miś Uszatek
@Edzio

Szanowny Edzio ja pamietam czasy Fabryki Farb i Lakierów Dębica !! A to coś i starych Dyrektorów Pijaństwo z wagonów

Witam kiedy można się spodziewać spotkania podsumuwujacego oceny pracowników na wydziale p5 ?

Gabriela

A co to za spotkania i oceny? Jak dla mnie to nie brzmi to przyjemnie, kojarzy mi się z publicznym chwaleniem i wytykaniem, co kto zrobił źle. Jeśli jeszcze mógłbyś powiedzieć w jaki sposób są pracownicy oceniani, to będę wdzięczna.

@Gabriela

Ocena została już wystawiona tylko większość osób się z nią nie zgadza uważamy ze są niesprawiedliwe

@Pracuś

Przecież podpisałeś że się z nią zgadasz to po co?

edziu

Już zmiany są ? W dziale handlowym, ludzie z PPG czy Tikkurila zostali? Zwolnienia grupowe? Odprawy? Jak to wyglada?

Prcuś

Dlaczego Centrum Logistyczne nie przestrzega czasu pracy i nie jest to w żaden sposób egzekwowane ?

Pepe
@Prcuś

W jaki sposób nie przestrzega czasu pracy?

Jakie zarobki w Tikurilla? Najnizsza krajowa?

@Kandydat

Nowy pracownik zaczyna od około 3200 brutto .

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Tikkurila Polska S.A.?

Niezadowolony

Atmosfera w tej firmie jest paskudna, nie ma osoby kompetentnej do zarządzania czymkolwiek... Pomysły pracowników się nie liczą. Byle szybciej byle więcej, byle jak byle co, byle by było, nie ważne jakim kosztem. Zarobki też są pod psem, nie mówiąc o jakiś regulacjach inflacyjnych... Zapomnij... Cyrk na kółkach, na kawę ciastka to ich stać a jeśli chodzi o podwyżki to nawet nie ma z kim porozmawiać bo każdy umywa ręce... Nie polecam pracy w tej firmie, zastanów się dwa razy zanim przyjdziesz do tego cyrku.

Zapracowany
@Niezadowolony

Paskudnie to się dopiero zaczyna robić. Ale faktycznie wszystkie zmiany są na gorsze...

@Niezadowolony

Święta racja

To chyba trzeba spytać w pracy, kto Ci na forum będzie wiedział czemu nowy właściciel zostawił starych kierowników? :D

Jakie są zarobki ?

Ali

Czy aktualnie są przyjęcia do pracy?

Super White

Nie polecam pracy na wydziale farb wodorozcieńczalnych (P5), ponieważ pracy jest o wiele więcej, niż na wydziale farb rozpuszczalnikowych (P3) a wypłaty są takie same a nawet mniejsze.

Makor-tix
@Super White

Bo jeden z drugim na p5 się ścigał i tak normy podnosił a potem przychodziły reklamacje lub wyroby zepsute

@Makor-tix

Kiedy kamera na mistrzowce na p5 ?

Pytajacy
@Pracuś

Ktory z P5 całował się pod szatnia P1 w czasie pracy ?

@Makor-tix

Czyli robili szybko i dużo ale byle jak? I z tego powodu te kamery, żeby nie odwalać fuszerki?

Cześć. Mógłby ktoś przybliżyć stanowisko MŁODSZY ASYSTENT DS. OBSŁUGI KLIENTA - TELESPRZEDAŻ ? Aktualnie jest rekrutacja.

Wozu

System premiowy w tej firmie oparty o Service Level i dostępność surowców to jest jedna wielka kpina.

Pracuś

Co to za romanse na dziale p5 zamiast pracować to romansują;)

@Pracuś

Po drugie mam zastrzenie do segregacji śmieci od nas wymaga się segregacji ale na przykład firma pan bud remontuję i ociepla budynki koło zarządu i koło P3 i wrzucają wszystkie śmiecie jakie możliwe ciuchy nawet i gruz itd nas się czepiają na nich nie patrzą

@Pracuś

Widzę że dalej bez zmian ale jeśli ktoś ma mało obowiązków to co będzie robił

@Pracuś

Od kiedy już pracujesz w Tikkurila? Pomijając to co się dzieje w sferze prywatnych spraw pracowników - na jakie wynagrodzenie może liczyć nowo przyjęty pracownik w tej firmie?

ByłyPracownik
@Paweł

Na wiele nie licz, rano rozdanie i byle do przerwy, a wypłata to bardziej zapomoga.

Witam czy są przewidziane podwyżki przez ppg dla pracowników dla lepszej współpracy?

• Jak się pracuje w Tikkurila Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Tikkurila Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 133.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tikkurila Polska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 83, z czego 2 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 70 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tikkurila Polska S.A.?

Kandydaci do pracy w Tikkurila Polska S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tikkurila Polska S.A.