Tikkurila Polska

Dębica

Opinie o Tikkurila Polska

Domino

Jaka zmianowość obowiązuje na produkcji i w magazynie? 3 zmiany czy system czterobrygadowy?

@Domino 03.11.2017 16:30

Ok dzięki ;)

Anna

Lokalny
@Anna 25.10.2017 16:26
Już któryś raz w tym roku jest ogłoszenie na technologa produkcji, nikogo nie znaleźli czy taka rotacja?...

Technolodzy z produkcji przechodzą do działu R&D.

Sprzedawca

To ja może z innej strony. Pracuje w firmie która zajmuje się sprzedażą produktów w. w firmy od ładnych kilku jak nie kilkunastu lat. Niestety da się zauważyć zmiany które zachodzą w firmie na niekorzyść. Kiedyś przedstawicielem była osoba która miała naprawdę całkiem niezła wiedzę produktową, dzisiaj jest to zupełnie nieistotne. Ważne jest żeby puszka stała prosto i zdjęcie regału wyszło ostre. Paranoja zarówno dla osób które współpracują z tikkurilą od lat jak i ich pracowników którzy znają stare standardy. Nie mam osobiście nic do chłopaków którzy przechodzą z fmcg ale wkurza mnie fakt że z naprawdę fajnej firmy która była profesjonalna i otaczała się wykwalifikowanymi pracownikami, z firmy w której naprawdę chciałeś pracować zrobiła się totalna korporacja fmcg. Wszyscy wszystko mogą a naprawdę nikt nic nie może. Nie ma odpowiedzialnych za decyzję. Dramat. Kiedyś żeby coś załatwić wystarczył telefon góra dwa. Dzisiaj trzeba wysłać milion maili i czekać aż ktoś kto decyduje odkupienia twojego maila spod miliarda innych. Tyle z perspektywy człowieka który współpracuje z tikku

Bardzo na serio

Czesc.Trafiłem na to forum przypadkiem, ale jak przeczytałem co tu ludzie wypisują to postanowiłem podzielić sie swoją opinia. Pracuję w Tikkurili prawie dwa lata. Firma sie rozwija i przez to jest trochę chaosu w niektórych sprawach ale nie przeszkadza to w pracy. Jeśli szukasz firmy, w której będziesz mógł udawać że pracujesz i będziesz brał za to pieniądze to nie jest to firma dla ciebie. Napewno nie w dziale handlowym. Jeśli robisz to, co do ciebie należy jest naprawdę w porządku. Nie ma zamordyzmu, nie ma hamstwa i wyżywania się na ludziach. Spotkania w regionach są co miesiąc. Jest wesoło i bez napinki. Robota w sklepach jest do zrobienia, ale w każdej firmie trzeba ja zrobić. Nic w tym dziwnego. Obciążenie praca znacznie mniejsze niż w moich poprzedzonych firmach. Ja podchodzę rzetelnie do swoich zadań i nikt sie mnie nie czepia, a cele udaje mi sie realizować. Premia max to 95% pensji miesięcznej. Nie jest łatwo tyle sięgnąć,ale sie zdarza. Średnio udaje sie na poziomie 50-60% i nie jest to jakoś wyjątkowo trudne czy ciężkie. Jest ilościowa i jakościowka. W zespole jest dość sporo ludzi z dawnych czasów i trochę wprowadzają niezadowolenia. Mi sie wydaje, ze im nie pasuje,że muszą w sklepach robić mercz albo inne takie rzeczy. Chyba są przyzwyczajeni do pracy jak kiedyś, z herbatka i ciasteczkami. Ludzie są fajni i pomocni mam wiec nadzieje, ze sie przestawią na pracę przy półce bo przecież w każdej firmie i w kosmetykach i w żarciu tak sie robi. Widzę że handlowcy od konkurencji działają tak jak tu piszę. Wielu z nas tez juz tak pracuje ale jeszcze nie wszyscy. Atmosfera jest fajna, jest wesoło i chłopaki dużo żartują. Samochód Astra w bardzo fajnym wyposażeniu bez limitów kilometrów, ze 130 koni na dieslu. Pięknie jedzie. Gadżety jak w każdej firmie: telefon, tez bez limitu, tablet tu akurat od Apla, telefo zreszta tez aplowy. Karta do fitu, medic i takie różne. Jest tez jakiś program emerytalny ale ja go jeszcze nie mam bo nie dają od razu tylko po dwóch latach pracy. Podobno fajny. Nie wiem dlaczego niektórzy piszą, że tu jest źle bo naprawdę jest fajnie. Z moich najbliższych kolegów nikt nie narzeka. Może to konkurencja tak pisze. Według mnie firma jest bardzo dobra. Ja osobiście polecam.

T&B
@Bardzo na serio 18.10.2017 23:16

"Łubu dubu ..." Płacą ci za marketing szeptany i takie opinie? Wszystko zmierza w kierunku FMCG. Zatrudniają nowych kolesi ... Także będzie się działo ...

P.
@T&B 19.10.2017 23:23

nie bardzo rozumiem, skąd ta nagonka na fmcg. Cześć rozwiązań, któe pojawiły się w fmcgu wiele lat temu, w innych branżach weszła niedawno, albo właśnie wchodzi. Ja jestem przyzwyczajony do pracy z półką i wiem jakie efekty to daje. Niewiem komu kto ma płacic i za co, ale na pewno mi płacą za to, żeby puszki stały w półce i całość żeby wyglądała. Ja to rozumiem. Jeśli musisz na siłe szukać sposobu na to żeby obrazić kogoś, kto ma inne zdanie od twojego, to Ci współczuję. Smutne musisz mieć życie. Ja robię swoje, dobrze mi za to płacą, mam przyjemność z pracy. Z tego co wiem, to większość z naszych chłopaków tak to widzi. Przestań truć ludziom. Nie podoba Ci się to zmień pracę. Ja pracowałem dla kilku różnych firm też w fmcg. Wiem jak jest w innych organizacjach. Zachęcam żebyś spróbował. Ciekawe po ilu tygodniach będziesz chciał wrócic.

Marta

@Lepszy sort Widzę, że dużo osób "lajkuje" post @Zb. Dlatego też napisałam, że uważają ją za trafną. Rozumiem, że nie zgadzasz się z tą opinią, dlatego tez poprosiłam Cię o wyjaśnienie z czym dokładnie się nie zgadzasz w jego wypowiedzi. Może mógłbyś się do niej bardziej odnieść?

Szczery Dżon

A mi się podoba jest super :) firma fantastyczna dyrektor petarda, prezes superpetarda, zarobki powyżej średniej krajowe, mega premie, super auto, turbo wsparcie. Reszty nie powiem - zatrudnij się to się dowiesz. Całuje i wracam do roboty. Ps. Nie jestem z marketingu.

obiektywny?

Generalnie firma taka sobie, może na 2 gwiazdki (na 5 w rankingu gowork - dla niekumatych). Jeszcze rok temu zarabiało się jakieś pieniądze, po czym pod skrzydłami nocy został zmieniony system premiowy, na taki, że obecne zarobki dalece nie odbiegają od zarobków w przeciętnym fmcg (w sumie tikku to jest fmcg więc pasuje). Detal - to już istne fmcg jak ktoś lubi tematy typu: dosuń, wyłóż towar, przetrzyj szmatą, zrób focie, popraw cenówkę, rozciągnij się itp to jest to praca dla niego Sieci - j.w w trochę mniejszej skali. Marketing - zachowania godne nkwd, chodzenie w wolnym czasie po punktach, robienie zdjęć i "uprzejme informowanie" Możliwości rozwoju o których informowali mnie na rozmowie. Tak są, lecz zarezerwowane dla 2óch osób, jednego z hoopa drugiego nie muszę wymieniać. Generalnie równia pochyła w dół, firma dobra na krótko, lub jak jesteś zdesperowany, chyba że, można cie kupić astrą (nawet ok wyposażoną) i ipadem i będziesz szczęśliwie chwalił się kolegom z fmcg co tu nie dostałeś.

Marta

@Lepszy sort rozumiem, że nie zgadzasz się z informacjami przekazanymi przez @Zb. Widzę jednak, że wielu osobom jego opinia wydała się trafna. Możesz powiedzieć do czego konkretnie masz zastrzeżenia? Co według Ciebie nie zgadza się z tym jak wygląda praca w firmie? Takie informacje mogą być bardzo cenne dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem pracy właśnie w Tikkurila Polska.

Lepszy sort
@Marta 04.09.2017 10:53

Chyba nie trafna koleżanko .

Marta

@Żwirek zdecydowałeś się na aplikację do firmy? Jeśli tak, to chętnie dowiemy się więcej na temat tego jak wygląda praca w firmie jako serwisant maszyn. Mógłbyś też powiedzieć coś o procesie rekrutacyjnym. Czego można spodziewać się na rozmowie?

Żwirek

Interesuje mnie praca serwisanta maszyn w Tikkurila. Czy wiecie może czy kogoś tam nie szukają? Mam spore doświadczenie za granicą. Czy ciężko się tam dostać? Jakie zarobki? Warunki pracy? Wiecie coś na ten temat.?

Kama

Hej, wiecie coś na temat showroomu w Warszawie? Pomoże ktoś?

Marek
@Kama 26.04.2017 08:13
Hej, wiecie coś na temat showroomu w Warszawie? Pomoże ktoś?

Otwierają coś w stylu salonu pokazowego w naszym budynku. To bardzo duża powierzcnia, więc pewnie będą potrzebować kilka osób do obsługi. Ludzie spoko, atmosfera w biurze też ok. Firma skandynawska, więc na pewno przeszkolą wszystkich i zadbają o klimat. Tak to wygląda z zewnątrz. Nie wiem ile płacą.

@Marek 26.04.2017 22:23

Hahahahaha

gumiś

Baziii.... byłeś na tej rekrutacji?

Bazikobongos

Panowie. Może ktoś pomoże. Pojawiło się ogłoszenie: PRZEDSTAWICIEL TECHNICZNO - HANDLOWY PRODUKTY PRZEMYSŁOWE DO DREWNA. Proszę o pomoc. obecnie pracuje w dużym markecie budowlanym łącznie już 9 lat, wcześniej jako przedstawiciel spoza branży. Poszukują kogoś z "wykształcenie techniczne, w szczególności Technologia drewna lub pokrewne" - to też mam. 1. Na jakie zarobki może liczyć PH na "...produkty przemysłowe do drewna..." 2. Jakie obowiązki, jaki rynek, jakie wyzwania? 3. Jakie godziny pracy i czy da się wyrobić w 8-9h? 4. Jak atmosfera i czy jest "ciśnienie" na wynik na poczatku no i jacy ludzie? Jestem już trochę zmęczony życiem w markecie, jednakże nie chce trafić z deszczu pod rynnę. Dzięki za pomoc i za sugestie ;)

Alex

Pablo
@Alex 08.03.2017 16:30
Witam Możecie mi odpowiedzieć ile można zarobić jako technolog produkcji a ile płacą w labo na kontroli jakości?...

Alex, w labo kontroli jakości biorą niecałe 2000 zł na rękę. A technologów zatrudniają jako asystentów ds. technologicznych i też płacą niewiele więcej.

labek
@Pablo 19.03.2017 20:31

To jakaś masakra!

Abc

Widzę że kolega Zb pracuje od niedawna w firmie i pewnie przyszedł z FMCG. Ok. Fajnie ze jest zadowolony i wiem dlaczego, bo robi to samo co w poprzedniej firmie tylko za trochę więcej. Raczej starzy pracownicy się pod tym co pisze nie podziela entuzjazmem a za nich trzymam kciuki bo pamiętam Tikkurile z tej lepszej fachowej strony a nie statystycznej. Trzymajcie się.

Ja

@Zb. "Dają kartę do fitness i medicover"... zapomniałeś dodać, że dają jak za nią zaplacisz. Ty chyba o jakiejś innej firmie piszesz.

@Ja 28.02.2017 00:17

Za podstawową kartę płacisz tylko podatek, co powinno być zrozumiałe. jak nie chcesz jej mieć to zrezygnuj i nie masz podatku. prosta sprawa. Jeśli chcesz mieć kartę na większym wypasie musisz dopłacić różnicę. W wielu firmach tak jest.

olaboga

DIY (pani M.) ludzie nie odchodzą? Ty pracujesz w Tikkurili czy w Tarantuli? Policz odejścia w ciągu roku. Powiem tak, Twoją opinię podzielają ludzie, którzy przyszli do firmy własnie z FMCG, my znaliśmy inne realia. P.S Gadałeś kiedyś z dyrektorem?

Zb.

Pracuję w T juz jakiś czas i widzę jak funkcjonuje. Pracuje sie naprawdę dobrze. Pracować oczywiście trzeba, nie ma tu miejsca dla ściemniaczy bo są systemy które to pokazują kierownikom. Premie w teorii do prawie 100% pensji ale system nie jest prosty. Cele ustawione są tak, ze trzeba zasuwać ale daje sie je robić. Zarobki ok. Samochody dobre. Firma zmieniła samochody na lepsze. Nie ma limitów km robionych prywatnie. Widziałem że ludzie pisali, że firma idzie w stronę fmcg. Teraz wszystkie duże firmy tak działają i nie widzę w tym nic dziwnego. W T nie ma przesady. Mierzone są różne parametry pracy ph i tyle. Nie ma tragedii. W innych firmach miałem dużo gorzej. Atmosfera jest luźna i wesoła. Kierownicy i dyrektorzy nie są nadęci i trzymają relacje ze swoimi ludźmi. Są różnice między działami. Najgorzej jest chyba w dziale od marketów. Tam kieruje pani M i jest dużo napięcia i nerwów ale ludzie nie odchodzą wiec chyba nie jest tak źle. Chyba z całej firmy ta pani jest najdziwniejsza i ja bym nie chciał z nia pracować. Chłopaki z tego działu trochę są w stresie ale widzę że sie trzymają. Ogólnie firmę polecam. Jest wesoło, jest dużo pracy ale da sie ja zrobić, pieniądze są ok, samochód, telefon i inne super. Ostatnio firma dodała plan na emeryturę i płaci tam pieniądze. Dają kartę do fitnesu i medicover. Polecam.

Lepszy sort
@Zb. 04.02.2017 16:01

Cześć , To ty chłopcze chyba nie pracujesz w tej samej firmie co reszta. Nie będę sadzić kartofli ale szkoda ze bzdury piszesz . A to prawda na stanowisku PH już nie potrzeba ludzi myślących tylko durnych układaczy półek z FMCG którzy się nie odzywają.

Obserwator

A Pan dyrektor M.W . Nie lubi krytyki oj nie lubi ..... hi hi hi. Jemu się wydaje że jest THE BEST!!! Ale to tylko ILUZJA !!!!! Może lepiej bardziej angażowałyby się w pracę ?

Gość
@Obserwator 14.01.2017 23:00

Lepiej notorycznie zbierać haki na wszystkich. A tak na marginesie, firma idzie ostro w FMCG. Za tą podstawę, max 2800 netto plus premia, karta premiowa zmienia się średnio 2 do 3 razy w roku, nie warto. Im lepsza realizacja planu tym bardziej podkręcana śruba, nadmiar obowiązków. Do tego sztab administracyjno biurowy rozbudowany do przesady. Papierologia w tej firmie jest zatrważająca. Handlowiec jest od wszystkiego tylko nie od sprzedaży... dopóki z sterami jest klika RS, MW i panuje trend na spożywkę to lepiej omijać.

obecny pracownik

Firma zmienia się w złym kierunku. Na pewno na plus dla tego pracodawcy to bogaty socjal, natomiast wynagrodzenia są śmiesznie małe, nawet jak na Polskę "B" (a w porównaniu z konkurencją zza płota - Śnieżką, tym bardziej). Coraz więcej dziwnych zwolnień ludzi z dnia na dzień, także z wyższych stanowisk (propozycja "nie do odrzucenia" - porozumienie stron albo wypad), chaotycznych decyzji kierownictwa i obciążania dodatkowymi obowiązkami pracowników, bez żadnego odzwierciedlenia w wynagrodzeniu w związku z tym. Mam wrażenie, że szefostwo samo nie do końca ma wizję jak ma to wszystko wyglądać, a wszystkie decyzje są spowodowane chęcią przypodobania się ludziom "wyżej" (Finlandia) lub też układami i osobistymi uprzedzeniami, nie mającymi związku z jakością pracy danej osoby. Jak tak dalej będzie to trzeba zacząć szukać innego zajęcia...

Wierny do końca.

No niestety z tej firmy zrobiło się FMCG. Dobre już było. Teraz szukają ludzi ze spożywki i innym tego podobnych. Handlowiec ma umieć obsłużyć tableta, posprzątać półkę i zrobić zdjęcie. Już nie szukają specjalistów tylko przeciętniakow a najlepiej zebys sie nieodzywal a jak to zrobisz to i tak nikt tego nie slucha. Oczywiscie jest to dobra firma jako pracodawca ale nie dla ludzi którzy chcą coś osiągnąć bo nie ma sciezki rozwoju. Pozdrawiam wszystkich tych co jeszcze tam pracują.

Szkoda2010
@Wierny do końca. 08.01.2017 15:43

Serce mnie boli jak widzę te zmiany istne Fmcg . Mało tego TM to jakiś poprostu żart albo ciągnący się zły sen .

Jam

Bardzo specyficzni ludzie tam pracuja. Ostatnio odeszedl caly dzial innowacji i ktos z prodakow. Buduja/zbudowali to na nowo.

maciek

A warto rekrutować do nich na stanowisko jako Koordynator Sprzedaży ds. Hurtu?

Heniek
@maciek 17.10.2016 09:15
A warto rekrutować do nich na stanowisko jako Koordynator Sprzedaży ds. Hurtu?

A kolega szuka pracy jako rekrutant czy koordynator sprzedaży?

Andrzej K.

Odnoszę wrażenie, że wszystkie te wpisy są autorstwa jednej, jakże elokwentnej osoby. Wszystkie mniej więcej prezentują ten sam poziom, Chciałem napisać gimnazjum ale obawiam się że zbyt wielu z nich mogłoby poczuć się urażonym. Zastanawiam się, czy pozostała kadra prezentuje równie wysoki poziom? Mam pytanko dot. oferty z portalu praca.- sprzedawca. Jeśli mógłby kolega podpytać czy wynagrodzenie jakieś tam przewidziano czy nie, bo w ofercie nie ma o tym ani słowa. Nie ukrywam że jakiś grosz zawsze by się przydał a oferują tylko interesującą pracę, możliwość rozwoju i pracowniczy program emerytalny :D O widzisz, nawet niezbędnych narzędzi pracy nie ma:D :D :D Gdyby kolega mógł pomóc, będę wdzięczny , Pozdrawiam

WUJEK DOBRA RADA

Ale na tych stanowiskach dostaniesz niezbędne narzędzia pracy x 1 kpl. a przy szpadlu bez problemu x 5 kpl. A widzę że koledze nie zależy na jakiś tam zarobkach, kręcą go najbardziej niezbędne narzędzia pracy. cyt @biom: "a fajnie się zapowiada, bo pracownik dostaje niezbędne narzędzia pracy, co na pewno cieszy " Bywają i takie zboczenia :)Podobno pieniądze szczęścia nie dają :D

anoonymous

Nie polecam tej firmy iż ponieważ są takie osoby które są prawą ręką kierownika nie spodobasz się mu to na drógi dzień rozwiozywanie umowy poprzez porozumienie..

Alek

Cześć, Poszukiwani są obecnie ASMowie w kilku regionach. Czy ma ktoś konkretne informacje odnośnie tego stanowiska? Oczywiście zależy mi na tzw warunkach ogólnych a nie na szczegółach. Orientacyjny próg wynagrodzenia, jakie narzędzia pracy itp.

WUJEK DOBRA RADA

" fajnie się zapowiada, bo pracownik dostaje niezbędne narzędzia pracy, co na pewno cieszy i no i jeszcze premia ! " Mistrzostwo świata!!!!!! biom ty się chłopie w Tikkurili nie marnuj. Szukaj pracy gdzieś przy szpadlu. Jak powiesz szefowi że do pracy motywują cię niezbędne narzędzia pracy to z 5 zestawów na dzień dobry dostaniesz! Będziesz miał inny szpadel na każdy dzień tygodnia. To dopiero będzie coś!!!! I no i jeszcze premia na pewno będzie! Tylko żebyś tam na rozmowie orgazmu od razu nie dostał bo wtedy może być lipa :)

Do Pawła

Do Pawła podobno odchodzą i beda nadal odchodzić ludzie szukają pracy ,kiedyś ta firma była super, zarządzali nią Finowie nie to co teraz , ogólnie robi sie spożywka zatrudniaja ludzi nie z branży i tyle, mają swoją wizję a czy jest dobra czas pokaże

Do romana

Patrzac na Twoją składnie i umiejetność budowania zdań... Rzeczywiście nie składaj zaoszczędzisz HR wzroku. Ja tu pracuję i szczerze polecam.

paweł

Dlaczego ostatnio z firmy odchodzą najlepsi przedtawiciele? Ostatnio KKK podobno złożył wypowiedzenie.

ola

cześć, czy orientujecie się jak wyglada rekrutacja w tej firmie? będę wdzięczna za info :)

bosz

2 tys? Wysoka podstawa? Na jakim stanowisku? Nie wiesz, nie wypowiadaj się. Za 2 tys nikt by tu nie pracował :)

Wolak

Pracowałem w tej firmie, to trochę widziałem, a dokładnie w Dębicy. Przyjęcia jeśli chodzi o produkcje, to powiem że po układach ludzie zostają, a co nie którzy kilka sezonów z rzędu i tak ich nie zostawiają, tworzą się klany i układziki które za uwarzyłem, jak dwóch braci mistrzów i synek + przyjęciu przez nich znajomi. Wiele rzeczy pod dywan zamiecionych, swego czasu bo już 6 latek temu była akcja zwolnienia mistrzów, którzy swoje machloje robili, nawet nie będę pisał, oficjalnie zwolnieni nawet nie dyscyplinarnie tylko z wypowiedzeniem umowy by mogli spokojnie odejść, ale wiadomo tak musiał być. Ogólnie praca idzie całą para więc źle nie jest teraz. Ogólnie nie polecam tego zakładu. Wystarczy prześledzić osoby które zostawały w pracy na stałe lub dłuższy okres już po pierwszym lub drugim sezonie a inni wciąż przychodzi na sezony.

pajak

ogólnie z ta firma miałem do czynienia bardzo ale to bardzo krótko. Co do rekrutacji . Rekrutorzy na I etapie kierownik + personalny ale ciekawe pytania , kulturalni ludzi, mili ale chyba chcą człowieka pewna wiedzą i dswiadczeniem . Drugi etap kierownik regionu + dyrektor . Przedstawienie prezentacji, audytów z 3 psd sukcesy prywatne i zawodowe . Bardzo fajne rozwiązanie bo można sprawdzić osobę rekrutującą pod względę wiedzy doświadczenia , zachowaniana punktach, audytów wyciagania info od klientów oraz robienia prezentacji + obsługa kompa. Jak dla mnie BARDZO DOBRE PODEJSCIE FIRMY DO REKRUTACJI. Kasa widełki wiec jak to mówią albo sie uda albo nie ha ha ha :)

Andrzej

Witam! Chciałbym złożyć aplikację na stanowisko Przedstawiciel-Techniczno Handlowy Infrastruktura Drogowa. Proszę o charakteryzację stanowiska, jaka jest najważniejsza umiejętność oczekiwana na tym stanowisku? Godziny pracy, warunki zatrudnienia. Z góry dziękuję za wszelkie odpowiedzi- pomogą mi się one przygotować do ewentualnej rozmowy kwalifikacyjnej. Pozdrawiam

wito

Zgadza się @jolka. tikkurilla proponuje rozwiązania w zakresie dekoracji i ochrony powierzchni, proste w stosowaniu i przyjazne dla środowiska naturalnego. Ich farby zdobyły uznanie na trudnych rynkach nordyckich oraz rosyjskim. Chociażby dlatego warto uwierzyć, że rzeczywiście ich produkty coś sobą prezentują

maciek

no chyba troszkę jednak przesadzie moim zdaniem, bo to nie jest tak, że to jest rodzinna firma, nie ma tutaj żadnych układów, a atmosfera jest ok, ja miałem z nimi styczność, ale niewiele szczerze mówiąc, tylko, ze już po tym można poznac tak naprawde czy osoba jest zaangażowana w swoje obowiązki czy się zna na pracy.

karl
@maciek 18.12.2014 12:16

nie zgadzam się z Tobą. nie znając tematu i będąc w tej firmie tak naprawdę nie więcej niż chwilę nie będziesz w stanie ocenić jakie układy panują w Tikkurili. Dlatego nie gadaj , że wszysto u nich w porządku skoro nie znasz nawet sytuacji. Lepiej żeby wypowiadali się Ci którzy dłużej tu zagrzali miejsce

patyk

Witam. Widziałem niejeden raz ogłoszenia do pracy. Nie chodzi mi tu o PH, tylko sensowne stanowiska. Ale pytanie jest takie - czy jest w ogóle sens aplikować? Zazwyczaj w takich dużych firmach wszystko obsadza się pociotkami (niejeden raz aplikowałem do tego typu firm produkcyjnych i zawsze wszystko z góry obsadzone). czy w tej firmie jest to samo? Bo jeśli tak to szkoda mojego czasu, fajnie byloby wiedzieć wczesniej. Ktoś z was dostał tam prace bez znajomości? Przypominam nie chodzi mi o stanowisko przedstawiciela.

syriusz

no to dobrze.... już niedługo Tikkurila w związku z tym będzie jedną wielką rodziną i zobaczymy jak wtedy będą sobie radzić z pracą. Nie chce niczego prorokować oczywiście , bo wierzę w to, że właśnie pośród znajomych uda im się rozwinąć lepiej niż ktokolwiek mógłby sobie z tego zdawać sprawe... powodzenia

pracownik TP

Grubo pojechane, strzelone nazwiskiem - post zgłaszam do moderatora i wymienionej osoby, która wydaje mi się, że nie przejdzie obok tego obojętnie.

i

czy ta firma zatrudnia przez jakieś firmy zewnętrzne? a jesli tak, to w takiej sytuacji o ile gorsze są warunki zatrudnienia? (bo przez zewnętrzne zawsze sa gorsze, nie ma co ukrywac)

@i 09.10.2014 17:12

z tego co wiem tylko pracownicy sezonowi są zatrudniani przez agencje.

i
@pracownik 09.10.2014 17:17
z tego co wiem tylko pracownicy sezonowi są zatrudniani przez agencje.

i to się równa z gorszymi warunkami? tzn. płaca, socjal itp... ?

Kandydat

Witam, Zostałem zaproszony na rozmowe na Ph Śląskie - rynek tradycyjny. Czy ktoś może powiedzieć jaki to jest obszar działania ? Czy na Śląsku jest kilku PH ? Jak wogóle wygląda sprzedaż produktu ? Czy jest to wspólpraca z dystrybutorami czy może jakiś własny kanał dystrybucji ? Czy zna ktoś menago ze śląska ... Bardzo proszę o pomoc

portasiak

W ogóle polecacie prace w Tikkurila, bo to firma z 150 letnim stażem, ale nie wiem od ilu lat działają w Polsce. Chyba nie jest źle ,nie?

Interesant

Witam, na jaka podstawę można liczyć na dzień dzisiejszy?jak wysokie są ewentualne premie i czy da sie je osiągnąć? Z góry dzięki za odp.

Zaiteresowany

Witam, mam pytanie czy orientuje się ktoś ile wynoszą zarobki laboranta, ogólnie ludzi pracujących w laboratorium.

ja

dzien pracy spokojnie zamknie sie w 8 godzinach to wszystko zalezy jak sobie ulozysz dzien pracy

ktosik

Czy dzień pracy da się zamknąć w 8 godzinach?

człek

Podrzuć ktoś jak wygląda rekrutacja :)

ja

nie ma mozliwości awansu, co do placy na poczatku to jest tak ile oni maja do wydania lub na ile kandydat sie dogada, co do podstaw to niekt nie ma takiej samej sa rozne, co do rekrutacji to hyba zalezy od osoby rekrutujacej kierownik + ew ktosc z dzialu HR lub dyrektor

adam

Pytanie do anonim 1: czy Ph ma możliwość awansu?

zwykly pan czlowiek

Dodam cos do postu powyzej. Jak wyglada proces rekrutacji? Na co zwrocic uwage?

Zostaw opinię o Tikkurila Polska - Dębica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tikkurila Polska