Grupa Farmacol

Opinie o Grupa Farmacol

Janusz

Generalnie wszędzie trzeba pracować, raz lżej innym razem ciężej tak już jest.

Pewnie dobrze się pracuje i dlatego nie ma chętnych do pisania?

obserwator
@Paweł

Wszędzie dobrze,gdzie nas nie ma.Opinii o farmacol jest sporo na różnych forach.Można też sprawdzić na goldenline.Filmi o specyfice pracy w firmie: https://www.youtube.com/watch?v=5g5h7uNVJ9E Ludzie zwykle są niezadowoleni z płacy,godzin pracy i tempa pracy.Nie dziwi mnie to.To gł.przyczyny rotacji w branży farmaceutycznej i logistyce.

P
@Paweł

Nie ma tragedii ...szału też.

Patryk

Tacy skąpi jesteście w pisaniu o firmie, jaka atmosfera?

Bartek

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

IG
@Bartek

Jest zapotrzebowanie na 50 osób.

Filip

Może firma nie jest idealna ale nie jest źle. Jak komuś nie odpowiada może zmienić.

Tatran

Ktoś wie jak wygląda kondycja finansowa spółki??? pojawiły się jakieś wierzytelność na długi.info

Czy jest powód, że tak się dzieje?

Abcdef
@Adam

Ale co sie dzieje

Lodzik

Czy to prawda, że Piotr automatyk odchodzi ?! Boże miej nas w swej opiece :)

Ups
@Lodzik

Uuu to nic w porównaniem z tym że Klofta już nie kierowniczy .

Piotras
@Lodzik

Mam nadzieję, że aż tak źle nie będzie ;) Spójrz proszę na te dobre strony, dłuższe przerwy z powodu przestojów będziecie mieć :P No i bardzo wesoło będzie :P

Jan Kulczyk
@Piotras

Ciach! Ciach! Ciach! Kto pierwszy odpowie co tniemy a raczej co tnie Tata dostanie w nagrodę poprawną odpowiedź :-)

Maciej wróżbita

Czy to prawda że będą zamykać oddział w zernikach ???

Uu
@Maciej wróżbita

Tak zamkną bo podwyżek jak nie ma tak nie ma .

Co ma wisieć nie utonie
@Maciej wróżbita

Tak, już jutro około 5 rano zapraszam. Będzie hucznie jak na stomatologii pełną plomb. Zapraszam.

Już dawno nie wypowiadaliście się w tym wątku - jak obecnie pracuje wam się w Farmacol S.A.? @Piotras, @Ups, piszecie z perspektywy pracowników, może wy podzielicie się swoją opinią? Cały czas można aplikować do Farmacol przez link http://www.farmacol.com.pl/praca/informacje/. Zamierzacie spróbować? Poprzednie opinie wyglądają raczej pozytywne, obiecująco wygląda również czasopismo wydawane przez grupę Farmacol. Co myślicie?

Jo
@Karolina

Myślę że firma jest co najmniej mierna.

Ostatnio mało aktywni jesteście na forum. Może podpowiecie mi czy warto starać się o pracę w firmie? Wiadomo, że opinie są różne ale zawsze coś z nich wynika!!!

Abc

Że kto zmianowa...???Myślałem że to żart.

Szuwarek

Jak się pracuje w firmie Farmacol S.A.? Ponieważ aplikowałam do firmy to wiem, że są dobrym pracodawcą!, Dobrze jest jednak potwierdzić te słowa na forum, gdzie pracownicy piszą swoje obserwacje . Zobaczymy

netka

Przez jaką agencję pracy są zatrudnieni pracownicy w hurtowni farmaceutycznej Farmacol?Solidna? Jak wygląda kwestia tempa pracy?Czy są określone normy?Czy jest duża presja czasu? Jakie są warunki pracy w hurtowni?W sensie: warunki na hali magazynowej,traktowanie pracowników przez kierownictwo,kwestia grafiku - elastyczność,przerwy - stołówka pracownicza,dowóz pracowniczy(tylko na określone zmiany),koordynatorzy z agencji na hali.

netka

Stefanio

Farmacol to normalna firma dla kogoś kto przychodzi tu do pracy a nie po to żeby udawać pracowitego!!

Szczepan

Farmacol S.A. ma dość długą listę ofert pracy. Jaka jest tego przyczyna? Wiadomo, że na rynku pracy brak fachowców. Może firmy zaczną podnosić wynagrodzenie?

Wesoły

Mam pytanie. Czy macie nowego kierownika?

smutny
@Wesoły

Tak. Mamy nowego kierownika.

Benefity medyczny w medicover i sportowy w go fit

MM

Ten medyczny i tak jak nie płacisz dodatkowo to praktycznie na nic się nie umówisz bezpłatnie...

Szczepan

Kiepskie żarty się niektórych trzymają. Widać, że niektórzy nie nadają się jeszcze do pracy w tej firmie .

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Farmacol - Żerniki

• Jak się pracuje w Grupa Farmacol?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Farmacol tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 156.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Farmacol?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 141, z czego 6 to opinie pozytywne, 54 to opinie negatywne, a 81 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Grupa Farmacol?

Kandydaci do pracy w Grupa Farmacol napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Grupa Farmacol