opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Grupa Farmacol

Profil oficjalny - płatna współpraca

2/5

Na podstawie 824 ocen
Opinie(1289)
Dodaj opinię
Aktualności(1)

Opinie(1289)

Dodaj opinię
Aktualności(1)
Logo
  • O nas
  • .
  • Program adaptacji
  • .
  • Ścieżki karier
  • .
  • Nasze działy
  • .
  • Oferty pracy
  • .
  • Facebook
  • .
  • Kontakt

O nas

Program adaptacji

Ścieżki karier

Nasze działy

Oferty pracy

Facebook

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Katowice
  • Opole
  • Gliwice
  • Częstochowa
  • Sosnowiec
  • Zabrze
  • Tychy
  • Bielsko-Biała
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Żerniki
  • Szałsza
  • Czekanów
  • Gliwice
  • Świętoszowice
  • Ziemięcice
  • Przezchlebie
  • Zabrze
  • Czechowice
  • Wieszowa
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Mory - Farmacol S.A.
Poznań - Farmacol S.A.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Żerniki
  4. /
  5. Opinie o Grupa Farmacol

Opinie

Opinie o Grupa Farmacol Żerniki Składowa

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 11
    • 12
    • 13
    • …
    • 17

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Grupa Farmacol!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    anonim

    11.07.2014 12:06

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    kontrola

    11.07.2014 22:18

    Inne

    Po co chcesz do magazynu do nas jak za chwile linii nie będzie do roboty bo obroty słabe coś ostatnio.Najpierw przyjmują a za chwile zwalniają a teraz coraz gorzej.
    ReviewUserIcon
    anonim

    10.07.2014 19:18

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    wpawel

    10.07.2014 22:04

    Inne

    jak zarabianie pieniędzy to na giełdę. U nas nie zarobisz.
    ReviewUserIcon
    pełen nadziei

    10.07.2014 16:34

    Inne

    Panowie dyrektorzy niedługo kolejne szkolenie w Ustroniu. Tam nabędziecie wiedzy i już tylko będzie do przodu.
    ReviewUserIcon
    darjusz

    10.07.2014 17:11

    Inne

    prędzej mój kot zacznie szczekać niz oddział zacznie mieć wyniki pod wodzą tej dwójki!
    ReviewUserIcon
    Melepeta

    10.07.2014 15:17

    Inne

    Widzę że tylko potraficie narzekać i dogadywać innym pewnie z zawiści, ale cóż się dziwić taka natura Polaka....
    ReviewUserIcon
    zupa (z=d)

    10.07.2014 16:08

    Inne

    soory. Taki mamy klimat! Ale w tym przypadku to nie zawiść. To fakty! Suche fakty, które wybitnie świadczą o tym, ze człek na stanowisku dyrektora jest nieporozumieniem! Ot co! A jeżeli nie wierzysz to przejrzyj: obroty oddziału, ilość rotacji w magazynie, jakość pracy dyrektora, jakość pracy działu handlowego! I dlaczego wszędzie będzie wynik: MIERNY? Otóż dlatego, że jaki Pan taki KRAM! Pozdrawiam dyrektorku co ledwie już trzymasz się na stołku!
    ReviewUserIcon
    pomocny

    10.07.2014 15:03

    Inne

    No co Ci mam odpowiedzieć ? Jak zaczniesz tu pracować choć wątpię,że na stanowisko na które aplikujesz, to w krótkim czasie będą to i Twoje gierki.
    ReviewUserIcon
    zły

    10.07.2014 08:05

    Inne

    Co dyra tutaj trzyma? Wyników nima, nikt go nie lubi a on z uporem codziennie do pracy się trudzi ... Wyluzuj chłopie - lato jest. Idź odpocznij a potem poszukaj pracy odpowiedniej dla Twoich umiejętnoci! Jako dyro się NIE SPRAWDZASZ :(
    ReviewUserIcon
    pomocny

    09.07.2014 21:37

    Inne

    Czekamy na Ciebie Maćku,celebryci pomogą,a mówię Tobie jacy oni piękni,a jaka postura i jeśli nie jestem w błędzie pewnie i głos śliczny będzie.
    ReviewUserIcon
    nowy nick

    09.07.2014 18:59

    Inne

    Witaj Maćku,oczywiście mamy studentów w magazynie i celebrytów,ale to już na stanowiskach menadżerskich.
    ReviewUserIcon
    zażenowany

    07.07.2014 10:36

    Inne

    Jak to dobrze, że można pisać anonimowo i nieustannie zmieniać nicki. Tylko jedno "ale" - aby być Gallem Anonimem trzeba reprezentować jakiś poziom wpisów i rzecz jasna umieć pisać bez błędów...(a jak widać niektórzy mają z tym ogromny kłopot) Po drugie - zamiast zajmować się innymi, warto spojrzeć na siebie. Ludzie! Czy wy nie macie własnych problemów!!??
    ReviewUserIcon
    mniót

    08.07.2014 07:40

    Inne

    tak nas stresujecie, że człowiek zapomina języka w gębie i w klawiaturze.
    ReviewUserIcon
    ha ha

    08.07.2014 20:49

    Inne

    czy chłopek roztropek przyuczył się starofrancuskiego i już wie co oznacza ha ha pisane przez samo"h" :) i kim dla ciebie jestem pomimo że pracujemy na tym samym piętrze.
    ReviewUserIcon
    valenty

    06.07.2014 22:21

    Inne

    tomuś nie piskaj !!!
    ReviewUserIcon
    ha ha

    05.07.2014 16:41

    Inne

    ok, też jestem chłopiec. Trochę marudny ale chłopiec.
    ReviewUserIcon
    :)

    05.07.2014 16:16

    Inne

    a ja chłopiec :))) miło poznać :)))
    ReviewUserIcon
    :)

    04.07.2014 17:51

    Inne

    Na całe szczęście niski poziom IQ już tylko na forum...
    ReviewUserIcon
    munia

    08.07.2014 22:29

    Inne

    doda panowie znajdą kolejnego kozła ofiarnego , niestety nas,albo Ty polecisz albo ja.Trzeba samemu zmykać z tej firmy.
    ReviewUserIcon
    Doda abo nie doda

    08.07.2014 23:13

    Inne

    Mechanizm kozła ofiarnego polega na tym, iż grupa społeczna w momencie kryzysu, dezintegracji czy zagrożenia, by powrócić do stanu utraconej równowagi, obiera sobie ofiarę, która staje się obiektem zbiorowej agresji całej grupy. Agresja ta ma na celu śmierć bądź różnego rodzaju wykluczenie ofiary (wypędzenie, wykluczenie symboliczne – np. opaski z "gwiazdą Dawida" lub przezwiska w grupie rówieśniczej). Grupa wmawia sobie bowiem, że ofiara ta ponosi winę za nieszczęście lub zagrożenie, które doprowadziło do kryzysu, dezintegracji grupy. Poszczególne kultury różnią się między sobą pod względem skłonności do stosowania mechanizmu kozła ofiarnego, niektóre stosują go bardzo często i na wielką skalę (są często monolityczne, a nawet podświadomie niepewne swojej tożsamości), inne posuwają się do niego niezwykle rzadko, unikają skrajnych form mechanizmu (są to zwykle kultury otwarte, pluralistyczne, które znajdują konstruktywne role społeczne dla różnego rodzaju odmieńców). P.S. A może poświęcimy 2 panów piastujących najwyższe stanowiska w oddziale - sukcesów oni nie mają i mieć nie będą. Nie szkoda ich będzie! To jak .... ?
    ReviewUserIcon
    stacja

    04.07.2014 16:50

    Inne

    a gdzie jest duża pani z reklamacji? Pana Kierownika tera wszędzie pełno, jakiś zarobiony :))))
    ReviewUserIcon
    anonim

    04.07.2014 16:40

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    ha ha

    04.07.2014 16:53

    Inne

    Szukasz pracy jako PH czy plotek o dyrektorze ? Pracuje w tym oddziale i odradzam a jak chcesz poznać naszego dyrektorka i zobaczyć co złego robi to złóż CV a potem tylko czekaj i będziesz już żałować(usunięte przez administratora) a o szacunku już możesz zapomnieć. Ja też szukam pracy jako PH bo tej firmy mam już dosyć.
    ReviewUserIcon
    zażenowany

    04.07.2014 14:02

    Inne

    Poziom wpisów przedmówców żenujący...jad się leje litrami. (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    ha ha

    04.07.2014 14:14

    Inne

    ha ha nietrafiony .....
    ReviewUserIcon
    popielniczka

    04.07.2014 11:39

    Inne

    to fakt: najczęściej albo na ćmiku albo na kiblu. Praca marzeń panie dyrektorze co nie. Nie tak jak w poprzedniej firmie co ... ? Za ile usuniesz opinie??? Godzina wystarczy? Całe szczęście, że w pamięci stron zostaje, więc próżna twoja praca - jedyna jaką wykonujesz dobrze - usuwanie niepochlebnych aczkolwiek prawdziwych opinii. Bujaj się tam skąd przyszedłeś.
    ReviewUserIcon
    poinfrORMOwany

    03.07.2014 23:19

    Inne

    Dyruś - złóż rezygnację. Kreska już na Ciebie zapadła! Twoje dni są policzone! Sorry Winetou - odpadłeś! Handlowy też odpadł :P
    ReviewUserIcon
    nick

    03.07.2014 23:48

    Inne

    Ten chłopczyk nie położy papierów.Będzie trwał bo mu tata powiedział,że trzeba być silnym,tylko zapomniał dodać MĘŻCZYZNĄ.Po tym co się nasłuchałam i co widzę mam obrzydzenie.
    ReviewUserIcon
    nick

    02.07.2014 22:08

    Inne

    Jeżeli szukasz pracy w poznaniu to podaruj sobie.Panuje tu grobowa atmosfera.Ci którzy jeszcze tu pracują oczekują z pokorą na nadejście kostuchy.Szefuje tu śmieszny dzieciak z zadartym nosem.Wszystko robimy źle.Śmieją się z niego w firmie i w aptekach.Ludzi na których mi najbardziej zależało już nie ma.Dzięki Nim wiedziałam że to ma sens.Pustka,szukam pracy.
    ReviewUserIcon
    czarne chmury

    30.06.2014 19:45

    Inne

    no tak lastchange zapomniał, chodzi oczywiście o Dubai.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Grupa Farmacol?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Grupa Farmacol

    Składowa 62-023 Żerniki

    Grupa Farmacol
    ReviewUserIcon
    lastchange

    30.06.2014 13:01

    Inne

    co jeszcze zostało do popsucia w oddziale? Macie podpowiedzi dla TK? Już jesteśmy najgorszym oddziałem w Polsce (usunięte przez administratora)Tylko po co? Ostatni gaszą światło! Centralo pobudka? 4 gwiazdki za poprzednika zmieniły się w 1 i troszkę obecnie. Czy chcecie zlikwidować ten oddział? Bo jeżeli tak, to tomuś jest na bardzo dobrej drodze do celu! Jak za komuny: mierny, ale wierny!!!
    ReviewUserIcon
    lastchange

    30.06.2014 13:00

    Inne

    co jeszcze zostało do popsucia w oddziale? Macie podpowiedzi dla TK? Już jesteśmy najgorszym oddziałem w Polsce a za chwilę zostanie tylko dareczek i tomeczek (dwaj najbardziej "lubiani" w Poznaniu? Tylko po co? Ostatni gaszą światło! Centralo pobudka? 4 gwiazdki za poprzednika zmieniły się w 1 i troszkę obecnie. Czy chcecie zlikwidować ten oddział? Bo jeżeli tak, to tomuś jest na bardzo dobrej drodze do celu! Jak za komuny: mierny, ale wierny!!!
    ReviewUserIcon
    Melepeta

    26.06.2014 16:49

    Inne

    U nas mają wrócić UZ niedługo podobno bo też pełno nadgodzin robimy
    ReviewUserIcon
    mag

    24.06.2014 13:33

    Inne

    Nie płacą za nadgodziny tylko oddają dzień wolny. Ale że jest mało ludzi, a pracy dużo więc codziennie robi się kolejne nadgodziny. Czemu nie płacą?! Tego nie wiem, chyba Farmacol nie pozwala. Oddział 25 - Szczecin.
    ReviewUserIcon
    wqużony

    15.06.2014 21:45

    Inne

    Słyszałem, ze mają wywalić dyr i kier mag. Mam nadzieję, bo to co się wyrabia w odziale zakrawa na kpinem!
    ReviewUserIcon
    mag

    12.06.2014 17:23

    Inne

    Witam z innego oddziału. Zabrali nam dodatkowe Umowy Zlecenia, narobiło się sporo nadgodzin, a nie ma kiedy odebrać bo brakuje ludzi. Czy będą za nie płacić, czy wymyślą coś innego? Jak jest u Was?
    ReviewUserIcon
    zaspany

    12.05.2014 22:27

    Inne

    eeeeee to nuda a ja już liczyłem na coś fajnego :)
    ReviewUserIcon
    zaspany

    12.05.2014 22:26

    Inne

    eeeeee to nuda a ja już liczyłem na coś fajnego :)
    ReviewUserIcon
    jodelka

    12.05.2014 20:11

    Inne

    To wpierw wylacz caps'a i dawaj! Kto to?
    ReviewUserIcon
    anonim

    12.05.2014 10:33

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    bzyk

    12.05.2014 16:16

    Inne

    NO RACZEJ NIE PLOTA A NA MAGAZYNIE WCALE NIE NUDNO HEJO
    ReviewUserIcon
    kontrola

    11.05.2014 22:56

    Inne

    kto z kim i gdzie? bo zaspałem... :(
    ReviewUserIcon
    Wiktor Suworow

    27.04.2014 18:44

    Inne

    Szanowni Farmaceuci. Znowu mam malutkie pytanie... Jakie lekarstwo polecicie mi na stłuczoną młotkiem na warsztacie dłoń??? Co macie tam dobrego u Was na półkach w tym Waszym Farmacolu? Zarobiony jestem i nie mam czasu iść po zwolnienie L4 do lekarza. Z góry dziękuję za fachową poradę.
    ReviewUserIcon
    Wiktor Suworow

    11.04.2014 18:45

    Inne

    Ludzie... wyluzujcie trochę. Mamy weekend. Można wyskoczyć na działkę. Jest niezła pogoda.... Można posłuchać fajnej muzy. W porządku jest, że tak powiem. :) http://www (usunięte przez administratora) com/watch?v=CwC5BFX7rqQ Pozdro.
    ReviewUserIcon
    Wiktor Suworow

    31.03.2014 05:31

    Inne

    Rozumiem... i serdecznie współczuję. (usunięte przez administratora) Za KOMUNY było lepiej. Wszyscy robili ZA DARMO bo pieniądze nie miały żadnej wartości a przy okazji jeszcze były puste półki w sklepach... Życzę powodzenia i sukcesów w dalszej pracy zawodowej w Farmacol S.A. Z komsomolskim pozdrowieniem. (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Wiktor Suworow

    30.03.2014 14:58

    Inne

    Panie i Panowie... ja wiem, że jesteście ZAROBIENI w tym WASZYM Farmacolu ale może jednak ktoś znajdzie chwilę wolnego czasu i da mi jednak odpowiedź na wyżej wymienione pytanie. Uprzejmie o to proszę... No to jak? Macie certyfikat ISO 9001/2008??? Ale krótko proszę. TAK lub NIE.
    ReviewUserIcon
    doooopa

    06.04.2014 23:02

    Inne

    Czy tylko mi się wydaje, czy my od czasu odejścia poprzedniego Dyrektora mamy tu 3 wyroby dyrektoropodobne? Ktoś chyba za mocno idzie nazywając ich kierownictwem - jak sama nazwa wskazuje mają KIEROWAĆ firmą! A ONI TEGO NIE POTRAFIĄ! Ale może się mylę i o to Centrali chodzi .... Może wszyscy pracownicy powinni odejść do konkurencji? Mamy jeszcze czas na zmiany! I są osoby, które podołają temu, aby w Oddziale było dobrze! Należy się tylko dobrze rozejrzeć! I im zaufać. Proponuję przyglądnąć się... wszyscy wiecie komu!!!
    ReviewUserIcon
    uchachany :-)

    02.07.2014 23:54

    Inne

    zostały 2 podróbki! Niestety te 2 najgorsze :-(
    ReviewUserIcon
    Wiktor Suworow

    27.03.2014 17:24

    Inne

    No dobrze... pytanko małe na dzień dobry. Czy ten WASZ Farmacol SA ma w ogóle jakieś certyfikaty jakościowe w stylu ISO 9001/2008 albo inne??? No bo wiecie szukam na tej waszej stronie internetowej i LIPA. No to jak??? Macie coś takiego czy nie??? Z góry dziękuję za odpowiedź.
    ReviewUserIcon
    baba

    09.03.2014 14:38

    Inne

    DROGIE KIEROWNICTWO SERDECZNE DZIĘKI ZA KWIATEK NA DZIEŃ KOBIET,ALE TEN PRZETERMINOWANY SPECYFIK TO PRZEGIĘCIE ,,,WSTYD JA NIE POSMARUJĘ SWOICH USTECZEK BO NIE CHCĘ WYGLĄDAĆ JAK KARP Z TESCO NA ŚWIĘTA.
    ReviewUserIcon
    mondry

    17.02.2014 21:20

    Inne

    jezdem osobom inteligętnom i zaradnąm. Pszychodzem co dziennie na rzustom. Ale niestety nie jezdem zahfycony tem pracom! Myslem ze powinło siem zmienidź duszo w odziale w Rzernikah. To co siem wyrabia ot kilu mniesiency to cyrg! Zmieniajondz dyrektóra miało bydź lepiej! A jest ... LEPIEJ NIE MÓWIDŹ! CENTRALO - macie jesce cas na zmiany. ZMIANY NA LEPSZE!
    ReviewUserIcon
    TĘPAK

    18.02.2014 15:27

    Inne

    O WIDZE ŻE WYPOWIEDZ ....GODNA LUDZI Z DOLIN MAGAZYNOWYCH :)NO W KOŃCU ZA TAKICH NAS MAJĄ:)POZDRAWIAM WSZYSTICH DOWNÓW :0
    ReviewUserIcon
    Góra!

    15.02.2014 19:10

    Inne

    Praca nie jest jakoś wyjątkowo trudna . JEsli sie chce zarobić , to mozna bez problemu zaropbic 2 tyś, a poza tym jeśli wam nie odpowiada ta praca to uciekac i szukac innej a nie pisac głupoty jakies :) Trzeba sie było uczyć a nie narzekacie teraz , wiekszosc osób które tutaj sie wypowiada nawet nie zaczeła chyba studiów hahaha szkoda ze jestescie po podstawówkach bo tak forum wyglądało by zupelnie inaczej. A kabanos to bystry chłopak dlatego jest tam gdzie jest . Zresztą jak cała reszta na 6 rano-osoby które mają coś w głowie prócz sieczki. osoby inteligętne i zaradne :)
    ReviewUserIcon
    DO GÓRY

    16.02.2014 09:50

    Inne

    SŁUCHAJ KOLEŚ SAM SOBIE WYSTAWIŁEŚ OPINIE TYM POSTEM ....(usunięte przez administratora)A STUDIA TO MOŻE TERAZ SKOŃCZYĆ KAŻDY .POZA TYM WIĘKSZOŚĆ ZE STACJI I KONTROLI MA STUDIA LUB JE ROBI , WIĘC COŚ CI (usunięte przez administratora)NIE WYSZŁO .
    ReviewUserIcon
    123456

    16.02.2014 12:38

    Inne

    prowokacja
    ReviewUserIcon
    lK

    11.02.2014 13:34

    Inne

    Informuje iż p. (usunięte przez administratora) został przyjęty do pracy, natychmiast po naszym cudownym kierowniku magazynu, został zatrudniony by sprawiać wrażenie "normalnego" pracownika magazynu, (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    bzyk

    11.02.2014 22:15

    Inne

    NIE KUMAM O KOGO IDZIE JAKIEŚ INICJAŁY PROSZĘ (usunięte przez administratora)

    Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Farmacol

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.