Monika Karpała Phu Office Land

Adres: Jaremy 14B lok. 7, 31-318 Kraków

NIP: 9451629325 REGON: 351496383

Monika Karpała Phu Office Land
2 7 9 5 1

Opinie o Monika Karpała Phu Office Land

Filtruj opinie po kryteriach:

Grażyna
 Opinia

Forumowicze, czy są tu osoby pracujące w firmie Monika Karpała Phu Office Land? Jakie macie zdanie na temat tego pracodawcy? Czy oferuje on umowę o pracę, a wynagrodzenie jest wypłacane na czas? Istnieje możliwość pracy zdalnej lub też elastyczny grafik?

Opinia

Na co należy się przygotować przed rozmową kwalifikacyjną w P.H.U.Office-land?

Opinia

W takim razie @tandem żałuj, że się nie zatrudniłeś u nich, skoro jest tak dobrze. No a jest dobrze, bo już wcześniej zanim przeczytałem twoją opinię słyszałem, że firma w porządku. Podobno mają dużo szkoleń i to takich profsjonalnych.

dzy
 Opinia

jak czytałem te wpisy wczesniejsze to szkoda czasu .normalnie firma działa juz z tego co mi wiadomo chyba z 15lat nigdy nie miałem żadnych problemów z wypłata z dogadaniem sie z koordynatorem. nawet jak miałem przerwe w pracy ponad rok bez problemu mogłem podjąc ją na nowo stawki nie odbiegaja wcale od przujętych na rynku. co do pita tez nie było problemu dostawałem z 3 umwoy na których zsumowano wszystkie wczesniejsze wypłaty i po sprawie.to ze w mieszkaniu a nie w biurze to akurat był duzy plus bo mogłem prace oddac w dowolnej godzinie a nie w czasie pracy biura to trzeba brac pod uwage ze było elastycznie jak dla mnie wygodnie.

Tak1Nie

TADZIUWLADZIU
 Opinia

Znam firmę, bo obraca się w tej branży owszem dużo tej firmie zarzucić ale zarzut ,że nie mają własnego biura jest na wyrost czy ten fakt przeszkadza jakoś we współpracy ankieterom / audytorom ? przecież ankieter / audytor pracuje w terenie nie w biurze koordynatora ! mnie tam zupełnie to nie przeszkadzało, czy to jedyna firma mająca siedzibę we własnym mieszkaniu ? no oczywiście, że nie takich firm jest mnóstwo w różnych branżach Raffick a skąd wiesz ile ankieta w rzeczywistości kosztowała ? - błagam ludzie, ja coś komuś zarzucacie to konkrety. Po za tym to chyba normalne, że na czymś koordynator musi zarabiać - są agencję które płacą koordynację od ilości ankiet, najczęściej stawka procentowa, są agencję gdzie koordynator dostaje stawkę za ankietę / audyt i w stawce zawiera się praca ankietera i koordynacja koordynatora a jak to koordynator dzieli to już jego sprawa. Po za tym w firmie OfficeLand stawki nie odbiegają od stawek od innych koordynatorów, to, że a, że są stosunkowo niskie to inna para kaloszy - ale chyba jesteśmy wolnymi ludźmi,i jeżeli w moim odczuciu stawka jest żałosna , nie adekwatna do włożonej pracy to najzwyczajniej w świecie się na projekt nie godzę Prosisz o PITA a umowę podpisałeś ? Zaczynam współpracować z jakąś firmą to dla mnie priorytetem jest umowa choćby ramowa, bo w takiej branży na każdy projekt powinna być osobna umowa, a dla oszczędności biurokracji wystarczy umowa ramowa o ogólnych zasadach współpracy z zaznaczeniem, że szczegóły każdego projektu przekazywane będą mailem - no ale jak się o umowie nie myśli przed rozpoczęciem współpracy a potem kiedy przychodzi do wynagrodzenia, nie zastanawia się, na podstawie czego to wynagrodzenie ( a prawda jest taka, że przy współpracy na umowę o dzieło, to przyjmujący zlecenie czyli ankieter / audytor, powinien wystawić przekazującemu zlecenie czyli koordynatorowi rachunek do umowy o dzieło ) to czego Wy potem chcecie ? jakiego PITA ? Tak więc Twoje zgłoszenie do US narobi kłopotu zarówno Tobie jak i firmie OfficeLand ! Nie wiem, ludzie pilnujcie swojego interesu jest projekt - prosicie na maila o stawki za audyt / ankietę, stawkę za kilometrówkę, przed wypłatą prosicie o szczegóły jej naliczenia, pilnujcie umów, rachunków i naprawę o ile mniej stresu będziecie mieli.

Tak4Nie

raffick
 Opinia

Kolejna z firm, gdzie ankieterzy napędzają kasę koordynatorowi, a sami dostają grosze. Mnie za audyt płacili 17zł a sami dostawali 48zł (31 zł na plusie). Gdy poprosiłam o Pita za poprzedni, powiedziano mi, że wcześniej nie zgłaszałam, że będę go chcieć i jest już zbyt późno. Sprawę zgłosiłam do Urzędu Skarbowego

x101
 Opinia

Pierwsze spotkanie wygląda profesjonalnie, ale to tylko złudzenie. Firma nie ma swojego biura. Dodatkowo bardzo nisko płacą, a jak się o coś upomnisz, kontakt się urywa. NIE POLECAM!!! WIĘCEJ SIĘ TRACI NIŻ ZARABIA

Olek
 Opinia

Nie polecam, firma ma siedzibę w zwykłym mieszkaniu, zlecenia "na gębę",(usunięte przez administratora)

Monick
 Opinia

Początkowo dostawałam dużo zleceń. Niby wszystko ładnie, pięknie, ale nigdy nie otrzymałam jakiegokolwiek rozliczenia za wykonaną pracę. Niekiedy wg ich wyliczeń za dojazdy płacili 25-30gr/km!!!! Przelewy dochodziły z prywatnego konta, a w tytule przelewu wpisano "a." No i najważniejsze: PRACA BEZ JAKIEJKOLWIEK UMOWY!!!!! Oczywiście nie ma mowy o otrzymaniu Pita ...

neutralnanegatywnapozytywna

Zostaw opinię o Monika Karpała Phu Office Land - Kraków