Drukarnia AARA

Kraków

Opinie o Drukarnia AARA

Karolina

Pracuje od ponad pół roku w drukarni Aara. Firma ma bardzo dużo zleceń i ciągle się rozwija. Chyba dużo się zmieniło od czasów powyższych komentarzy, bo atmosfera w pracy jest bardzo miła! Każdą problematyczną sytuację dla się przegadać z szefem i dojść do porozumienia.

ania

A coś więcej @Den na ten temat? Bo wcześniej opinie nie były za bardzo pozytywne więc chciałabym wiedzieć jak płacą - chociaż granice kwot, jaka jest atmosfera czy można dogadać się z urlopem? Dzięki za odp!

GIEREK

Firma się rozpada brak zleceń, zapłata za pracę opóżniona prawie o miesiąc

Pracuje od jakiegoś czasu, są plusy i minusy jak wszędzie zresztą, ale ogólne wrażenie dobre. Można się dużo nauczyć, chociaż jest stres, bo jest ciągły kontakt z wymagającym klientem.

Alka

Ja jestem zadowolony z pracy w Aarze. Trzeba się starać, bo firma ma dużo zleceń i zamówień, ale przez to się rozwija i warunki dla nas są coraz lepsze. Nie jest to praca dla leni, ale dla ambitnych. Ja nie narzekam.

Elbb

Masakra, nie polecam, firma ma pracowników za nic, odradzam

Ffa

Firma nie dbająca o pracowników.

Zostaw opinię o Drukarnia AARA - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Drukarnia AARA