Etyflex Sp. z o.o.

Kraków

Opinie o Etyflex Sp. z o.o.

Odradzam stanowiska na produkcji, chaos i bałagan, ciągłe pretensje, że pracownicy nic nie robią tylko chodzą na papierosa albo rozmawiają, prezes siedzi na kamerach cały czas i szuka tam pieniędzy. Najpierw przyjmą cię na konfekcjonowanie a następnie próbują wypchnąć na maszynę drukującą, na podobnej stawce, nie dając angażu na drukarza tylko jako pomocnik. Jako pomocnik pracujesz jak drukarz, sam ustawiasz, dorabiasz farby i obsługujesz maszynę a masz odpowiedzialność finansową za papier który spisywany jest co do metra.

Felix

No niestety.

gość

Coś chyba u was nie jest najlepiej?

leksa

niby kokosów nie ma, ale nie ma strasznej atmosfery, jak na przykład w stoczniach. zarobki w porządku, na czas wypłacane, premie można łatwo dostać więc tutaj plus.

Janusz

Nie polecam. Audyt ISO to ściema, płacą na lewo aby przeszło. Brak jakichkolwiek szkoleń dla drukarzy, po 3 miesiącach wypychają siłą na maszyne drukującą ludzi którzy nie chcą tam iść. Niska jakość wydruku za duże pieniądze. Brak BHP, niekiedy można znaleźć ślady krwi w roli naklejek.

Ryszard
@Janusz 10.02.2013 15:44

Ja również nie polecam. Prezes płaci podstawe + premia uznaniowa, którą nalicza na podstawie podlizywania się. Jeżeli chcesz robić swoje i dostawać za to więcej niż 1900zł netto, to nie jest praca dla ciebie

Zostaw opinię o Etyflex Sp. z o.o. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Etyflex Sp. z o.o.