Opinie o Universal Express Sp. Z o.o w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Universal Express Sp. Z o.o. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Universal Express Sp. Z o.o na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Universal Express Sp. Z o.o w Warszawa

joanna

czyżby górze niespodobały się opinie, ależ żałosny sposób tłumaczenia ... oczywiście firma musi ciąć koszty, ale nie w taki sposób jaki robi to UE

mario

ludzie, co wy? macie nierówno pod sufitem? firma to nie jest organizacja non-profit, której zadaniem jest troszczenie się o szczęśliwość pracowników. ZYSK jest najważniejszy. nie będzie zysku, nie będzie firmy i pracy dla pracowników. a fundusze socjalne? BHP? im więcej socjalizmu i biurokracji tym drożej prowadzić firmę i tym mniej dostają pracownicy. jak się wam nie podoba to załóżcie własne firmy, zobaczymy czy wtedy z takim zapałem będziecie podpisywać umowy o pracę i rozdawać byle robolom od noszenia ciężarów jakieś premie, fundusze i opiekę socjalną..

Obywatel 0
@mario

Prowadzę firmę i nie godzę się na nazywanie ludzi będących kręgosłupem firmy robolami, nie chodzi tu o wysokość wynagrodzenia a tylko i wyłącznie o to że każdy pracownik ma swój wkład w rozwój firmy i pracodawca powinien w miarę uczciwie podejść do pracy i jej wartości, ludzie w sumie są sobie sami winni że godzą się na prace za tak niskie stawki, myślę że wystarczy przestać narzekać i po prostu odejść i poszukać pracy w lepszej firmie. Rozumiem że to tylko tak łatwo napisać ale gdyby ludzie solidarnie podeszli do tematu zamiast dawać się wyprowadzać na ulicę w obronie nie swoich praw było by już dawno temu inaczej w tym kraju. Panie Mario kim Pan byś był gdyby nie ludzie których Pan wykorzystujesz ;-) Wiem że wyleje się zaraz na mnie wiadro pomyj ale czy jest to zdrowa sytuacja że pan prezes firmy w której pracuje 20 osób wydaje więcej na pierdoły niż łączna pensja tych 20 ludzi, nie rozumiem tylko dlaczego tych 20 ludzi od pana Prezesa nie odejdzie zmuszając go do zrezygnowania z pierdół na rzecz ich wypłat. Równie dziwne jest to że Ci sami ludzie nie potrafiący walczyć o godne życie wychodzą na ulicę bronić cudzych interesów bądź sprawiedliwych sądów strzegących aby statystyki policyjne były wiarygodne.

marlena

Bezczelna i niemiła kadra zarządzająca prezes który nigdy nie wie o co chodzi i wpada w furię bez powodu ! ręce opadają..wstyd, hańba , czarna rozpacz

o to chodzi, żeby ludzie się dowiedzieli

o to chodzi, żeby ludzie się dowiedzieli, co naprawdę reprezentuje sobą firma UE i jakie daje warunki pracownikom... ciekawy jestem która z tych (usunięte przez administratora) rzuciła ten tekst o wykazaniu...kpina totalna (usunięte przez administratora)

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Universal Express Sp. Z o.o na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. operacyjnych? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
beti

ja, na rozmowie wstępnej, usłyszałam od pani dyrektor, że UE nie ma problemu z płaceniem dużych pieniążków pracownikom, tylko najpierw się trzeba wykazać, ale kwota poczatkowa mnie trochę rozbawiła, wiec sobie podarowałam, a poza tym tam na tej Szyszkowej to(usunięte przez administratora)

Czuję sie w obowiąku przyznac racje wszystkim moim przedmówcom i ostrzec wszystkich potenycjalnych pracowników w szczególności tych z zapałem do pracy, ambicjami i pozytywnym podejściem do życia. Po 9 godzinach w pracy ( bo każdy kto tam choć chwilkę przepracował przyzna rację,ze godzina na lunch to jakas fikcja) wyjdzie znużony zyciem i niedoceniony.Szkoda ,z e nikt nie wpomniał o ostatnich premiach bożonarodzeniowych, moze dlatego,ze to oddzielny wątek ( premie były dla kierownictwa, bo wiadomo, ze tylko ono "pracuje"). na rozmowę o pracę polecam się zgłosić, z checią przeczytam, czy ktos jeszcze usłyszał bajeczkę o jaskiniowcach, którzy zaczynali biznes przeprowadzkowy :):). niestety na płacy i warunków pracy jak dla jaskinioców rózniez się zatrzymano. 3mam mocno kciuki za wszystkich, którzy tam pracuja, aby jak najpredzej zdobyli sie na odwagę i zaczeli spełniać swoje marzenia w innej pracy. Pracę w Grupie Universal Express moge polecić jedynie ludziom bez własnego zdania, slepo wykonujacym polecenia(usunięte przez administratora)( szefa ) bezrefleksyjnym, którzy potrafią iść po trupach do celu.

wpr

współczuje klientom tej firmy..

Myszka

opinie mówią same za siebie, coś jest nie tak skoro tyle opinii jest takich a nie innych, pracowełem przez chwile tam i z tego co widziałam to wszystkie te opinie są prawdą..

ale o co chodzi

5 lat ci zajeło zrozumienie że jest az tak zle ??czy dopiero dotarło do ciebie?zamiast sie zwolnic to co pracowales i narzekales czy dopiero jak odszedles piszesz co myslisz jako anonim?? powagi (usunięte przez administratora) troche

Amanda

Nie no, idz, zobacz co Ci zaproponuja, lepsze niz kabaret, tak sobie posluchać tych bajeczek... Ale pracy to tam zdecydowanie nie polecam, az TAK ZLE na rynku pracy to chyba nie jest, zeby z takich marnych polsrodkow korzystac i jeszcze (usunięte przez administratora)

Madzia B.

wysłałam tam cv... widze że to był błąd.. napewno jak sie odezwą do mnie w sprawie pracy nie skorzystam...

kanarek

Hahaha firma jak firma(usunięte przez administratora) nikt nic nie wie, a zwłąszcza jak przychodzi do przyznania podwyżki lub nagrody. (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Universal Express Sp. Z o.o - Warszawa

• Jak się pracuje w Universal Express Sp. Z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Universal Express Sp. Z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Universal Express Sp. Z o.o?

Universal Express Sp. Z o.o