„DOR-CEL” sp. z o.o.

Opinie o „DOR-CEL” sp. z o.o.

ktoś

Z tego co opowiadają starsi stażem, podobno kiedyś pracownik znaczył tu wiele. Nie ma tu czego szukać ktoś, kto ma własne zdanie. Kierownictwo tylko umowne a decyzyjność wyłącznie w jednym sfrustrowanym ręku. Cierpią na tym i pracownicy i klienci. Choć świadczenia zawsze na czas, pora na zmianę…

Mirun

Hehehe Grzesiu mała firma - duzy syf . Są świetni w organizowaniu bałaganu ,niestety beztaleńcie zarządzających chrupie tą firmę jak rdza malucha po zimie :) Sługo karły UEX -

KLEIN

W pełni potwierdzam opinię dory. Wielki uśmiech przez łzy. Po trupach do celu. Nerwowa atmosfera [usunięte przez moderatora]

nowy??

a ja tam wyslalem c.v., ale nie ma odpowiedzi, moze nie jest tak źle

dore

Daj sobie spokój z tą firmą. Amatorstwo i pełna inwigilacja ze strony prezesa i dyrektora. Będziesz znerwicowany do końca życia.

Zostaw opinię o „DOR-CEL” sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie „DOR-CEL” sp. z o.o.