counter
2 2 5 5 1
wanted Nowy wpis

wyplaty nie na czas do tego potracaja z wyplaty za wszystko, monia przychodzi na 10minut i zaraz jej nie ma,kuchnia brud jak nigdzie indziej. nikt tego (usunięte przez administratora) nie pilnuje

Zniesmaczony Nowy wpis

Tragedia umowa zlecenie ciężka praca odeszlem i nawet mi nie(usunięte przez administratora) za kwiecień nie polecam tam pracowac

Xyz Nowy wpis

W Małym Smakoszu pracowałem na tyle długo aby się zorientować w temacie pracodawcy... Pan Christo z Panią Karolina starali się o to aby wszystko było dopięte na ostatni guzik. Od czasu pojawienia się nowej (usunięte przez administratora)Dużo się zmieniło. Dużo osób odeszło, długi firmy nie pozwalają na normalne funkcjonowanie. Dostawy z problemami, wypłaty nie są na czas, nie placone czynsze za lokal...na szcz(usunięte przez administratora).Dużo niedobrego ...niech Pan zatrudnia osoby z doświadczeniem z prawdziwego zdarzenia A nie ludzi z łapanki... powodzenia zycze bo kuchnia naprawde super gotuje, Szef kuchni razem z(usunięte przez administratora) stara się jak może żeby końcem koncow nie ucierpiały na tym wszystkim dzieci.

Co powiedziałbyś osobie chcącej wysłać CV do firmy Mały Smakosz Sp. z o.o. w miejscowości Kraków? Ostrzegłbyś czy zachęcił? Czekamy na twoją opinię, pomóż innym w podjęciu decyzji.

Ola Nowy wpis
@Administrator

Tylko ostrzegał! Poprzednik bardzo delikatnie się wypowiedział! Haha ja mam takie samo zdanie, jak się zatrudniłam było super, wypłatą na czas, atmosfera w porządku, a ostatnimi czasy to jakiś żart, każdy staje na rzęsach, a biuro ma w (usunięte przez administratora) i pokazuje to co vhwile, (usunięte przez administratora) niech sie ogarnie albo (usunięte przez administratora). szkoda slow na nia ! No i od nikogo nawet słowa dzięki nie usłyszysz ! Pozdro dla(usunięte przez administratora) I (usunięte przez administratora) bo tylko oni normalni na tym tonącym statku zostali haha

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Zostaw merytoryczną opinię o Mały Smakosz Sp. z o.o. - Kraków

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

2/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Zobacz wywiad