Opinie o Dominik Włodarczyk Schody Włodarczyk w Wesółka

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Dominik Włodarczyk Schody Włodarczyk. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Dominik Włodarczyk Schody Włodarczyk o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Stolarze

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dominik Włodarczyk Schody Włodarczyk w Wesółka

Dominik Nowy wpis

Jestem byłym pracownikiem tej tego czegoś gdzie Andrzej jak jeszcze żyje wykorzystuje ludzi na maxa. Nigdy ale to nigdy nie spotkałem tak chciwego człowieka z pozdrowieniami Adam

Zofia Nowy wpis

Czy firma ma w planach zatrudnić nowego kosztorysanta? Jestem zainteresowana współpracą. Czy napiszecie na jakie wynagrodzenie mogę liczyć na tym stanowisku- razem z ewentualnymi premiami?

Niki Nowy wpis

Pewnie nie jest idealnie ale nie znam takiej firmy. Może trzeba dobrze robić soje a będzie zadowolenie?

Basia

Widzę, że dominuję mało pochlebna opinia o firmie Schody Włodarczyk. Ja postaram się opowiedzieć o pracy w firmie z mojej perspektywy. Pracowałam w tej firmie przez kilka lat jako projektant i myślę, że gdyby nie zawirowania w moim życiu prywatnym nadal bym tam pracowała. Odniosę się troszkę do opinii "abc". W plusach wymieniono inwestycje i tu muszę przyznać rację - firma się rozwija. Nowe maszyny, hala, programy komputerowe.... Jednak brakuje inwestycji w człowieka. Nie ma szkoleń dla pracowników, które pomogłyby w lepszym i efektywniejszym korzystaniu w tych rzeczy. Każdy uczy się sam, na tyle na ile można samemu opanować pewne tematy, a to często prowadzi do błędów i niepotrzebnych nerwowych sytuacji. W minusach jest poruszony temat wypłat - "wypłaty pod stołem" - myślę, że każdy z nas był na rozmowie kwalifikacyjnej, przedstawiono mu zasady wynagrodzeń i dokładnie wie na co się zgodził lub nie zgodził. Nie ma umów zleceń ani umów o dzieło, od razu jest umowa o pracę - to według mnie duży PLUS. Ponadto wypłata zawsze była na czas, bez opóźnień czy rat - kolejny PLUS. "jedyne słuszne zdanie i opinie wyraża właściciel" - Częściowo mogę się zgodzić -w początkowych miesiącach mojej pracy tak było, ale wynikało to z braku doświadczenia z mojej strony. Jednak z biegiem czasu i zdobytym doświadczeniem moje zdanie było brane pod uwagę, mogliśmy normalnie podyskutować i przedstawiać swoje racje, aby finalnie wybrać najlepsze rozwiązanie. "zasiewanie strachu przez właściciela" - właściciel czy kierownik nie jest po to, żeby "głaskać". Jest praca do wykonania i trzeba ją wykonać. Owszem, jak szef szedł na halę to wszyscy pracowali jakoś jakby szybciej ;-) ;-) ;-) ale czy to było zasiewanie strachu, czy raczej chęć wykazania się - to zostawię bez odpowiedzi, bo nie pracowałam na hali. "pańskie oko konia tuczy" ;-) "rotacja na stanowiskach biurowych" - jak ja pracowałam to nie było tragedii, więc nie wiem jak wygląda sprawa teraz. Nie wiem czy rotacja o której pisze "abc" jest wynikiem decyzji szefostwa (może osoby które przychodzą na okres próbny nie nadają się do pracy na danym stanowisku), a może pracownicy podejmują decyzję o szybkim odejściu... To już musieliby wypowiedzieć się Ci, którzy w tak ekspresowym tempie przyszli i odeszli... Za MINUS uważam liczbę godzin pracy w firmie. O ile ja jako pracownik biurowy pracowałam 9h dziennie i tylko w wybrane soboty, to szczerze współczuję pracownikom produkcyjnym i kierownikowi... oni pracowali dłużej ode mnie i właściwie w niemal każdą sobotę... czasu na życie rodzinne zostaje naprawdę niewiele, sił zresztą też ;-( to według mnie powinno ulec zmianie. Ja z mojej strony mogę powiedzieć tylko tyle, że nie żałuję że pracowałam w tej firmie. Bardzo wiele się nauczyłam i wierzę, że w przyszłości ta wiedza i doświadczenie mi się przydadzą. Owszem, czasem były "słabsze" momenty , a czasem "lepsze", ale gdy patrzę wstecz na mój okres w tej firmie to muszę powiedzieć, że oceniam go na PLUS. Mam nadzieję, że moja opinia będzie dla kogoś przydatna ;-)

Piotr kukuła Nowy wpis
@Basia

Całkowicie się zgadzam i po tym podpisuje Piotr

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Dominik Włodarczyk Schody Włodarczyk? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Ewelina

@Basia, bardzo dziękuję za Twoją rozbudowaną opinię na temat pracy w Dominik Włodarczyk Schody Włodarczyk - poruszyłaś w niej wiele istotnych kwestii. Serdecznie pozdrawiam! Czy ktoś z Was również chciałby podzielić się swoją opinią na temat pracy w Dominik Włodarczyk Schody Włodarczyk?

abc
@Ewelina

do Ewelina zastanów się dobrze gdzie aplikujesz tyle z mojej strony (wypowiedź Basi zaskakująco pozytywna)

Basia
@abc

"Wypowiedź Basi zaskakująco pozytywna" :-) myślę, że wyważona, pozbawiona zbędnych emocji i jadu :-) starałam się odnieść do twoich spostrzeżeń i co do pewnych kwestii się zgadzam, a inne uważam za przesadzone. Ot tyle :-) rozumiem, że Ty @abc jesteś świeżo po rozstaniu z firmą? Też pracowałeś w biurze? Tak wnioskuję z twojej wypowiedzi. Przykro mi, że masz aż tak źle zdanie o firmie. Wszystko co napisałam ja, jest szczerą prawda w moim odczuciu. Nie jestem nikim podstawionym, nikt nie zapłacił mi za moją wypowiedź na tym portalu. Podałam swoje imię, stanowisko jakie zajmowałam. Nie muszę chować się za wymyślonymi nickami. Możliwe że poprostu pracowaliśmy w firmie w bardzo różnych dla firmy okresach i Ty trafiłeś na ten "gorszy" :-) a może ja poprostu staram się dostrzegać bardziej pozytywy niż negatywy i na nich się skupiam.... Ale tego się nie dowiemy :-) życzę Ci wszystkiego dobrego i żebys znalazł pracodawcę idealnego :-) lub sam został sobie szefem :-)) pozdrawiam serdecznie, Basia

Ewelina

@abc, czy wszystkie wynagrodzenia wypłacane są w ten sposób? Na podstawie jakiej umowy w takim razie pracuje się w Dominik Włodarczyk Schody Włodarczyk? Czy ktoś z Was także pracował lub pracuje w Dominik Włodarczyk Schody Włodarczyk i mógłby napisać, jak ocenia tego pracodawcę? Każda Wasza opinia jest bardzo ważna!

Ewelina

@... a możesz napisać dlaczego? Przedstawienie plusów i minusów pracy w Dominik Włodarczyk Schody Włodarczyk to największa wartość dla forumowiczów, którzy poszukują pracy w tych okolicach. Możesz więc napisać dokładniej, co według Ciebie wymaga w tej firmie poprawy?

abc
@Ewelina

plusy: - narzędzia pracy tj inwestycja w maszyny i to tyle minusy: - zasiewanie strachu przez własciciela (podejscie pańszczyźniane), - brak szacunku do pracownika, - jedyne słuszne zdanie i opinie wyraża własciciel, - wypłaty pod stołem, - rotacja na stanowiskach pracy o biurowych juz nie wspomnę tam zmiany z częstotliwoscią odjazdu pociągu na stacij w Twardogórze, Generalnie o firmie ciągnie się zła opinia mały (usunięte przez administratora) i zamordyzm wydaje mi się że ludziom należy się po prostu odrobina szacunku takiego nieudawanego w momencie kiedy jest potrzeba aby przyszedł do pracy w sobotę...

...

NIE POLECAM!!!!!!!

obiektywnie

Jako pracodawca tragedia odradzam niezależnie do stanowiska oraz płacy jaką Ci zaproponują omijaj z daleka. Ciągła inwigilacja patrzenie na ręce nieustanna kontrola zakrawająca o mobbing można pisać wiele...

Życzliwa001

Ta firma nie jest jedną z lepszych lecz gorszych firm, ponieważ traktują ludzi jak zabawki(najprostsze wyrażenie), zwalniają ludzi pod pretekstem braku pracy a za dwa lub trzy dni szukają kolejnych osób do pracy za minimalną stawkę. Stawka jaka jest zawarta w ogłoszeniu to 2.500zł a w rzeczywistości wypłacają najniższą krajową.

Zostaw merytoryczną opinię o Dominik Włodarczyk Schody Włodarczyk - Wesółka

• Jak się pracuje w Dominik Włodarczyk Schody Włodarczyk?

Zobacz opinie na temat firmy Dominik Włodarczyk Schody Włodarczyk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Dominik Włodarczyk Schody Włodarczyk