Schneider Mariusz Schody Przedsiębiorstwo Wielobranżowe

Sądrożyce

Schneider Mariusz Schody Przedsiębiorstwo Wielobranżowe
0 0

Opinie o Schneider Mariusz Schody Przedsiębiorstwo Wielobranżowe

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Aleksandra

@Nieznajomy, o czym konkretnie piszesz? Możesz uzasadnić to co napisałeś na temat firmy Schneider Mariusz Schody Przedsiębiorstwo Wielobranżowe? W chwili obecnej Twoje twierdzenia zawarte w komentarzu, który dodałeś na forum nie mają żadnego odniesienia do rzeczywistości, dlatego proszę Cię o wyjaśnienie Twojego wpisu.

Nieznajomy

Zatrudniają ludzi i płacą grosze,i na czarno zatrudniaja, już tyle osób się u tych Państwa Schneiderow przewinęło że szok, a opinie maja negatywna w miejscu zamieszkania

Nieznajomy

Pan Mariusz tak jak jego żona robią w ciula ludzi, unikać szerokim łukiem.

Aleksandra

@Lukasz, czy możesz swoją wypowiedź na temat opinii o pracy w firmie Schneider Mariusz Schody przedstawić w sposób bardziej szczegółowy? Czy Twoja opinia jest z poziomu niezadowolonego klienta korzystającego z usług tej firmy, czy może pracownika? Napisz ,proszę, coś więcej na temat sytuacji, którą przedstawiłeś w swoim komentarzu.

Lukasz

Zlodziej.....zbiera zaliczki i znika....mozna "po googlowac" pana Mariusza i wyjdzie szydlo z worka... UNIKAC zgadzam sie z TarANN szkoda ze w listopadzie nie zobaczylem tej opini, teraz jestem 5 tys w plecy....a pan Leszek jest 8 tys w plecy: https://www.cylex-polska.pl/firmy/pw-schody-mariusz-schneider-10941034.html

Czy warto zainteresować się firmą Schneider Mariusz Schody Przedsiębiorstwo Wielobranżowe jako pracodawcą?

Znasz dobrze firmę Schneider Mariusz Schody Przedsiębiorstwo Wielobranżowe jako pracownik lub jako klient? Wiesz coś o niej produktach, usługach? Czekamy na Twoją opinię.

????
@Sob 21.08.2017 10:43

Uciekać od tego pana. Najgorsze co nam się w życiu przytrafiło. Czeka nas sprawa w sądzie w sprawie przywłaszczonej zaliczki. Oczywiście schodów od 9 miesięcy nie zrobił.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. Jak wygląda ten aspekt w Schneider Mariusz Schody Przedsiębiorstwo Wielobranżowe? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

anonymous

Polecam, schody piękne, solidne wykonanie, nic się z nimi nie dzieje, minus za opóźnienie w realizacji, ale finalnie można to wybaczyć bo ostateczny efekt robi wrażenie:)

TarAnn

Potwierdzam, unikać jak ognia, niedotrzymywanie wszystkich możliwych terminów to tylko drobiazg, jakość/trwałość schodów katastrofalna, męczarnia, wykonane schody do wyrzucenia po roku i zamontowane nowe kupione u solidnego Wykonawcy.

Mariusz
@TarAnn 20.09.2017 16:07

Mam problem z pracownikiem który umila mi posty , wykonuję schody od 20 lat . były małe uszczerbki w schodach bo to jest wykonywane ze zwykłych desek które musimy kupić . Bardzo proszę o kontakt z tą osobą która to napisała , obiecuję naprawię schody , proszę tylko o kontakt , Jestem Przedsiębiorcą od nastu lat o żadnym kliencie który mi nie wyregulował należności nic nie pisałem. Więc proszę nie pisać o mnie złych rzeczy .

Zostaw opinię o Schneider Mariusz Schody Przedsiębiorstwo Wielobranżowe - Sądrożyce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Schneider Mariusz Schody Przedsiębiorstwo Wielobranżowe