Opinie o Pw Schody Mariusz Schneider w Sądrożyce

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Pw Schody Mariusz Schneider. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Pw Schody Mariusz Schneider o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Stolarze

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pw Schody Mariusz Schneider w Sądrożyce

Aleksandra Nowy wpis

@Marcin Dziewonski,@Oszukany, przykro mi, że spotkały Was nieprzyjemności związane z firmą Schneider Mariusz Schody Przedsiębiorstwo Wielobranżowe. Czy na forum są osoby, które w tym okresie pracowały w firmie Schneider Mariusz Schody Przedsiębiorstwo Wielobranżowe i mogą wypowiedzieć się, jak wyglądały te zdarzenia z poziomu osoby zatrudnionej w tej firmie? Ktoś wie, dlaczego to wszystko tak się potoczyło?

anonymous Nowy wpis
@Aleksandra

Witam Mariusz nie płacił pracownikom ściągał zaliczki od klientów nie robił schodów a pieniądze przewalał na imprezy i wczasy. Wszystko i na temat banka pękła, a teraz ludzie będą składali pozew przeciwko niemu zbiorowy z kodeksu karnego. Przykre ale w dzisiejszych czasach niech nikt nie liczy że się mu upiecze. Jest ponad 20 osób oszukanych na schodach jak również dostawcach materiałów drewna szklarze, kowale artystyczni i wiele innych

Marcin Dziewonski

Uniknać skasował 8tys zaliczki i tyle ponad rok bez kontaktu polecam omijac

Marcin Dziewonski Nowy wpis
@Marcin Dziewonski

Szczegolowo to wział zaliczke w kwocie 8000zł potem odkładał termin wykonania z miesiaca na miesiac po drodze spotkały go wszystkie możliwe nieszczescia minął ponad rok straszyłem sądem ale nic go nie rusza....schody mam wykonane przez inna firme a pozew w drodze i niech nie mysli że mu odpuszcze bo rok temu jak oszczedzałem na schody za 17.000zł to na urlopie moja rodzina nie była a on wręcz przeciwnie korzystał z polskiego morza za moje pieniadze. Długa historia zmieniane numery telefonow wypytywanie ludzi w Twardogorze.....na szczescie mieszkam nie daleko wiec zna historie takze innych jak kowal i szklarz.....ktorym leci pieniążki.....taki typ.

Oszukany Nowy wpis
@Marcin Dziewonski

Witam Mnie naciągnął na podobną sumę. Mam kontakt z jeszcze jedną osobą telefoniczny i chyba będzie pozew z Kodeksu Karnego. On nic nie ma żadnej kasy wiec nie ściągniemy, ale przynajmniej go do pierdla wsadzimy. Mój adres mailowy wojteks11@vp.pl

Aleksandra

@Marcin Dziewonski, możesz bliżej opisać swoje doświadczenia związane z firmą Schneider Mariusz Schody Przedsiębiorstwo Wielobranżowe? Zleciłeś wykonanie pracy tej firmie i praca nie została do końca wykonana? Przedstawiciel firmy wyjaśniał może, dlaczego tak się stało? Zachęcam Cie, abyś szczegółowo przedstawił wspomnianą kwestię.

Aleksandra

@Lukas, błędnie interpretujesz moją osobę, ponieważ nie jestem związana w żaden sposób z firmą Schneider Mariusz Schody Przedsiębiorstwo Wielobranżowe. Uczestniczę jedynie w dyskusji, aby była prowadzona na tematy związane z pracą w tej firmie, dlatego tak szczegółowo dopytuję różnych szczegółów związanych z firmą, której dotyczy wątek.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Pw Schody Mariusz Schneider? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Aleksandra

Drodzy pokrzywdzeni, czy planujecie złożenie jakiegoś pozwu zbiorowego w celu wyegzekwowania należnych kwot od firmy Schneider Mariusz Schody Przedsiębiorstwo Wielobranżowe? A może, firma ma zamiar wykonać ustalone przez Państwa wraz z pracodawcą szczegóły zlecenia? Jak myślicie, są jeszcze szansę na załatwienie sprawy polubownie? Zachęcam do wypowiedzi w tym temacie.

Lukas
@Aleksandra

Pani Aleksandro ....a może raczej pani Katarzyno lub Mariuszu my tylko chcemy nasze schody lub zwrot pieniędzy. Jest nas dużo, sami zresztą wiedzie i z każdym dniem jest coraz szerszy odzew od ludzi pokrzywdzonych przez Państwa. Pamiętajcie nie jesteście anonimowi w Twardogórze, ludzie chętnie pokazują Was palcami i wskazują miejsca Waszego pobytu. W Sądrożycach nie ma już zakładu a opłaty za najem to koszt 6000 zł za niezapłacony wynajem hali. W Tarnogórze również ludzie chętnie wskazują kolejne adresy. Na ul Przyjaciół Żołnierza 8 też nic nie ma. Żadna produkcja się nie odbywa nawet nie ma tam złamanej Deski. Możecie dalej naciągać ludzi i handlować w sklepie na ul Krótkiej, ale to i tak nie zmienia faktu , że jesteście nie rzetelną firmą wyłudzającą wysokie zaliczki. Czas zakończyć ten proceder.

Lukasz

Zlodziej.....zbiera zaliczki i znika....mozna "po googlowac" pana Mariusza i wyjdzie szydlo z worka... UNIKAC zgadzam sie z TarANN szkoda ze w listopadzie nie zobaczylem tej opini, teraz jestem 5 tys w plecy....a pan Leszek jest 8 tys w plecy: https://www.cylex-polska.pl/firmy/pw-schody-mariusz-schneider-10941034.html

Wojciech
@Lukasz

No ja jestem 9000 zł w plecy i rok ze schodami. Proszę o kontakt osoby pokrzywdzone. Mój tel 724 2145 131. Trzeba odzyskać nasze pieniądze.

hedwis
@Wojciech

proszę o kontakt do mnie bo nr, który pan podał jest zły, mój nr 604350638

Wojciech
@Lukasz

Mój nr 724 145 131 Wojciech

Aleksandra

@Nieznajomy, o czym konkretnie piszesz? Możesz uzasadnić to co napisałeś na temat firmy Schneider Mariusz Schody Przedsiębiorstwo Wielobranżowe? W chwili obecnej Twoje twierdzenia zawarte w komentarzu, który dodałeś na forum nie mają żadnego odniesienia do rzeczywistości, dlatego proszę Cię o wyjaśnienie Twojego wpisu.

Nieznajomy

Zatrudniają ludzi i płacą grosze,i na czarno zatrudniaja, już tyle osób się u tych Państwa Schneiderow przewinęło że szok, a opinie maja negatywna w miejscu zamieszkania

Nieznajomy

Pan Mariusz tak jak jego żona robią w ciula ludzi, unikać szerokim łukiem.

Aleksandra

@Lukasz, czy możesz swoją wypowiedź na temat opinii o pracy w firmie Schneider Mariusz Schody przedstawić w sposób bardziej szczegółowy? Czy Twoja opinia jest z poziomu niezadowolonego klienta korzystającego z usług tej firmy, czy może pracownika? Napisz ,proszę, coś więcej na temat sytuacji, którą przedstawiłeś w swoim komentarzu.

admin

Znasz dobrze firmę Schneider Mariusz Schody Przedsiębiorstwo Wielobranżowe jako pracownik lub jako klient? Wiesz coś o niej produktach, usługach? Czekamy na Twoją opinię.

Sob
@admin

Niestety nie dotrzymuje terminów, przypisuje to "nieszczęściom" które nieustannie na niego spadają - tylko on ma problemy, a inni są od nich wolni :) Nie polecam i przestrzegam

????
@Sob

Uciekać od tego pana. Najgorsze co nam się w życiu przytrafiło. Czeka nas sprawa w sądzie w sprawie przywłaszczonej zaliczki. Oczywiście schodów od 9 miesięcy nie zrobił.

Polecam, schody piękne, solidne wykonanie, nic się z nimi nie dzieje, minus za opóźnienie w realizacji, ale finalnie można to wybaczyć bo ostateczny efekt robi wrażenie:)

TarAnn

Potwierdzam, unikać jak ognia, niedotrzymywanie wszystkich możliwych terminów to tylko drobiazg, jakość/trwałość schodów katastrofalna, męczarnia, wykonane schody do wyrzucenia po roku i zamontowane nowe kupione u solidnego Wykonawcy.

Mariusz
@TarAnn

Mam problem z pracownikiem który umila mi posty , wykonuję schody od 20 lat . były małe uszczerbki w schodach bo to jest wykonywane ze zwykłych desek które musimy kupić . Bardzo proszę o kontakt z tą osobą która to napisała , obiecuję naprawię schody , proszę tylko o kontakt , Jestem Przedsiębiorcą od nastu lat o żadnym kliencie który mi nie wyregulował należności nic nie pisałem. Więc proszę nie pisać o mnie złych rzeczy .

Zostaw merytoryczną opinię o Pw Schody Mariusz Schneider - Sądrożyce

Pw Schody Mariusz Schneider