Schneider Mariusz Schody Przedsiębiorstwo Wielobranżowe

Sądrożyce

Opinie o Schneider Mariusz Schody Przedsiębiorstwo Wielobranżowe

TarAnn

Potwierdzam, unikać jak ognia, niedotrzymywanie wszystkich możliwych terminów to tylko drobiazg, jakość/trwałość schodów katastrofalna, męczarnia, wykonane schody do wyrzucenia po roku i zamontowane nowe kupione u solidnego Wykonawcy.

Znasz dobrze firmę Schneider Mariusz Schody Przedsiębiorstwo Wielobranżowe jako pracownik lub jako klient? Wiesz coś o niej produktach, usługach? Czekamy na Twoją opinię.

Sob
@admin 10.11.2015 14:03

Niestety nie dotrzymuje terminów, przypisuje to "nieszczęściom" które nieustannie na niego spadają - tylko on ma problemy, a inni są od nich wolni :) Nie polecam i przestrzegam

Zostaw opinię o Schneider Mariusz Schody Przedsiębiorstwo Wielobranżowe - Sądrożyce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Schneider Mariusz Schody Przedsiębiorstwo Wielobranżowe