Demotrans

Oleśnica

Opinie o Demotrans

Zito

Poszukuje do firmy z Holandii 2 na1 jest to naj którzy system można każdy inny negocjować umowa polska ,ale podstawa 2*** na rękę + diety nie śpimy codziennie w ciężarówce chętnych proszę o komentarza i podanie kontaktu. Najlepiej Lubelskie

dddd

witam poszukuje dziewczyny na podwójna obsade może być bez doświadczenia chętne prosze o kontakt 665477696

R

Witam,potrzebny kolega ,kolezanka do podwojnej w Demonkach.Wyjazd bedzie ok 20.11.2017.Cykl do dogadania 25 lub 30.info prosze odpisac w odpowiedzi,napewno sie odezwe,,pracuje juz jakis vzas w tej firmie,,.Pozdrawiam

Rrrr

Pracuje w tej firmie prawie rok.Wszystko jest na przejzystych zasadach. Pieniazki wyplacane na czas ,flota wzorowa,atmosfera w pracy oki.Niewiem po co pisza oszczerstwa co niektórzy.Pasuje pracujesz ,niepasuje to na przezuty ,albo na busika.Chociaz podejrzewam ze ci co tak narzekaja w du...ie byli g...o widzieli.Ja jak najbardziej polecam ta firme.Niestety nic za darmo niebedzie.Taka praca kierowcy....a i jeszcze jedno ...zaladunki i rozladunki w 99procentach polegaja na otwarciu i zamknieciu drzwi.

@Kierowca przedwczoraj, 00:46
Widocznie za mało jeszcze pracujesz....na przejrzystych zasadach tak?...a to ze ok, zgodziłem się zatrudniając na taką i taka k...

Kierowca dużo prawdy piszesz ale od Marcina to ty się odp...bo to jedyny lojalny człowiek ,z którym idzie się dobrze dogadać i w razie problemu wyprostować sytuację .Co do weekendu ,jak Cie złapią,przecież nie Ty będziesz płacić.A co do tego Twojego wyliczania ,że was jest 6 czy 8 to ciekawa sprawa.Wiesz ilu jest szoferow i ilu UPAincow?W takim kolchozie wielkim nie ma szans na zjednoczenie choć by ch na ch ustal to nie da rady a szkoda bo też bym tego chciał.

Kierowca
@Wlkp przedwczoraj, 03:37

Nie no zgadzam się, ale i na Marcinie się przejadlem...bo jak jemu trzeba to wszystko robią a jak mi czy tobie to olewka....a wiem że to on jest sterujacym tym wszystkim...No ale, różnie bywa, wiadomo...No ok, oddają pieniądze, no i co z tego?...ja się na to nie godze bo chcę legalnie pracować i mnie nie interesuje oddawanie pieniędzy tylko powinni to uszanować jakoś a tu mają cię gdzieś, ma być po ich myśleniu i tyle...nie raz coś kombinowalem żeby było po mojemu, to jak wychodziło to w ostatniej chwili coś zmienia specjalnie aby na ich stronę przeszło i dalej lipa, no i tym wszystkim właśnie Marcin kieruje...ok ja rozumie, szefowie może zmuszają, ale każdy ma swój rozum i nie jesteśmy już dziećmi

beginer1

Z okolic Elku ktos szuka kompana? Generalnie jestem bez dosw. Jezdze 3tyg dopiero w podwojnej. Troche PL i troche DE

Antek

@Rst 2 dni temu
Podrzucić maila to się odezwe

nowyznajomy9110@wp.pl

Roman

Jestem z Buska - Zdroju - szukam kolegi na podwójną do Demotrans Jeżdżę tu 3 lata

Pirat

Fff 2017-10-15 12:19 Ha ha Raczej powinieneś zapytać-Czy było kiedyś tak,że nie przyjmowali do demo?Kolego są przyjęcia,rotacja non stop-chcesz to jeździsz,chcesz się zwolnić żaden problem,chcesz wrócić po zwolnieniu też nie problem.Jak masz dwie ręce,oczy i przynajmniej jedną nogę to masz szansę.

Fff

Czy aktualnie są przyjęcia e demo?

Evo

140 dniowka. Przez 3 miesiące chyba ,że ktoś Cię weźmie i powie im,że jesteś gotowy to po 1 wyjeździe już będziesz miał normalną

@Evo tydzień temu
140 dniowka. Przez 3 miesiące chyba ,że ktoś Cię weźmie i powie im,że jesteś gotowy to po 1 wyjeździe już będziesz miał normaln...

Dzięki za info. Ja muszę sobie znaleźć osobę do podwójnej czy oni mi sami przydziela "nauczyciela"?

@Kriso tydzień temu
Czy za pierwszy miesiąc na podwójnej w demotransie jako kierowca bez doświadczenia zarabia się pełna stawkę czy pomniejszona?...

Jeśli pomniejszona to o ile lub jaka stawkę?

@Kriso tydzień temu

tak w Demo bez doswiadczenia160zl

Evo

A więcej jest leżenia niż jeżdżenia w slamie

Evo

Teraz jest więcej premii za podwójną. Jak pójdziesz z kimś to możesz być i bez doświadczenia. Jest spora różnica i krócej w samochodzie jednak i nie ma problemu zostać dłużej w domu.

Kiero32

W Slamie też kołchoz sie robi, ale fakt jest taki że kasa jest konkret 55E za dzien do tego podstawa 2150 na łape i jak nic nie narobisz to 650zł premi. Dlatego te głupie szefostwo z Demona powinno podniesc kase ale bez jaj 200zł dniówki na pojedyńczej to jest kórwa kpina. na Busie maja 160-190 za dzien. Ludzie ogarnijcie sie.

pablo

Wie ktoś czy Slam bierze bez doświadczenia ?

Kierowca
@pablo tydzień temu
Wie ktoś czy Slam bierze bez doświadczenia ?

W Sławnie już nie ma przyjęć. Wszystko obsadzone. Doświadczenie powinno byc

@Kierowca tydzień temu
W Sławnie już nie ma przyjęć. Wszystko obsadzone. Doświadczenie powinno byc

Są są tylko trzeba zagadać odpowiednio do odpowiedniej osoby :-p

Evo

95% amazony czasami dhl. Bo praca im się nie podoba ;P co zrobić kto co woli czy kase czy mieć szystko w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] br /> Tak jak w demotransie każdy pijde pali i w hvja wali ;D. Mi ronież się tam podobało,ale jednak kasa tu jest lipa

Teraz podwyżka w islamie pod 8 nie dużo będzie brakować za 21 dni

PO

Ciekawy
@PO tydzień temu
Ciekawy pasuje Ci 3/1 w slam za 7500zł , czy wolisz demotrans w 3/5 dni za 5200zł.Tak ten niby 3/1 tam wygląda....

No wiadomo ze 7500 ale tez trzeba patrzec na prace ja ogolnie jestem zadowolony z pracy w demo nigdy nie miałem problemu z nimi i oni byli w porządku do mnie. A w tym slamie to tylko amazon czy tez tak JAK w demo tnt dhl i inne

@Ciekawy tydzień temu

Ciekawy masz tu mojego maila lukaszgarbacz7@wp.pl Odezwij się

ave jordan

Kraj i zagranica spedycja. Wrzucacie wszystkich do jednego wora. U was tez nie lepsze ogary robia jeden faxem przeglad wysylal. Szok, tu pitagorasow nie trzeba. Wiekszosc robi dobra robote nie spozniajac sie z awizacja i dba o sprzet ale firma ma to gdzies bo jest traktowany przez was jak go nazwales "pijak" rece opadaja

Evo

Szukam kogoś z lubelskiego na podwójna do Slama ja.pracuję już. Wysyłać kontakty

@Ciekawy tydzień temu
A jak jest w tym slamie jakie kursy robicie ja okolice Lublina jezdzilem 4lata w demo

ROBIE W DEMO.I TAK ODCHODZA do slamu i po 2 miesiacach powrut do demo,ciekawe czemu????

Były kierowca
@Evo tydzień temu
Jest ok tylko dochodzi Anglia a tak wszystko to co w demo tylko ani 1 nie ma.firanki na firmie. W 25 dni bo tyle jesteśmy tym...

Demo koi że kierowców. 21 dni 5200 i 90%nocki.

Damiannn

Chłopie weź się cofnij do szkoły podstawowej.

Kraj i zagranicą czyli spedycja

To nie pisz ze tu tyle płacą pijaku i lenie wejście się do roboty a nie pierwszy wypisuje cie na forum ile byście chcieli @= zarabiać za opierała nie pr÷piłka otwarcie drzwi i tyle a po spinacze pasy i pokazać trochę pasie rzeczy i brud asy jak się do auta wejdzie po jakimś tronu co się nie myje to przyjąć się można. Frankę wam dać a nie auto co wody w domu nie ma na piwko macie n a na prysznic nie śmierdzi elementy. Jeszcze powinien was obciążyć za ekipę sprzątająca po was auto. Zamiast podwyżek będzie obciążenie 300 zł za pranie auta.

Krajowy demon

Kolego zarobki na kraju nie są złe kuj-pom firanka 4500zł stałej pn-pt , ue system 2/2 4800zł , chłodnia mazowieckie 5tys nie jest wyczynem,tacho okey,chłodnia zał/rozł kamyk.To warto się kisić za 5200zł w podwójnej na ue?Owszem są rejony gdzie te pensie są niższe ale 4tys to min i weekendy z rodziną w domu.Każdy wybiera to co mu pasuje.

Kraj

Jak tyle masz na kraju to chyba za 2 miesiące nie pisz głupot, to jaka masz dniowe ze tyle zarabiasz ,

Krajowy demon

Ha ha ha tyle to mam na kraju i weekendy figluję z kobitką w domu,a nie stoję w ue po krzakach!!!Marcel zmień leki ,bo te co bierzesz nie pomagają.

Kraj
@Krajowy demon 2 tygodnie temu

Marcel

Połowa z was sama nie wie co pisze za głupoty na temat firmy tak jak podchodzicie do pracy tak samo traktuje was szef polowa kierowcow to alkocholicy i dziady ,ile byscie chcieli zarabiac okreslijcie sie i przestancie pisac na demona bo ten czlowiek co tą firme zalozyl stara sie najlepiej i zebyscie zarobili na nowy dach wdomu i na chleb

Baba jaga

To jakiś żart 21dni pracy 5 wolnego za 5200zł???Ten co to wymyślił powinien dostać nagrodę-Idiota roku!

German

Panowi nie ma co Fajna firma pisze 9 tyś na papierze a jest 6 tyś na konto czy do łapy tylko pracować zgadzam się że wypłaty podnoszą ciągle jakieś spoty my nie obiecujemy teraz nowe rozdanie ale zapominają dodać że ciągle okres pracy się wydłuża i nie jest to za miesiąc wynagrodzenie nie długo napiszą 14 tyś ale za 2 miechy w budzie heheheh policzcie sobie średnia jaką macie a wyjdzie wam że pracujecie za 4,5 tyś w skali roku a o urlopie za który nie płacą i co go nie ma bo przecie w domu byłeś nie wspomnę brawo dla firmy skąd biorą takich durni co za tą kasę pracują

Misio

Halo jajo kto się teraz ubiegłym bawić i je bać w duże zaprasza na garbsena

Gość

Podpisuje się 9000tys a bierze 6000tys. To przestępstwo mafia.

Evilll

Jest potwierdzenie za 21 5200 ?

Wlkp

Tak jest ,również to potwierdzam ,komar to najwjeksza zakala firmy tzw czarna owca ,idąc dalej skończony Dupek 3 do 1 zrobil za 5200 hahaha świat nie słyszał parodia chyba czas palić wroty ostatnio przy próbie zwolnienia prosili poczekać bo będą podwyżki śmiech na sali co to za podwyżka ???5200 za 3 /1 to jest ewenement na skalę światową trzeba gdzieś to nagłośnic niech się buce wstydzą

NICK

WSZYSTKIE BARTKI TO FAJNE CHŁOPAKI

Janek

Uwaga uwaga Bartuś wymyślił 3 tyg na 5 dni odpoczynku za 5500zł brawo baranie kto ci przyjdzie jak w slamsie za 21 dni jest 7500 i 8dni wolnego ty skończony jelopie szukaj dalej tych buraków zniszczyliscie ta firmę kupujecie nowe naczepy i auta a dla ludzi nic

Evill

Pan Bartek wyliczy i tak ma być:-p. Bo jemu na komputerku wyszło co innego:-P. I premie zjadło;-D

Demon

Evill a po co ci te 7 za 25 ja na twoim miejscu zrobiłbym za darmo. Jak już tak piszesz. Obecnie pracuje w tej firmie ale czasem zastanawiam się czy cokolwiek do góry dociera że nie mają kierowców. A jak widzę pana matematyka to mi się nie dobrze robi.

Evill

Auto nie gaśnie i tyle proste. 7 niech będzie nawet.za.te 25 dni a nie 6...

Węgorz

Wlkp 2017-10-06 15:59 Bardzo rozsądnie kolega mówi.Jasno określić zarobki i systemy,a nie jakieś cudowanie po 25,38dni.Co do kasy jak kolega pisze to powinna zadowolić kierowców za ten system,bo praca w podwójnej jest dużo bardziej uciążliwa i wasze auta nie spełniają warunków na podwójną-brak drugiego fotela pneumatycznego,brak klimatyzacji postojowej-a latem u makarona grzeje ostro).

Wlkp

Chcecie,żeby ludzie nie odchodzili ?Przecież tu nie trzeba jakiegoś filozofa .Zróbcie normalny system jak dla człowieka 3 do 1 ,dajcie po 7,5 zarobić i będziecie mieli szoferow a nie amatorów z UPAiny...kto w tej firmie za to odpowiada ?Bo to jest pierwsza osoba do zwolnienia.

Evilll

Nie było jeszcze zmian mają być od listopada. Szukam kogoś z lubelskiego kto jeździł na międzynarodowce najlepiej w demo

BI

Jaki jest najkrótszy system i jakie wynagrodzenie w nim?Ogólnie jak to wygląda od października,po tych zmianach płacowych?

Kiero

Szukam na podwójna do Demo ja latam tu przez dwa lata bez nałogów mój nr 510329560

przystojniak

Witaj kina kiedy wyjazd w wolnym czasie w jakąś traske

tymon

tylko pojedyncza , tandem lub naczepa zdazaja sie zaladunku bokiem ale 11 dni trasa 3 dni w domu dla kiero z okolicy lub inne systemy , zadzwon sobie albo sprawdz ogloszenia powodzenia

Trans tylko pojedyncza ?

Tymon

9500 za 38 dni +7 dni wolnego to 211 pln dniówki Tak nisko nawet dzisdtransy nie płaca nedZnie i tyle w temacie Transcargo płaci 260-280 za dniówkę i to bez łaski policzcie sobie ludzie jaka to różnica ,system 2/3 dni wolnego gwarantowane zjazdy autem lub busem inwdupie mam demona ,straciłem tunwiele czasu i dawałem się robić w konia DOSYĆ teraz od kilku miesięcy pracuje w transcargo i sobie chwale 50 dniówki więcej za to samo 2200 pln wiebcej dla mnie +ecodriving Kto umie liczyć wie gdzie pójść ... przemyślcie chłopaki bo tu nic poza wyzyskiem nie ma i co z tego ze odebrali 1000 mercedesa ,macie coś z tego w domu ??????????????

Seba
@Tymon 2 tygodnie temu

Jest juz 10 140 za 38 dni i nie gadaj tymon ze jest tak kolorowo w tej waszej firmie bo jazda tandemem na malutkich kolkach to tez wyzwanie przy wieksxym wietrze latacie tymi autami po calej autostradzie. I popatrz tez jaka robote wykonuje demotrans a jaka wy

@Tymon 2 tygodnie temu

i powodzenia jezdzij tymi landami!!

Wesoły

Nowe rozdanie 10140 ale za ile za dwa msc . Macie jakies informacje na ten temat

ever

szukam zmiennika do podwójnej obsady wyjazd połowa pazdziernika pisać ever4444@wp.pl

Zostaw opinię o Demotrans - Oleśnica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Demotrans