Demotrans

Oleśnica

Demotrans

Opinie o Demotrans

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Adam

Sprzedam pralkę na 24V.

Przemowa

Demotrans wprowadzcie system 4/2 chętnych bedzie wiecej. Tydzień to jest zdecydowanie za mało.

Szoszon
@Juro 16.08.2018 17:05

To ciekawe dlaczego tyle aut stoi na bazie hehe

Wielkopolanin

Witam. Szukam zmiennika/zmienniczke na wyjazdy 30 dniowe. Wyjazd we wrześniu.

Łukasz

Szukam zmiennika z podlaskiego na system 21/6 , niepalący, z doświadczeniem,zmotoryzowany.Ja 37l,koleżeński,bez nałogów,doświadczenie mam,lubię porządek w aucie,ktoś w podobnym wieku.Kontakt:Lukastruck@onet.pl

Łukasz
@Łukasz 14.08.2018 12:57

Jeśli nie palisz,masz doświadczenie,szukasz normalnego zmiennika,nie brudasa i alkoholika pisz,możliwy wyjazd 20 sierpień .na system 21/6 lub 30dni.Zapraszam.

Grzegorz

Witam. Szukam zmienniczke z doświadczeniem lub bez. Mam dość kierowców uważających się za czyscioszkow itd. Mam dość unikania wyjazdów skracania pauzę bez powodu aby pracować z miesiąca na miesiąc i czerpać z tego powodu korzyści.

Młody
@Grzegorz 15.08.2018 01:15

Napisz jeszcze raz, o co ci właściwie chodzi. Tylko poprawnie, po polsku.

Poszukuje osoby do ktorej mogl bym sie przylaczyc do podwojnej obsady. Ja 26l z podlasia. Palacy. Doswiadczenie male mam. Do demo lub do jakiejs innej firmy. System najlepiej 21/6 ale inny tez rozwaze. 506317957 nr kontaktowy

DEMOTRANS

Zatrudnimy kierowców w transporcie międzynarodowym Ciągnik siodłowy + naczepa Oferujemy: Umowę o pracę Ciągniki siodłowe Actros lub MAN Naczepy 95% izotermy (załadunek tyłem) Nawigacja Dyspo 24h/7 wypłata czeka na kierowcę przy zjeździe Różne systemy jazdy Kraje: DE,CZ,FR,ES,GB,NL,B, IT,HU,AT,DK,S Co nas wyróżnia: 1. Auto wyposażone we wszystkie automatyczne pobory opłat drogowych 2. Nowy sprzęt max 2 lata! 3. W większości jedno miejsce załadunku jedno rozładunku 4. Stałe sprawdzone miejsca załadunków! Nie szukamy załadunków po "krzakach" 5. 90% załadunków na box, zakładamy tylko 2 tyczki i możemy jechac! bez skakania z pasami, bez kątowników, żadnych wymiennych palet. 6. Jeździmy tylko AUTOSTRADAMI, 7. Wypłata na czas! Szukamy: Podwójne obsady jak i pojedyncze Jeśli szukasz zmiennika znajdziemy go dla Ciebie! Jeśli nie masz doświadczenia PRZYUCZYMY DO ZAWODU! Prosimy dzwonić w godzinach 9:15-16:00

tir
@DEMOTRANS 11.08.2018 21:42

dajcie podstawe do tego albo jakis ludzki system pracy to bede zainteresowany ,a tak to powodzenia

Nowy

Witam szukam zmiennika do demo z doświadczeniem bez nałogów,ja 32 lata nie palący,pół roku doświadczenia lubiący czystość w aucie z dolnego śląska 605564012

Demo

Witam wszystkich! Zwracam się do Was wszystkich jeżdżących w Demo z prośbą o udzielnie mi rady jak przygotować się na wyjazd 30 dniowy, mam tutaj na myśli co wziąć do jedzenia ,jak z ciuchami? Pierzecie w trasie czy bierzecie większą ilość aby starczyła.Możecie opisać jak sobie radzicie?Będę bardzo wdzięczny za udzielnie wszelkich rad.Pozdrawiam

Ziomek
@Demo 14.08.2018 10:30

Makarony, ryze jakies takie rzeczy napewno kup. Przygotuj sobie słoiki z czyms przygotowane jakies klopsiki, gołąbki cos w tym stylu, zabierz cos na kanapki konserwy, pasztety, pasty smakowe to zalezy kto co lubi. Kupuj to co będziesz jadł.

anonymous

demo dobre dla dziadkow wiecej leza niz jezdza stawki adekwatne do ich pracy

Demon
@anonymous 14.08.2018 08:11

No na pewno leżą,ogień jest cały czas.Tutaj nie ma opierdzielania

kbd

Szukam osoby, która weźmie mnie na przyuczenie, do podwójnej obsady w Demotrans. Mam 43 lata, bez nałogów, mogę zacząć od września, jestem ze Śląska. Kontakt: kier.bd@interia.pl

@kbd 13.08.2018 22:08

dzwon pogadamy 514055512

Teed

Ogarnieta na podwojna ? Wiecej info normalnychlopak@o2.pl

MAREK POGROMCA SZPAREK

Wszystko by gralo jakby nie te nocki,noc od spania nie jezdzenia,no i na pojedynce zapie.... i mala kasa a na podwojnej obsadzie lezysko malo kilometrow,ale przeciez malo kto lubi chlopcow,no ale za te pare groszy wiecej, zmieniaja orjentacje seksualne,oby tylko im tak nie zostalo;) Pozdro

Tomek

Witam. Szukam osoby do podwojnej obsady, ktora przuyuczyłaby mnie do zawodu. Mam 24 lata, bez nałogów. Kontakt tomek00043@wp.pl

Andrzej

kierowców nikt nie szuka - szukają upośledzonych frajerów co nie potrafią zweryfikować prawidłowości wypłaconego wynagrodzenia i podpisują odebranie nie wypłaconych świadczeń z tytułu wykonywania podróży

Czesiek
@Andrzej 12.08.2018 17:20

I tu się z tobą zgodzę w 100%

Stary Demon

Demotrans Pomóżcie mi znaleźć zmiennika, bo już mam dość jazdy w samotności. Może to być Maciek, bo wiem że on lubi załadunki od tyłu ;-)

Maciek
@Stary Demon 12.08.2018 11:09

Przykro mi stary ale Ja preferuję tylko kobiety.Jednak szukaj może ktoś Cię uszczęśliwi....

Maciek

Benek przestań wrzucać te obrazki ciężarówek z neta!!!Już Was całkiem pogięło z tym busiarzem.Lato,słonko a Wy nic nie zwiedzacie,co młody nie chce spacerować,nogi go bolą?Ten wasz profil to kabaret jeden Traker,drugi busiarz i a trzeci młody ma najwięcej rozumu,nie chce brać udziału w tym cyrku.Testery hehehehe

@Benek 08.08.2018 12:35

TAK W dni parzyste była ,,CZARNA,, A w NIE parzyste była ,,BENIA,,

Adam

Nie wiem jak wy, ale ja dostałem podwyżkę. Razem z premią wakacyjną, za 30 dni w trasie przytuliłem naprawdę grubą kopertę.

@Adam 10.08.2018 20:30

TO SIĘ PRZYTUL DO NIEJ . TEZ KIEDYŚ DOSTAŁEM GRUBĄ KOPERTĘ A W NIEJ BANKNOTY PO 50 PLN HA HA I Z CZGO TU RADOSC ???

MongolskiWojownik

Siemka szofery jak tam coś cisza z tymi podwyżkami?Pewnie taka duża będzie że liczą jeszcze.

@Maciek 10.08.2018 16:51

Hahaha to niezłe bajki już krążą.

Lotus

Szukam zmienniczki od września. Południowa Polska. Pisać lotus77@interia.pl

R

Panią najchetniej z lubelskiego do podwojnej obsady. autoexpres0@op.pl

Amazonek

W Amazon sa podwyzki o 17 procent.A u nas w demonach czy bedą??

@Amazonek 08.08.2018 08:54

TransCargo OLEŚNICA poszukuje kierowców 280 dniowa I na to P. Andrzej z P. K.......?????

Demo

Szukam kogoś z doświadczeniem z Podkarpackiego do Demotransu.

@Demo 09.08.2018 11:12

ek1236@o2.pl Pisz tutaj bo nie chcę tutaj numer podawać.

vader

Poszukuje kogoś z doświadczeniem. Mam 28 lat, jestem z Kielc. Wiecej info na maila. kuleszynski.p@gmail.com

młody

Szukam kierowcy do przyuczenia w Demo.

@młody 03.08.2018 13:20

JAk coś to też szukam kogoś ze stażem. Jestem bez doświadczenia na dużych kuleszynski.p@gmail.com

Lotus

Szukam zmienniczki od września. Południowa Polska. Pisać lotus77@interia.pl

Victor

Zrozumcie, podwyżki żadnej do 2020 roku nie będzie !

Demon2
@Demon 07.08.2018 14:59

Za 500 to tylko Ukraina.

Demon

Polecam grupę na fejszbuku kierowcy Demotrans. Lepiej się można komunikować niż tutaj.

D

Witam, Poszukuje zmiennika. Proszę o kontakt 725-091-390

@D 07.08.2018 11:41

Skąd jesteś ?

Zostaw opinię o Demotrans - Oleśnica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Demotrans