Demotrans Spedycja & Transport Kaleta Sp. z o.o.

Opinie o Demotrans Spedycja & Transport Kaleta Sp. z o.o.

pacześ Nowy wpis

Wszystko (usunięte przez administratora) dobrze (usunięte przez administratora)Poza tym kasa zawsze po zjeździe więc tu na plus. Maszyny i ogólnie sprzęt póki nowe to sprawne. Biuro jak w każdej firmie, z jednym się dogadasz a drugi tylko szuka co by uprzykrzyć robotę.

Michal Nowy wpis

Niedługo odbieram prawo jazdy. Chce zacząć pracę w tej firmie i finalnie jeździć z żoną na podwójnej obsadzie. Jest ktoś chętny przyjąć mnie na przyuczenie?

Czy w Demotrans Spedycja & Transport Kaleta Sp. z o.o. pracuje się na open space?

Alicja Nowy wpis

Witam słyszałam że Pani (usunięte przez administratora)

Kierowca Ciężarówki

Proszę o kontakt 0048601959985 Paweł

Kiedy mogę spodziewać się kontaktu.

Greg

Za przyuczenie niedoswiadczonego kierowcy dodaja 2000 tys do wyplaty tak mi zaoferowali jesli kogos wezme

@Greg

Ja jeszcze parę złoty dołoze i będzie super napisz na (usunięte przez administratora)

aa
@Greg

Serio dają 2 mln za przyuczenie?

Wojtek

33 lata.Szukam pracy jako kierowca CEbez doświadczenia jestem świeżo po kursie Gdyby ktoś szukał kogoś do podwójnej i chciało mu się szkolić to proszę dzwonić 503657652

Marunio.

Szukam laski do podwójnej obsady lubię masować na pauzie różne części...ale nie lubię gotować....proszę o konkretne podejście do sprawy...ciężko mi.. marunio.

Mateusz

Oj kolego tez to odczuwam jeszcze pracuje i wiem ale nie mogę się na razie ujawnić bo podobno przy zwolnieniu jest DUŻY MINUS (usunięte przez administratora)

Kris
@Mateusz

o czym wy piszecie Tłuki nie ma takiej firmy - nawet nie wiecie na jakim forum się zalogowaliście Mądralińscy

Czy w firmie Demotrans Spedycja & Transport Kaleta Sp. z o.o. są regularne szkolenia pracownicze?

Anżej

(usunięte przez administratora) ,jasne ,szkolenia??

Wojciech
@Anżej

To co, nic nie organizują? A co jak pracownik ma jakiś problem, można uzyskać pomoc czy też się trzeba prosić?

Witam powi ktoś jakie są teraz zarobi w domo?

MARCIN

Po rozmowie telefonicznej odrazu podziękowałem . 20/7 -6700 , 30/7-9000 i 39/7 -12000 . Naprawde szanujmy się . Ogolnie ja nikogo nie hejtuje ale jezeli ktos wie ile jest wart i co potrafi ma ADR zna chodz troche angielski to za 2 na 2 mozna zarobic minimum 7 tysiecy.

JDS
@MARCIN

Daj namiar na podwojna w 2/2 za 7 tysi

Loluś

Kolego to prawda (usunięte przez administratora)Nie wiem jak oni tak mogą ale (usunięte przez administratora)

pewnie tak
@Loluś

Prawdopodobnie (usunięte przez administratora) jestesmy zatrudnieni w pelnym wymiarze godzin (usunięte przez administratora)

Janek
@pewnie tak

Pracownik na tym forum są sami (usunięte przez administratora) jeśli wypowiadają się jako pracownicy to kłamią . Nie ma takiej firmy - po prostu sprawdźcie to sobie sami Piszący to bezgłowi (usunięte przez administratora)

Drov3r

Szczera prawda o firmie Demotrans. Podczas odpoczynku regularnego w kabinie(!) jest odgórny nakaz wyjmowania kart z tacho. Nie wolno tego robić ponieważ: 1. Złamiesz nogę w czasie owych 45h np. wychodząc z ciężarówki. Nie obejmie Cię ubezpieczenie, bo w tym czasie miałeś wolne i nie powinno być Cię w ciężarówce(!) 2. Jak wytłumaczysz swoją obecność w kabinie podczas kontroli, skoro masz wyjętą kartą i w tym wypadku nie powinno Cię tam być? 3. Otrzymując polecenie wyjęcia karty z tacho, pracodawca musi (!) zapewnić Ci hotel na jego koszt. Druga rzecz. Urlopy(!) Jakie urlopy? Urlop w demotrans należny jest tylko pracownikowi biurowemu. Kierowca nie może liczyć na urlop wypoczynkowy w okresie urlopowym(!) Często nie może liczyć na urlop w ogóle, a także nie dostaje wyrównania pensji za urlop niewykorzystany, bo podobno urlop jednak wykorzystał (!?)

drr

Ogarnij się zejdź na ziemi za dużo czytasz za mało wiesz pewnie kierowca z ciebie taki jak komentarz szkoda mi ciebie naprawdę

Bombowca

Ja tam jeżdżę po nawet 2 miesiące i nie narzekam czasem dłużej. Ja nie wiem co wy kurw* macie z tymi powrotami do domu. Hahaha

Kambodża

To jest tylko rzadzenie twoja psychologia składkę podstawową muszą zaplacici bez roznicy (usunięte przez administratora)

Tio

Tak kolega rozlicza paliwo że malo kto dostaje premie za oszczędności.

Piotr W

A jak wygląda sprawa z umową

Piotr W

Hej szukam osoby chętnej do przy uczenia mnie w demontrans. Najlepiej gdyby był ktoś z okokic Chełma, Włodawa, woj. Lubelskie. Bardzo proszę o kontakt tel 782676005. Pozdrawiam

Patryk

Szuka ktoś zmiennika? 22 lata, lubelskie, bez doświadczenia. Nie pale, nie pije, pauzy moga być aktywne jeśli zmiennik zechce. Nie należe do ludzi konfliktowych, tolerancyjny. actroswhite@gmail.com

Yesm

Witam, szukam zmiennika do pracy w demo, pracuje tu juz 3 msc. Wymagam osoby bezkonfliktowej, dbajacej o higienę, bez nałogów. Spokojny 28latek, nie palący, nie pijący, lubiący aktywne pauzy. Chętny do wyjazdu w połowie lutego. System do dogadania. Jeśli jesteś zainteresowany/a, podaj kontakt do siebie email badz nr. Odezwę się.

@Yesm

Hej planuje przyjść do demo od lutego i pojeździć na przyuczeniu do czasu aż moja dziewczyna nie zrobi prawka

@Gracjan

Mam 22 lata,lubie uprawiac sport, jestem spokojnym kultularnym dbajacym o higienę chlopakiem.

@Gracjan

511573964 tel

Bartosz

Zmiennik90@wp.pl

Patyk
@Yesm

Myśle że dogadalibyśmy sie :) 22 lata, bez doświadczenia na europie. Lubelskie. actroswhite@gmail.com

Michał 661*921*434

Witam chcę zacząć pracę w Deomotrans mam 32 lata jestem z Wielkopolski,bez nałogów, bezkonfliktowy,dbający o higienę,do pogadania. Nie posiadam doświadczenia na zestaw,kiedyś pracowałem na solówce 4 lata.Prace mogę rozpaczać jak najwcześniej nawet na początku lutego michallukas87@gmail.com pozdrawiam

Nogy

Cześć mam 23 lata jestem świeżo po kursie ce bez doświadczenia szukam osoby która chciałby mnie na okres przyuczenia w demotrans na okres 3 lub 4 miesiecy. Bez nałogów jakichkolwiek. Lubie aktywnie spędzać czas, dbać o codzienną higienę. Jestem osobą spokojną, bezkonfilktowa. (usunięte przez administratora)

Iwona
@Nogy

Cześć, czy firma może skontaktowała się już z Tobą? Zastanawiam się czy obecnie prowadzą rekrutację i poszukują pracowników. Jakbyś dostał od nich jakąś odpowiedź to daj znać, może mają więcej wolnych stanowisk pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Demotrans Spedycja & Transport Kaleta Sp. z o.o. - Dobroszyce

• Jak się pracuje w Demotrans Spedycja & Transport Kaleta Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Demotrans Spedycja & Transport Kaleta Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Demotrans Spedycja & Transport Kaleta Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 5 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Demotrans Spedycja & Transport Kaleta Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Demotrans Spedycja & Transport Kaleta Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Demotrans Spedycja & Transport Kaleta Sp. z o.o.