GlobKurier

Opinie o GlobKurier

Mike

GlobKurier, I rate its services 5 star for its ability to satisfy the needs of customers. Nice one you guys have out here . keep it 100%. Love the services.

Asia

Bardzo dobra firma jak najbardziej polecam

Tyczek

Prawdopodobnie dobry system kurierski,wiadomo w obecnych czasach panuje wyścig szczurów i każdy chce być najlepszy

Komputer 33

śietny zespół, któy umie radzić sobie z trudnymi sytuacjami! pozdrawiam i polecam Kkkkkkkkkkkkkkdkdhdhdhdhdgdhdhhdgdhdhdg

michalina

Klient 1

Radzę uważać tego spedytora !!!!!!! bo zawalicie swoje dostawy , nie doszkolony personel, chyba nieznają własnej umowy z operatorami przesyłek. DNO dna w transporcie, zwykły posrednik na prowizji który nawet nie wiem w jakim rejonie jego partnerzy mogą a w jakim nie mogą odbierać palet (bo np nie maja samochodów z winda), i wysyłają w taki region busika blaszaka po odbiór palety 300 KG. ŻENADA 4 dzień nie odebrali palety która moknie na zewnatrz. Cały czas tłumaczenia ze to Fedex ze nie ma busa z windą , ale kasę za transport dostali. NIE POLECAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

@Klient 1

Drogi Klienci, codziennie bylismy w kontakcie nawet prywatnie, aby wspólnie dojsć do porozumienia. Oferowaliśmy również zwrot poniesionych kosztów. My ze swojej strony zagwarantowlaiśmy ostatecznie odbiór przesyłki.

sk. ogrodniczy

Jestem bardzo zadowolona z realizacji. Wysyłalismy paczke do USA, która dotarła bardzo szybko. Koszt był w porządku, taniej niż nam proponowali z innego portalu. Napewno jeszcze będziemy korzystać z Globkurier. Pani na infolini bardzo miła, pomogła mi przy składaniu zlecenia. polecam.

bartek
@sk. ogrodniczy

tragedia wysylka nie terminowa na rozpatrzenie reklamacji i wyplate odszkodowania czekałem 45 dni i pieniadze dostalem dopiero po interwencji

Aktualność
Otwieramy rekrutację! Poszukujemy osób do Działu Obsługi Klienta i Działu Marketingu:

Jeśli lubisz wyzwania i poszerzać nowe możliwości - dołącz do nas!

benedykt6

Szef - marzyciel, który naciska na realizację celów z kosmosu, dział marketingu który wymaga dodania opinii tutaj czy innych portalach, a nawet sam dodaje opinie i wciska, że wszystko jest OK . Firma kompletnie sobie nie radzi, ściany mają uszy, więc swoboda na zero. Plusy? Pracownicy. Zgrana paczka.

@benedykt6

Dziękujemy za opinię. Cele są ustalane z menadżerami, którzy planują je wraz z harmonogramem działań ze swoim teamem. Swobody jest dużo - szczególnie w realizacji swoich działań o ile są one rozsądne i skierowane na osiąganie celu :) Zapraszamy do naszego teamu osoby, które lubią planować oraz mają pomysł na dobrą realizację. Na pewno nie można się u nas nudzić!

Xxxxx

Czyli widzę że ten nagły przypływ pozytywnych opinii, nie był związany z jakąś dobrą zmianą która zaszła w firmie. Wszystko o staremu, czyli cele z kosmosu, redagujmy pozytywne opinie i wizerunek firmy. W myśl zasady(usunięte przez administratora).

#Lubię Wyzwania

Firma daje możliwość rozwoju. #challenge każdego dnia + super ekipa i zgrana drużyna Moje sugestie dla GlobKurier: Więcej zaufania dla pracowników Lubię atmosferę w GlobKurier za: świetna ekipa dobra atmosfera duzo wyzwań

xxx

świetna praca z możliwościami rozowju Moje sugestie dla GlobKurier: świetna praca z możliwościami rozwoju Lubię atmosferę w GlobKurier za: flaming rooom

Teresa

od odbioru w piątek po 15-tej do Niemiec dotarła przesyłka we wtorek godz.13.oo - lepiej być nie mogło super obsługa od pierwszego kontaktu telefonicznego ... jestem super zadowolona polecam tę firmę kurierską . SUPER - dzięki.

xxx

Jestem zadowolona z pracy. Świetna atmosfera, dużo się dzieje, nigdy się nie nudzimy :) Każdy pracownik ma możliwości rozwoju w wybranej dziedzinie.

prokop

w końcu firma, gdzie podejmowanie decyzji u przełóżonych nie trwa wieki i wymaga 10 conf calli ! tempo działań mega i chyba to mi się najbardziej podoba, że każdego dnia coś się fajnego dzieje

Polecam firmę Glob Kurier, ponieważ nie mam zastrzeżeń do ich pracy i starają się pomóc w każdej sytuacji

Bardzo przyjazna praca. Firma jak wielka rodzina, zero napiec, zero ,,ciężkiej atmosfery''. Wynagrodzenie dobre. Nic tylko polecić :)

Czy firma potrzebuje ludzi do pracy?Może coś podpowiecie?

Mirosław Szypowski

Na dzień 3.07 Globkurier Katowice przyjął zlecenie pobrania przesyłki. Czekałem na kuriera od 8.00-18.00 ale kurier od przewoźnika Geis w Opolu nie pojawił się. Nie działały żadne telefony na infolinii w Opolu-zostały wyłączone do 17.00 a po 17.00 włączone na automatyczną sekretarkę z informacją ,że z biurem klienta jest kontakt o 8-17.00. Słowem niepoważne naigrywanie się z klientów. Cały dzień został mi zmarnowany ,przesyłka nie odebrana. Konsultant z Globkurier był zupełnie bezradny, bo nie był w stanie niczego wyjaśnić.

Nowa

Jestem właśnie po rozmowie - ile czekaliście na odp? Firma wygląda fajnie, dużo młodych ludzi, nie wiem czy to dobrze. Rozmowa była stresująca, ale na poziomie. Nie wiem jak mi poszło i kiedy się odezwą, choć obiecali, że odezwą się niezależnie od wyniku. Powinnam się stresować? Trochę mnie martwią te informacje o rotacji, serio aż tak trudno tam wytrzymać? Na rozmowie stawiali całkiem realne wymagania.

Cztery kropki
@Nowa

A na jakie stanowisko aplikowalaś? Ja firmy nie polecam. Rotacja faktycznie olbrzymia. Specjaliści uciekaja nie bez powodu. Ale to moje zdanie. Każdy ma inne oczekiwania wobec pracodawcy.

Nowa
@Cztery kropki

Dział marketingu. Zaprosili mnie na drugą rozmowę.

Zostaw merytoryczną opinię o GlobKurier - Katowice

• Jak się pracuje w GlobKurier?

Zobacz opinie na temat firmy GlobKurier tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GlobKurier?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 16 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GlobKurier?

Kandydaci do pracy w GlobKurier napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

GlobKurier