Glob Kurier

Katowice

Opinie o Glob Kurier

yt

z tego co ja widzę, firma stawia na rozwój, bo widzę jacy ludzie są zatrudniani i z jakim doświadczeniem i tez ile jest inwestowane w nowe narzędzia. na pewno na plus są też poza płacowe benefity. z minusów to bym dodał, że brakuje dedykowanego miejsca ala parking na rowery, ale jakoś da się z tym poradzić.

Xx
@yt 21.07.2017, 10:01

Potwierzam, spoko ludzie i atmosfera

Dominika
użytkownik zarejestrowany

@x - w aktualnej ofercie pracy w Katowicach jest dokładny wykaz obowiązków na stanowisku, którego dotyczy ogłoszenie. Mógłbyś powiedzieć jak wyglądała sytuacja u Ciebie? Takie informacje będą bardzo cenne dla osób zainteresowanych pracą w Glob Kurier. :)

x

jest kilka zalet i kilka minusów + fajna ekipa + przyjemne biuro i dobra kawa :) + można wyjść z pomysłem na własny projekt + ciekawa i rozwojowa branża - niechętnie inwestuje się w rozwój systemów - brak zakresu obowiązków - niskie stawki wynagrodzenia

Fraszka

A ja polecam pracę w tej firmie w dziale marketingu. Spotkałam się tam z pozytywnymi ludźmi i fajną atmosferą. Firma stale się rozwija, stawia na integrację i silny team. Pracowałam rok i nie żałuję. Zdobyłam duże doświadczenie, pracowałam przy fajnych projektach, mając dużą swobodę w podejmowaniu decyzji. Jeżeli masz dobry pomysł, masz możliwość wcielenia go w życie. Zaznaczam, że nie jest łatwo - masz targety do wypracowania, a branża nie jest łatwa. Ale naprawdę warto. Praca dla ambitnych ;) Pozdrawiam ekipę!

borek borecki

Praca ok, premia w zależności od wyników. Do tego pozytywni i ciekawi ludzie. Polecam;)

karo

W firmie ciśnie się na wyniki ale ogólnie jest bardzo fajna i spokojna atmosfera. Ładne biuro, kawa i herbata za free w kuchni. Od czasu do czasu imprezy integracyjne - też naprawdę spoko :) Bardzo dobrze mi się tu pracuje, jestem po okresie próbnym i szczerze polecam zainteresowanym.

crock

no rotacja w tej firmie jest nie do ogarnięcia :D

Pracownik 2016

Praca jest ok. Zarobki w zależności od stanowiska dość mocno się różnią. Osoby z działu obsługi klienta mają zarobki takie jak w innych w firmach w takich działach. Atmosfera bardzo ok. Jeśli ktoś sumiennie pracuje nawet w dziale obsługi to zarobi dobre pieniądze. Ale cóż są ludzie którzy mają tylko postawę roszczeniową i zawsze będzie im źle. Ja osobiście polecam!

jack

kiedys pracowalem w biurze obsługi i za moich czasów akurat atmosfera była ok

k.zięba

Moja znajoma pracuje w tym globkurier i raczej sobie chwali. ja też składałam tam papiery, ale gdyby nie to, że wcześniej dostałam inną pracę, to być może też bym się zdecydowała na pracę tam. dojazd jest spoko i ludzie podobno też

Zostaw opinię o Glob Kurier - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Glob Kurier