3 Dodaj merytoryczną opinię
counter
3 106 138 5 1

Opinie o GlobKurier

Pytanie Nowy wpis

Czy w GlobKurier występują paczki/bony świąteczne?

Nowy wpis

@Pytanie

Dzień dobry, w podziękowaniu za całoroczny trud włożony w rozwój naszej firmy w grudniu dodatkowo nagradzamy naszych pracowników. W tym roku z racji pandemii i tego, że pracujemy zdalnie większość paczek została wysłana odpowiednio wcześniej oczywiście kurierem :-). Natomiast grudzień i święta Bożego Narodzenia czy też mikołajki to jedyny powód dla którego nagradzamy pracowników. Robimy to również wtedy kiedy osiągnie się wyznaczony cel w poszczególnych działach. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół GlobKurier.pl

Piotrek Nowy wpis
Klient

Bardzo polecam usługi tej firmy. Widać, że dbają nie tylko o część zewnętrzną - czyli interakcje z klientem, ale też wewnętrzną - mają bardzo dobrze rozwiniętą kulturę pracy. Z pewnością warto współprcacować biznesowo, jak i pomyśleć o pracy w Globkurierze. Pozdrawiam i życzę samych sukcesów, Piotrek

Nowy wpis

@Piotrek

Piotrek, niezmiernie nas cieszą Twoje słowa. Cały Zespół dokłada wszelkich starań, aby firma działała profesjonalnie i w zdrowej atmosferze. Zapraszamy do współpracy, a propozycje i oferty można składać pisząc na kontakt@globkurier.pl Wzajemnie życzymy sukcesów! Pozdrawiamy, Zespół GlobKurier.pl

Jan
Klient

Bardzo rzetelna i profesjonalna firma, z którą miło się współpracuje - zwłaszcza prowadząc swój biznes i wysyłając,nie oszukujmy się, sporo przesyłek miesięcznie. Bardzo odpowiada mi podejście do klientów, jak i pracowników, co miałem okazję z boku zaobserwować. Pozdrawiam, Janek.

@Jan

Jan, dziękujemy za uznanie. Codziennie dokładamy wszelkich starań, aby być rzetelną i profesjonalną firmą oraz zgranym zespołem. Pozdrawiamy! Zespół GlobKurier.pl

Damianos

Będę miło wspominał czas, a zwłaszcza ludzi w tej firmie! Bardzo dobrze spędzony czas z Wami, atmosfera godna polecenia, czasem wiadomo roboty po uszy, ale o to chodzi, jak się firma rozwija ;) Pozdrowienia od Damiana, ekipo!

@Damianos

Damian, dziękujemy za miłe słowa. Rozwijamy się cały czas, ale staramy się utrzymać miłą atmosferę w pracy chociaż nie jest to łatwe bo dużo pracujemy zdalnie :-) Pozdrawiamy! Zespół Globkurier.pl

Anka H.

Możliwość pracy zdalnej, przyjemna atmosfera bez napięcia i wzajemna pomoc, nigdy żadnych problemów z wypłatami. Naprawdę dobre i uczciwe miejsce pracy. Polecam.

@Anka H.

Anno, serdeczne pozdrawiamy i dziękujemy za te miłe słowa :-) Brakuje nam Ciebie, ale cieszymy się, że spełniasz swoje marzenia! Pozdrawiamy! Zespół Globkurier.pl

Gosia

Bardzo fajna firma, w której jest się nastawionym na rozwój - dużo się dzieje, ale każdy jest pomocny i to się liczy. Polecam, zarówno ofertę firmy, jak i rozważenie podjęcia współpracy ;)

@Gosia

Gosia, bardzo nam miło! Dziękujemy za pozytywną opinię o firmie i Naszym zespole. Pozdrawiamy! Zespół GlobKurier.pl

Miłosz

Wartościowi ludzie - to przede wszystkim. Praca z wyzwaniami, no ale gdzie takiej nie ma :P Na pewno świetnie rozwija, każdy tutaj ma ważne zdanie, a nie jest trybikiem w maszynie. Więc jak się chce pracować w miejscu, gdzie ma się coś do powiedzenia - to śmiało! :D Pozdrawiam pracowników ;)

@Miłosz

Miłosz dziękujemy za pozytywną opinię o firmie i Naszym zespole. Pozdrawiamy! Zespół GlobKurier.pl

Dobry Maciej
Klient

Firma profesjonalna, ale także dbająca o najwyższe zadowolenie klienta. Przykładowo i zamawiam, i znam tych ludzi osobiście, nigdy żadnych problemów nie miałem. Wysyłki na czas, miła atmosfera wśród pracowników, co słychać nawet w prywatnych rozmowach. Polecam i wysyłać z tą firmą przesyłki i jak stanowiska otwarte - aplikować do zespołu, bo zwyczajnie warto. Pozdrawiam i życzę szczęścia - starszy kolega ;)

@Dobry Maciej

Maciej, dziękujemy za Twoją pozytywną opinię o Naszym zespole i usługach jakie świadczymy. Pozdrawiamy! Zespół Globkurier.pl

TakNie

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w GlobKurier?

@Pytanie

My również zauważyliśmy, że dobra atmosfera sprzyja efektywności pracowników. Dlatego staramy się, aby w naszej organizacji właśnie tak było. Oferujemy wsparcie przełożonych w realizowaniu zadań i wzajemne wsparcie kolegów (co niezwykle jako organizacja doceniamy!). Do tego dochodzą ulepszacze dni jak: owocowe dni lub słodkie dni, wspólne świętowanie osiągnięć firmowych i osobistych. Nie brakuje u nas również konkretnych benefitów jak, karta multisport czy też prywatna opieka medyczna. Nieskromnie powiemy, że mamy na prawdę fajny i zaangażowany team!

Aktualnie zatrudniona

Już od 1,5 miesiąca pracujemy zdalnie. Warto pochwalić kadrę zarządzającą, która przygotowywała pracowników do tego już wcześniej. Na pochwałę zasługują też wszyscy pracownicy (moi koledzy i koleżanki), którzy podeszli do tematu poważnie i pracują na bardzo wysokim poziomie. Z pewnością niektórym nie jest łatwo kiedy mają dzieci, a przedszkola/ szkoły są zamknięte, ale pracodawca oferuje elastyczne godziny pracy. W praktyce oznacza to tyle, że możesz planować i wykonywać swoją pracę wtedy kiedy masz ku temu warunki. Okazuje się, że komunikacja pracowników i planowanie są na tyle rozwinięte, że nie ma z tym problemu. Mogłoby sie wydawać, że sytuacja jest niesprzyjająca, ale jest wręcz odwrotnie. Gratulacje dla wszystkich kolegów i koleżanek z pracy. Praca z Wami to dla mnie przyjemność :-) mimo, że od 1,5 miesiąca nie widzieliśmy się osobiście.

@Aktualnie zatrudniona

Tak, praca z takim zespołem to sama przyjemność. Zdalnie i bardzo serdecznie pozdrawiamy :-) Zespół GlobKurier.pl

DoKa

Dzień dobry Czy prowadzą Państwo aktualnie jakieś rekrutacje? Szukam pracy a jestem dopiero co po studiach. Mam szanse?

@DoKa

Dzień dobry, aktualnie prowadzimy rekrutację do działu marketingu, ale z doświadczeniem. Niemniej sytuacja jest dość dynamiczna i być może będziemy wkrótce powiększać zespół. Zapraszamy do śledzenia rekrutacji na stronie internetowej https://pracuj.globkurier.pl/aktualne-rekrutacje lub prosimy wysłać swoje CV na adres mailowy: kontakt@globkurier.pl. Pozdrawiamy, Zespół GlobKurier.pl

Piotrek

Nie polecam trzymają pieniądze z pobrania 21 dni robocze. Informacja na stronie jest, lecz napisana drobnym maczkiem, łatwo tego nie dostrzec. Aby otrzymać swoje pieniądze w ciągu 3 dni, trzeba zapłacić haracz 20zl , pomomo opłaty za paczkę i tak pieniądze wpływają na konto za tydzień. ????

TakNie1

@Piotrek

Panie Piotrze, aby skorzystać z naszego serwisu trzeba zaznaczyć, że zapoznało się z regulaminem. Regulamin korzystania z serwisu znajduje się również na głównej stronie www.globkurier.pl i wyraźnie opisuje wszystkie zasady korzystania z serwisu, w tym terminy zwrotu pobrania czyli tzw przesyłka COD "za pobraniem". Dodatkowo w panelu klienta przy zamawianiu usługi również bardzo wyraźnie są opisane kwoty usług dodatkowych. Jeżeli spotkał się Pan z opóźnieniem otrzymania kwoty pobrania prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy z Biurem Obsługi Klienta celem wyjaśnienia sprawy. mail: kontakt@globkurier.pl tel: +48 22 300 16 21. Pozdrawiamy, Zespół GlobKurier.pl

Aleksandra

Czy nadal przyjmujecie studentów na staż i jak on się odbywa teraz? Czy trzeba przychodzić do firmy?

@Aleksandra

Dzień dobry Pani Aleksandro, w związku z trudną sytuacją spowodowaną przez epidemię koronawirusa, aktualnie nie otwieramy już nowych rekrutacji na staż. Dotychczasowi stażyści, którzy byli w toku stażu odbyli go zdalnie. Samo rozpoczęcie stażu wymaga jednak spotkań w biurze, a tych w obecnej sytuacji unikamy. Jeżeli sytuacja się zmieni i będziemy mogli funkcjonować offline wtedy ponowi rekrutacje na staż. Oczywiście poprzez współpracę z UE w Katowicach. Pozdrawiamy, Zespół GlobKurier.pl

Tak1Nie

Czy GlobKurier oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

@Pytanie

Dzień dobry, Odpowiadając na pytanie jeżeli zatrudniamy pracownika to już na rozmowie rekrutacyjnej ustalamy wspólnie z nim formę zatrudnienia. Zazwyczaj oferujemy umowę o pracę lub kontrakt B2B.

Aktualność
Współpracując z Uniwersytetem Ekonomicznym w Katowicach w ramach projektu "Blisko - Międzynarodowo - Przez całe życie. Kompleksowy program zrównoważonego rozwoju UE w Katowicach" zapraszamy do wzięcia udziału w II edycji stażu dla studentów.

Nabór na płatny staż trwa od 5 marca do 19 marca 2020r.
Więcej informacji na stronie Uczelni:

Zapraszamy,
Zespół GlobKurier.pl
studentka

Dzień dobry, Czy staże są nadal aktualne? Jakie są warunki przyjęcia?

@studentka

Dzień dobry, Aktualnie współpracujemy z Uniwersytetem Ekonomicznym w Katowicach przy projekcie "Blisko - Międzynarodowo - Przez całe życie. Kompleksowy program zrównoważonego rozwoju Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. " Jeżeli jest Pani studentką UE w Katowicach polecamy zapoznać się z materiałem na stronie uczelni https://www.ue.katowice.pl/index.php?id=12798. Jeżeli chce Pani przystąpić do tego programu to proszę napisać do nas na adres kontakt@globkurier.pl w tytule maila pisząc "STAŻ UE w Katowicach" i załączyć swoje CV. Na pewno się z Panią skontaktujemy :-) Zapraszamy, Zespół GlobKurier.pl

TakNie

Czy GlobKurier organizuje staże dla studentów?

Glob Kurier
@Pytanie

Dzień dobry, Tak organizujemy staże. Aktualnie w tym temacie współpracujemy z Uniwersytetem Ekonomicznym w Katowicach. Zespół GlobKurier.pl

Michał P.

Ostatnio miałem staż w tej firmie i wszyscy byli do mnie bardzo przyjaźnie nastawieni. Poznałam pracę wszystkich działów i mogłem uczestniczyć w kilku procesach sprzedażowych. Ekipa jest na prawdę bardzo zgrana i przy tym kompetentna.

@Michał P.

Dzień dobry, Dziękujemy za opinię, chętnie przyjmujemy osoby na staż i dzielimy się swoją wiedzą. Doceniamy fakt, że po zakończonym stażu dzielisz się z innymi dobrą opinią o Nas :-) Zespół GlobKurier.pl

AWEX LTD

Z dnia na dzień zniknęła opcja pobranie COD w 1 dzień zwrot pobrania na następny dzień roboczy mimo że było to za dodatkową niemałą opłatą i faktycznie zwracali na następny dzień po doręczeniu. Teraz już tego nie ma. Najkrótszy czas zwrotu to 14 do 21 dni to też ciekawe ani 14 ani 21 tylko coś pomiędzy. Chyba zgłupieli kto tyle będzie czekał mając dużo wysyłek i pieniądze w obrocie. GLOB ma chyba kłopoty finansowe i próbuje trzymać i obracać nie swoimi pieniędzmi bo firmy kurierskie zwracają im w ciągu max 1 do 7 dni

Polak

(usunięte przez administratora) wpisalem dane ;ciezar i wymiary paczki, wyszlo 16zl brutto a kiedy doszedlem do konca wyskakuje mi 28zl ,12 zl koszty dodatkowe. Nie ma informacji co to za koszty. Nie polecam

TakNie1

Zostaw merytoryczną opinię o GlobKurier - Katowice