3 Dodaj opinię
3 98 106 5 1

Opinie o GlobKurier

Aga
Nazwa działu: Finanse

Pieniądze z pobrania miały być po 21 dniach roboczych- dzisiaj jest 25 dzień i echo....na infolinii mówią cały czas to samo- skierowaliśmy zapytanie do działu finansowego- i cisza....odpowiedzi i pieniędzy brak!!!!! To kpina!!!!!! (usunięte przez administratora)

Nowy wpis

@Aga

Aga proszę o mail na marketing@globkurier.pl z podesłaniem numeru GK na pewno uda się nam wyjaśnić zaistniałą sytuację.

Emilia Nowy wpis
@GlobKurier

Mam ta sama sytuacje , mam nadzieje ze pani kwota nie jest spora bo moja dosyć, firma kpina!!!! Z poczty szybciej pobrania dochodzą .

Emilia Nowy wpis
Nazwa działu: Handlowy

Jeśli bym wcześniej przeczytała opinie, w życiu nie wysłałbym pobrania za 5 tys ta firma kurierska. Dołączam do pozostałych opini , 21 dni mija brak moich pieniędzy. Kpina!!! Czekam do jutra .zglaszam na policję !!! Nie będzie mnie nikt w konia robił. Pozdrawiam

anonim Nowy wpis

UWAGA UWAGA !!! FIRMA NIE RZETELNA !!!! Już 3 dzień próbuję odzyskać pieniądze z pobrania. Zwodzą i nie chcą ich oddać dodam tylko że minęło już umówione 21 dni roboczych. Dzwonienie na infolinię nic nie daje, panie są nie decyzyjne można by je zastąpić automatem powtarzającym ,, proszę czekać sprawa jest w toku postępowania ,, taniej by było. Zdecydowanie nie polecam, jak dla mnie (usunięte przez administratora)

TakNie1
Użytkownicy czekają na odpowiedź 60 dni.

Czy GlobKurier organizuje staże dla studentów?

Lena

Świetnie, że jest poszukiwany nowy pracownik! A czy ktoś tu może już pracował na proponowanym stanowisku Asystenta Spedytora Międzynarodowego i może opisać pokrótce, jak to wygląda w rzeczywistości? Co trzeba robić, jaki jest zakres obowiązków?

PPP

Praca pełna wyzwań! Fajni ludzie, dobra atmosfera. Dla tych którzy chcą się rozwijać.

@PPP

Dzień dobry, Dziękujemy za opinię, jednocześnie zachęcamy do aplikowania i dołączenia do Naszego zespołu :) Aktualne rekrutacje na pracuj.globkurier.pl Zespół GlobKurier.pl

Przemysław
@PPP

Wnioskuje, że jesteś obecnym pracownikiem tej firmy? Chętnie dowiedziałbym się więcej szczegółów na temat tego pracodawcy? Interesują mnie warunki pracy, ale też atmosfera wśród ludzi. Z góry dziękuję.

Radi

Czy firma daje jakąś kasę na okoliczność ślubu? Pytam, bo żenię sie drugi raz, a jak zenilem się pierwszy raz to pracowałem w innej firmie i dostałem 5 tys zł jako prezent ślubny od firmy.

TakNie2
zasłyszane

Podobno bardzo fajni ludzie tam pracują :)

Róża

TakNie2

@Róża

Dzień dobry, Dziękujemy za opinię, jednocześnie zachęcamy do ponownego korzystania z naszych usług http://www.globkurier.pl Zespół GlobKurier.pl

Grzegorz

Wysyłając paczkę za pobraniem, w formularzu podają czas na zwrot pobrania do 21 dni. Po upływie tego terminu, gdy się upomnicie o swoje pieniądze dowiecie się, że to 21 dni, ale roboczych! OK. Mija 21 dni roboczych a zwrotu nadal nie ma. Dzwonicie, więc i piszecie do nich upominając się o swoje należności. Żadnej, konkretnej informacji nie uzyskacie. Dowiecie się tylko, że sprawa została przekazana do działu finansowego. Do w/w działu telefonu brak, a na emaila nikt nie odpowie. Po którymś z kolei telefonie, pani poleci Wam złożenie reklamacji drogą elektroniczną, co również niczego nie zmieni. Moja przygoda rozpoczęła się 31 Stycznia, kiedy to adresat odebrał paczkę. Mamy 12 Marca a ja walczę codzień o zwrot swojego pobrania.Łatwo policzyć, 40 dzień czekam na swoją kase i nie wiem kiedy ją odzyskam. Globkurier niewywiązuje się z umowy. Zwodzi zleceniodawcę i obraca sobie jego pieniędzmi! Szczerze odradzam

Tak2Nie2

@Grzegorz

Grzegorz proszę o kontakt na marketing@globkurier.pl z podesłaniem numeru GK na pewno uda się nam wyjaśnić zaistniałą sytaucję.

Pati

Jestem zadowolona z usług tego pośrednika. Miła obsługa i atrakcyjne ceny. Polecam.

@Pati

Krzysiek
Nazwa działu: Produkcja

Bardzo dobra platforma, wielu kurierów w jednym miejscu. Szybko i bezproblemowo. Oby tak dalej. Polecam.WARTO.

@Krzysiek

iwona

Super firma, zdecydowanie polecam. Możliwość śledzenia przesyłki w sposób wygodny i przejrzysty, a sama dostawa szybka i bezproblemowa.

@iwona

Rafalwis

Firma godna polecenia wszystko super i sprawnie się odbywa. Polecam jak najbardziej. Szybko i nie drogo.

Glob Kurier
@Rafalwis

Dzień dobry, Dziękujemy za opinię, jednocześnie zachęcamy do ponownego korzystania z naszych usług www.globkurier.pl Zespół GlobKurier.pl

Marlena

Bardzo dobra firma. Polecam każdemu w 100%. Możliwość śledzenia przesyłki online , bez problemowa przesyłka. Oceniam na 5 gwiazdek! Naprawdę warto wybrać ta firmę !

@Marlena

Rafał www
Nazwa działu: Handlowy

Super firma. Szybka obsługa klienta. Bardzo przystępne ceny. Dostawa bez zastrzeżeń paczka cała.

@Rafał www

Jakub
Nazwa działu: Produkcja

Bardzo dobra firma. Polecam każdemu w 100%. Możliwość śledzenia przesyłki online , bez problemowa przesyłka. Polska firma, która dobrze orientuje się na rynku.

@Jakub

Ewelina

Byłam u nich na rekrutacji. Wszystko przebiegło bardzo profesjonalnie. Najpierw e-mail z zaproszeniem nawet z informacja jaki dress code. Rozmowa bardzo merytoryczna. Teraz czekam na odpowiedź. Trzymajcie kciuki! Mam nadzieję, że aplikacja będzie z sukcesem! ????

aaa

Pracuję już kilka lat w firmie. Cenię sobie tego pracodawcę ponieważ jest wiele udogodnień: - możliwość pracy z domu! - karta sportowa multisport lub fit - opieka medyczna w enelmed Pracodawca ma bardzo dobre podejście do pracowników. Jeśli chodzi o współpracowników to bardzo fajni ludzie. Ogólnie w porządku mogę polecić jako dobrego pracodawcę.

Nowa
Nazwa działu: Handlowy

Praca w bardzo dobrej atmosferze. Nie dawno zaczęłam i mogę śmiało polecić jako dobrego pracodawcę. Bardzo miła atmosfera, super przełożona! Ja osobiście polecam :)

xxxxx

Pracuję dłuższy czas i jestem zadowolona. Bardzo dobra atmosfera. Odbywają się różne imprezy wewnętrzne, które sprzyjają integracji. Są benefity: ubezpieczenie w enelmed i kart multisport. Dodatkowo imprezy wewnętrzne, które sprzyjają integracji. Możliwość pracy zdalnej, dowolne godziny pracy. Szanuje się pracowników za to, że wykonują swoją pracę.

software221@yandex.com

GlobKurier uważam za ważny, doskonały, interesujący i przydatny dla każdego, kto się nim zajmuje i jest doskonały

Jakub
Nazwa działu: Marketing
@software221@yandex.com

Racja

software200

Czyli widzę że ten nagły przypływ pozytywnych opinii, nie był związany z jakąś dobrą zmianą która zaszła w firmie. Wszystko o staremu, czyli cele z kosmosu, redagujmy pozytywne opinie i wizerunek firmy. W myśl zasady(usunięte przez administratora).

Tak2Nie

Banan
Nazwa działu: Marketing
@software200

Dobra zmiana w GK - odejścia, zwolnienia :D

salman ali

Znakomita firma i wszystkie jej ekskluzywne produkty oraz zapraszanie ludzi do zajmowania się nimi są bardzo wiarygodne

Nazwa działu: Produkcja

Dobra firma, zadanie godne pochwały, pochwały i godne zainteresowania oraz radzenia sobie z nim owocne i użyteczne

salman ali

Praca w dobrze zorganizowanym zespole we frameworku Scrum. Pracujemy zwinnie i sprawnie dostarczamy nowe rozwiązania. To zespół kreuje prace, cele i ma wpływ na usprawnienia w naszych projektach. Lubimy rozmawiać bezpośrednio, ale doceniamy też inne kanały komunikacji.

Ece

Great company

software200

Ta firma jest godna uwagi i kontynuacji oraz bardzo pouczająca i ma dobrą informację i doskonałą jestem z niej dumna, a jej dobrobyt i postęp

Zostaw opinię o GlobKurier - Katowice

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie