4 Dodaj opinię

Opinie o GlobKurier

iwona

Super firma, zdecydowanie polecam. Możliwość śledzenia przesyłki w sposób wygodny i przejrzysty, a sama dostawa szybka i bezproblemowa.

Zweryfikowany użytkownik

GlobKurier, I rate its services 5 star for its ability to satisfy the needs of customers. Nice one you guys have out here . keep it 100%. Love the services.

Mike

GlobKurier, I rate its services 5 star for its ability to satisfy the needs of customers. Nice one you guys have out here . keep it up. Love the services.

Zweryfikowany użytkownik

Asia

Bardzo dobra firma jak najbardziej polecam

Krzysiek

Bardzo dobra platforma, wielu kurierów w jednym miejscu. Szybko i bezproblemowo. Oby tak dalej. Polecam.WARTO.

Bilal

An awesome company. Highly recommended to others.

Bilal

Highly recommended to others. An awesome and great company with good name

Bilal

Awesome company. Highly recommended to others.

Bilal

An awesome company. Highly recommended to others.

Tyczek

Prawdopodobnie dobry system kurierski,wiadomo w obecnych czasach panuje wyścig szczurów i każdy chce być najlepszy

Róża

Komputer 33

śietny zespół, któy umie radzić sobie z trudnymi sytuacjami! pozdrawiam i polecam Kkkkkkkkkkkkkkdkdhdhdhdhdgdhdhhdgdhdhdg

Komputer 33

Pati

Jestem zadowolona z usług tego pośrednika. Miła obsługa i atrakcyjne ceny. Polecam.

michalina

Klient 1

Radzę uważać tego spedytora !!!!!!! bo zawalicie swoje dostawy , nie doszkolony personel, chyba nieznają własnej umowy z operatorami przesyłek. DNO dna w transporcie, zwykły posrednik na prowizji który nawet nie wiem w jakim rejonie jego partnerzy mogą a w jakim nie mogą odbierać palet (bo np nie maja samochodów z winda), i wysyłają w taki region busika blaszaka po odbiór palety 300 KG. ŻENADA 4 dzień nie odebrali palety która moknie na zewnatrz. Cały czas tłumaczenia ze to Fedex ze nie ma busa z windą , ale kasę za transport dostali. NIE POLECAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

@Klient 1 07.12.2018 09:14

Drogi Klienci, codziennie bylismy w kontakcie nawet prywatnie, aby wspólnie dojsć do porozumienia. Oferowaliśmy również zwrot poniesionych kosztów. My ze swojej strony zagwarantowlaiśmy ostatecznie odbiór przesyłki.

pracodawca
Otwieramy rekrutację! Poszukujemy osób do Działu Obsługi Klienta i Działu Marketingu:

Jeśli lubisz wyzwania i poszerzać nowe możliwości - dołącz do nas!

benedykt6

Szef - marzyciel, który naciska na realizację celów z kosmosu, dział marketingu który wymaga dodania opinii tutaj czy innych portalach, a nawet sam dodaje opinie i wciska, że wszystko jest OK . Firma kompletnie sobie nie radzi, ściany mają uszy, więc swoboda na zero. Plusy? Pracownicy. Zgrana paczka.

@benedykt6 29.10.2018 13:32

Dziękujemy za opinię. Cele są ustalane z menadżerami, którzy planują je wraz z harmonogramem działań ze swoim teamem. Swobody jest dużo - szczególnie w realizacji swoich działań o ile są one rozsądne i skierowane na osiąganie celu :) Zapraszamy do naszego teamu osoby, które lubią planować oraz mają pomysł na dobrą realizację. Na pewno nie można się u nas nudzić!

Xxxxx

Czyli widzę że ten nagły przypływ pozytywnych opinii, nie był związany z jakąś dobrą zmianą która zaszła w firmie. Wszystko o staremu, czyli cele z kosmosu, redagujmy pozytywne opinie i wizerunek firmy. W myśl zasady(usunięte przez administratora).

#Lubię Wyzwania

Firma daje możliwość rozwoju. #challenge każdego dnia + super ekipa i zgrana drużyna Moje sugestie dla GlobKurier: Więcej zaufania dla pracowników Lubię atmosferę w GlobKurier za: świetna ekipa dobra atmosfera duzo wyzwań

xxx

świetna praca z możliwościami rozowju Moje sugestie dla GlobKurier: świetna praca z możliwościami rozwoju Lubię atmosferę w GlobKurier za: flaming rooom

#przesyłkaodserca ♥

Tak wiele za tak niewiele, pomaganie nie musi być trudne. Wspólnie wspieramy Fundacja Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi!

W artykule więcej informacji na temat Społecznej Odpowiedzialności Biznesu oraz możliwości wsparcia działalności charytatywnych - http://polskieserce.pl/aktualnosci-globkurier-1400601298.html

Wysyłaj z nami, wysyłaj z sercem! 1% wartości każdej przesyłki trafia na konto Fundacji.

sk. ogrodniczy

Jestem bardzo zadowolona z realizacji. Wysyłalismy paczke do USA, która dotarła bardzo szybko. Koszt był w porządku, taniej niż nam proponowali z innego portalu. Napewno jeszcze będziemy korzystać z Globkurier. Pani na infolini bardzo miła, pomogła mi przy składaniu zlecenia. polecam.

Teresa

od odbioru w piątek po 15-tej do Niemiec dotarła przesyłka we wtorek godz.13.oo - lepiej być nie mogło super obsługa od pierwszego kontaktu telefonicznego ... jestem super zadowolona polecam tę firmę kurierską . SUPER - dzięki.

xxx

Jestem zadowolona z pracy. Świetna atmosfera, dużo się dzieje, nigdy się nie nudzimy :) Każdy pracownik ma możliwości rozwoju w wybranej dziedzinie.

pracodawca
Dołącz do naszego teamu i razem z nami twórz #MistrzowskaPaczka

prokop

w końcu firma, gdzie podejmowanie decyzji u przełóżonych nie trwa wieki i wymaga 10 conf calli ! tempo działań mega i chyba to mi się najbardziej podoba, że każdego dnia coś się fajnego dzieje

Anna

Polecam firmę Glob Kurier, ponieważ nie mam zastrzeżeń do ich pracy i starają się pomóc w każdej sytuacji

Marcin

Bardzo przyjazna praca. Firma jak wielka rodzina, zero napiec, zero ,,ciężkiej atmosfery''. Wynagrodzenie dobre. Nic tylko polecić :)

Zostaw opinię o GlobKurier - Katowice

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GlobKurier