GlobKurier

Opinie o GlobKurier

Wojtek

Nieudolny pośrednik. Od trzech dni jestem zbywany . Żądam kontaktu z kimś odpowiedzialnym i decyzyjnym . Bez rezultatów. Ucierpiały moje relacje z moimi klientami . Masakra Wojciech Sopata Tel 575 956 462

@Wojtek

Szanowny Panie Wojtku, bardzo prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta na adres mailowy kontakt@globkurier.pl lub tel. +48 22 300 16 21. Jeżeli jednak potrzebuje Pan dodatkowego wsparcia prosimy o numer GK żebyśmy mogli przekazać sprawę ponownie do weryfikacji w BOK. Niemniej jednak, uprzejmie informujemy, że portal typu gowork nie służy do zgłaszania interwencji tylko do wydawania opinii na temat pracodawcy. Opinię na temat usług konkretnych przewoźników, którzy realizują dla nas zlecenia może Pan opublikować na stronie https://www.globkurier.pl/ranking-kurierow/. Liczymy na zrozumienie z Pana strony. Pozdrawiamy, Zespół GlobKurier

Kulka

Nie polecam tej firmy! Przez trzy tygodnie zbywano wiadomości typu:opóźnienia spowodowane przez Brexit itp. Przesyłka cały czas leżała w Warszawie w kolejce do o lenia pomimo że wysłane były dokumenty które nie podlegają i po trzech tygodniach zwrócona została do nadawcy. Nie polecam!

@Kulka

Dzień dobry, uprzejmie informujemy, że portal typu gowork służy do wydawania opinii na temat pracodawcy tak, aby przyszli pracownicy mogli zaczerpnąć wiedzy o miejscu pracy. Opinię na temat usług konkretnych przewoźników, którzy realizują dla nas zlecenia można publikować na stronie https://www.globkurier.pl/ranking-kurierow/. Bardzo prosimy, aby w sprawie interwencji przesyłki kontaktować się z Biurem Obsługi Klienta na adres mailowy kontakt@globkurier.pl lub pod numerem telefonu: +48 22 300 16 21. Opóźnienia z tytułu sytuacji Brexit nie zależą od Nas, natomiast zawsze staramy się wyjaśnić sytuację u konkretnego przewoźnika. Liczymy na zrozumienie z Pani strony. Pozdrawiamy, Zespół GlobKurier

Elwira

Profesjonalna firma, mili pracownicy. Jak ktoś szuka miejsca do rozwoju to polecam!

@Elwira

Elwiro, Dziękujemy za miłą opinię i serdecznie pozdrawiamy! Zespół GlobKurier.pl

Aktualność
Zachęcamy do wzięcia udziału w płatnym stażu w ramach projektu "Blisko – Międzynarodowo - Przez całe życie. Kompleksowy program zrównoważonego rozwoju Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach.
Więcej informacji na stronie UE Katowice:
Serdecznie zapraszamy!
Zespół GlobKurier.pl

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Dzień dobry, zazwyczaj w naszej firmie jest możliwość wyboru zatrudnienia jeżeli chodzi o umowę. Zazwyczaj jest to umowa o pracę lub B2B w zależności od tego jak woli kandydat. Informacja o rodzaju zatrudnienia podawana jest już w naszych ogłoszeniach rekrutacyjnych i przedstawiana zawsze podczas rozmowy. Oczywiście zawsze preferujemy okres próbny (płatny), aby móc w tym czasie wzajemnie się ocenić i podjąć decyzję co do dalszej współpracy. Pozdrawiamy, Zespół GlobKurier.pl

Czy w GlobKurier występują paczki/bony świąteczne?

Dzień dobry, w podziękowaniu za całoroczny trud włożony w rozwój naszej firmy w grudniu dodatkowo nagradzamy naszych pracowników. W tym roku z racji pandemii i tego, że pracujemy zdalnie większość paczek została wysłana odpowiednio wcześniej oczywiście kurierem :-). Natomiast grudzień i święta Bożego Narodzenia czy też mikołajki to NIE jedyny powód dla którego nagradzamy pracowników. Robimy to również wtedy kiedy osiągnie się wyznaczony cel w poszczególnych działach. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół GlobKurier.pl

Piotrek

Bardzo polecam usługi tej firmy. Widać, że dbają nie tylko o część zewnętrzną - czyli interakcje z klientem, ale też wewnętrzną - mają bardzo dobrze rozwiniętą kulturę pracy. Z pewnością warto współprcacować biznesowo, jak i pomyśleć o pracy w Globkurierze. Pozdrawiam i życzę samych sukcesów, Piotrek

@Piotrek

Piotrek, niezmiernie nas cieszą Twoje słowa. Cały Zespół dokłada wszelkich starań, aby firma działała profesjonalnie i w zdrowej atmosferze. Zapraszamy do współpracy, a propozycje i oferty można składać pisząc na kontakt@globkurier.pl Wzajemnie życzymy sukcesów! Pozdrawiamy, Zespół GlobKurier.pl

Jan

Bardzo rzetelna i profesjonalna firma, z którą miło się współpracuje - zwłaszcza prowadząc swój biznes i wysyłając,nie oszukujmy się, sporo przesyłek miesięcznie. Bardzo odpowiada mi podejście do klientów, jak i pracowników, co miałem okazję z boku zaobserwować. Pozdrawiam, Janek.

@Jan

Jan, dziękujemy za uznanie. Codziennie dokładamy wszelkich starań, aby być rzetelną i profesjonalną firmą oraz zgranym zespołem. Pozdrawiamy! Zespół GlobKurier.pl

Damianos

Będę miło wspominał czas, a zwłaszcza ludzi w tej firmie! Bardzo dobrze spędzony czas z Wami, atmosfera godna polecenia, czasem wiadomo roboty po uszy, ale o to chodzi, jak się firma rozwija ;) Pozdrowienia od Damiana, ekipo!

@Damianos

Damian, dziękujemy za miłe słowa. Rozwijamy się cały czas, ale staramy się utrzymać miłą atmosferę w pracy chociaż nie jest to łatwe bo dużo pracujemy zdalnie :-) Pozdrawiamy! Zespół Globkurier.pl

Anka H.

Możliwość pracy zdalnej, przyjemna atmosfera bez napięcia i wzajemna pomoc, nigdy żadnych problemów z wypłatami. Naprawdę dobre i uczciwe miejsce pracy. Polecam.

@Anka H.

Anno, serdeczne pozdrawiamy i dziękujemy za te miłe słowa :-) Brakuje nam Ciebie, ale cieszymy się, że spełniasz swoje marzenia! Pozdrawiamy! Zespół Globkurier.pl

Gosia

Bardzo fajna firma, w której jest się nastawionym na rozwój - dużo się dzieje, ale każdy jest pomocny i to się liczy. Polecam, zarówno ofertę firmy, jak i rozważenie podjęcia współpracy ;)

@Gosia

Gosia, bardzo nam miło! Dziękujemy za pozytywną opinię o firmie i Naszym zespole. Pozdrawiamy! Zespół GlobKurier.pl

Miłosz

Wartościowi ludzie - to przede wszystkim. Praca z wyzwaniami, no ale gdzie takiej nie ma :P Na pewno świetnie rozwija, każdy tutaj ma ważne zdanie, a nie jest trybikiem w maszynie. Więc jak się chce pracować w miejscu, gdzie ma się coś do powiedzenia - to śmiało! :D Pozdrawiam pracowników ;)

@Miłosz

Miłosz dziękujemy za pozytywną opinię o firmie i Naszym zespole. Pozdrawiamy! Zespół GlobKurier.pl

Dobry Maciej

Firma profesjonalna, ale także dbająca o najwyższe zadowolenie klienta. Przykładowo i zamawiam, i znam tych ludzi osobiście, nigdy żadnych problemów nie miałem. Wysyłki na czas, miła atmosfera wśród pracowników, co słychać nawet w prywatnych rozmowach. Polecam i wysyłać z tą firmą przesyłki i jak stanowiska otwarte - aplikować do zespołu, bo zwyczajnie warto. Pozdrawiam i życzę szczęścia - starszy kolega ;)

@Dobry Maciej

Maciej, dziękujemy za Twoją pozytywną opinię o Naszym zespole i usługach jakie świadczymy. Pozdrawiamy! Zespół Globkurier.pl

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w GlobKurier?

My również zauważyliśmy, że dobra atmosfera sprzyja efektywności pracowników. Dlatego staramy się, aby w naszej organizacji właśnie tak było. Oferujemy wsparcie przełożonych w realizowaniu zadań i wzajemne wsparcie kolegów (co niezwykle jako organizacja doceniamy!). Do tego dochodzą ulepszacze dni jak: owocowe dni lub słodkie dni, wspólne świętowanie osiągnięć firmowych i osobistych. Nie brakuje u nas również konkretnych benefitów jak, karta multisport czy też prywatna opieka medyczna. Nieskromnie powiemy, że mamy na prawdę fajny i zaangażowany team!

Aktualnie zatrudniona

Już od 1,5 miesiąca pracujemy zdalnie. Warto pochwalić kadrę zarządzającą, która przygotowywała pracowników do tego już wcześniej. Na pochwałę zasługują też wszyscy pracownicy (moi koledzy i koleżanki), którzy podeszli do tematu poważnie i pracują na bardzo wysokim poziomie. Z pewnością niektórym nie jest łatwo kiedy mają dzieci, a przedszkola/ szkoły są zamknięte, ale pracodawca oferuje elastyczne godziny pracy. W praktyce oznacza to tyle, że możesz planować i wykonywać swoją pracę wtedy kiedy masz ku temu warunki. Okazuje się, że komunikacja pracowników i planowanie są na tyle rozwinięte, że nie ma z tym problemu. Mogłoby sie wydawać, że sytuacja jest niesprzyjająca, ale jest wręcz odwrotnie. Gratulacje dla wszystkich kolegów i koleżanek z pracy. Praca z Wami to dla mnie przyjemność :-) mimo, że od 1,5 miesiąca nie widzieliśmy się osobiście.

@Aktualnie zatrudniona

Tak, praca z takim zespołem to sama przyjemność. Zdalnie i bardzo serdecznie pozdrawiamy :-) Zespół GlobKurier.pl

DoKa

Dzień dobry Czy prowadzą Państwo aktualnie jakieś rekrutacje? Szukam pracy a jestem dopiero co po studiach. Mam szanse?

@DoKa

Dzień dobry, aktualnie prowadzimy rekrutację do działu marketingu, ale z doświadczeniem. Niemniej sytuacja jest dość dynamiczna i być może będziemy wkrótce powiększać zespół. Zapraszamy do śledzenia rekrutacji na stronie internetowej https://pracuj.globkurier.pl/aktualne-rekrutacje lub prosimy wysłać swoje CV na adres mailowy: kontakt@globkurier.pl. Pozdrawiamy, Zespół GlobKurier.pl

Piotrek

Nie polecam trzymają pieniądze z pobrania 21 dni robocze. Informacja na stronie jest, lecz napisana drobnym maczkiem, łatwo tego nie dostrzec. Aby otrzymać swoje pieniądze w ciągu 3 dni, trzeba zapłacić haracz 20zl , pomomo opłaty za paczkę i tak pieniądze wpływają na konto za tydzień. ????

@Piotrek

Panie Piotrze, aby skorzystać z naszego serwisu trzeba zaznaczyć, że zapoznało się z regulaminem. Regulamin korzystania z serwisu znajduje się również na głównej stronie www.globkurier.pl i wyraźnie opisuje wszystkie zasady korzystania z serwisu, w tym terminy zwrotu pobrania czyli tzw przesyłka COD "za pobraniem". Dodatkowo w panelu klienta przy zamawianiu usługi również bardzo wyraźnie są opisane kwoty usług dodatkowych. Jeżeli spotkał się Pan z opóźnieniem otrzymania kwoty pobrania prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy z Biurem Obsługi Klienta celem wyjaśnienia sprawy. mail: kontakt@globkurier.pl tel: +48 22 300 16 21. Pozdrawiamy, Zespół GlobKurier.pl

Aleksandra

Czy nadal przyjmujecie studentów na staż i jak on się odbywa teraz? Czy trzeba przychodzić do firmy?

@Aleksandra

Dzień dobry Pani Aleksandro, w związku z trudną sytuacją spowodowaną przez epidemię koronawirusa, aktualnie nie otwieramy już nowych rekrutacji na staż. Dotychczasowi stażyści, którzy byli w toku stażu odbyli go zdalnie. Samo rozpoczęcie stażu wymaga jednak spotkań w biurze, a tych w obecnej sytuacji unikamy. Jeżeli sytuacja się zmieni i będziemy mogli funkcjonować offline wtedy ponowi rekrutacje na staż. Oczywiście poprzez współpracę z UE w Katowicach. Pozdrawiamy, Zespół GlobKurier.pl

Czy GlobKurier oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Dzień dobry, Odpowiadając na pytanie jeżeli zatrudniamy pracownika to już na rozmowie rekrutacyjnej ustalamy wspólnie z nim formę zatrudnienia. Zazwyczaj oferujemy umowę o pracę lub kontrakt B2B.

Aktualność
Współpracując z Uniwersytetem Ekonomicznym w Katowicach w ramach projektu "Blisko - Międzynarodowo - Przez całe życie. Kompleksowy program zrównoważonego rozwoju UE w Katowicach" zapraszamy do wzięcia udziału w II edycji stażu dla studentów.

Nabór na płatny staż trwa od 5 marca do 19 marca 2020r.
Więcej informacji na stronie Uczelni: https://www.ue.katowice.pl/index.php?id=12798

Zapraszamy,
Zespół GlobKurier.pl

Zostaw merytoryczną opinię o GlobKurier - Katowice

• Jak się pracuje w GlobKurier?

Zobacz opinie na temat firmy GlobKurier tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GlobKurier?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 16 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GlobKurier?

Kandydaci do pracy w GlobKurier napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

GlobKurier