GlobKurier

Opinie o GlobKurier

Filtruj opinie po kryteriach:

Fraszka
 Opinia

A ja polecam pracę w tej firmie w dziale marketingu. Spotkałam się tam z pozytywnymi ludźmi i fajną atmosferą. Firma stale się rozwija, stawia na integrację i silny team. Pracowałam rok i nie żałuję. Zdobyłam duże doświadczenie, pracowałam przy fajnych projektach, mając dużą swobodę w podejmowaniu decyzji. Jeżeli masz dobry pomysł, masz możliwość wcielenia go w życie. Zaznaczam, że nie jest łatwo - masz targety do wypracowania, a branża nie jest łatwa. Ale naprawdę warto. Praca dla ambitnych ;) Pozdrawiam ekipę!

Tak4Nie

re: Fraszka
@Fraszka 14.06.2017 15:56

hmmm, ta praca nie jest dla ambitnych a już na pewno nie dla rozsądnych..

Tak3Nie

join
@re: Fraszka 20.02.2018 15:41

po krótkim czasie człowiek czuje się tam zniszczony psychicznie. każdy dzień do loteria humoru szefa

Tak4Nie

yt
 Opinia

z tego co ja widzę, firma stawia na rozwój, bo widzę jacy ludzie są zatrudniani i z jakim doświadczeniem i tez ile jest inwestowane w nowe narzędzia. na pewno na plus są też poza płacowe benefity. z minusów to bym dodał, że brakuje dedykowanego miejsca ala parking na rowery, ale jakoś da się z tym poradzić.

Tak3Nie

Xx
@yt 21.07.2017 10:01

Potwierzam, spoko ludzie i atmosfera

TakNie

Dominika
 Opinia

@x - w aktualnej ofercie pracy w Katowicach jest dokładny wykaz obowiązków na stanowisku, którego dotyczy ogłoszenie. Mógłbyś powiedzieć jak wyglądała sytuacja u Ciebie? Takie informacje będą bardzo cenne dla osób zainteresowanych pracą w Glob Kurier. :)

TakNie

x
 Opinia

jest kilka zalet i kilka minusów + fajna ekipa + przyjemne biuro i dobra kawa :) + można wyjść z pomysłem na własny projekt + ciekawa i rozwojowa branża - niechętnie inwestuje się w rozwój systemów - brak zakresu obowiązków - niskie stawki wynagrodzenia

Tak6Nie

crock
 Opinia

no rotacja w tej firmie jest nie do ogarnięcia :D

Tak10Nie

Pracownik 2016
 Opinia

Praca jest ok. Zarobki w zależności od stanowiska dość mocno się różnią. Osoby z działu obsługi klienta mają zarobki takie jak w innych w firmach w takich działach. Atmosfera bardzo ok. Jeśli ktoś sumiennie pracuje nawet w dziale obsługi to zarobi dobre pieniądze. Ale cóż są ludzie którzy mają tylko postawę roszczeniową i zawsze będzie im źle. Ja osobiście polecam!

Tak6Nie

jack
 Opinia

kiedys pracowalem w biurze obsługi i za moich czasów akurat atmosfera była ok

Tak2Nie

k.zięba
 Opinia

Moja znajoma pracuje w tym globkurier i raczej sobie chwali. ja też składałam tam papiery, ale gdyby nie to, że wcześniej dostałam inną pracę, to być może też bym się zdecydowała na pracę tam. dojazd jest spoko i ludzie podobno też

Tak1Nie

Zostaw opinię o GlobKurier - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GlobKurier

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.

Pracowałeś w tej
firmie?
Zostaw opinię!

×
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie