GlobKurier

Opinie o GlobKurier

Mirosław Szypowski

Na dzień 3.07 Globkurier Katowice przyjął zlecenie pobrania przesyłki. Czekałem na kuriera od 8.00-18.00 ale kurier od przewoźnika Geis w Opolu nie pojawił się. Nie działały żadne telefony na infolinii w Opolu-zostały wyłączone do 17.00 a po 17.00 włączone na automatyczną sekretarkę z informacją ,że z biurem klienta jest kontakt o 8-17.00. Słowem niepoważne naigrywanie się z klientów. Cały dzień został mi zmarnowany ,przesyłka nie odebrana. Konsultant z Globkurier był zupełnie bezradny, bo nie był w stanie niczego wyjaśnić.

Nowa

Jestem właśnie po rozmowie - ile czekaliście na odp? Firma wygląda fajnie, dużo młodych ludzi, nie wiem czy to dobrze. Rozmowa była stresująca, ale na poziomie. Nie wiem jak mi poszło i kiedy się odezwą, choć obiecali, że odezwą się niezależnie od wyniku. Powinnam się stresować? Trochę mnie martwią te informacje o rotacji, serio aż tak trudno tam wytrzymać? Na rozmowie stawiali całkiem realne wymagania.

Cztery kropki
@Nowa

A na jakie stanowisko aplikowalaś? Ja firmy nie polecam. Rotacja faktycznie olbrzymia. Specjaliści uciekaja nie bez powodu. Ale to moje zdanie. Każdy ma inne oczekiwania wobec pracodawcy.

Nowa
@Cztery kropki

Dział marketingu. Zaprosili mnie na drugą rozmowę.

Klient

Firma nie godna zaufania

Czy firma ma jakieś nowe oferty pracy?

@Zainteresowany

Nasz zespół się stale powiększa. Aktualne oferty pracy można znaleźć w zakładce: http://pracuj.globkurier.pl/aktualne-rekrutacje W przypadku, gdy nie znajdzie Pan odpowiadającej oferty, zapraszamy do przesłania CV na adres rekrutacje@globkurier.pl wraz z proponowanym stanowiskiem.

Żaneta

Dla mnie pozytyw. Firma realnie się rozwija, zatrudnia się coraz więcej ludzi. Poza tym można się tu naprawdę dużo nauczyć. A know-how jest bezcenne... Pracy jest dużo, to prawda, ale naprawdę nie ma co narzekać :) To nie kołchoz, wyniki próbujemy wyciągać, bo taki jest cel tej branży. Jeśli jakieś ogłoszenie Cię zainteresowało, śmiało aplikuj, przyjdź na próbę i po prostu sam oceń czy takie zajęcie Ci odpowiada :)

Aga

Jak dla mnie atmosfera i klimat ok. W firmie duży nacisk kładzie się na wyniki, ale to normalne, w końcu to praca nie urlop. Poza tym jest ok. Dostajesz narzędzia do pracy, klimat ok, a i z szefem da się dogadać.

karo

W firmie ciśnie się na wyniki ale ogólnie jest bardzo fajna i spokojna atmosfera. Ładne biuro, kawa i herbata za free w kuchni. Od czasu do czasu imprezy integracyjne - też naprawdę spoko :) Bardzo dobrze mi się tu pracuje, jestem po okresie próbnym i szczerze polecam zainteresowanym.

adam
@karo

chyba za moje bo do tej pory nie oddali mi pobrania z przesyłki

Witam, czy ktoś wie coś o firmie grupa znatury (grupa z natury) sp. z o. o. na ulicy Bogucickiej w Katowicach? Czym się zajmują? Na przykład czy ktoś coś wie o centrum obsługi klienta w tej firmie? Na jakich stanowiskach są zatrudniani pracownicy? Wszelkie informacje mile widziane. Dziękuję:)

@Marek

Czy firma grupa znatury to aktualnie tylko globkurier.pl czy jeszcze jakaś inna działalność, firma..? A jeśli chodzi o centrum obsługi klienta - to czy ktoś może napisać coś więcej o pracy tam? Dzięki:)

re: marek
@Marek

ciągła rotacja mówi wszystko o tej firmie

angel
@Marek

a o jakie informacje chodzi? zajmują się kurierka- współpracują z DHL itp. są brokerem

takietam
@Marek

uciekaj, firma nie jest wypłacalna, prezes to(usunięte przez administratora), ludzi tam nie szanują, zatrudniają na najnizszą krajową, zawsze na próbny i czas okreslony by mozna zwolnic bez powodu ludzi.

re: @takietam
@takietam

Potwierdzam @takietam

Alba
@Marek

Na stronie maja zakładkę kariera, tam znajdziesz stanowiska na które aktualnie rekrutują

@takietam

@TAKIETAM naturalną koleją rzeczy jest zatrudnianie osób na okres próbny, po czym na czas określony. Umowę na czas nieokreślony pracownicy otrzymują jako kolejną, podobnie jak w innych firmach.

@Marek

Marek jesteśmy brokerem logistycznym. Jeśli interesuje Cie rekrutacja do naszej firmy, zapraszamy do odwiedzania zakładki z aktualnymi ofertami pracy http://pracuj.globkurier.pl/aktualne-rekrutacje

borek borecki

Praca ok, premia w zależności od wyników. Do tego pozytywni i ciekawi ludzie. Polecam;)

Krzychu
@borek borecki

Premii nie ma, ale wypłata trafia na konto zawsze w terminie. Ludzie jak to ludzie, niektórzy bardzo fajni inni mniej fajni. Atmosfera ogólnie na plus.

Dominika

Upominam osoby wypowiadające się poniżej, że to forum powinno służyć wymianie opinii na temat pracy. Rozumiem, że opinie mogą być zarówno pozytywne, jak i negatywne, ale nie używajcie proszę obraźliwych słów, ponieważ jest to niezgodne z naszym regulaminem (https://www.gowork.pl/regulamin ). Czy ktoś potrafi powiedzieć, na jakiej zasadzie możliwa jest współpraca z Glob Kurier?

Fraszka

A ja polecam pracę w tej firmie w dziale marketingu. Spotkałam się tam z pozytywnymi ludźmi i fajną atmosferą. Firma stale się rozwija, stawia na integrację i silny team. Pracowałam rok i nie żałuję. Zdobyłam duże doświadczenie, pracowałam przy fajnych projektach, mając dużą swobodę w podejmowaniu decyzji. Jeżeli masz dobry pomysł, masz możliwość wcielenia go w życie. Zaznaczam, że nie jest łatwo - masz targety do wypracowania, a branża nie jest łatwa. Ale naprawdę warto. Praca dla ambitnych ;) Pozdrawiam ekipę!

re: Fraszka
@Fraszka

hmmm, ta praca nie jest dla ambitnych a już na pewno nie dla rozsądnych..

join
@re: Fraszka

po krótkim czasie człowiek czuje się tam zniszczony psychicznie. każdy dzień do loteria humoru szefa

yt

z tego co ja widzę, firma stawia na rozwój, bo widzę jacy ludzie są zatrudniani i z jakim doświadczeniem i tez ile jest inwestowane w nowe narzędzia. na pewno na plus są też poza płacowe benefity. z minusów to bym dodał, że brakuje dedykowanego miejsca ala parking na rowery, ale jakoś da się z tym poradzić.

Xx
@yt

Potwierzam, spoko ludzie i atmosfera

Dominika

@x - w aktualnej ofercie pracy w Katowicach jest dokładny wykaz obowiązków na stanowisku, którego dotyczy ogłoszenie. Mógłbyś powiedzieć jak wyglądała sytuacja u Ciebie? Takie informacje będą bardzo cenne dla osób zainteresowanych pracą w Glob Kurier. :)

x

jest kilka zalet i kilka minusów + fajna ekipa + przyjemne biuro i dobra kawa :) + można wyjść z pomysłem na własny projekt + ciekawa i rozwojowa branża - niechętnie inwestuje się w rozwój systemów - brak zakresu obowiązków - niskie stawki wynagrodzenia

crock

no rotacja w tej firmie jest nie do ogarnięcia :D

Pracownik 2016

Praca jest ok. Zarobki w zależności od stanowiska dość mocno się różnią. Osoby z działu obsługi klienta mają zarobki takie jak w innych w firmach w takich działach. Atmosfera bardzo ok. Jeśli ktoś sumiennie pracuje nawet w dziale obsługi to zarobi dobre pieniądze. Ale cóż są ludzie którzy mają tylko postawę roszczeniową i zawsze będzie im źle. Ja osobiście polecam!

jack

kiedys pracowalem w biurze obsługi i za moich czasów akurat atmosfera była ok

k.zięba

Moja znajoma pracuje w tym globkurier i raczej sobie chwali. ja też składałam tam papiery, ale gdyby nie to, że wcześniej dostałam inną pracę, to być może też bym się zdecydowała na pracę tam. dojazd jest spoko i ludzie podobno też

Zostaw merytoryczną opinię o GlobKurier - Katowice

• Jak się pracuje w GlobKurier?

Zobacz opinie na temat firmy GlobKurier tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GlobKurier?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 16 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GlobKurier?

Kandydaci do pracy w GlobKurier napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

GlobKurier