GlobKurier

Opinie o GlobKurier

Rafalwis

Firma godna polecenia wszystko super i sprawnie się odbywa. Polecam jak najbardziej. Szybko i nie drogo.

Glob Kurier
@Rafalwis

Dzień dobry, Dziękujemy za opinię, jednocześnie zachęcamy do ponownego korzystania z naszych usług www.globkurier.pl Zespół GlobKurier.pl

Marlena

Bardzo dobra firma. Polecam każdemu w 100%. Możliwość śledzenia przesyłki online , bez problemowa przesyłka. Oceniam na 5 gwiazdek! Naprawdę warto wybrać ta firmę !

@Marlena

Rafał www

Super firma. Szybka obsługa klienta. Bardzo przystępne ceny. Dostawa bez zastrzeżeń paczka cała.

@Rafał www

Jakub

Bardzo dobra firma. Polecam każdemu w 100%. Możliwość śledzenia przesyłki online , bez problemowa przesyłka. Polska firma, która dobrze orientuje się na rynku.

@Jakub

Ewelina

Byłam u nich na rekrutacji. Wszystko przebiegło bardzo profesjonalnie. Najpierw e-mail z zaproszeniem nawet z informacja jaki dress code. Rozmowa bardzo merytoryczna. Teraz czekam na odpowiedź. Trzymajcie kciuki! Mam nadzieję, że aplikacja będzie z sukcesem! ????

aaa

Pracuję już kilka lat w firmie. Cenię sobie tego pracodawcę ponieważ jest wiele udogodnień: - możliwość pracy z domu! - karta sportowa multisport lub fit - opieka medyczna w enelmed Pracodawca ma bardzo dobre podejście do pracowników. Jeśli chodzi o współpracowników to bardzo fajni ludzie. Ogólnie w porządku mogę polecić jako dobrego pracodawcę.

Nowa

Praca w bardzo dobrej atmosferze. Nie dawno zaczęłam i mogę śmiało polecić jako dobrego pracodawcę. Bardzo miła atmosfera, super przełożona! Ja osobiście polecam :)

xxxxx

Pracuję dłuższy czas i jestem zadowolona. Bardzo dobra atmosfera. Odbywają się różne imprezy wewnętrzne, które sprzyjają integracji. Są benefity: ubezpieczenie w enelmed i kart multisport. Dodatkowo imprezy wewnętrzne, które sprzyjają integracji. Możliwość pracy zdalnej, dowolne godziny pracy. Szanuje się pracowników za to, że wykonują swoją pracę.

software221@yandex.com

GlobKurier uważam za ważny, doskonały, interesujący i przydatny dla każdego, kto się nim zajmuje i jest doskonały

Jakub
@software221@yandex.com

Racja

software200

Czyli widzę że ten nagły przypływ pozytywnych opinii, nie był związany z jakąś dobrą zmianą która zaszła w firmie. Wszystko o staremu, czyli cele z kosmosu, redagujmy pozytywne opinie i wizerunek firmy. W myśl zasady(usunięte przez administratora).

Banan
@software200

Dobra zmiana w GK - odejścia, zwolnienia :D

salman ali

Znakomita firma i wszystkie jej ekskluzywne produkty oraz zapraszanie ludzi do zajmowania się nimi są bardzo wiarygodne

salman ali

Dobra firma, zadanie godne pochwały, pochwały i godne zainteresowania oraz radzenia sobie z nim owocne i użyteczne

salman ali

Praca w dobrze zorganizowanym zespole we frameworku Scrum. Pracujemy zwinnie i sprawnie dostarczamy nowe rozwiązania. To zespół kreuje prace, cele i ma wpływ na usprawnienia w naszych projektach. Lubimy rozmawiać bezpośrednio, ale doceniamy też inne kanały komunikacji.

Ece

Great company

software200

Ta firma jest godna uwagi i kontynuacji oraz bardzo pouczająca i ma dobrą informację i doskonałą jestem z niej dumna, a jej dobrobyt i postęp

DaV

Super firma bardzo polecam, rzetelnie wykonuje swoje zadania, jestem zaskoczony jakością obsługi ????

Marlena

Super firma . Polecam w 100%!

Damian

Super firma! Bardxo szybka dostawa!

Zostaw merytoryczną opinię o GlobKurier - Katowice

• Jak się pracuje w GlobKurier?

Zobacz opinie na temat firmy GlobKurier tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GlobKurier?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 16 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GlobKurier?

Kandydaci do pracy w GlobKurier napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

GlobKurier