Opinie o KK ELECTRONIC w Szczecin

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy KK ELECTRONIC. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie KK ELECTRONIC o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja oprogramowania i sterowników przemysłowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KK ELECTRONIC w Szczecin

zainteresowany

Jak tam nastroje przed piątkową imprezą?

Elo

Chyba brat

pracownik produkcji

kto rozlicza tych co zamawiajo materiał? ciągle czegoś brakuje! tylko pizze na czas to potrafio zamówić.

Obserwator
@pracownik produkcji

Nawet pizza na czas nie przyjeżdża...

Artuś Pan

Witam- mam następujące pytanie: czy każdy pracownik produkcni w KK jest na początek przyjmowany przez agencję pracy? Ja zaczynam 29tego stycznia- poprzez tę agencję właśnie; chciałbym wiedzieć jak to u innych wyglądało- pfzez ile czasu pracowali przez agencję, po jakim czasie przeszli na bezpośrednie zatrudnienie w KK... Z góry serdecznie dziękuję za odpoaiedzi.

elektromonter

Rozmowa trwała ok. 20 min Najpierw bardzo miła rozmowa z jedną z Pań następnie test manualny, który był bardzo łatwy (instrukcja przed oczami) i znowu rozmowa

Dyspozycyjność Poprzednią prace Dlaczego praca w tej firmie Jak z pracą w soboty i z nadgodzinami

Pracuś

Hejka ludziska, czy jest szansa na poczatek zarobić 2500 netto? Jak nie to po jakim czasie jest takowa szansa? Mam do wybory KK i TE Connectivity. Dzieki za pomoc.

2500haha
@Pracuś

Tak da sie zarobic po 10 latach

Pracownik z doświadczeniem
@2500haha

Minus 60 zł za portfel :)

monterek

Jak liżesz (usunięte przez administratora) pseudo brygadzistom to dostaniesz marne 50/1zł podwyżki. Jak masz swoje zdanie, potrafisz się odezwać, postawić, nie robić nadgodzin bo masz swoje życie to dostajesz opie*dol. Już nie wspomnę, że w tej firmie trzeba się spowiadać dlaczego nie możesz zostać po godzinach w pracy (pytania typu: co jest takiego ważniejszego niż praca ?)

Kowal

Kiedys ktoś tu napisał: "skoro jesteście tacy przebojowi inteligentni,fachowi a wasza zajebist**c razi po oczach to po co się marnujecie w kejkeju???!!!" Ktos inny: " Nie oszukujmy się. Jesteśmy Chinami Europy dla inwestorów( pazernych kapitalistów), którzy szukają u nas w kraju kasy, której się dorabiają na ciężkiej pracy naszych rodaków. Ludzie stawiajcie się ile można w sprawie zarobków. Na szczęście powoli konkurencyjne zakłady pracy otwierają się w rejonie i zarobki powoli, powoli rosną. Szukajcie swojego miejsca i szantażujcie ich odejściem." Obie rzeczy nadal aktualne.

były nieobecny

A jak poszła inwentaryzja? jak zwykle? buahahahahahaha

Z boku

Zwalniaja sie i firma zwalnia. Ciagla rotacja. Przyjecia i zwolnienia.I tak co roku. Taki znalezli sobie sposob na zycie. A potem zdziwienie ze pracownikow nie ma.

JohnMalone
@Z boku

Taki biznes. Wiatraki się stawia w okreslonych porach roku jak pogoda pozwala to i komponenty produkuje się intensywniej w określonych porach roku. A rotacja wystepuje w kazdej firmie pordukcyjnej. Jednym pasuje bardziej tu a innym gdzie indziej. Każdy szuka lepszego miejsca i takie nasze prawo pracownika. Pasuej ci-zostajesz, nie pasuje - idziesz dalej. Życie

Weronika

Znalazłam na stronie KK ELECTRONIC ofertę pracy jako elektryk/tester Z treści ogłoszenia wynika, że firma dba o rozwój zawodowy swoich pracowników, ponieważ kandydat na to stanowisko może oczekiwać od pracodawcy dofinansowania studiów i umożliwienia nauki języka obcego. Ponadto KK ELECTRONIC oferuje umowę o pracę, atrakcyjny pakiet ubezpieczeń i np. paczki świąteczne. Jak oceniacie takie działania pracodawcy? Jak to wszystko wygląda w praktyce?

Nie świeżak
@Weronika

W praktyce wygląda jak wszędzie. Kandydat nie że może oczekiwać a może skorzystać o ile; wystąpi, spełnia kryteria, dostanie zgode, będzie mu to potrzebne, zmieści się w puli itd itp.

Artuś Pan

Witam- złożyłem dziś CV w kejkej; złożyłem to dużo powiedziane: wziął je ode mnie ochroniarz na bramie. Dajcie znac jakie mam szanse i czego mogę na początek oczekiwać. Dostane z 2200 na rękę?

robol
@Artuś Pan

Na początek NIE

Monter

Ludzie jak tam??chyba coraz gorzej??slyszalem ze sporo osób się zwalnia...a na jednej dużej linii mimo ze zapierdzielali caly miesiac I brakowalo duzych komponentoew obie premie nie wyniosły nawet zlotowki!!Masakrrra!!!tak przed swietami w dodatku ciekawe co nam powiedza na koniec roku??i kto dostanie nagrody??

z najważniejszej lini
@Monter

Nagrody dostaną pewnie najwięksi lizusi :) Obstawiam już kilka osób :)

Rozbawiony
@Monter

Nagroda za gaszenie swiatła!!! :D

Monter
@Rozbawiony

A kto dostal? Bo mnie niw bylo :-/

tester-szaf

ja mało nie wylądowałem na mącznej przez tę firmę. ale dzięki zbiegom okoliczności mój koszmar w kk się skończył. teraz mam normalną pracę, a kkjowi życzę jak najgorzej.

zmęczony

Praca jak wszędzie na produkcji. Fajnie, że się składa coś technologicznie zaawansowanego a nie jakieś plastikowe pierdoły. Każda firma ma swoje problemy i czegoś nie ogarnia. Ta akurat nie ogarnia gospodarki magazynowej. Magazyn nie patrzy w plan produkcyjny to i materiałów brak. Może jakaś premia za dostępność materiałów na magazynie? A nie nie wiadomo za co, a firma stoi. To może ktoś zauważy, że magazyn jest odpowiedzialny za utrzymanie niezbędnych stanów materiałów i wcześniejsze informowanie ze ich zabraknie. W normalnej firmie. W tej magazyn nie może się doliczyć niczego i za nic nie odpowiada. Dlatego jest bałagan. Widocznie nikomu nie przeszkadza i trzeba poczekac aż sie serio zawali jakaś dostawa. Szkoda, ale widocznie nikomu to nei przeszkadza.

Magazynier
@zmęczony

Ludzie ogarnijcie się! Co za bzdury opowiadacie! Magazyn zajmuje się przyjęciem towaru do firmy i wydaniem go klientowi wewnętrznemu, czyli produkcji oraz sprzedażą podzespołów klientowi zewnętrznemu! Nie ma nic wspólnego z zamówieniem materiału potrzebnego do produkcji i jego terminem dostawy! Tym zajmuje się dział zakupów! BTW...to podstawowa wiedza, wstydźcie się...

biurowy
@zmęczony

Widzę, że wiedza ludzi z produkcji na temat przepływu materiału od zamówienia po przyjęcie dostawy wynosi: 00000! Magazyn ma cyrk na kołach, bo produkcja wzrasta, a miejsca nie ma. Ktoś coś planuje, materiał jest zamawiany i albo nie dojeżdża na czas, bo dostawca się wywala, albo przyjeżdża, ale zmienia się plan produkcyjny. Zamiast szukać winnych w poszczególnych gniazdach firmy dobrze by było, jakby GÓRA zaczęła patrzeć na wszystko z rozsądkiem a nie od d... strony. Pokrzywdzeni tym systemem są wszyscy, bo dla NICH ważniejsze jest pseudo 5S i niby porządek, niż racjonalne podejście do całego procesu. Magazyn dowiaduje się na końcu o wszystkim a produkcji nie tłumaczy się, jak to wygląda od A do Z. Najłatwiej jest zwalać winę na tych zajechanych fizycznie ludzi, niż pomyśleć rozsądnie. No cóż, wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma, ale w KK też kolorowo nie jest. O nas bez nas, to powinna być definicja tej firmy.

szn
@biurowy

BRAWO,BRAWO DOBRZE GADA.SZCZERA PRAWDA.ZWŁASZCZA O TYM 5S I O PODEJŚCIU DO PROCESU PRODUKCJI !!!

Niechzyjebalagan
@szn

Przeciez przyklad idzie z gory. Nieogarniety i zawistny matwa zna sie tylko na 5s. On nawet nie wie w ktora strone prad plynie a wy wymagacie logiki i porzadku. (usunięte przez administratora) tunczykow i sciaga do firmy swoich (usunięte przez administratora). Dlatwgo materialu jest za duzo i wszedzie cos lezy a jluczowe komponenty a raczej ich brak zatrzymuja produkcje.

elektryk
@Niechzyjebalagan

Prąd płynie w tę stronę, w którą sie go puści...

jack

Ja byłem dość zadowolony do tej pory. Chociaż pomału firma traci na atrakcyjności i jeśli nie bedzie podwyżki płacy podstawowej za godzinę to poszukam czegoś innego. Nie jestem idealistą i do pracy przychodzę bo mi płacą. Jak powoli większośc firm lepiej płaci to wybiorę taką, która mam najbliżej i dojazd będzie i krótszy i tańszy.

szafiarz
@jack

Mam podobnie, dojazdy są trochę trudne. Dobrze, że podwyżki własnie ogłosili, bo szkoda pracę zmieniać.

Ktoś.
@szafiarz

I co z tego że ogłosili podwyżki,na linię dostaniesz do podziału jakies 2-3 złote i musisz podzielić na wszystkich,(usunięte przez administratora) warte dostać 50 groszy!

Zamaloplaciszkinga
@Ktoś.

Jak zawsze lipa

sub
@Ktoś.

50 gr za godzinę to za miesiąc podwyżka 84 pln?

couch

Do roboty, bo was Matwa (usunięte przez administratora)

przechodzień
@couch

Pańskie oko konia tuczy :)

Magda

Spokojnie jak po 3h sobie przypomni to przyjdzie :)

wkurzony
@Magda

Jacy wy wszyscy jestescie zabawni. Zamiencie sie z tym co po nich jedziecie i zmierzcie sie z tym najpierw sami a potem gadajcie. Co za slabi ludzie pracuja w tej firmie.

Weronika

Jeżeli ktoś z Was jest zainteresowany znalezieniem pracy w KK ELECTRONIC, to na stronie tej firmy odnajdziecie kilka ofert skierowanych na polski rynek. Zachęcam osoby, które od niedawna zasilają szeregi KK ELECTRONIC do dzielenia się odczuciami z rozmowy kwalifikacyjnej.

nowy
@Weronika

Nie ma już KK ELECTRONIC... Jest za to KK WIND SOLUTIONS :D

Straszne co sie dzieje na tym magazynie. Nie interesyje ich ze stoimy i nie zdążymy szafy zroboc na czas. A te co materiał zamawiaja porazaka. Moze jak by przyszły w nadgodzinach i w soboty to zrozumiale by ze towar potrzebny jest na czas i ze to produkcja cierpi za tych leserów

Szn
@pracownik

A może materiał zamawia logistyka a nie magazyn??

Stary Pracownik

Praca jest dla ludzi o naprawdę silnych nerwach. Wieczne problemy, braki materiałów...syf jak cholera Oczekują od pracowników czegoś niemożliwego. Jednego dnia mówią, że będzie spadek produkcji i wszyscy bedą mieli na 1 zmiane. Na następny dzien wchodzą 3 zmiany. Jak to jest mozliwe..? Ludzie robią ( produkują ) szafy warte miliony złotych a w zamian dostają marne 1800 już po premii. Nie zdziwcie sie jak któregoś razu przyjdziecie i dostaniecie bez żadnego podanego powodu wypowiedzenie. Po co mają dawać wam podwyżki skoro mogą zatrudnic kolejne 30 osob którym dadzą na start 12 zł brutto. Jeszcze dziwie sie że Ukraińców tam nie ma. Na szczęście ja już tam nie pracuje i bardzo nie polecam pracy tam.

sialala
@Stary Pracownik

Nie pracujesz i dlatego masz nieaktualne stawki za godzinę. Ominęły Ciebie własnie podwyżki. A już zapowiedzieli kolejne.

gość
@Stary Pracownik

Miliony to kosztuje kompletna turbina, a nie jakaś szafeczka do turbiny. Sorry, ale jako stary pracownik to coś średnio się orientujesz w branży.

gosc
@gość

No nie tak do konca.... Miliony Euro/USD kosztuje jedna turbina. A jeden zestaw do SICS kosztuje ponad milion zł (najwieksze moce)... W sensie przenosni/wydzwieku to faktycznie te szafy kosztuja miliony :-), choc w sensie rzeczywistym wiekszosc z nich kosztuje dziesiatki/setki tysiecy zł - ale tu chyba chodziło o to, ze zarabiacie grosze przy pracy nad skomplikowanym i drogim produktem...

Zostaw merytoryczną opinię o KK ELECTRONIC - Szczecin

• Jak się pracuje w KK ELECTRONIC?

Zobacz opinie na temat firmy KK ELECTRONIC tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KK ELECTRONIC?

Kandydaci do pracy w KK ELECTRONIC napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KK ELECTRONIC