SYSTEM TEKNIK POLAND SP. Z O.O.

Szczecin

Opinie o SYSTEM TEKNIK POLAND SP. Z O.O.

Były elektromonter

Moje doświadczenie z pracy w System Teknik skłania mnie do innych wniosków niż opinia "G". Nigdy nie traktowano mnie "jak śmiecia" a kontakty z kierownictwem uważam za bardzo dobre. Również relacje z koleżankami i kolegami z produkcji były w normie. Indywidualne animozje i sympatie jak w życiu. Co do zarobków,to nie odbiegają od średniej w naszym regionie dla tej branży. Każdy chce zarabiać więcej, ale warto patrzeć na realia. Ważne, że zarobki nie stoją w miejscu. Firmę mogę polecić każdemu,kto chce pracować w zawodzie elektromontera.

G.

Bardzo słabo, płaca słaba(może dla kobiet dobra), klimat pracy dostateczny między pracownikami, ale słaby gdy mówimy pracownik fizyczny a kierownictwo. Chore wymagania w stosunku do zarobków. Traktowanie pracownika jak śmiecia. Brak rozwoju Dobre narzędzia do pracy Nieumiejętne zarządzanie firmą i pracą ludzi Kolesiostwo Kultura na minus

marta

Proszę o opinię

Masz za sobą rekrutację w firmie SYSTEM TEKNIK POLAND SP. Z O.O.? Opowiedz o tym na naszym forum.

Zostaw opinię o SYSTEM TEKNIK POLAND SP. Z O.O. - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SYSTEM TEKNIK POLAND SP. Z O.O.