Opinie o KK ELECTRONIC w Szczecin

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy KK ELECTRONIC. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie KK ELECTRONIC o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja oprogramowania i sterowników przemysłowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KK ELECTRONIC w Szczecin

normalność

Dzisiaj nowy chłopak uczył się na oznacznikach,i nie trzeba było nadgodzin robić,a nawet przyszedł na wago pomóc.

!!!

a poza tym droga A. jesteś niby najmądrzejsza na swiecie i w ogóle naj, a nie wiesz ze podprodukcja sie pisze razem. ? prosze prosze nie dosc ze szybko gada to jeszcze źle pisze :))

dlaczego

Dlaczego tak długo milczeliśmy,teraz się zastanawiam.Złościliśmy się a te dwie dziewczyny miały takie poparcie i drwiły ze wszystkich.Ubrania je nie obowiązywały bo to drugie kierownictwo - oznaczniki.Wyłudzały nadgodziny,w tygodniu nie miały na dwie osoby pracy,ale na nadgodziny i pogaduszki musiały przychodzić bo kasa potrzebna.Ekstra pieniądze płacone były za dwa dni pracy w majowe święto,oczywiście można było tylko przyjść w jeden dzień ale oznaczniki oczywiście we dwie i w dwa dni przyszły,to dopiero ściemniały.Często podchodząc do nich,tak bardzo ciężko pracowały ,aż monitory powygaszały się.

Kk

bajerowac to oznaczniki moga ale brygadzistke itp, ale nie kolegów z pracy bo wszyscy wiedza jakie jestescie mimio iz z wami gadaja. kapusie!!! akurat powiesz co o mnie myslisz ty jestes mocna w gadaniu, ale lepiej idz to logopedy bo za szybko mowisz i czasami zrozumieć cie nie można :)

elektromonter

Rozmowa trwała ok. 20 min Najpierw bardzo miła rozmowa z jedną z Pań następnie test manualny, który był bardzo łatwy (instrukcja przed oczami) i znowu rozmowa

Dyspozycyjność Poprzednią prace Dlaczego praca w tej firmie Jak z pracą w soboty i z nadgodzinami

Leszno
pomocy

ptasie mleczko do szufladki wiemy o kogo chodzi balety i siadanie na kolankach i coś podwyżki wiadomo za co brygadzistko brygadzistko mam nadzieje że ktoś się tym zajmie

brygadzistka

nikomu nic nie ściska sama idź i powiedz jak obrażasz , obgadujesz i szydzisz z ludzi nawet tych z biura udostępniasz wiadomości które powinnaś zatrzymać dla siebie może góra wreszcie się tym zainteresuje

Kk

Czemu nie zwolnicie tych osób co sie opierniczaja ? tylko tych co pracują ? Aaaaa ja wiem czemu :) bo to sa koleżaneczki. Ale jeszcze i na was czas przyjdzie. predzej czy później :)) Z wami powinni najwiekszy pozadek zrobić (oznaczniki) moze w koncu Pani brygadzistka przejzy na oczy bo jesli nie i dalej bedzie dawac zeby jej na głowe weszły to dalej sie beda z niej smiac za plecami :)

OZNACZNIKI
@Kk

Proszę proszę chyba tu komus zal du...ee sciska... dlaczego nie przyjdziesz i nam tego nie powiesz tylko piszesz na forum, zapewnie jest to osoba z pod produkcji i ma jakiś problem ze sobą... ja tez mogę na was rozne zeczy pisać ale nie będę się zniżać do waszego poziomu... przyjdź a powiem co o tobie mysle...

r.

Jak przychodze do pracy i patrze codziennie co sie dzieje jak brygadzistki na podprodukcji daja sobie na głowe wejść oznacznika to mnie szlag trafia!!! podobno mieliscie zabierac premie za brak stroju ? innym juz dawno byscie zabrali, pozatym pracownik nie siada tylkiem na biurku brygadzisty i nie rechocze jak stara ropucha ale skoro brygadzistki sa malo lepsze i tak pozawalaja bo sie kumpluja to tak jest. Masakra Masakra Masakra!! szkoda ze wam w szydercze oczka nikt tego nie powie.

Oli

Te układy i układziki w kk to zaraza. Zastanawiam się , czy dyrektor jeszcze kontroluje to wszystko.

bezsilność

Znajomości,układy brak słów.Brygadzista ,asystentka brygadzisty ,asystent asystenta.Zbyteczne, sztucznie stworzone stanowiska.Osoby tak pewne swojej pozycji.Kierownik i dziewczyna na oznacznikach to para ,więc praca ją nie obowiązuje ,zawsze mają czas na pogaduszki a cokolwiek dostać, co potrzebne jest na liniach do szaf to problem.Pracujemy w jednej firmie ,a tak różne prawa.O ściemniarach na oznacznikach huczą już wszyscy.Ale na to nie ma mocnych,do nikogo nie można wyżej uderzyć.Bo my tylko robole .

WiFi

Konieczne są zmiany personalne na górze i polityka płacowa firmy. Jest bałagan organizacyjno - płacowy. Ten marazm jest zabójczy dla wizerunku kk. Zarobki szeregowych pracowników to dramat . Panie dyrektorze , czas przestać pisać nowy karomierz dla pracowników i dać im podwyżkę.

do kk

Kto sieje wiatr ten zbiera burze.... wszyscy widzą na co jest kasa, a na co nie ma.... Na pracowników nie ma, to i was nie szanujemy....

kk

Co wy tu za głupoty piszecie?Tragedia..

mający wyj.......ebane ma KK

(usunięte przez administratora) KKołchoz:)

elo

bony i premia roczna huraaa. wiec jak co roku w grudniu premia ilosciowa i jakosciowa 0 powtórzę ZERO i pensja 1600 i suma sumarum bedzie sie zgadzac . jak tu nie kochac kk. a po 2 to fakt przepracowac rok, dwa lata i nie dostac premii rocznej bo 2 tygodnie sie nieprzepracuje ostatnie bezcenne

XXX

Pewnie posiadali wieksze stawki jak dostaje sie na wejscie do firmy (8,50 pln/h brutto (smiech))mieli po 10 pln/h po 2 lub 3 latach,swieta za pasem,bony oraz nagroda LOJALNOSCIOWA (sama mowi za siebie za co sie ja dostaje) do wyplaty byla wiec przycieli na wydatkach.Rekrutacja???zapomnij...umowa na czas nieokreslony-zapomnij...2000+premia zapomnij...sep to co ty chcesz byc dyrektorem na wstepie czy jak?? hehehe

Praca fajna, ale szkoda ludzi ktorych pozwalniali, 9 osob z podprodukcji, przed samymi świętami, przepracowali okres rozliczeniowy ale musza sie pozegnac z bonami i roczna premia. szok! mozna bylo przetrzymac mniejsza premia by była , ale pracownik doświadczony a za kilka tyg znowu beda potrzebowac i beda szkolic nowych pracowników. ale tak to jest w tej firmie jak sie tyłka nie liże brygadzistom!!!!!!

WZ

Może ktoś ma informacje jaka jest atmosfera na samej górze ? Podobno są problemy z komunikacją wzajemną i inne ambicjonalne gierki ?

info

Co wy wygadujecie za głupoty?? Siemens dalej zamawia, może mniej niż ostatnio - wiadomo, niski sezon. No i zadnej zmiany nie było - JG dalej pracuje....takimi plotkami to tylko pokazujecie, ze to g...niane forum i same (prawie) fałszywe informacje.

Six of Nine

Skoro Siemens rozwiązał umowę, to czy nadal produkujecie rozdzielnice z projektu SICS ?

Zostaw merytoryczną opinię o KK ELECTRONIC - Szczecin

• Jak się pracuje w KK ELECTRONIC?

Zobacz opinie na temat firmy KK ELECTRONIC tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KK ELECTRONIC?

Kandydaci do pracy w KK ELECTRONIC napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KK ELECTRONIC