Opinie o KK ELECTRONIC w Szczecin

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy KK ELECTRONIC. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie KK ELECTRONIC o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja oprogramowania i sterowników przemysłowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KK ELECTRONIC w Szczecin

obcy

No to chyba powoli zmierzacie w kierunku firmy modelowej, kto chce niech czyta..(usunięte przez administratora)

biedulek

NIEKTORYCH KIEROWNIKOW I BRYGADZISTOW TO BYM ZWONIL NATYCHMIAST!!!!! PROSTAKI NA MAXA A CZUJA SIE CONAJMNIEJ PREZESAMI.MIBD

caution

już znalazłam stronę na której to jest, tylko niestety hasła nie mam. Jeśli ktoś by był tak miły i mógł mi podać? :)

caution

witam, wie ktoś może gdzie mogła bym zobaczyć zdjęcia z imprezy w kk pare miesięcy temu? bo gdzieś mi się to zagubiło :(

elektromonter

Rozmowa trwała ok. 20 min Najpierw bardzo miła rozmowa z jedną z Pań następnie test manualny, który był bardzo łatwy (instrukcja przed oczami) i znowu rozmowa

Dyspozycyjność Poprzednią prace Dlaczego praca w tej firmie Jak z pracą w soboty i z nadgodzinami

Fazi

Ludziska nie narzekajcie nie jest tak źle, praca dobra na początek kariery zawodowej, rotacja ludzi w firmie bardzo duża, przez ostatni rok wymieniło się tak bez przesady ok 70% załogi, ja jeszcze jestem w stanie zrozumieć ludzi po zawodówkach czy technikach którzy pracują za 11,5/h ale osoby z wyższym wykształceniem magistrowie po kierunkach elektrycznych czy elekrto-energetycznych pracujący za taką stawkę chociaż ludziom nie ma się co dziwić to firma tak promuje ludzi wykształconych - WSTYD

STAWKA

cyt.: "za nadgodziny dostaniemy więcej o te 2,50/h". A jaka jest w KK stawka podstawowa za godz. na stanowisku montera na produkcji? Pozdrawiam...

Ris

Jest tak dobrze , że aż chce mi się płakać. Nie ma co robić z kasą. Łubu - dubu niech żyje nasz kochany pan prezes.

@Ris

kolego lub koleżanka nie masz co zrobić z taką ilością kasy - oddaj dla biednych na przykład prezesów KK

xxx

oj jaka cisza czyżby w firmie aż tak się polepszyło czy jest aż tak źle

Virus

Pracuje w tej firmie od paru dni ale jak narazie bardzo dobre wrażenia. Zobaczymy co będzie za jakiś czas bo dużo ludzi pisze że na początku fajnie a potem zaczynają się problemy.Pozdrawiam Virus

trolo
@Virus

Przepraszam, po jakim czasie dostałeś odpowiedz po złożeniu CV

hhhh

Ale wejście ludzi od wizerunku firmy. Hahaha. Pozdrowienia z dymka. Ciekawe ze przez 5 minut można tak dużo napisać i spalić fajkę. Dobre

kk

Nieprawda! Premia uznaniowa, przyznawana za szczególne osiągnięcia...pozostaje po staremu! Oj, ktoś tutaj nie słuchał uważnie! Co do różnic, to w normalnym miesiącu, nie powinniśmy odczuć różnicy, ale już w miesiącu rozliczeniowym, za nadgodziny dostaniemy więcej o te 2,50/h. Także większy będzie ryczałt za dzień urlopowy i chorobowy (L4). Zatem suma sumarum, jest progres, niewielki, ale jest.

premia

w zasadzie to zmienilo się wiele, bo uznaniowka będzie czescia calosci premii, a ci co mogli dostać pieniądze extra już nie dostana. Reszta to techniczne regulacje (przeniesienie stawek, zmiana wskaznikow, itd.), no wiec szkoda, bo zawsze można było cos dostac. pozdrawiam z dymka.

Fazi

Hej ludziska jak nowy system premiowania wam się podoba bo mi bardzo zastanawiam się jakie tęgie głowy i ile czasu myślały nad tym żeby pozornie wyglądało to tak że zmiany są na lepsze a w rzeczywistości nic się nie zmieniło i jeszcze ta składowa premii "POSTAWA" składnik premii który będzie można praktycznie za wszystko, kierownictwo nie zadje chyba sobie sprawy z jednego pieniądzesą bardzo ważnym motywatoerm to że podnieśli stawkę bazową cześć im i chwała za to ale gdyby permia zamiast 2,5zł/do godziny wynosiła by powiedzmy 8 zł było by o co walczyć, ale cóż najważniejsze że kierownictwo ma dobre samopoczucie , a prawdziwe problemy jak zwykle zamiatane są pod dywan

luki
@Fazi

witam bylem na rozmowę o sprawie pracy i nie wiem jak długo odezwą. jestem ciekawy co to będzie sprawie.

zal

Generalnie odkąd pojawił się nowy dyrektor firma coraz bardziej schodzi na psy. Ludzie zaczynają pracować "na czas". Nikt nie dba o starych pracowników którzy to zaraz uciekają z firmy bo widzą co się dzieje - a pójdzie za nimi jeszcze więcej. Nowi pracownicy może i są, może i przyjmują ale Ci bardziej ogarnięci zaraz uciekają. A reklamy w autobusach to już w ogóle śmiech na sali.

no i co
@zal

Będziesz mogl się niedługo przekonac, co się wydarzy, jak będzie kolejny nowy dyrektor. Myslisz, ze się poprawi?

antycenzor

Co....boicie się? I dlatego ocenzurowaliscie eegholma? Jakbyście szanowali ludzi, to byście się nie bali.A Maciek po prostu płaci wiecej i jest lepsza atmosfera tam. W kk kiedyś było fajnie, ale teraz to już tylko kolchoz pozostał.

xxx

(usunięte przez administratora) szukajcie pracy tutaj może okaże się lepsza jak w KK

passenger

Zysku w Polsce za wiele nie ma.On zostaje w Danii. Pracujecie po to, aby tam był zysk. A za większością absurdalnych decyzji stoi centrala w Danii. Tylko za chwile baner na cały płot nie pomoze, bo ludzie nie przyjdą za takie stawki. I trzeba bedzie zwiększyć kase, bo szafy same się nie złożą.

@passenger

kolego przecież to nie jest Polska firma to chyba jasne że zysk idzie do Panów w Danii

nick
@passenger

Tak, a poza tym - jeśli pójdziesz gdzieś indziej do pracy, to tam będzie to samo tylko w innej konfiguracji. Uczciwi i sprawiedliwi pracodawcy są jak wygrana w totolotka.

roro

Za bałagan odpowiedzialny jest prezes i jego ludzie. Tam należy zgłaszać pretensje. Jeżeli to nic nie da są jeszcze właściciele firmy z Danii.

@roro

i myślisz że jak się poskarżysz do właścicieli to coś to da, właścicieli nie interesują pracownicy ich interesuje wypracowany zysk i dopóki on jest zadowalający to dyrekcja w Szczecinie może czuć się bezpiecznie i robić to co uważa za słuszne, mimo że to co robią doprowadza do upodmiotowienia pracownika, a tak zwani przedstawiciele załogi palcem nie kiwną bo również boją się o swoje stanowiska, są dwa wyjścia z tej sytuacji jedno to zmienić pracodawcą a drugie to siedzieć cicho i robić to czego oczekują od nas przełożeni bo to oni mają poparcie u kierownictwa i dyrekcji a za pracownikiem nikt się nie wstawi

do ddd

Narazie na większości gniazd jest jedną zmiana 6-14 ale chodzą słuchy o drugiej zmianie 14-22 czasami nawet nocki ale bardzo rzadko. Powiedzcie mi kto na podprodukcji ma za mało roboty? Chętnie się zamienię, bo mi już ręce wsiadają. Ludzie mu zaopatrujemy wszystkie linie w podzespoły, wy macie przestoje czy urlopy bo nie ma roboty. My NIGDY!!! Ale jak u was jest kilku dniowy przestój to my pierwsi lecimy. Ci co nic nie robią i obrabiają dupska to naprawdę margines.

ddd

Witam Jakie są godziny pracy w KK W. S. ? Dostałem propozycje pracy jako pracownik produkcji. Z tego co wiem to znajomi opowiadali ze w firmie jest ok, ale tak czytam wpisy to, az mnie przeraza co się tam wyprawia. A do tych co narzekają to mam dla was wspaniałą ofertę pracy. Idźcie do Agryfu albo do Drobimexu tam to jest tyra.

Zostaw merytoryczną opinię o KK ELECTRONIC - Szczecin

• Jak się pracuje w KK ELECTRONIC?

Zobacz opinie na temat firmy KK ELECTRONIC tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KK ELECTRONIC?

Kandydaci do pracy w KK ELECTRONIC napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KK ELECTRONIC