Opinie o LIDER S-K-G Sp z.o.o w Międzyrzec Podlaski

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy LIDER S-K-G Sp z.o.o. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie LIDER S-K-G Sp z.o.o na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LIDER S-K-G Sp z.o.o w Międzyrzec Podlaski

Proszę , przestańcie wypisywać takie głupstwa . Przecież nikt Was nie będzie brał poważnie pod uwagę . Czy tego chcecie? Jesteśmy odważni , bo jesteśmy "prawie anonimowi" . Może czas zrobić spotkanie jakiejś delegacji pracowniczej z nikim innym jak z Prezesem [usunięte przez administratora] i tam postawić sprawę jasno ? Podobno załoga miała wiedzieć wszystko co dzieje się w zakładzie , a przecież tak nie jest. Czy Prezes się z tego już wycofuje? Czy kilka prostych odpowiedzi na zadawane pytania , to tak wiele? Atmosfera w zakładzie nie jest cudowna i zobaczycie,że to w końcu pęknie w najmniej oczekiwanym momencie .

anonim987

Anonim, chociaż nie darzę Cię sympatią muszę wyprowadzić Cię z błędu. Myślę, że nie o tym [usunięte przez administratora] myślałeś ON jeszcze pracuje...

ostro

wydaje ci sie ze wiesz o kim piszesz he Ale ok niech bedzie. co tak bardzo cie zabolalo. wspominanie o kolezenskich awansach dla swietego spokoju, czy wsadzanie po znajomosci ludzi z rodzimego Brzostowca. ?

aloes

Nie , nie. Teraz dyrektor widzi wszystko i reaguje. No może wszystko , jak ty jesteś " dobry " to i on jest dobry . Nie trzeba strajku , są inne rozwiązania o których nawet kadra nie myśli i się nawet nie spodziewa i to PRAWNIE . Ale to jeszcze nie teraz .

Leszno
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.

Daj se spokój akurat Ciebie to dorze ,że wywalili bo nie nadawałeś się do pracy między cywilizowanymi ludżmi .Poprzednia Dyrekcja wywaliła cie chyba po kilku miesiacach , a obecnej to można zarzucić to że tak długo tolerowała twoje chamstwo i popijanie piwka w pracy

ostro

tez tak wczesniej mysalem. ale zadnych gwaltownych ruchow w tym kierunku, w tej chwili ciezko powiedziec czy by to odrazu odnioslo skutek bo zaklad nie ma zamowien, i nie specjalnie by ich to dotknelo, druga sprawa jest wizja kolejnych zwolnien, strajk moglby byc tylko pretekstem. osobiscie chcialbym zeby zwolnienia objely stanowiska "dyrektorskie" a determinacje zalogi mozna okazac w prosty sposob( dyrektorow za leb i za brame z glosnym okrzykiem [usunięte przez administratora] .!!!) oni i tak juz nic nikomu nie zrobia a w zeczywistosci sa niepotrzebni.

obserwator

OSTRO i ALOES zgadzacie sie ze najlepszym rozwiazaniem oby zaczeli placic wiecej byl by strajk??

hmmm - 2011-02-07 17:35:55 Siema OSTRO.Ja to cie chyba skads znam....:) skoro tak mowisz

hmmm

Siema OSTRO.Ja to cie chyba skads znam....:)

ostro

heheh siema :)) no dobra powiedzmy sobie ze chce go polubic , chce bardzo i na sile ale jak ??? za co??? za to ze rozpuscil zaloge?? za to ze widzi i odwraca glowe nic nie mowi idzie dalej??

aloes

Pozdro " OSTRO " Ja nie jestem z tych lubianych przez dyrekcję , ale moim zdaniem dyrektorek jest ok pod wieloma względami ale... Powinien troszeczkę pukać do głowy Nowego w sprawie podwyżek , np. 13-tej pensji bo nie odzywanie się, wcześniej czy póżniej się zemści i nie będzie już odwrotu Panie Dyrektorze . Proszę pokazać ile jest Pan wart , bo siedzenie jak mysz pod miotłą , to nawet Nowemu wydaje się dziwne , poważnie .

no

Dopłaty , ynternet . To je , JEŁROPA u naszego chłopa .

ostro

coooo jakie podwyżki ??? !!! kto w waszym imieniu sie o nie upomni??? nic sie nie stanie i nic nigdy sie nie zmieni do puki "dyrektorem" jest ten kto jest. dlatego jeszcze raz pisze obalic , wywalic bezapelacyjnie pozbyc sie raz na zawsze. pewnie zaraz odezwie sie czesc jego znajomych ktora nieslusznie awansowala albo zostala wsadzona do roboty mimo zwolnien

Wiesniak

A ja nie moge pospac bo jakis z chlebem kolo domu trabi, no i w wiadrze trza sie myc z rana a woda zimna to w ryja daje.

obserwator

kobietom musza podniesc bo biora najnizsza a ciekawe jesli chodzi o innych poczawszy od jajcarni po ciasto, maszyny, czekoladowych i flopak bo oni nie dozo wiecej biora od kobiet pomijajac glownych i liniowych.

Cześć 789, już wstałeś ?przecież jest wolne, MIASTOWI nie lubią sobie troszkę pospać ? A co do wypłaty to zakład jest zobowiązany ustawą do wypłacenia najniższej krajowej jeśli ktoś pracuje ponad rok i ma wszystkie dniówki jakie były do przepracowania ustawowo w danym miesiącu.

Dżejmi

Jak wzrosnie o15 to calkiem calkiem i bedzie na zupki chinskie do pracy.

nastepny anonim

Ciekawe czy wyplata bedzie wieksza chociaz o te 69 brutto co wzrosla najnjzsza krajowa?

anonim987

Tak, tak ANONIM pisz więcej w myśl zasady jak nas nie chwalą to róbmy to sami,a najlepiej załóż sobie jeszcze kilka nicków będziesz bardziej wiarygodny...

Zostaw merytoryczną opinię o LIDER S-K-G Sp z.o.o - Międzyrzec Podlaski

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LIDER S-K-G Sp z.o.o?

Kandydaci do pracy w LIDER S-K-G Sp z.o.o napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LIDER S-K-G Sp z.o.o