Opinie o LIDER S-K-G Sp z.o.o w Międzyrzec Podlaski

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy LIDER S-K-G Sp z.o.o. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie LIDER S-K-G Sp z.o.o na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LIDER S-K-G Sp z.o.o w Międzyrzec Podlaski

Hej Liderzy, by nie powiedzieć przodownicy... Trzymojta sie! [usunięte przez moderatora] was wyciagnie z marazmu. No chyba, ze wczesniej zabierze swoje zabawki do innej piaskownicy...

go work

Moze i czytaja ale z wyciaganiem wnioskow to chyba nie bardzo...

anonim 7

Zamknij mordę wieśniaku , nie zrozumiałeś jeszcze, że to milczenie to poparcie dla [usunięte przez moderatora] Osobiście nie widzę lepszej osoby na tym stanowisku spośród wszystkich kandydatów jacy mieliby szansę na to stanowisko.[usunięte przez moderatora] Cię to ,że nie zwolnił Cię jak byłeś na dywaniku u niego?...Dał Ci szansę , a Ty okazałeś się [usunięte przez moderatora]

IPowiec - 2011-02-10 06:34:03 Kuguar i ty myslisz ze jestes zjawiskowo odkrywkowy? Przecie to normalne ze nikt nie jest anonimowy. Ale ki [usunięte przez administratora] ci udostepni dane uzytkownika danego adresu IP bez nakazu prokuratora. A zeby taki nakaz byl musi byc zlamane prawo a jak narazie nikt tego nie zrobił na tym ze forum. Zreszto to nie jest takie proste, wiem cos o tym uwierz. a co tak nagle zamilkli ? nie bójta się ludzie wszystko co piszeta oni czytajo i wyciągajo wnioski .

logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Leszno

Tak nie wypada..

Nie mozna tak zle mowic na takiego porzadnego i rozsadnego czlowieka jakim jest dyr. Myslcie przyszlosciowo, chcielibyscie kogos takiego jak kiedys byl brunet z donosnym glosem? Zastanowic sie najpierw. Forum jest min. o zarobkach, ale mozna to napisac bez najezdzania kogos.

IPowiec

Kuguar i ty myslisz ze jestes zjawiskowo odkrywkowy? Przecie to normalne ze nikt nie jest anonimowy. Ale ki h...j ci udostepni dane uzytkownika danego adresu IP bez nakazu prokuratora. A zeby taki nakaz byl musi byc zlamane prawo a jak narazie nikt tego nie zrobił na tym ze forum. Zreszto to nie jest takie proste, wiem cos o tym uwierz.

monika

Zgadzam sie po czesci z wypowiedzia marysi,wiele osob po dojsciu do wyzszego stanowiska pilnuje wlasnego tylka tak jest,bylo i bedzie,jest kilka osob w tej firmie ze mimo tego stanowiska i co za tym idzie wyzszych poborow nie przewrocilo sie im w glowie i dalej zyja z ludzmi na normalnym poziomie nie majac sie za lepszych ale tych to jest tylko naprawde moim zdaniem kilka osob.

kuguar

http://pl.wikipedia.org/wiki/Adres_MAC tak naprawde nikt nie jest anonimowy w sieci,zmienne IP jakie wiekszasc juz posiada nie czyni z nas anonimowoych uzytkownikow sieci.

marysia

Chciałem byc bezstronny w tym forum ale jak to czytam to po prostu juz nie moge,po pierwsze do wiekszosci z Was,czy Wy naprawde nie macie zycia prywatnego?czy Wy zyjecie Liderem przez 8 godzin w pracy a potem przez nastepne 16 w domu? Czy Wy naprawde nie znacie zasady,wyjsc za brame i ch...j mnie obchodzi? najwidoczniej nie.Jestescie cieniasami bo jak macie cos do kogos,Ola,Ewy,Dyrekcji czy kogo tam jeszcze to czemu nie powiedzie tego wprost,prosto w oczy?Nastepna rzecz,jesli tu tak jak pisal bodajze "ostro"ma jakies zdjecia,filmy pograzajace ludzi to czemu ich nie ujawni?a dlatego ze pewnie nic nie ma a wydaje mu sie ze jest fajny bo jest anonimowy albo nawet jak ma to nie ma jaj zeby to opublikowac! Sprawa nastepna,Wy dalej myslicie ze nasza Dyrekcje obchodza nasze sprawy,zarobki?przejzyjcie na oczy,tak jest w wiekszosci zakladow,kazdy pilnuje wlasnego tylka i stolka,chcecie kogos do spraw pracownik-wlasciciel?wyznaczcie kogos,idzcie z tym do [usunięte przez administratora] ,moze Was(Nas)wyslucha,rzecz nastepna,Wy wierzycie w to ze nasz nowy wlasciciel samoistnie podniesie nam pobory?chyba sie z ch...jem na rozumy pomienialiscie,to chyba oczywiste ze skoro robimy za takie pieniadze a nie inne i przychodzimy do pracy,pracujemy wiec po co podnosic skoro ludzie i tak pracuja? Moi drodzy,klaniaja sie podstawy ekonomii,w tym zakladzie nie dojdzie do strajku bo jest za duza rozbieznosc spoleczna i ekonomiczna a to nasze i wasze pisanie o naszych zarobkach to jak czytanie basni synowi przed snem,pozdrawiam.

nooo

Chyba pod kościołem !!!!!!

Może nam dadzą jeszcze pare groszy

No rzucili nam ne ma co.Niech se w [usunięte przez administratora] wsadzą takie pieniądze.

obserwator

Anonim123 masz racje. Nas by ucieszylo i 100zl jak by bylo wiecej. Wszystko drozeje, zywnosc, paliwo oplaty ale ich to nie obchodzi bo maja na to wszystko. Dac jednemu i drogiemu te nasze pobory niech by pobrali z pol roku i by zobaczyli jak to jest. Szkoda gadac i sie denerwowac bo i tak to nic nie zmieni. Jestesmy bialymi murzynami i tyle. Najlepiej zaczac olewac ta robote i tyle.

anonim123

Sa [usunięte przez administratora] pobory. [usunięte przez administratora] nic nie dolozyli. W d...e se wsadzcie takie pieniadze. Dyrektorku za dyche kiedy o nas powalczysz, po co ty wogule tu jestes. Jak sie wszystkiego boisz i odezwac tez w naszej sprawie to zwolnij sie w [usunięte przez administratora] .

aloes

Zależy. Teraz sprzedaż kuleje , kierownikiem zostaje człowieczek , który nie ma szacunku dla nikogo co wcale nie jest dobre dla pracodawcy , bo Olo chce błysnąć a rozpierd... atmosferę w zakładzie , tworzy się nowe , niepotrzebne stanowiska z wysokimi gażami , a my murzyni harujemy na ich utrzymanie . Robi się sztuczne przestoje ( niby oszczędności ) . Ale zobaczymy jak przyjadą żabiątka narobi się kozy i może wtedy ktoś się zapyta o co chodzi . I wtedy będą się tłumaczyć ci Nowi , którzy mają dużo więcej do stracenia. Nawet ciepły fotel może czasem zmrozić [usunięte przez administratora] .

Zmiany

Zmiany oceniacie na lepsze czy gorsze z Kolan na Migrał, chyba nowy czyści stare brudy ?

BUuu !!!

anonim - 2011-02-07 20:28:02 Daj se spokój akurat Ciebie to dorze ,że wywalili bo nie nadawałeś się do pracy między cywilizowanymi ludżmi .Poprzednia Dyrekcja wywaliła cie chyba po kilku miesiacach , a obecnej to można zarzucić to że tak długo tolerowała twoje chamstwo i popijanie piwka w pracy buu !!!! na H... sie odzwywasz !!!! Czekam na jeszcze chociaz pol twojego slowa, zakonspirowana alkocholiczko , co tak chodzisz jak bys miala kuśke miedzy nogami? odezwij sie jeszcze pół zdaniem , a kilka spraw zwiazanych z oba ujrzy swiatlo dzienne.masz tez szanse na mala galerie ze zdjeciami. i moze wtedy zamkniesz tego usianego pryszczami ryja.

anonim987

Ewa, zgadzam się z Tobą w 100%. Jest faktem, że podchodzimy do tego co dzieje się w zakładzie jak polscy decydenci do lotu TU-154, jakoś to będzie, oby nie skończyło się to w podobny sposób.Musimy zadać sobie jeszcze jedno pytanie CZY LECI Z NAMI PILOT, bo stewardes to jest w samolocie coraz więcej.POZDRAWIAM.

!!!!!

Ewa na dyrektora!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o LIDER S-K-G Sp z.o.o - Międzyrzec Podlaski

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LIDER S-K-G Sp z.o.o?

Kandydaci do pracy w LIDER S-K-G Sp z.o.o napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LIDER S-K-G Sp z.o.o