LIDER S-K-G Sp z.o.o

Wołomin

Opinie o LIDER S-K-G Sp z.o.o

Olos

Nie doceniają pracowników zero jakiegokolwiek zrozumienia tylko cały czas nagonka. Zabraniają już prawie wszystkiego. Nie długo to sami przyjdą robić bo ludzi w końcu zabraknie .

OLO2

"Tak, noszą chusty, a na chustach czepki, a to podwójnie minimalizuje ryzyko wpadnięcia włosa do produkcji." - może i nam firma nakaże nosić hidżaby albo od razu burki będzie bezpieczniej. To nie meczet tylko zakład pracy. My katolicy modlimy się w kościele, chyba, że zaczniemy się modlić się tu. Rano będziemy śpiewać Godzinki, w południe Anioł Pański, w październiku odmawiać Różaniec a w poście odprawiać Drogę Krzyżową - taka nasza wiara.

Gertruda
@OLO2 22.08.2017 10:54

Proszę nie przesadzać, bo to dziecinne. Panie modlą się raz dziennie na przerwie w pracy i nie wstydzą się swojej wiary, bo nikomu nie robią niczego złego. Tu raczej Pana modlitwy nie na wiele się zdadzą, skoro przez każde słowo przemawia nienawiść do drugiej osoby. Sam sobie wystawiasz świadectwo - i pracownika, i człowieka. Zajmij się swoimi zadaniami, a świat przestanie ci tak bardzo przeszkadzać.

Figa
@OLO2 22.08.2017 11:36
A propos bezpieczeństwa, czy ochrona sprawdza te panie czy któraś pod sukienką nosi szahid? Może przychodzą tu się "rozerw...

A ja nie mam nic przeciw nim. Normalne kobiety. To ich początek w pracy więc muszą się przyzwyczaić. Czyste, nie wszczynają konfliktów, pomocne. Normalne

olo

Jeszcze tylko szybciutko dodam. A może na pokrycie naszych tez zróbmy mini referendum anonimowe ,takie prawdziwe . Już raz wyrażaliśmy swoje opinie na temat pracy w zakładzie. Może zróbmy jeszcze raz na tematy poruszane przez nas wspaniałych obcokrajowców , wspaniałej temp. poniżej 50 itp. Co Pani o tym myśli ?

Alicja

@mlody27rozumiem, że nie jesteś zadowolony z pracy w LIDER S-K-G Sp z.o.o. Możesz powiedzieć coś więcej o faktycznych warunkach zatrudnienia na jakie można liczyć w firmie? Jakie benefity zapewnia pracodawca? Chętnie dowiemy się też, czy w ciągu ostatnich kilku miesięcy od Twojego wpisu zaszły jakieś zmiany. Dodatkowe informacje będą cenne dla osób, które zastanawiają się nad aplikacją.

wół roboczy
@Gertruda 22.08.2017 19:50
Nieprawda. Rozmawiałam z pracownikami nie tylko przy linii, a poza zakładem. Tak to Pana denerwuje, że ktoś akceptuje nowe prac...

Zapraszamy w sobotę i w niedzielę na 14,30 do zakładu na halę nr. 2 z termometrem w ręku . Gwarantuje ,że jeśli popracuje Pani choć 1 h schudnie w 100 % i może nie ma 54 ale 45 jest na 100 % . Pozdrawiam.

Gertruda
@wół roboczy 22.08.2017 20:43

Tak, ale ja wcale nie chcę schudnąć i nie lubię upałów, choć tam wcale nie ma tylu stopni. A jeśli kiedyś zechcę pracować w Gerardzie, pewnie, że przyjdę i nie będę narzekać. Pracowałam już zawodowo i po 12 godzin na dobę (stojąc i chodząc). Zegarków, biżuterii i telefonów nie można wnosić na produkcję - nie wiesz o tym? Masz strasznie niskie poczucie własnej wartości - stąd ten pseudonim i to przekonanie, że inni też takie mają. Powinieneś dziękować za pracę i ją uczciwie wykonywać, a nie co minutę sprawdzać temperaturę. Ja lubię swoją pracę i nie "podgryzam" współpracowników i szefów. Są zasady pracy w takich warunkach. Na całym świecie są zakłady cukiernicze i ludzie tam pracują, a społeczeństwo kupuje produkty. Całkiem lekko to się tylko odpoczywa.

mlody27

na poczatek info dla pracujacych w Dr Gerard Miedzyrzec Podlaski dlaczego pracownicy sa niewolnikami wlasciciela firmy odpowiedz prosta nie ma jednosci ludzie sa zaszczuci w tym chorym systemie pracuja praktycznie za darmo hmm wlasciciel przeciez musi prowadzic luksusowe zycie tylko ciekawe czy wie ze ludzie to podstawowy grunt firmy bez pracownikow szeregowych nie bedzie fabrykanta ktory postrzega ludzi jak cholote i narzedzia wykonawcze do niewolniczej pracy(...) socjaj na zachodzie europy jest kilka razy wiekszy niz zarobki w Dr Gerard nie ma jednosci to nie bedzie normalnych wynagrodzen prosta sprawa skoro ludzie daja soba manipulowac i okradac sie legalnie to swiadczy tylko o ich odwadze i zupelnym braku empati do kolegow super!!!!! niech fabrykanci zyja luksusowo a biedota ich dorabia!! Kto ogladal Ziemie Obiecana? hmm generalnie od tamtej pory nic sie nie zmienilo!! Wiec ludzie zmobilizujcie sie do dzialania niech 400 osob zazada od fabrykanta pensji 4tys na reke bedzie musial tyle dac bo dochody pozwalaja mu na to wiec do roboty nie dajcie sie okradac cwaniak nie zwolni 400 osob jest zbyt chytry a straty za przestoj sa tez ogromne

Alicja

Miał ktoś z Was przyjemność być na rozmowie kwalifikacyjnej do LIDER S-K-G Sp z.o.o? Jak przebiegała? Co powiecie? ;)

ŻDZICHO KRUPSKI

To CBŚ się jeszcze nie zajęło tym zakładem ???

Powiedziano wiele i to raczej źle niż dobrze. Chciałbym powiedzieć że się z tym nie zgadzam ale tak nie zrobię. Zachęcam jednak aby samemu się przekonać. Mogę poemat napisać o zakładzie ale i tak jedni to wyśmieją a inni nie uwierzą. Powiem zatem tylko tyle że jeśli ktoś chce pracować i posiada odpowiednie predyspozycje to będzie pracował i raczej chętnie będzie przychodził do pracy. Opisywane sytuacje że jeden na drugiego donosi można spotkać w każdym zakładzie bo ktoś chce się lepiej poczuć - proszę bardzo z tym że bardzo szybko zostanie taka osoba zaszczuta i prędzej czy później sama odejdzie. Pensje oczywiście oscylują w granicach minimum krajowego. Niestety naliczone to jest nie do końca uczciwie bo jednak pracujemy również w godzinach nocnych i przynajmniej o te kilka procent pensja powinna przekraczać owe minimum. No cóż. Pracuje się jednak nie zważając na takie szczegóły. A to że brygadzistka krzyknie to chyba normalne jeśli na poprzedniej zmianie zbiera mniej osób ciastka i te nie spadają z taśmy do koszy. Nazwijmy to odpowiednio dobranym sposobem motywacji pracowników do wydajniejszej pracy. Bo niby co taka brygadzistka ma zrobić? Podejść do każdej pani i poprosić aby szybciej zbierała ciastka? Wszyscy by wyśmiali tego typu zachowanie. Można wmawiać ludziom że Dr Gerard to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] W rzeczywistości jest to praca dla ludzi z odpowiednimi zdolnościami. Jeżeli ktoś nie potrafi szyć to nie zostanie krawcową. Jeżeli ktoś ma dwie lewe nogi to nie zacznie nagle tańczyć w balecie. To tak jak w każdym innym zakładzie. Jeżeli czegoś nie potrafisz to się za to nie zabierasz. Tym bardziej jeśli nie chcesz się czegoś nauczyć. Praca w Dr Gerard nie nie zła. Gdyby jeszcze była lepiej opłacana to byłoby idealnie. Nie wiem jak jest na stanowiskach kierowniczych ale zwykły pracownik też z tej pracy przeżyje miesiąc.

ALEKSANDER
@Pracownik 21.10.2016 04:35

Jedząc ziemniaki i buraki takie jak TY !!!!

Kasa

Kasa jest nie ma co narzekać co tam inni, inni są do roboty a tu kasa!! i to na Radzyń bardzo dobra kierownicza szaruchy do roboty. W końcu można odżyć i odłożyć na mieszkanie.

Wół roboczy

Co taka cisza po aneksach i nagrodach , czyzby wszyscy byli zadowoleni ?

artur

jesli juz piszecie o brygadzistce z 3 pani A to przecierz nie nowosc ona od dawna taka jest, wiadomo ze tam wszystkie panie z 3 wlaza w tylek liderom i skarza na dziewczyny szczegolnie pani E ze zmiany pani kierowniczki na niczym sie nie zna chyba ze na sprzataniu i donoszeniu na kolezanki z reszta caly zaklad to porazka atmosfera az sie nie chce do pracy przychodzic

lider

Kierownik A. nie jest kierownikiem tylko liderem zarabiającym 3 000 zł , to chyba go stać na kupno damskiej bielizny . Niech sobie patrzy w domu do bólu .

ona

jestem starym pracownikiem ,który nie jedno przeżył w tym zakładzie ,ale to co dzieje się teraz to istny cyrk.Od starych pracowników a chodzi mi tu o kobiety wymaga się ,aby pracowały za 2 lub 3 osoby,Panie które przychodzą z agencji mają gdzieś pracę ,robią swoim tempem,a do tego nie możesz zwrócić im uwagi bo mogą się poskarżyć swojej kierowniczce a ta zadzwoni do wielkiego pana K. i będą kłopoty.Panie brygadzistki robią wszystko żeby się wykazać,bo przecież w Gerardzie nie ma tyle brygadzistek co u nas to znaczy ,że wcześniej czy pózniej będzie ich mniej .właśnie dlatego niektóre nie dbają o zmianę tylko o swój tyłek.Na hali nr.3 jest taka wydziera się i przeklina że czasami uszy więdną. Nowemu kierownikowi podlizuje się ,że aż robi się niedobrze.Nie zależy jej na ludziach zabierze z produkcji osoby chociaż itak jest ciężko ,bo na przykład trzeba coś okleić .Nie powie kierownikowi że nie ma ludzi .Denerwujący jest tez kierownik pan A, stoi i przygląda się na co na to która jakie ma majtki a może biustonosz a może liczy na to że któraś jest bez bielizny nikt tego nie wie .Zachowanie to jest nie normalne wręcz zboczone ,dlatego jego żona powinna wybrać się z nim do lekarza .Jednym słowem jest teraz bardzo ciężko najgorzej jest na 3 bo tu jest najciężko i najwięcej pracy a zarobki takie że przeżyć nie idzie od dziesiątego do dzesiątego

mlody

jeszcze jedna sprawa szanownemu panu Derektorowi P.K potrzeby nest dobry menager do firmy a nie agencja pracy ktora oferuje darmowy transport np z bialej do miedzyrzeca i do bialej czysta glupota bus kosztuje koszty kierowcy i amortyzajni wynikajacej z utrzymania aut!!!!! moze lepiej dac zarobic ludziom to beda chetniej pracowac mysle ze wynagrodzenie powinno byc adekwatne do dochodow firmy konczylem "finanse" wiec mam troszeczke pojecia jak dziala firma i system placowo-kadrowy

mlody

witam zarabia sie od 1400 do ok 1700zl na produkcji czyli bardzo malo nie ma placonych tak zwanych setek i to jest nie zgodne z kodeksem pracy kazdy sad obciazy pracodawce na zecz pracownika majac dane na temat wynagrodzen za zmiany nocne ale jak wszyscy wiemy zyjemy w kraju gdzie wlasciciele w jawny sposob okradaja biednych ludzi ktorzy nie maja wyboru i chodza do pracy zeby mniec na rachunki i na slabe wyzywienie bo na nic innego nie stac zreszta ktos jak ma firme to nie ma sumienia jest metalem do maksymalizacji wlasnego majatku ale generalnie to wina ludzi nikt sie nie odzywa i tu mamy duzy problem.....

BEZ MAJTEK

UCIEKAĆ JAK NAJSZYBCIEJ

W MAJTKACH
@BEZ MAJTEK 27.08.2015 00:15
UCIEKAĆ JAK NAJSZYBCIEJ

OGÓLNE , ODGÓRNE DOJENIE FIRMY ILE WLEZIE !!!!!!!!!!!!!! PO CZTERECH LITERACH DOSTAJĄ NIEWINNI !!!!!!!!

ali

I tak cie nie przyjmą to po ci to

jo

Podana kwota to chyba za pół roku !!!!!!!! DURNOTO !!

@jacek

kim jesteś i skąd take dane? proponuję lepiej się doinformować i oddać 1000 zł za każdy miesiąc pracy za pracę przy ciastkach, jeżeli tyle jest przeznaczone na pracownice, bo nie wiem kto tyle dostaje. Reszta też pewnie jest ciekawa. Czyżby tak ogromne różnice w płacy.

ono

Agencja pracy to jakaś porażka, nie polecam. Trzeba zastanawiać się, czy starczy do "pierwszego" i martwić się, czy za tydzień przyjdę do pracy. Zagraniczne firmy mają już większość udziałów polskiego rynku i robią co chcą. Jesteśmy już prawie niewolnikami we własnym kraju, oczywiście w nowoczesnej formie. Nie dajcie się wykorzystywać.

loverboy

widzem ze forum znowu rusza. chłopacy ale ta pani od rekrutacji jest fajno co nie. aaaaaauuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

Małopłatna

Sanepid na pewno powinien przestać brać w łapę i wziąć się za kontrolę. Lipne książeczki brudne ciuchy, noszone po kilka dni, nawet brak mydła. Smacznego ....

adrian

No tak... Być może się przyda. Ta dziewczyna od rekrutacji coś jeszcze kombinowała, żeby przyjąć chociaż na chwilę tych, którzy specjalnie wyrabiali książeczki no ale jakoś właśnie ta dyskryminacja mnie zraziła i podziękowałem za chęci. Aha... "Góra" poinformowała ją o tym, żeby przyjmować tylko kobiety prawie dwa tygodnie później jak tam byłem.

adrian

Zainteresowani faceci mogą już dać sobie spokój. Byłem na szkoleniu, wyrobiłem książeczkę sanepidu, dzwonię i dostałem info, że zatrudniają tylko kobiety. Super... Przynajmniej by zwrócili te 87zł a nie w kulki lecą.

zaciekawiona

podpisuje się pod postami .... jak jest w DG obecnie warunki zarobki atmosfera ???

????????????????????

moze ktos napisac cos o pracy PH w tej firmie?? rekrutacja ruszyla na cala Polske????!!!!

domek

bajanie

j. 23

Jedyną dziewczyna co daje jest chyba sam on [usuniete przez moderatora] człowiek który jest samowystarczalny sam jest sobie bogiem tylko szkoda że otacza się oszustami. A przysłowie jest kto z kim przystaje sam się taki staje. Ludzie oczy szeroko- ten człowiek przyszedł chyba zamknąc w tej firmie drzwi jako ostatni. [usuniete przez moderatora] traci na rynku pozycje - pytanie dla czego. Wiecznie cwaniakarstwo: to zamienimy na tańsze itp. a konkurencja nie śpi. Pozdrawiam.

biedronka

To już nie te czasy nawet Gerard nie pomoże, wiedział co się święci więc sprzedał firmę.

Panie [usuniete przez moderatora] , czy wy ten zakład prowadzicie do ruiny ? Podobno kasa się liczy ? Wygląda na to,że tylko wasza. Czy naprawdę nie ma na co wydawać już pieniążków , tylko na SB-ckie instalacje? Jest Pan inteligentnym Gościem i chyba Pan wie ,że tak dłużej być nie może.Handel kuleje , kasę bierze Pan i świta . Pytanie za co? W zakładzie robi się niezdrowa atmosfera , ludzie nie będą patrzeć na waszą niemoc . Czy w Ożarowie nasi \" handlowcy\" nie widzą ,że straciliśmy wielu poważnych odbiorców. Może zatrudnijcie do tych spraw jednego człowieka [usuniete przez moderatora] ,a on już Wam pokaże jak się sprzedaje towar. Prosimy aby do końca sierpnia zrobił Pan jakieś spotkanie z załogą i poważnie porozmawiał . Niech mi Pan wierzy - warto . Pozdrawiam

zasmucony

pewnie że przepili,jak by było inaczej to już by była kasa albo po prostu mają nas głęboko w d...e,te marne 1130pln to oni pewnie tygodniowo na waciki wydają.

witam moze wiecie czy jest juz kasa chhyba nie pszepili naszej kasy na weekendzie ostatnim ta banda [usuniete przez moderatora]?

Hmm.

Może być na 1 miejscu najbogatszych i gwarantuje,że na takich też jest sposób , ale o tym nie na piśmie. Ile z tego chcesz mieć?

oczywiście anonim

będziemy na kamerkach to znaczy medialni a co się z tym wiąże może więcej kaski zarobimy, za tak zwane twarzowe tak że nie zdziw się szary pracowniku gerarda że będąc we FRANCZJI będa cię prosić o autografy wszak tu bierzesz udział w wielkim i kolosalnym przedsięwzięciu jak tooooook szooooooł pod tytułEM - [usuniete przez moderatora]

widze

nawet obecny psełdo dyrektor nic nie wiedzial o montarzu cam. ani jego popychadlo vice to utwierdza mnie w fakcie ze jednak sa tylko figurantami i jestem pewny na bank ze tylko do czasu. pozdrawiam trzymajacych stolki pod saba.

swojak

DO pokahontasa KU....SA - 2011-08-11 23:45:17 Barany z Was i tyle! Myślicie że coś wskóracie? [usuniete przez moderatora] prawda! Bierzta się za robotę i koniec marudzenia. To już nie są czasy Gerarda. Zrozumcie to w końcu. Cwaniaki czekamy do września. No ciekawe co zdziałacie? Chyba się [usuniete przez moderatora] haha [usuniete przez moderatora] naucz się dobrze "przepisywać " słowa obcojęzyczne . Wykształciuchu nawet z tym masz problemy , w klasie pewnie prym wiodący , ale cóż nie każdy jak ty kończył specjalną. W jednym masz rację ,tacy jak ty zawalą się po PACHY !!!! Że ty masz wiele do stracenia to wiemy... OWSIKU

DO pokahontasa KU....SA

Pocahontas

My nie jesteśmy awanturnikami i rozmawiać też umiemy . W 100% my porozmawiamy we wrześniu , a usłyszą nas we Francji i nie tylko. Może ktoś zrobi karierę w mediach? Kto wie? Podobno REKLAMA dżwignią handlu.

ewa

Drogi [usuniete przez moderatora] : Czy idąc tam,gdzie Król chodził piechotą mam pewność,że nikt tego nie ogląda? !!!!!!!!! Może koleżka? Prosimy o wyjaśnienia. Może to załatwić prawnie, w prokuraturze. Już w Międzyrzecu był taki jeden siwiutki i myślał,że jest bogiem. ECHO też zamontowane? Żeby ktoś nie napytał sobie biedy . Reżim za wschodnią granicą. Pracownicy sobie nie życzą takich podchodów . Daje Pan wiele powodów do poważnej rozmowy. Tylko jak ona będzie wyglądała z całą załogą ???????????

witam wiadomo coś na temat łączenia hal czy to w tym miesiącu i czy będziemy stawać?

Nie tylko laminaty ale wszyscy. Jakies 20-30 osób wyautuja. Robi sie lipa.

?

czy to prawda że Laminaty od lipca będą na trzy zmiany?

Nawet gdyby potrzebowali kogos to nie idz tam , wogole wystrzegaj sie tego zakladu za wszelka cene jest zepsuty do szpiku kosci

Tam poza działem handlowym do biura nikogo nie szukają !

żona Mariana

Czy wiecie może coś na temat warunków pracy w Ożarowie? Wiem, że firma została kupiona przez Francuzów, ale poza zarządem, chyba nie było większych zmian? Zależy mi na inofrmacjach na temat warunków pracy i wynagrodzeń. Nie chodzi mi o produkcję a np. o handlowców. Normalna atmosfera?

no

To i kasa będzie GRUBA!

sdf

jak jesteś z okolic radzynia to daj swoje cv do radzynia

Bożydar

Czy w Radzyniu są kadry ? Gdzie zainteresowani pracą w Lider SKG mogą wysyłać swoje CV ? Ciężko jakoś znaleźć stronę firmy.

z zewnątrz

Czytam czasami to wasze forum i zastanawiam sie czego tak naprawdę chcecie. Pracujecie po ileś lat razem w jednym zakładzie i cały czas nawzajem sobie obrabiacie [usuniete przez moderatora]. Jak chcecie cokolwiek osiągnąć skoro cały czas pokazujecie się od tej najgorszej strony. Nie potraficie sie normalnie porozumieć tylko wylewać brudy na forum, które jak wiadomo jest ogólnodostępne. To nie sztuka anonimowo kogos obrazić, ale powiedzieć mu to prosto w oczy. Najlepiej by było jakby każdy pilnowal swojej [usuniete przez moderatora] i robił to co potrafi najlepiej.

ewa

Czytam tak sobie i wam powiem , że ja na rozmowę z Prezesem też mogę pójść mimo,że mam rodzinę na utrzymaniu , czego mam się bać konkretnej rozmowy być może owocnej . Ludzie przecież to jest NORMALNY pracodawca , wielka firma , a wy dalej żyjecie poprzednikiem.Wypisujecie bzdury i szkalujecie innych ( rozumie , że nie wszyscy są w porządku wobec nas - traktujmy ich jak pierwiastek potrzebny do oddychania ) .Głowa do góry , każdy ma swoją wartość .

Zostaw opinię o LIDER S-K-G Sp z.o.o - Wołomin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie LIDER S-K-G Sp z.o.o