LIDER S.K-G

Międzyrzec Podlaski

LIDER S.K-G

Opinie o LIDER S.K-G

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku, atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz większą rolę. A jak to wygląda w LIDER S.K-G? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Magda

wiadomo nie ma zgrania zespolu to i pieniedzy nie bedzie ciekawe czy Krupski chcialby pracowac za 1500zl i na jak dlugo wystarczyloby mu tych pieniedzy na zycie firmy musza byc bo zapotrzebowanie na produkty tez jest w miare popytu tylko problem w tym ze ludzie sa tam narzedziami w brudnych lapach fabrykanta hmm nie wiele sie zmienilo od czsu "Ziemi Obiecanej" to tytul filmu brawo wam ze sie nie umiecie zjednac i nie chcecie pracowac za godziwe wynagrodzenie

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w LIDER S.K-G?

Grzegoz

Witam wszystkich z obozu pracy w miedzyrzecu na radzynskiej kiedys pewna osoba (nie pracownik produkcji tylko stanowisko troche lepsze) wyrazila sie ze cholota i tak bedzie pracowac za minimum jak mozna traktowac ludzi jak bydlo przeciez tej firmy nie bedzie bez tych ludzi ktorzy sa trzymani na krotkim lancuchu za glodowe pieniadze ale wiadomo skoro nie ma jednosci w tej firmie to sytuacja sie nie zmieni i skoro sie dajecie okradac to wasza sprawa inni sobie prowadza wygodne zycie za wasza prace tak na marginesie placa minimalna powinna byc na poziomie 5tys netto w tym "liderze"

Artur 35

lider to (usunięte przez administratora) ktory choduje niewolnikow za 1500zl miesiecznie na zachodzie w normalnych krajach zasilek wynosi 800 euro wiec wszyscy co to czytaja powinni odstapic od pracy i zarzadac 5tys zl netto na reke za taka prace i wlasciciel cwaniak musialby tyle dac zeby firma nie padla ludzie zjednoczcie sie wkoncu i walczcie o to co sie wam nalezy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

EKONOMISTA SGH

zastanawiam sie jaki madry analityk rynku i doradca przyjal ruskich do lidera w Miedzyrzecu Podlaskim oni tylko psuja opinie firmy zanizaja loty i maja zly wplyw na ludzi jak wiadomo kraje w ktorych gospodarka rynkowa ma tak zwany bilans moze sobie pozwolic na takie zabiegi zatrudniajac obcokrajowcow u nas troszke daleko do takiego standardu zycia apropo bilansu byc moze szefostwo gerarda nie bedzie w stanie adekwatnie zinterpretowac tego wiec chodzi o rownowage bilansowa czyli ilosc oferowana= popytowi przy danej cenie za towary krotko mowiac wszystkich stac na normalne zycie wiec daleko nam do tego biorac pod uwage chytrosc i calkowity brak empati do ludzi ale przeciez ludzie TO GRUNT problem w tym ze cwaniak ktory ma ta firme dba tylko o wlasny portwel ale bez ludzi nie bedzie Gerarda prosze szefostwo o interpretacje tej opini

jacekbobek11

Nie polecam!!Jedna wielka porażka.Robota jak robota,ale najgorsi ludzie.A w szczególności ci niby to kierownicy i brygadzistki myślą że złapali Pana Boga za nogi.Jakby mogli to by wleżli dyr. Krup... w d... Ale w życiu różnie bywa raz na wozie pięć razy pod wozem.Sprawiedliwość każdego dopadnie.Pozdrawiam!!!!

nowy

Praca w biurze w dziale zakupów daje dużo satysfakcji ponieważ...? Jak wiesz to napisz.

Zostaw opinię o LIDER S.K-G - Międzyrzec Podlaski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie LIDER S.K-G