Opinie o LIDER S.K-G w Międzyrzec Podlaski

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie LIDER S.K-G. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w LIDER S.K-G na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LIDER S.K-G w Międzyrzec Podlaski

T. Nowy wpis

zakładu strzegą jak (usunięte przez administratora), na portierni stoi mnostwo mezczyzn z bronia i sprawdzaja torby az trzeszcza ... ciekawe czego szukaja u pracownikow bo na pewno strzelac za ciastka do ludzi nie beda ?? mialem pracowac przez agencje ale jak sie naogladalem to chyba lepiej do sedaru , wlasciciel tego miejsca ma cos za uszami

odradzam pracy w tym miejscu, wiele brygadzistek wyżywa się na pracownikach, jednych zastraszają, innych faworyzują, obrażają i mają problem ze wszystkim, a pracowników z agencji potrafią na głos poniżać, jak im się praca nie podoba!! Jest ciężka i (usunięte przez administratora) atmosfera, a od pań słyszę regularnie że biorą leki na uspokojenie i płaczą w domu!! CHORE

Iwona

Wiele, czyli które na przykład? I niby wszyscy to tak biernie znoszą? To nie dziwne, że nikt nie zareagował jeszcze?

pracownik Nowy wpis
@Iwona

jak ktokolwiek ma zareagowac jeśli brygadzistki maja uklady z kierownikami? to pracownik poleci a nie brygadzista, glowa w dol i robic swoje trzeba, syn wczoraj uslyszal , ze do niczego sie nie nadaje i zeby wiecej nie przychodzil na zmiane, skandal

andrzeja Nowy wpis
@pracownik

Może pani syn sobie nie radził, każdemu puszczają nerwy, niech przychodzi na inną zmianę, pozdrawiam

zosia78 Nowy wpis

dobre ciastka polecam, ciezko sie powstrzymac przed zjedzeniem calej paczki ! =)

Iwona

Kiedyś na forum poruszony został temat umów. Podobno od pierwszych dni już można ze spokojem na nią liczyć. Zastanawiam się na ile tutaj jest ta pierwsza na okres próbny? I co potem tak właściwie od razu można liczyć na coś na stałe?

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie LIDER S.K-G? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Spawacz MAG
ATN Service ApS
logo firmy Sprzedawca- Magazynier
Apis Sp.z o.o. Grupa SBS
logo firmy KIEROWNIK SPEDYCJI w transporcie międzynarodowym
Profesjonalny kierowca
logo firmy Terenowy-specjalista ds. obsługi klienta
Flotilo Sp. z o.o.

Jakie są miesięczne zarobki w tej firmie?

Jaki dress code obowiązuje w LIDER S.K-G?

Lizus

Na produkcji garnitur obowiązkowo

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Tak

Tak na okres próbny.

Czarek

A wystarczy być dobrym pracownikiem żeby chwalić firmę, że jest dobrym miejscem do pracy!!!

Norbert
@Czarek

co ty gadasz człowieku? Gerard zabiera pracownikom dodatki, a z minimalnej państwowej ucina po 40% wypłaty! Ludzie harują jak nic niewarte woły za psie grosze i to W NORMALNYCH GODZINACH!! Nie zmniejsza się im etatu. 8 godzin dziennie na 3 zmiany, nie ma żadnych dodatkowych dni wolnych!! LIDER korzysta z tragedii koronawirusa i wypycha sobie kieszenie pieniędzmi, a ludzi spycha w nieszczęście w tych trudnych czasach!! WSTYD

@Norbert

Osobiście zgadzam się z panem Cezarym. Lubię tą firmę i podoba mi się ta atmosfera, choć czasami nawet jak się nie chce, to według mnie, jest bardzo dobrze, a pracuję tu ledwie rok. "Gerard zabiera pracownikom dodatki, a z minimalnej państwowej ucina po 40% wypłaty!" To chyba nie ta firma Norbercie. Wypłaty zawsze na czas, dodatki zależnie od tego, czy udało się wypracować na "dodatek". Jak ktoś zarabia minimalną i ucina się mu 40% niech zmieni pracę. Jeżeli chodzi o koronawirusa, faktycznie wypłaty były mniejsze, ale tylko przez trzy miesiące, gdzie multum moich znajomych w tym okresie potraciło pracę. "8 godzin dziennie na 3 zmiany" Mam wrażenie, że szedł Pan do Gerarda w ciemno, nie wiedząc na co się pisze. Osobiście dowiedziałem się, jak się tam pracuje, zanim szedłem. Nawet byłem straszony słowami typu "skończysz w Liderze" i skończyłem o dziwo z uśmiechem na twarzy. PS: Niektórzy pracują na jedną zmianę od 8 do 16 i nie są to osoby z biura. "LIDER korzysta z tragedii koronawirusa i wypycha sobie kieszenie pieniędzmi" Jeżeli się nie mylę, to tutaj zwykła kalkulacja wchodzi w grę. 1.Skoro rząd daje, nawet bym powiedział na siłę, by statystyki w PKB się zgadzały, to czemu by nie wziąć. 2.Jeżeli kosztem tego miałaby być przez 3 miesiące mniejsza wypłata, dla moich pracowników, to sam bym tak postąpił.

Czy w LIDER S.K-G panuje luźna atmosfera?

Norbert

Nie panuje tam luźna atmosfera. Jak sie nie daj boże źle odezwiesz do ukraińców, albo spojrzysz na nich krzywo to zwolnią cię z pracy!!! Polacy nie są tam nic warci, nikt sobie nie pomaga i wszyscy są dla siebie wilkiem, zwłaszcza dla NOWYCH. Ludzie nie idźcie tu do pracy!!!

Tinas

Dużo zależy od Ciebie w zasadzie, jeżeli chodzi o ogólne stosunki między ludźmi, to tak jak w szkole, większość się lubi, niektórych mniej. Z przełożonymi różnie, ale idzie się dogadać.

Magda

wiadomo nie ma zgrania zespolu to i pieniedzy nie bedzie ciekawe czy Krupski chcialby pracowac za 1500zl i na jak dlugo wystarczyloby mu tych pieniedzy na zycie firmy musza byc bo zapotrzebowanie na produkty tez jest w miare popytu tylko problem w tym ze ludzie sa tam narzedziami w brudnych lapach fabrykanta hmm nie wiele sie zmienilo od czsu "Ziemi Obiecanej" to tytul filmu brawo wam ze sie nie umiecie zjednac i nie chcecie pracowac za godziwe wynagrodzenie

Grzegoz

Witam wszystkich z obozu pracy w miedzyrzecu na radzynskiej kiedys pewna osoba (nie pracownik produkcji tylko stanowisko troche lepsze) wyrazila sie ze cholota i tak bedzie pracowac za minimum jak mozna traktowac ludzi jak bydlo przeciez tej firmy nie bedzie bez tych ludzi ktorzy sa trzymani na krotkim lancuchu za glodowe pieniadze ale wiadomo skoro nie ma jednosci w tej firmie to sytuacja sie nie zmieni i skoro sie dajecie okradac to wasza sprawa inni sobie prowadza wygodne zycie za wasza prace tak na marginesie placa minimalna powinna byc na poziomie 5tys netto w tym "liderze"

Artur 35

lider to (usunięte przez administratora) ktory choduje niewolnikow za 1500zl miesiecznie na zachodzie w normalnych krajach zasilek wynosi 800 euro wiec wszyscy co to czytaja powinni odstapic od pracy i zarzadac 5tys zl netto na reke za taka prace i wlasciciel cwaniak musialby tyle dac zeby firma nie padla ludzie zjednoczcie sie wkoncu i walczcie o to co sie wam nalezy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

EKONOMISTA SGH

zastanawiam sie jaki madry analityk rynku i doradca przyjal ruskich do lidera w Miedzyrzecu Podlaskim oni tylko psuja opinie firmy zanizaja loty i maja zly wplyw na ludzi jak wiadomo kraje w ktorych gospodarka rynkowa ma tak zwany bilans moze sobie pozwolic na takie zabiegi zatrudniajac obcokrajowcow u nas troszke daleko do takiego standardu zycia apropo bilansu byc moze szefostwo gerarda nie bedzie w stanie adekwatnie zinterpretowac tego wiec chodzi o rownowage bilansowa czyli ilosc oferowana= popytowi przy danej cenie za towary krotko mowiac wszystkich stac na normalne zycie wiec daleko nam do tego biorac pod uwage chytrosc i calkowity brak empati do ludzi ale przeciez ludzie TO GRUNT problem w tym ze cwaniak ktory ma ta firme dba tylko o wlasny portwel ale bez ludzi nie bedzie Gerarda prosze szefostwo o interpretacje tej opini

jacekbobek11

Nie polecam!!Jedna wielka porażka.Robota jak robota,ale najgorsi ludzie.A w szczególności ci niby to kierownicy i brygadzistki myślą że złapali Pana Boga za nogi.Jakby mogli to by wleżli dyr. Krup... w d... Ale w życiu różnie bywa raz na wozie pięć razy pod wozem.Sprawiedliwość każdego dopadnie.Pozdrawiam!!!!

nowy

Praca w biurze w dziale zakupów daje dużo satysfakcji ponieważ...? Jak wiesz to napisz.

Zostaw merytoryczną opinię o LIDER S.K-G - Międzyrzec Podlaski

• Jak się pracuje w LIDER S.K-G?

Zobacz opinie na temat firmy LIDER S.K-G tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LIDER S.K-G?

LIDER S.K-G