Opinie o LIDER S-K-G Sp z.o.o w Międzyrzec Podlaski

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy LIDER S-K-G Sp z.o.o. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie LIDER S-K-G Sp z.o.o na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LIDER S-K-G Sp z.o.o w Międzyrzec Podlaski

slodziutka

czesc wszystkim ciagle tylko piszecie o pracy a ja wam napisze ze nie jest zle no i sa ladni chlopcy.Mam chec na [usunięte przez moderatora] i jescze kilku sie znajdzie i nie przeszkadza mi ze maja zony i dzieci.Ale gdy widze [usunięte przez moderatora] to lezba wole byc nisz miec cos doczynienia z nim a jego zonie to wspolczuje!!!!!!!!!!!!!!!!

Kadafi

Powiedzial [usunięte przez moderatora] ze dzis tlusty czwartek wiec liniuszek bedzie mial jeszcze wiekszy BRZUSZEK...

kuwa mac

tusk tu masz racje oni nic nie wiedza a pozatym tam jest wiekszosc bez wyzszego wyksztalcenia tylko z ucha strzelali i na gorze sie znalezli oprocz [usunięte przez moderatora]

tusk

wasza gora wie tyle co wy

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
obserwujacy

Tusku (usunięte przez administratora) a ty zes taki swiety byl jak pracowales? Wiele osob ma cos na sumieniu i nie ma sensu wypisywac tego do wgladu publicznego. Lepiej zajmijny sie firma i tym co nas czeka w niej (chodzi tu o nasza przyszlosc). Lepiej opisujmy tu dzialania osob wyzszych ponad nami co robia a czego nie robia oby bylo nam lepiej (atmosfera pracy i zarobki). Co do dyrka ma kesz to sie buduje a co szkoda ci? Nie ma premii dla nas jest chałupa= proste(moge sie mylic). Czarny sie tez kiedys budował i zarobki staly w miejscu i teraz jest podobnie(ale nie chce tu nikogo bez podstawnie osadzac,moge sie mylic). Wiem tylko jedno w konu polacza hale, zechca to troszke zmechanizowac wiec troche osob poleci. Moze nie koniecznie w czerwcu i lipcu chodz tego nie wykluczam ale moze to nastapic w czasie pozniejszym. Wiec na razie nie narzekać tylko pracować a jak sie nic nie zmieni w tym roku a moze i pogorszy to mozemy zaczac marudzic i to na powaznie. Apropo zauwazyliscie ze taki jeden zaczyna znowu sie rozkrecac a juz prawie normalnie sie zachowywal(pokazuje swoje prawdziwe oblicze z tej zlej strony) nie chodzi tu o [usunięte przez moderatora]. No ale pozadek musi byc a tylko on potrafi ludzi do pionu postawic (tylko mniej chamstwa proponuje,kultura musi byc)

tusk

moze sie zmienil moze nie to jest tylko w waszym interesie juz nie moim.Ale nigdy nie mozna wierzyc ze ktos z dnia na dzien sie zmieni i wiem to z doswiatczenia

ostro

wez pal gume od czlowieka jak go nie znasz. (fakt swego czasu nie byl OK) ale sporo sie zmienilo ( moze sporo przemyslal) i teraz jest Ok, wiec polecam Ci jeszcze raz zapoznac sie z opinia na jego temat bo troche sie zmienilo.

ciastek

[usunięte przez moderatora] jest the best (usunięte przez administratora) fest

tusk

witam wszystkicz liderowych roboli podobno nadal za grosze charujecie(a nastepny dyrektor dom sobie buduje)o liniowych tu nie mowie bo oni jak nie pija to sprzedaja(jeden to i pije i sprzedaje)a facjaty to niektorzy jak trole maja i swe zony do straszenia do lidera wsadzaja.Dobrze ze tam juz nie pracuje jak jeden z magazynierow krzyczalem WONOSC ale nie wrocilem z podkulonym ogonkiem.WALCZCIE O LEPSZE JUTRO

pozdroooo dla pojemnika

!!!!!

anonim - 2011-02-18 18:22:32 Hej Liderzy, by nie powiedzieć przodownicy... Trzymojta sie! [usunięte przez moderatora] was wyciagnie z marazmu. No chyba, ze wczesniej zabierze swoje zabawki do innej piaskownicy... pozdroooo

wun

Za to w głowie masz pewnie ze 40 na plusie

Zbulitowiak

Hej forumowicze, wreszcie zima i mróz jak trzeba. Komu ile wegla poszlo? pochwalic sie. W Zbulitowie ma byc dzis -35.

won

Zainwestował w makaron MALMA .

s-k-g

Wszystko to [usunięte przez moderatora],ja się pytam gdzie są moje sto milionów które obiecał Wałęsa!

JA

BRAWO !!!!! Wszystko jest różowe , więc dajcie w końcu człowiekowi zarobić Panie PREZESIE , zaznaczam - zwykłemu pracownikowi niekoniecznie " mniej kompetentnemu " w dziedzinie cukiernictwa od naszych włodarzy .

pult

rowniez czytalam i skoro maszyny mamy w pelni sprawne i niepotrzeba nic robic to niech nikt sie nie czepia ze ciastka sa zle zlozone,krem powylewany,polewa nierowna,za podkladane kartony,biale tasmy na ktorych opiera sie wiekszosc maszyn,przeciez tu nic nie trzeba robic,wszystkie maszyny sa perfect.

JA

Przeczytałem i stwierdzam,że co niektórzy umieją lać wodę. Pięknie to wszystko wygląda w słowach i na tym koniec . Naprawdę chciałbym się mylić.

poult

Widze wszyscy zmilkli..... Czyzbyscie czekali do nastepnej wyplaty? Nie łudzcie sie ci co maja zarabic w tym zakladzie to zarobiaja a my biale murzyny bedziemy dalej tyrac za marny grosz. Czekajmy nastepnych podwyzek i zobaczymy czy dalej bedziecie chcieli tyrac za marnego tysiaca, chociaż sa tacy ze napewno no bo co swinie sie sprzeda, doplate wezmie i mozna zyc a do lidera na relaks.

Mów za siebie.

Zostaw merytoryczną opinię o LIDER S-K-G Sp z.o.o - Międzyrzec Podlaski

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LIDER S-K-G Sp z.o.o?

Kandydaci do pracy w LIDER S-K-G Sp z.o.o napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LIDER S-K-G Sp z.o.o