Opinie o LIDER S-K-G Sp z.o.o w Międzyrzec Podlaski

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy LIDER S-K-G Sp z.o.o. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie LIDER S-K-G Sp z.o.o na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LIDER S-K-G Sp z.o.o w Międzyrzec Podlaski

Tak, takie niekolezenskie zwroty potwierdzaja, ze anonim - przedwczoraj o 23:00 i anonim - wczoraj o 17:42 slusznie opisal prawde, szczegolnie w tym pierwszym. ANONIM PISZ WIECEJ!!!

Anonim ale inny

Odrazu widac ze zprodukcji i okolicy...

Anonim ale inny

A co tam robil los???

anonim987

Ewa,napisz coś proszę,bo jak czytam wypowiedzi ANONIMA,tego ortograficznego fenomena to wolałbym chyba pojechać do Jask polować na te olbrzymie dziki,łosie i kleszcze wielkości Owczarków niemieckich.Pozdrawiam Wojtka,który ostatnio trochę za bardzo się stresuje...

Dżejmi

A to tam trza uwazac co te dwuipolmetrowe dziki biegaja.

a w brzostuwcu jż rosną ogurasy jak ku...sy

mezo

W Zbulitowie nie ma , ale w Jaskach są jak wiatraki.

Dżejmi

Jest ktoś ze Zbulitowa? Sa juz tam u was grzyby?

Czekaj , czekaj niech paliwko jeszcze pójdzie w górę , a żywiec w dół to będą krzyczeć. A przecież ci inteligentniejsi ze wsi już zaczynają tematy podwyżek itp . Szkoda , że jest ich mniejszość. Do bruno : dobrze gadasz !

ostro

wywalic , wywiezc w koszu na smieci za brame panow [dane osobowe usunięte przez moderatora] strata zadna bo i tak nic nie robia ,to tylko figuranci (suma ich wyplat siega blisko 20 tys, z czego 65% bierze [dane osobowe usunięte przez moderatora]) bedzie przynajmniej na czesc kosztow

widzisz bruno z radzynia nie dostaniesz odpowiedzi bo tutaj wolą (usunięte przez administratora) komuś obrobić niż poleprzyć sobie w pracy większość ludzi jest z okolicznych wsi a oni będą pracować i za tysiaka tego nie da się zmienić pozdrawiam

bruno

Ja z Międzyrzeca do kolesi i koleżanek z Radzynia . Może trzeba coś zrobić z sytuacją u nas w firmie , a chodzi mi o jakieś przestoje wymuszane przez " [usunięte przez moderatora] ". Słyszałem,że i u was ma być jakiś stop .Może my zrobimy stop ,a on stanie na maszyny przy większych zamówieniach? Oszczędności ? Niech zrzeknie się poborów! Pozdro dla Radzynia.

obserwator

Dajcie juz spokój temu Olkowi, może koles troche przemyśli swoje postępowanie wobec zwykłych produkcyjnych. Sam kiedyś był na linii i nie rozumiem jego postępowania bo sam wie jak sie pracuje i co robi. Sam miał czasem chwile słabości jak prawie wiekszosc z meskiej obslugi na dole jak i co niektórzy z 2 pietra tzw. "szefy". Apropo panie A.B. doszły mnie sluchy ze wisi pan 0.5. Kto zabiera ten sie w liderze poniewiera.:) Pozdro dla Iwony.

IWONA

AnOnIm - 2011-02-01 13:53:16 I ja jestem "lektorem " Anonimie kochany ? Rozmawiałam z mężem i stwierdziliśmy , że lepiej nie uczestniczyć w tym forum . Na marginesie : widzę , że wy macie problemy również ale sami ze sobą. Mimo bezpodstawnych oskarżeń pozdrawiam wszystkich pracowników.

aloes

Tak na pewno , ale w PRL-u !!! Przecież taki kapuś miał wtedy superrr ! Rzetelność w pracy !!! Nasz OLO to ZŁOTY CHŁOP , szkoda tylko że nie RUDY , a łysy. Nie? Facjata z plakata.

AnOnIm

"Iwona" a moze jestes lektorem i sie podszywasz pod kogos? A tak poza tym jak bys miala takiego rzetelnego pracownika jak on to nie mialabys dzialalnosci tylko w Krakowie ale w Poznaniu, Wroclawiu i Warszawie, same najwieksze miasta.

IWONA

Jestem osobą spoza całego układu produkcyjnego , a mianowicie jestem jednym z waszych odbiorców z Krakowa i muszę przyznać ,że wasze ciastka są bardzo smaczne lecz troszeczkę za drogie dla zwykłego Kowalskiego. Poczytałam troszeczkę i mimo,że jestem też pracodawcą , stwierdzam,że u mnie dla takich ludzi jak wasz " olo " nie ma miejsca .Tacy ludzie przecież psują atmosferę w firmie i jeszcze ważniejsze : Jeśli donosi przełożonym takie głupoty to wcześniej czy pózniej doniesie i na nich z tym.Ciekawe czy Oni się z tym liczą . Pozdrawiam całą załogę z fabryk Lidera.

Co ma opisywanie takich człowieczków do smaku ciastek?Jeśli jesteś kobietą lub człowieczkiem pokroju OLA to masz odruch wymiotny od czego innego ..... Pomyśl. Jeśli nie kupisz naszych ciasteczek to dlatego,że cię na nie nie stać. Pozdrawiam.

Zostaw merytoryczną opinię o LIDER S-K-G Sp z.o.o - Międzyrzec Podlaski

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LIDER S-K-G Sp z.o.o?

Kandydaci do pracy w LIDER S-K-G Sp z.o.o napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LIDER S-K-G Sp z.o.o