AROKA sp zoo

Olsztyn

Opinie o AROKA sp zoo

Janusz-Antoni.

Do wszystkich niepełnosprawnych pracowników A.R.O.K.A Sp. Z.O.O. w Olsztynie. Jeżeli chcecie otrzymać dotację , za zakupione leki czy środki medyczne ze środków Z.F.R.O.N. i macie faktury z Apteki , proszę o przyjście do Biura A.R.O.K.A Sp.Z.O.O. i poprosić pracowników Biura , ale najlepiej Panią Dyrektor o wydanie Załącznika do regulaminu Z.F.R.O.N. To jest. Wniosek o udzielenie pomocy indywidualnej z zakładowego funduszu rehabilitacji osób niepełnosprawnej. Jeżeli takiego wniosku nie dostarczycie i nie wypełnicie , zwrotu nie otrzymacie. Pani Dyrektor A.R.O.K.A Sp.Z.O.O. oświadczyła w Sądzie Pracy, ze Regulamin Z.F.R.O.N. i Wnioski są do pobrania w biurze A.R.O.K.i. Sp. Z.O.O. Albo dostarczą je kierownicy nadzoru. Proszę pamiętać ze środki Z.F.R.O.N. są dla niepełnosprawnych pracowników !

Swój

Dark
@Swój 25.10.2016 07:49
Ludzie co wy piszecie, sami daliście z siebie zrobić niewolników, wyczuwasz jakiś kant postaw się albo pieprznij tą robotę...

Popieram, sami najpierw liżą im tyłki, zgadzają się pracować za grosze a teraz płaczą, takich pracodawców jest wielu ale to pracownicy ich zepsuli zgadzając się na pracę za grosze, trzeba się cenić...

Janusz

Podjąłem po ponad 10 miesiącach Pisania ,namawiania do zwrotu decyzję . Sprawę o wypłatę zaległych nadgodzin i zwrot ze środków Z.F.R.O.N. Złożyłem wniosek do Sądu o zwrot tych środków.

Były Pracownik.

Dotyczy ochrony. Proszę podjechać na budowę drogi w okolice Dorotowa . Gdy zobaczysz warunki pracy , zapach unoszącego się czadu od ogrzewania gazowego Propan Butan z budki strażnika, posiedzisz 24 godziny w tym czadzie bez prądu przy świecach, zapłacisz z własnej kieszeni za przyjazdy i odjazdy ,zakup wody do mycia i picia to wtedy zrozumiesz ze nie jesteś niepełnosprawnym , jesteś niczym, pracujesz w Olsztyńskim Obozie Pracy Dla Niewolników Niepełnosprawnych. A Pracodawca to znaczy Prezes AROKA ma za ciebie ,to znaczy niewolnika niepełnosprawnego dotację z P.F.R.O.N. ze zrobił z ciebie niewolnika. Chcesz Delfinka to masz.

pracownik.

Czy nadal w AROKA jest stosowanie prawa kierownika nadzoru. Ze za godziny ponad miesięczną normę, wypłacane jest do ręki z podpisem na RW, a zgodnie z K.P. powinno być doliczone do Wynagrodzenia. I czy nadal Kierownik nadzoru przetrzymuje pieniądze które miał wypłacić dla niepełnosprawnych pracowników Budowy Drogi w Dorotowie , i kiedy zamierza się z nimi rozliczyć. O odpowiedz proszę Panią Dyrektor AROKI.

Pracownik.

Może ktoś posiada informację , kto dostaje dotację ze środków ZFRON . A może zawsze ci sami i nie starcza dla niepełnosprawnych Wojowników. A kadra AROKI zakupuje sobie samochody . A może pracownica ochrony Agata z Mercedes-Benz z Olsztyna z Ulicy Towarowej . A może Pracownicy zatrudnieni na Umowę-Zlecenie. Pan Leszek albo Tadeusz. A może ci sami co roku biorą pożyczki i nie starcza dla innych niepełnosprawnych niewolników. Co Wyprawie Prezes i Pani Dyrektor AROKA to jest Majster- sztych .

pracownik.

Słyszałem ze obawiają się kontroli ? Zwracają niektórym za dojazdy do pracy. Ale to ich nie uchroni przed następną Kontrolą z PIP. Nie wszystkich można kupić.

Janusz.

Środki ZFRON mają służyć na rehabilitację i pomoc osobom niepełnosprawnym , a nie przysparzaniu korzyści osobistej dla Pracodawcy i ich rodzinom i najbliższym współpracownikom. Tak postępował Nieobecny Prezes ROKI i jego zatrudniona rodzina . To jest bardzo zły przykład .

Janusz.

Dnia 18 01.2016 roku mija termin zapłaty za godziny ponad miesięczną normę, Zapłatę za urlop Wypoczynkowy , Za zakupione leki i inne środki medyczne ze środków ZFRON , powtarzam środków ZFRON . Dysponentem środków ZFRON jest Pracodawca ale nie właścicielem tych środków. Przypominam dla Prezesa I jego małżonki.

Podzie się wrażeniami z rekrutacji w firmie AROKA sp zoo. Wypowiedz się na naszym forum.

Zostaw opinię o AROKA sp zoo - Olsztyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AROKA sp zoo