Opinie o Piekarnia Ziarno Jan Winiarski sp.j. w Tarnów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Piekarnia Ziarno Jan Winiarski sp.j.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Piekarnia Ziarno Jan Winiarski sp.j. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piekarnia Ziarno Jan Winiarski sp.j. w Tarnów

Gabriela Nowy wpis

Poszukiwany konserwator na pół etatu i magazynier na cały. Obaj mają proponowaną najniższą krajową, tyle że magazynier dodatek za pracę w nocy. Ktoś napisze, ile tego dodatku? Bo mąż się zastanawia, czy iść.

Mlody Nowy wpis
@Gabriela

Na zleceniowce nie masz dodatku nocnego a umowę dostaniesz najniższa za nadgodziny nie płaci

@Mlody

Ale czemu na zleceniówce? Jak otwieram stare ogłoszenie na pracownika gospodarczego na przykład, to pisze, że umowa o pracę na okres próbny. Nie ma nikt u Was umowy o pracę??

Potencjalny klient Nowy wpis

Młody "dyrektorek" obrósł w piórka i uczy kultury. Tytuły nie czynią wielkimi. Na szacunek trzeba sobie zapracować, a pokora jest pierwsza w kolejce do tego. Zakasać rękawy i zejść niżej, a może będzie Pan kiedyś ważny. Wymaganie od kogoś pokłonów, bo "proszę zwrócić uwagę, że jestem dyrektorem" jest śmieszne.

jan

dawno dawno temu ta piekarnia miała jakies tam poważanie na rynku obecnie nie spotkałam kogos kto wyraziłby sie pozytwynie o tych ludziaach

krzyś

Ta księgowa / kadrowa to straszny tłumok nigdy nic nie rozumie i nic nie wie, odsyła do szefa a szef odsyła do niej. Za (usunięte przez administratora) szef mówi, że księgowa się pomyliła a babsko robi usta w pyszczek i wielkie oczy, że nic nie wiedziała bo szef nie powiedział.

Paulina
@krzyś

serio?? to tak się da? współczuje pracownikom jeśli wszystkiego muszą pilnować... zróbcie coś z tym :D

Pozytywny
@krzyś

???? Nie pracuje w tym wariatkowie już kilka lat ale widze że dalej same tumany tam robią???? żenada

Helena
@Pozytywny

twoja wypowiedź dotyczy pracowników? chyba nie za fajnie się o byłych kolegach wypowiadasz, co takiego Ci zrobili ?

Pozytywny
@Helena

Winiarscy, księgowa, kadrowa - nie zaliczali się moich kolegów

PRACOWNIK
@krzyś

Panie xxx Krzyś najłatwiej jest oczerniać kogoś na portalu, ciekawe czy powiedział by Pan to tej Pani w twarz. Oceniając kogoś powinien się Pan grubo zastanowić. A skoro Pan taki mądry to może powinien Pan zastąpić Panią księgową/kadrową....

Honorata
@Pozytywny

A to spoko, możesz w takim razie dalej ich obrażać. ;)) Ale widzisz, im to musi się podobać praca tutaj w takim razie skoro od tylu lat się tu trzymają. A Ty gdzie znalazłeś miejsce dla siebie w takim razie?

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko POMOC CUKIERNIKA (O) w firmie Piekarnia Ziarno Jan Winiarski sp.j.? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
Katarzyna

Z tego co tu wyczytałam to zatrudniają osoby z oświadczeniem o niepełnosprawności? Naprawdę są aż tak zle traktowani? Myślałam ze nareszcie znalazłam coś dla mnie, ale zależy mi na szacunku

Krajacz chleba

To jest ponoc zaklad pracy chronionej, po to tylko, zeby otrzymywac zasilki i z tych zasilkow placic wyplaty dla pracownikow. Wlasciciel choleryk, psychopata. Wydziera Sie na niepelnosprawnych niewolnikow typu"Ruszaj Sie czlowieku, Bo mnie szlag jasny trafi jak Sie na Ciebie patrze"Dajcie spokoj. Powinni do jechac tego psychopate i wytlumaczyc mu ze kto poniza sam jest niski.

@Krajacz chleba

To już od jakiegoś czasu nie jest zakład pracy chronionej .

Paulina

a co się stało że już nim nie jest? :) ktoś powie?

Szymon

Z tego co widzę kilka lat temu były problemy z wypłatą ustalonej kwoty, a pieniądze były potrącane na jakieś szkolenia. Nadal tak? Co to za szkolenia?

Dawid

W jakich godzinach obsługuje piekarnia?

nn

dlaczego chlerb przywożony do Brzeska jest z zakalcem a na ul. Sobieskiego w Brzesku maszyna do krojenia chleba szarpie i wyrywa zwłaszcza chleb z makiem i czarnuszką

Michalina

Czy piekarnia działa na dowóz czy nie?

Ala

A jak wygląda atmosfera na stanowisku "kanapki " w godzinach nocnych ?

Jaka atmosfera jest między działami w Piekarnia Ziarno Jan Winiarski sp.j.?

P

A o co dokładnie pytasz?

Nicolas

Najgorszą miejsce Właściciel (usunięte przez administratora) ludzie Kadrowa też Tam nie ma szacunek dla pracowników 11 zł za godzinę , i jak wypłacą pod koniec miesiąca, kadrową (usunięte przez administratora) i potrąciła od moje wypłaty jakiś koszty o jaki (usunięte przez administratora) szkolenie (piekarza) potrąciła z moje wypłaty szkolenia BHP i jeszcze (usunięte przez administratora) co???????????????????????????????????

ciekawa słodko-słono

Miałam niestety nieprzyjemność pracować w jednym z lokali właściciela piekarni Ziarno, czyli w Ciekawej przy ul. Katedralnej. Managerka niby miła, jej brat robiący lody też, obiecują spoko stawkę, ale jak przychodzi dzień wypłaty i zwrócisz uwagę, że coś jest nie tak odwracają kota ogonem i każą kontaktować się z kadrową, która z kolei nigdy nie rozumie o co chodzi, wszystko jest robione zgodnie z prawem, ona nie ma nic sobie do zarzucenia. Tylko, że różnica 1,60 zł/h między pracownikami na takich samych warunkach to chyba nie jest normalna... takim sposobem w jednym miesiącu zarobiłam o 300 zł mniej niż powinnam! Szef, jak już ktoś wspominał, okropny! Krzyczy, przeklina i bije od niego aura wyższości przez co ma się wrażenie bycia nikim. Urabianie po prawie 200h na miesiąc, staranie się, uśmiechanie, bycie miłym to dla nich nic ważnego, o premii zapomnij, módl się, żeby dostać te 11,20 na godzinę! Nie polecam tam pracować, wyzysk totalny, uprzejmość kierujących biznesem udawana, nie ma co sobie psuć nerwów i zdrowia!

praca piekarnia

Nie polecam pracy w tej firmie wyzysk jak to u prywaciarza, Właściciel krzyczy przeklina na pracowników nie szanuje wogole pracownika, wypłaty marne i jeszcze lubia oszukać przy wypłacie na Swoją korzyść. Odradzam

efikowa

Nie polecam! Niby jest umowa ale nie odrazu( u mnie po dwoch tygodniach) w moim przypadku czas przepracowany sprzed umowy nie platny. Wyplaty co prawda w terminie aczkolwiek nie pelne: to sobie kadrowa obetnie o 100 to o 400 zl jak jej zawieje. Szef niezbyt mily drze sie itp przy klientach. Nie ma ludzi do pracy(nie dziwie sie) to trzeba chodzic codziennie. Jesli ktos ma wytrzymale nerwy to niech probuje.

Zostaw merytoryczną opinię o Piekarnia Ziarno Jan Winiarski sp.j. - Tarnów

• Jak się pracuje w Piekarnia Ziarno Jan Winiarski sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Piekarnia Ziarno Jan Winiarski sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Piekarnia Ziarno Jan Winiarski sp.j.
2.6/5 Na podstawie 14 ocen.
  • Skrzyszowska 11
    33-100 Tarnów

Piekarnia Ziarno Jan Winiarski sp.j.