Opinie o Okno Prestige Firma Handlowo-Usługowa Ryszard Szczepanek w Tarnów

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Okno Prestige Firma Handlowo-Usługowa Ryszard Szczepanek. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Okno Prestige Firma Handlowo-Usługowa Ryszard Szczepanek na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Okno Prestige Firma Handlowo-Usługowa Ryszard Szczepanek w Tarnów

Pawel Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 46 dni.

Nie polecam. Pan wziął pieniądze za pracę piankę plus za zrobienie konstrukcji pod zabudowe. Pianka w wielu miejscach nie zgadza się grubość jest mniej niż było ustalone. Pan wziął część pieniędzy za zrobienie konstrukcji kiedy przyszedł czas aby ją dokończył przy wycenie nie dodał kwoty która już zabrał a nie było to mało bo 4700zl po czym stwierdził że od nowej wyceny możemy odjąć 1200zl bo juz wcześniej zrobił trochę konstrukcji. 3500zl poszło w błoto. Kiedy zapytałem gdzie jest 3500? Pan stwierdził że nie musi wcale tego dokańczać. Nie odbiera telefonów a poddasze dalej ma ubytki.

Jaki jest okres rozliczeniowy w Okno Prestige Firma Handlowo-Usługowa Ryszard Szczepanek? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Nie polecam tej firmy do montażu okien ani.Nie wywiązują się z terminów ani z niczego tylko sobie jaja z klienta robią.A w biurze siedzi i mówi że z nią się nie rozmawia.

Ano Nowy wpis

Witam, Ja z innej beczki... jeżeli ktoś posiada numer telefonu do włąściciela tej firmy to bardzo proszę o pomoc. Od 1,5 roku nie mogę doprosić się przyjazdu serwisantów. Długa opowieść.... Pracownicy umywają ręce a do szefa nie można otrzymać numeru. Bardzo proszę o pomoc.

Polecam

Wiktoria Nowy wpis
@Kasia

Super, że jesteś zadowolona. A możesz powiedzieć jak ekipa montująca okna pracuje, sprawnie poszło? Ile osób montuje okna, bo zastanawiam się czy to zależy na kogo się trafi.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Okno Prestige Firma Handlowo-Usługowa Ryszard Szczepanek? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Konstruktor
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Lidia

hej, wiecie coś o aktualnej działalności firmy? pytam, bo na jednej ze stronek z ofertami pisali trochę o sobie i chciałabym się dowiedzieć czy zatrudniają obecnie kogoś do zakładania ocieplenia? była informacja, że jeżdżą także za granicę, wiadomo czy jest opcja żeby wejść we współpracę na zlecenia poza Polskę? Ktoś wie?

Chciałabym gorąco podziękować firmie Okno Prestige za profesjonalizm i zaangażowanie, które były obecne na każdym etapie realizacji mojego zamówienia. W październiku zamówiłam okna pcv wraz z montażem. Termin oczekiwania wyniósł około 4 tygodni (datę montażu okien zaproponowano mi wcześniejszą od tej, na którą się umawialiśmy, co było dla mnie miłym zaskoczeniem). Sam montaż został wykonany wzorowo- z samego rana przyszli pracownicy, którzy od razu wzięli się do roboty, dzięki czemu wczesnym popołudniem wszystko było zrobione. Same okna idealnie wymierzone i spasowane, parapety również. Widoczna była dbałość o szczegóły podczas montażu (np. dokładne wypełnienie szczelin pianką najwyższej jakości, również tych późniejszych, które powstały po wyjęciu klinów). Na nic nie trzeba było zwracać uwagi, montażyści dokładnie wiedzieli co i jak trzeba robić a po skończonej pracy został porządek. Z samą opinią postanowiłam jednak wstrzymać się parę tygodni... Teraz jest już marzec, upłynęło trochę czasu, kaloryferów nie włączam (pomimo tego, że często bywało poniżej zera). W mieszkaniu panuje super mikroklimat, okna wspaniale współpracują z nawilżaczem powietrza. Jestem bardzo zadowolona z usług tej firmy, szczerze polecam ją każdemu, kto myśli o wymianie okien. Ze swojej strony chciałabym jedynie dodać, że uważam się za osobę dokładną i wymagającą, przywiązuję uwagę do szczegółów i czasem zdarza mi się do czegoś „przyczepić”, jednakże bardzo doceniam takie podejście do mnie jako klienta i być może właśnie to skłoniło mnie do napisania tak obszernej opinii. Jestem absolutnie pewna tego, że jeśli kiedyś spełni się moje marzenie i będziemy z mężem budowali swój własny dom, to kupno i kwestię montażu okien (tym razem już z ciepłym montażem) powierzę tylko i wyłącznie tej firmie. Pozdrawiam serdecznie właściciela i pracowników i życząc Dobrych i Spokojnych Świąt Wielkanocnych.

Mariusz
@Anna

Gdzie można zobaczyć wykonaną usługę . Montowali mi okna i mam wręcz odwrotne zdanie o tej firmie . Wręcz wezwałem rzeczoznawcę do wydania opinii bo nie mogę od roku doprosić się wymiany elementów uszkodzonych przy montażu . A do tego okazało się że rama jest krzywo obsadzona i pan Ryszard tylko obiecuje że już do mnie jedzie . ...Niestety nie dotarł .

Zofia

Wasze opinie dotyczące Okno Prestige Firma Handlowo-Usługowa Ryszard Szczepanek jako firmy świadczącej usługi swoim klientom są cenne. Jednak trochę inne jest inne przeznaczenie tego forum. W tym miejscu, w którym zamieszczacie swoje komentarze, powinny znajdować się takie, opisujące tę firmę, ale pod kątem tego jakim jest pracodawcą. Może, w takim razie, znajdzie się ktoś zatrudniony u tego pracodawcy i zdecyduje się na przedstawienie swojego doświadczenia wynikającego ze współpracy z tą firmą?

NANA

Polecam gorąco firmę Okno Prestige z właścicielem na czele. Świetni fachowcy, super doradztwo, wszystko na wysokim poziomie: obsługa, jakość produktów (okna i brama garażowa) oraz firma montująca-Panowie jesteście rewelacyjni. Dziękuję za wszystko !

robson

Byłem u nich z projektem jeszcze przed stawianiem ścian. Trafiłem akurat na właściciela. Jak się okazało- niesamowitą wiedzę ma szef, p. Ryszard, który doradził mi bardzo dużo rzeczy. Przy pomiarze okien sprawdzili wszystko czy będzie dobrze, a więc poziomy wylewek, schody, drzwi, a nawet pytali o blat w kuchni- teraz już wiem dlaczego :). Nie miałem świadomości, że na tyle rzeczy trzeba zwracać uwagę! Kupiłem u nich okna i rolety zewnętrzne. W maju zamówię bramę i drzwi. Bardzo jestem zainteresowany ociepleniem poddasza pianą poliuretanową. Powiem tylko tyle: warto do nich iść, jeszcze zanim zaczniecie stawianie murów. Robert

robert

tomasztudy1977

Na początku lutego zostały zamontowane w moim domu okna przez firmę Okno Prestige. Warto zacząć od tego, że w ich biurze w Tarnowie zastałem świetna obsługę - Pani która tam pracuje bardzo jasno i czytelnie przedstawiła mi wszystkie dostępne warianty okien do mojego domu i po podaniu wstępnych wymiarów sprawnie wyceniła moje zamówienie. Potem zostały dokonane w moim domu profesjonalne pomiary przez właściciela firmy firmy . Po podpisaniu umowy i wpłaceniu zaliczki moje okna zjawiły się zgodnie z terminem w moim domu i zostały zamontowane przez wykwalifikowanych pracowników i przy czynnym udziale właściciela- co bardzo mi się spodobało. Podsumowując, jestem bardzo zadowolony z usług firmy Okno Prestige. Całość przeprowadzona profesjonalnie od A do Z . Już jestem umówiony z właścicielem p. Ryszardem na ocieplenie poddasza pianą poliuretanową. Liczę, że moja opinia pomoże komuś w podjęciu decyzji. Polecam .

Zostaw merytoryczną opinię o Okno Prestige Firma Handlowo-Usługowa Ryszard Szczepanek - Tarnów

• Jak się pracuje w Okno Prestige Firma Handlowo-Usługowa Ryszard Szczepanek?

Zobacz opinie na temat firmy Okno Prestige Firma Handlowo-Usługowa Ryszard Szczepanek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Okno Prestige Firma Handlowo-Usługowa Ryszard Szczepanek
3.5/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Polskiego Czerwonego Krzyża 28a
    33-100 Tarnów