Weronika Nowy wpis

W jakich godzinach pracuje się w piekarni Błajan? Z tego co się orientuję, praca w takich miejscach zaczyna się z reguły bardzo wcześnie, jednak nie mam żadnych konkretnych informacji i bardzo proszę pracowników firmy, żeby napisali coś na ten temat. Z góry dziękuję.

Dariusz Nowy wpis

Bardzo dobra firma pod każdym względem. Jeśli ktoś narzeka to chyba nie zna innych miejsc.

Luk Nowy wpis

Piekarnia jak piekarnia wszystko jest w miare dobrze lecz dwóch pracownikow dodam ze oby dwa Wieski sa tak konfliktowi ze nie polecam z nimi pracowac uważają sie za kierowników a są zwyklymi robolami którzy za niedługo beda tam sami pracowac i oni sami do tego dążą

blajan Nowy wpis

kolego bo bogaty dwa razy zerka częściej na każdą wydawaną złotówkę. tacy co na nic nie zarobili tylko wszystko otrzymali w spadku prędzej gwoździa w pół utną niż Ci podadzą szklankę wody . coś o tym wiem biedny da Ci zarobić i czasem jeszcze dołoży a bogaty no cóż chętnie by Ci jeszcze zabrał takiemu to zawsze mało. popatrz na tę piekarnię kiedyś byli na stadionie to takie ceny mieli kosmiczne że z niego wylecieli kto by to kupował ??? ja jak widzę wyroby tego piekarza omijam półkę i wam to też radzę. nie polecam

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

27 godzin

witam najlepiej nie brać pod uwagę tego niesolidnego pracodawcy obiecuje gruszki na wierzbie kłamie w oczy a przy zapłacie owija w bawełnę tak jak jemu pasuje. masz zamiar iść tam na fuchę zedrą z Ciebie ostatni grosz. a warunki pracy masakra ze w XXI wieku można mieć taki gnój na posesji obok niby do wynajęcia. pańcie wożą się furkami a szukają frajerów za marne grosze do orki. dla mnie nie uczciwość mają we krwi. zero wody tylko patrzą jak coś za darmo byś dla nich zrobił i nie zarządał za to zapłaty bo o godnej nie ma tu mowy.

Zostaw merytoryczną opinię o Piekarnia Błajan -Jan Błaszkiewicz - Tarnów

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Piekarnia Błajan -Jan Błaszkiewicz
0/5 Na podstawie 0 ocen.