G&G Sp.j. Piekarnia Tadeusz i Grażyna Gniadek

Zgłobice

G&G Sp.j. Piekarnia Tadeusz i Grażyna Gniadek

Opinie o G&G Sp.j. Piekarnia Tadeusz i Grażyna Gniadek

Ryszard

@oczko:), to dobrze, że byłaś zadowolona z pracy i dostrzegasz same zalety, możesz je jednak wymienić? Zależy nam, by uzyskać konkretne informacje, które pomogą innym osobom w podjęciu decyzji o zatrudnieniu w danym miejscu.

oczko:)
@Ryszard 25.09.2018 16:39

zależy nam? przepraszam komu? osobom,które szukaja pracy? czytanie opinii w internecie na temat "zalet" pracy w danym zakladzie to głupota. jeden się zniechęci a drugi wpadnie w euforie ,że super prace znalazł. dopóki się nie podejmie pracy i nie zobaczy się jaka jest atmosfera w pracy, jacy ludzie itd to po co takie dochodzenie prowadzić i szukać opinii w internecie? ja widze same zalety więc od czego mam zacząć? od szefa ,który jest w porządku? który umie docenic pracownika? który ma szacunek do drugiego człowieka?

Ryszard

@oczko :), to dobrze, że odpowiadały Ci relacje z przełożonymi i oceniasz ich pozytywnie, a jak jest z innymi aspektami? Jakie jeszcze plusy możesz wymienić? Napisz proszę, czy pracodawca oferuje umowę o pracę. Jakie umiejętności są wymagane, by podjąć zatrudnienie? Czy firma oferuje jakieś zniżki pracownicze?

oczko:)
@Ryszard 22.07.2018 23:11

oczywiście, że miałam umowę o pracę. przez cały czas. jakie plusy mogę wymienić?? jeżeli ktos lubi swoja prace to widzi tylko plusy:) o wymaganych umiejetnościach moge powiedziec tylko jeżeli chodził o moja osobę nie o wszystkich ludzi którzy tam pracuja:) nie wiem dlaczego pracownicy wypisują czesto nieprawdziwe informacje, przecież to czy komus będzie odpowiadała praca, szefostwo czy współpracownicy można sie przekonac dopiero jak się ją podejmie. 90% negatywnych opinii pracowników jest pisana właśnie dlatego, że pracownik inaczej sobie wyobrażał prace a inaczej wygląda rzeczywistość albo dlatego że uważa że jest mądrzejszy niż wszyscy razem wzięci we firmie. jak komus nie pasuje robota to zawsze mozna sie rozstać spokojnie i w zgodzie.

oczko :)

przepracowałam u państwa Gniadków NAŚCIE lat pełen szacunek dla nich są wspaniałymi ludżmi a to jest najważniejsze, większość osób, które pracowały znałam, atmosfera była super złego słowa powiedziec nie moge . wiadomo, jeżeli komuś bardzo zależy na dużej wypłacie zawsze może szukać pracy gdzie indziej. i nie dziwie sie, że nie zarabia sie w G&G po 3 tysiące bo konkurencja jest ogromna,piekarni w Tarnowie i okolicach mnóstwo.

Ryszard

@Mistrz, powiesz coś więcej odnośnie atmosfery w firmie G&G? Wiele osób rzeczywiście narzeka na zarobki, Ty również, lecz widzisz też inne aspekty pracy w tej firmie, które skłoniły Cię by dodać pozytywną opinię na temat firmy. Co na to wpływa?

Mistrz

A Mi np. Pasuje. Fajna atmosfera i elastyczne towarzystwo. Zarobki owszem nie ciekawe ale za kilka godzin dziennie Mi wystarczało.

Wiesz jak wygląda wynagrodzenie w G&G Sp.j. Piekarnia Tadeusz i Grażyna Gniadek? Podziel się swoją opinią. Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się ważne!

Anonim

Ja też potwierdzam. Właściciel szuka pracownika za najniższą krajową, w co drugą sobotę trzeba iść do pracy za darmo bo to nie jest płatne ani nie można wziać sobie za to wolnego. Odradzam każdemu.

zgadnij pracodawco kim jestem!

Zgadzam się z poprzednią wypowiedzią!!! Wyzysk, (usunięte przez administratora) i wszystko co najgorsze. Mam nadzieję że osoba która tam zechce pracować zastanowi się nad tym czy umowa na etat a praca po 10-12 godzin jest rozsądnym rozwiązaniem.

Majlo

wyzysk wyzysk jeszcze raz wyzysk!!!!!!!Nie polecam nikomu obóz pracy!!Inni pracownicy magazynu byli do mnie wrogo nastawieni!!!

Zostaw opinię o G&G Sp.j. Piekarnia Tadeusz i Grażyna Gniadek - Zgłobice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie G&G Sp.j. Piekarnia Tadeusz i Grażyna Gniadek