G&G Sp.j. Piekarnia Tadeusz i Grażyna Gniadek

Zgłobice

Opinie o G&G Sp.j. Piekarnia Tadeusz i Grażyna Gniadek

Wiesz jak wygląda wynagrodzenie w G&G Sp.j. Piekarnia Tadeusz i Grażyna Gniadek? Podziel się swoją opinią. Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się ważne!

Anonim

Ja też potwierdzam. Właściciel szuka pracownika za najniższą krajową, w co drugą sobotę trzeba iść do pracy za darmo bo to nie jest płatne ani nie można wziać sobie za to wolnego. Odradzam każdemu.

zgadnij pracodawco kim jestem!

Zgadzam się z poprzednią wypowiedzią!!! Wyzysk, (usunięte przez administratora) i wszystko co najgorsze. Mam nadzieję że osoba która tam zechce pracować zastanowi się nad tym czy umowa na etat a praca po 10-12 godzin jest rozsądnym rozwiązaniem.

Majlo

wyzysk wyzysk jeszcze raz wyzysk!!!!!!!Nie polecam nikomu obóz pracy!!Inni pracownicy magazynu byli do mnie wrogo nastawieni!!!

Zostaw opinię o G&G Sp.j. Piekarnia Tadeusz i Grażyna Gniadek - Zgłobice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie G&G Sp.j. Piekarnia Tadeusz i Grażyna Gniadek