G&G Sp.j. Piekarnia Tadeusz i Grażyna Gniadek

G&G Sp.j. Piekarnia Tadeusz i Grażyna Gniadek
0 0

Opinie o G&G Sp.j. Piekarnia Tadeusz i Grażyna Gniadek

oczko :)

przepracowałam u państwa Gniadków NAŚCIE lat pełen szacunek dla nich są wspaniałymi ludżmi a to jest najważniejsze, większość osób, które pracowały znałam, atmosfera była super złego słowa powiedziec nie moge . wiadomo, jeżeli komuś bardzo zależy na dużej wypłacie zawsze może szukać pracy gdzie indziej. i nie dziwie sie, że nie zarabia sie w G&G po 3 tysiące bo konkurencja jest ogromna,piekarni w Tarnowie i okolicach mnóstwo.

Ryszard

@Mistrz, powiesz coś więcej odnośnie atmosfery w firmie G&G? Wiele osób rzeczywiście narzeka na zarobki, Ty również, lecz widzisz też inne aspekty pracy w tej firmie, które skłoniły Cię by dodać pozytywną opinię na temat firmy. Co na to wpływa?

Mistrz

A Mi np. Pasuje. Fajna atmosfera i elastyczne towarzystwo. Zarobki owszem nie ciekawe ale za kilka godzin dziennie Mi wystarczało.

Wiesz jak wygląda wynagrodzenie w G&G Sp.j. Piekarnia Tadeusz i Grażyna Gniadek? Podziel się swoją opinią. Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się ważne!

Anonim

Ja też potwierdzam. Właściciel szuka pracownika za najniższą krajową, w co drugą sobotę trzeba iść do pracy za darmo bo to nie jest płatne ani nie można wziać sobie za to wolnego. Odradzam każdemu.

zgadnij pracodawco kim jestem!

Zgadzam się z poprzednią wypowiedzią!!! Wyzysk, (usunięte przez administratora) i wszystko co najgorsze. Mam nadzieję że osoba która tam zechce pracować zastanowi się nad tym czy umowa na etat a praca po 10-12 godzin jest rozsądnym rozwiązaniem.

Majlo

wyzysk wyzysk jeszcze raz wyzysk!!!!!!!Nie polecam nikomu obóz pracy!!Inni pracownicy magazynu byli do mnie wrogo nastawieni!!!

Zostaw opinię o G&G Sp.j. Piekarnia Tadeusz i Grażyna Gniadek - Zgłobice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie G&G Sp.j. Piekarnia Tadeusz i Grażyna Gniadek