Opinie o Zakład Piekarniczo-Cukierniczy G&G T.I G. Gniadek sp.j. w Zgłobice

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Zakład Piekarniczo-Cukierniczy G&G T.I G. Gniadek sp.j.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Zakład Piekarniczo-Cukierniczy G&G T.I G. Gniadek sp.j. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Piekarniczo-Cukierniczy G&G T.I G. Gniadek sp.j. w Zgłobice

zainteresowany Nowy wpis

Szkoda, że nie znalazł się nikt kto chciałby podzielić się opinią o pracy. Warto teraz złożyć cv?

Ryszard

@oczko:), to dobrze, że byłaś zadowolona z pracy i dostrzegasz same zalety, możesz je jednak wymienić? Zależy nam, by uzyskać konkretne informacje, które pomogą innym osobom w podjęciu decyzji o zatrudnieniu w danym miejscu.

oczko:) Nowy wpis
@Ryszard

zależy nam? przepraszam komu? osobom,które szukaja pracy? czytanie opinii w internecie na temat "zalet" pracy w danym zakladzie to głupota. jeden się zniechęci a drugi wpadnie w euforie ,że super prace znalazł. dopóki się nie podejmie pracy i nie zobaczy się jaka jest atmosfera w pracy, jacy ludzie itd to po co takie dochodzenie prowadzić i szukać opinii w internecie? ja widze same zalety więc od czego mam zacząć? od szefa ,który jest w porządku? który umie docenic pracownika? który ma szacunek do drugiego człowieka?

Lidia Nowy wpis
@oczko:)

Jednak osoby, które szukają pracy bardzo często zaglądają na fora i starają się pozyskać informacje o potencjalnym pracodawcy. Oczywiście, że każdy reaguje inaczej, a opinie są zazwyczaj subiektywne, warto jednak przedstawić ogólne warunki i swoje wrażenia. Zachęcam Cię zatem do bardziej szczegółowego wpisu.

oczko:) Nowy wpis
@Lidia

Wydaje mi się, że mój pierwszy wpis był wystarczająco szczegółowy więcej szczegółów na temat atmosfery w firmie i warunków pracy można dowiedzieć się podejmując pracę. Oczywiście jest to opinia subiektywna , zdaję sobie z tego sprawę. Denerwują mnie tylko teksty wypisywane przez ludzi, którzy nie znają właściciela, nigdy nie byli w firmie ale nie stonią od negatywnych ocen "bo słyszeli" ,"bo podobno".

Ryszard

@oczko :), to dobrze, że odpowiadały Ci relacje z przełożonymi i oceniasz ich pozytywnie, a jak jest z innymi aspektami? Jakie jeszcze plusy możesz wymienić? Napisz proszę, czy pracodawca oferuje umowę o pracę. Jakie umiejętności są wymagane, by podjąć zatrudnienie? Czy firma oferuje jakieś zniżki pracownicze?

oczko:)
@Ryszard

oczywiście, że miałam umowę o pracę. przez cały czas. jakie plusy mogę wymienić?? jeżeli ktos lubi swoja prace to widzi tylko plusy:) o wymaganych umiejetnościach moge powiedziec tylko jeżeli chodził o moja osobę nie o wszystkich ludzi którzy tam pracuja:) nie wiem dlaczego pracownicy wypisują czesto nieprawdziwe informacje, przecież to czy komus będzie odpowiadała praca, szefostwo czy współpracownicy można sie przekonac dopiero jak się ją podejmie. 90% negatywnych opinii pracowników jest pisana właśnie dlatego, że pracownik inaczej sobie wyobrażał prace a inaczej wygląda rzeczywistość albo dlatego że uważa że jest mądrzejszy niż wszyscy razem wzięci we firmie. jak komus nie pasuje robota to zawsze mozna sie rozstać spokojnie i w zgodzie.

oczko :)

przepracowałam u państwa Gniadków NAŚCIE lat pełen szacunek dla nich są wspaniałymi ludżmi a to jest najważniejsze, większość osób, które pracowały znałam, atmosfera była super złego słowa powiedziec nie moge . wiadomo, jeżeli komuś bardzo zależy na dużej wypłacie zawsze może szukać pracy gdzie indziej. i nie dziwie sie, że nie zarabia sie w G&G po 3 tysiące bo konkurencja jest ogromna,piekarni w Tarnowie i okolicach mnóstwo.

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Zakład Piekarniczo-Cukierniczy G&G T.I G. Gniadek sp.j.? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku KIEROWCA KAT. B (O)? Podziel się swoimi doświadczeniami.
Leszno
Ryszard

@Mistrz, powiesz coś więcej odnośnie atmosfery w firmie G&G? Wiele osób rzeczywiście narzeka na zarobki, Ty również, lecz widzisz też inne aspekty pracy w tej firmie, które skłoniły Cię by dodać pozytywną opinię na temat firmy. Co na to wpływa?

Mistrz

A Mi np. Pasuje. Fajna atmosfera i elastyczne towarzystwo. Zarobki owszem nie ciekawe ale za kilka godzin dziennie Mi wystarczało.

Ja też potwierdzam. Właściciel szuka pracownika za najniższą krajową, w co drugą sobotę trzeba iść do pracy za darmo bo to nie jest płatne ani nie można wziać sobie za to wolnego. Odradzam każdemu.

zgadnij pracodawco kim jestem!

Zgadzam się z poprzednią wypowiedzią!!! Wyzysk, (usunięte przez administratora) i wszystko co najgorsze. Mam nadzieję że osoba która tam zechce pracować zastanowi się nad tym czy umowa na etat a praca po 10-12 godzin jest rozsądnym rozwiązaniem.

Majlo

wyzysk wyzysk jeszcze raz wyzysk!!!!!!!Nie polecam nikomu obóz pracy!!Inni pracownicy magazynu byli do mnie wrogo nastawieni!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Piekarniczo-Cukierniczy G&G T.I G. Gniadek sp.j. - Zgłobice

Zakład Piekarniczo-Cukierniczy G&G T.I G. Gniadek sp.j.