Piekarnia Krystyna M.A.Partyka & J.A.Patriak sp.j.

Opinie o Piekarnia Krystyna M.A.Partyka & J.A.Patriak sp.j.

Zyta

Piekarnia jakich wiele w Tarnowie.

Krystyna
@Zyta 17.10.2018 18:42

Swoją opinię dodałaś jako klient Piekarni Krystyna M.A.Partyka & J.A.Patriak czy pracownik? To ważne, ponieważ na forum Gowork.pl skupiamy się głównie na opiniach wydawanych przez pracowników różnych firm. Na stronę Gowork zaglądają osoby, które szukają zatrudnienia i w ten sposób mogą dowiedzieć się czy warto akurat do tej firmy aplikować.

Czy znajdzie się osoba, która mogłaby w kilku słowach przedstawić teraźniejszy stan firmy Piekarnia Krystyna?

Cukiernik

Wyzysk wyzysk wyzysk

marr
@Cukiernik 17.08.2016 20:36

Wyzysk i oszustwo potwierdzam

Kierownik

O widzę ze w końcu ktoś odważył się napisać co od zawsze mówiono o tym miejscu kiepskie miejsce pracy, coraz bardziej żenujące produkty w niczym nie przypominające pieczywa a do tego właściciele.... a teraz ..ki

Zostaw opinię o Piekarnia Krystyna M.A.Partyka & J.A.Patriak sp.j. - Tarnów

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Piekarnia Krystyna M.A.Partyka & J.A.Patriak sp.j.