Opinie o Grupa Nowy Styl w Jasło

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Grupa Nowy Styl. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Grupa Nowy Styl na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa Nowy Styl w Jasło

Jaki jest wkład kierownictwa Grupa Nowy Styl w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Jaca

Jaka atmosfera obudź się mobbing i gonienie ludzi za minimum socjalne no chyba że wlazisz w d kierownictwo to tak szybki awans itp idziesz do stylu weź ze sobą wiadro wazeliny

Bronisław
@Jaca

Mobbing to dosyć poważny zarzut i zawsze musi on być odpowiednio uargumentowany i dokładnie zweryfikowany. Nie pisz też w taki sposób, bo to forum publiczne i nie powinno się nikogo obrażać. Bardzo negatywnie opisujesz atmosferę, czy rzeczywiście jest aż tak źle? Jaka stawka godzinowa i umowa?

Jan
@Bronisław

Widzę że ktoś z kierownictwa usiadł przed ekranem komputera I stara się zmyć brudy

Osobafizyczna@
@Bronisław

Jest to poważny zarzut ale prawdziwy. Tak w Nowym Stylu występuje mobbing. Marne pieniądze a praca jak za przynajmniej 5 tyś miesięcznie...

tatata
@Bronisław

tak ten dyrektor był karany w wcześniejszej firmie z racji mobbingu przez P,I,P

herman
@Bronisław

Toż tam dyrektorem jest facet który był karany przez P.I.P. w Białymstoku właśnie za nie wprowadzenie ustawy antymobingowej jak również nie poddał się badaniu anonimową ankietą o mobbingu na terenie zakładu gdzie był dyrektorem miał takie prawo ale to już świadczy ?

Pik

Witam, Jak wygląda robota na magazynie?

jaś wędrowniczek

Jak się spisuje w państwa firmie "jaś wędrowniczek" jako planista. Bagaż doświadczeń "olbrzymi". W krótkim życiu zawodowym to już 7 albo 8 firma. I to pewnie nie koniec.Oby tylko się spełnił.

planista
@jaś wędrowniczek

Czy zatrudniony jako planista sprawdził się już w w państwa firmie i spełnia oczekiwania pracodawcy?

taran

Kto jest dyrektorem Marek W w fabryce mebli biurowych w Jaśle z Przemyśla dajcie odpowiedź

LELEK
@taran

To facet który był dyrektorem w fabryce mebli w Przemyślu Forte ciekawostki są wpisz likwidacja fabryki mebli w Przemyślu strajki 2009r , palenie mebli filmiki .

robol
@LELEK

Polecam obejrzeć ciekawe - polecajcie innym niech piszą na opiniach o nowym stylu może ktoś zadba o wizerunek firmy a i robolom się poprawi im więcej tym lepiej i jaśniej przełamać strach do przodu

ciekawy
@LELEK

dobre filmiki warte obejrzenia , ciekawe czy tam gdzie był ostatnio dyrektorem też palili meble ..w rozmowie z pracownikami w Przemyślu też ciekawe rzeczy opowiadali

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Grupa Nowy Styl? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Jasło
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej
Jasło
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
QualitySite

Jak długo trwa proces awansu w Grupa Nowy Styl?

Jan

Tyle ile trzeba.

Ciepły marek

Nie polecam tego zakładu . Jakość ilość czas .

Fajny

Przestrzegano mnie przed tym miejscem i mieli rację. Atmosfera pracy jest różna ale to już zależy od współpracowników A wiadomo ludzie są różni ale to już inna kwestia. Ogólnie to brak jest prawidlowego wprowadzenia w obowiązki a koledzy niekoniecznie są pomocni. Króluje zasada że jeśli nie puszczą Cię na głęboką wodę to nie nauczysz się pływać oraz miej (usunięte przez administratora) A będzie Ci dane. Zresztą trudno się dziwić gdy praca nadliczbowa to norma a jeden ma pracę za dwóch. Nie można za dużo mówić co się myśli bo często jest się za to na pieńku w najlepszym przypadku a w najgorszym przenoszony na inne stanowisko lub dział A nawet gorzej jeśli nie ma poprawy zachowania. Jeśli ktoś ma dar dobrego wazeliniarstwa to można piąć się po szczeblach kariery. Premie w przedziale 20% i to jeszcze potrafią uciąć jeśli wyniki się nie zgadzają. Zatrudniają Ukraińców którzy często nie rozmieja co robić i są za to traktowani jak psy. Ogólnie dramat

Brak słów na tego pracodawcę, koronawirus szaleje a Nowy Styl nie zamyka biura!!! I to jeszcze nie wprowadza polityki home office (dla przykładu kilka biur z sąsiednich budynków zamyka się na okres 2 tygodni i praca zdalna jest normą). Ale jak mówią - satysfakcja klientów jest najważniejsza, naszych pracowników można olać :) Jednak Polak Polakowi najgorszym złem - Januszex 100%, większość po znajomości. Skoro tak ważne instytucje jak uniwersytety i szkoły są pozamykane - Nowy Styl nie, a ty biedny robaczku narażaj się w komunikacji miejskiej (bo z pensji w tym miejscu nie kupisz samochodu) dla pracy ponad obowiązki i braku podwyżki inflacyjnej!! (co jest już osobnym tematem, którego nie da się cenzuralnie skomentować)

Krzysztof

Niestety nie wszystkie firmy mogą sobie pozwolić na pracę zdalną, jednak masz trochę racji. Chciałbym, żebyś odniósł się do sytuacji zarobkowej w Grupa Nowy Styl, bo napisałeś, że "z pensji w tym miejscu nie kupisz samochodu", tzn. jakie dokładne wynagrodzenie? Są dodatki albo premia?

czesłąw
@Krzysztof

wynagrodzenia są żenujące jak na firmę która kreuje się na europejskiego lidera w swojej branży. na produkcji to najlepiej płaca minimalna, ale pewnie 2k z małym haczykiem można dostać, biura (starszy specjalista) max 3,2 k z 20% premią którą notabene mogą ci bez powodu zabrać. Tak było przynajmniej 1,5 roku temu jak miałem jeszcze wątpliwą przyjemność tam pracować.

Wujek Adam

Witam, proszę o informację na temat pracy w dziale zakupów w firmie nowy styl jasło. Jestem osobą która pracuje ponad 4 lata w zakupach i jestem już zmęczony firmą w której jestem i szukam innej motywacji.

tamtam
@Wujek Adam

nie polecam, zresztą jak całego NSG. Atmosfera w zakupach jest grobowa, pomoc od współpracowników niewielka. Wynagrodzenie około 3k jak masz spore doświadczenie i się wytargujesz, więc ogólnie śmiech na sali. Twoja praca jest oceniana tylko i wyłącznie poprzez oszczędności które wykazujesz więc ludzie robią (usunięte przez administratora) byle wpisać w tabelkę odpowiednią cyfrę. Jak dla mnie to praca jedynie dla kogoś po studiach żeby zdobyć jakiekolwiek doświadczenie, albo dla kogoś kto pracuje w NS już bardzo długo i nie wie jak wygląda normalna firma

blondi

mam nadzieje że przeczyta to ktos z władz nowego stylu mamy 21 wiek a tej firmie dalej jest jak za komuny nepotyzm zastraszanie pracowników,mobbing,koledzy donosza na kolegow i niema sie do kogo zwrócic w tej sprawie władze nowego stylu zróbcie coś z tym bo spirujecie do 6S a tak naprawde jesteście w głebokiej komunie przez średnie kierownictwo kture dla zachowania stanowisk robią z ludzi bydło robocze zastanówcie sie czasem jakim kosztem bogacicie sie ???(usunięte przez administratora)

Sylwia
@blondi

Cześć, mówisz o pracy w biurze czy na produkcji?

janek

Na rozmowie o pracę wymagania nie z tej ziemi a w kwestii wynagrodzenia patrzą na Ciebie jak na kosmitę

gość
@janek

Człowiek czuje się jak na maturze, chyba z 6, 7 osób dookoła, sals menadżer, menadżer, menadżer menadżera, wujek ciocia .... jak tylko wszedłem od razu maiłem zamiar wyjść

mvps
@gość

HAHAHA dobre!

Maniu
@gość

Jak u Cioci na imieninach ;P

janek2
@janek

Niestety na podkarpaciu jest jak jest. Jeśli już kogoś z zewnątrz chcą zatrudnić a nie poprzez ciotke, wujka, sąsiada itp. to zbiera się komisja jak nad skazańcem i multum dziwnych pytań typu bełkot HR: Pani mocne,słabe strony,największe osiągnięcia itd. ( ciekawe jak czuła by się któraś z tych osób tak maglowana ??) po godzinie lub 2 odpowiadania na te pytania dostajesz pytanie ILE CHCE PAN ZARABIAĆ. Jeśli powiesz więcej jak 2000 netto to dostaniesz odpowiedź ( albo i nie) w stylu zadzwonimy do Pani lub nie spełnia Pani wymagań ;PP

Obserwator

Jakiś rok temu miałem tam rozmowę rekrutacyjną na stanowisko technologa. Proces rekrutacji tej firmy moim zdaniem to jakaś żenada. Wszystko zaczęło się od telefonu że firma jest zainteresowana moja kandydatura ustaliłem z panią z HR termin spotkania po czy kilka chwil poznien otrzymalem meil z inną godziną - możliwe że źle zrozumiałem lub nie dosłyszałem. Dzień lub dwa przed planowaną rozmowa kolejny telefon z prośbą o przełożenie spotkania gdyż Pani z HR ten termin nie odpowiada - zrozumiałe każdemu może coś nagle wypaść. Dzień spotkania, po zjawieniu sie na miejsce na wyznaczoną godzinę długo musiałem czekać na swoją kolej - to też rozumie są inni kandydaci. No nic, nadeszła moja kolej po wejściu do pokoju pierwsze słowa jakie usłyszałem to że Pani z HR będzie nieobecna na rozmowie z ważnych powodów- czy to nie dlatego przekładała poprzedni termin? W pokoju byli jeszcze dwaj jacyś(chyba) kierownicy. Osoby były kompletnie nieprzygotowane do rozmowy. Zadawali pytania typu czy zna Pan jakiś program graficzny, czy potrafi pan posyługiwac się excellem- wszystkie informacje znajdowały się w CV. Rozbawiło mnie jedno pytanie: A co to jest ten certyfikat ECDL? Na co drugi wydaje mi się bardziej rozgarniety kierownik zaczął tłumaczyć koledze o co chodzi. Zabawna sytuacja zaczęła się gdzy osoby będące w komisji rekrutacyjnej zaczęły przeżywać to że jak będę dojeżdżał z Rzeszowa do pracy w Jaśle. No wydaje mi się że to raczej nie ich zmartwienie grunt abym było na wyznaczoną godzinę. Po serii dziwnych pytań pan z komisji powiedział że koleżanka z HR poinformuje mnie o decyzji komisji (wydaje mi sie ze ustlyszalem ze do 3 tygodnii)- informacje otrzymałem po 2 miesiącach. Rozumiem że może tylko mi się takie coś przydarzyło, że ludzi w komisji mieli gorszy dzień ale jednak poświęciłem swój czas na przyjazd i miło było by zostać potraktowany poważnie.

Proste
@Obserwator

Bo wiesz jak to jest teraz w firmach. Stanowisko jest już obsadzone a od picu muszą przeprowadzać rozmowy rekrutacyjne stąd takie podejście do przyszłych pracowników. Druga sprawa to to że tam trzeba mieć plecy a zarobki są takie że pół wypłaty byś przejeździł.

jaca

nowy styl istnieje tylko dlatego że w okolicy niema pracy i ludzie aby życ godzą sie na te (WARUNKI PRACY) jeżeli pracy było by wiecej to w nowym stylu zostali by tylko kierownicy -brygadziści -i kilku wazeliniarzy to jest cała prawda o tej firmie ludzie boja sie powiedzieć co naprawde myślą bo to równa się ze zwolnieniem szkoda że nikt z góry nieinteresuje sie co sie dzieje na zakładzie na folderach i w necie firma wyglada (niesamowicie) a tak naprawde to zwykły wyzysk ludzi smutne to bardzo ale prawdziwe narazie jeszcze pracuje ale jak rozstane się z t firmą ze względu na mobbing to opowiem ze szczególami i nazwiskami całą prawde oczam zwykłego pracownika bez znajomości pozdrawiam

jaca

powiem tak nepotyzm znjomośći kto to ma to prcuje mu się nieżle dobre fuszki niezła płaca ale zwykły pracownik bez znajomości jest zerem pisze to z własnego doświadczenia

South

Czy można oczekiwać stałej pracy? Jak wyglądają perspektywy, można liczyć na awans?

Irek

Podpowiedzcie mi czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje i na jakie stanowiska?

Dziwniludzie
@Irek

i tak mnie dyskryminowano nie odpowiadają na moje CV ,więc dyskryminacja!!!!!!!!!!!! Tak dalej prowadzi rekrutacje

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje?

anielka
@Zainteresowany

tak prowadzi i dostałam kosza nie odpowiadają na moje cv więc dyskryminują mnie . Wszystko pięknie piszą na ogłoszeniu , ze nie dyskryminują a jednak.

Grupa Nowy Styl dla uczniów, studentów i absolwentów tworzy miejsca praktyk i staży. Czy ktoś z Was brał w nich udział? Jak oceniacie ich przebieg? W ogłoszeniu napisane jest, że oferuje dostęp do wiedzy i nowoczesnych rozwiązań. Jak to wygląda w praktyce? Zachęcam do merytorycznych komentarzy.

zbyszek

witam. jak sie ma obecnie sytuacja w firmie? jaka panuje atmosfera? chodzi mi głównie o stanowiska techniczne. Jak mniej więcej wygląda praca na przykład technologa? duże mają wymagania na to stanowisko? jak jest w kwestii finansowej, socjalnej i benefitach?

@aravis, mobbing zazwyczaj ma na celu powtarzające się poniżanie, ośmieszanie, zaniżanie samooceny lub wyeliminowanie albo odizolowanie pracownika od współpracowników. Czy takie sytuacje mają rzeczywiście miejsce w Grupa Nowy Styl? Stawiasz firmie poważny zarzut, a pamiętajmy, że jest to forum publiczne i informacje w nim zawarte powinny być zgodne z prawdą.

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Nowy Styl - Jasło

• Jak się pracuje w Grupa Nowy Styl?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Nowy Styl tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Nowy Styl?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 0 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Grupa Nowy Styl