opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Poltech

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.3/5

Na podstawie 259 ocen
Opinie(698)
Dodaj opinię
Aktualności(12)

Opinie(698)

Dodaj opinię
Aktualności(12)
Logo
  • O nas
  • .
  • Oferta
  • .
  • Oferta dla pracowników
  • .
  • Rekrutacja
  • .
  • Kontakt

O nas

Oferta

Oferta dla pracowników

Rekrutacja

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Katowice
  • Opole
  • Gliwice
  • Częstochowa
  • Sosnowiec
  • Zabrze
  • Tychy
  • Bielsko-Biała
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Tarnowskie Góry
  • Czarna Huta
  • Nakło Śląskie
  • Nowe Chechło
  • Orzech
  • Rybna
  • Stare Chechło
  • Świerklaniec
  • Laryszów
  • Radzionków
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Tarnowskie Góry
  4. /
  5. Opinie o Poltech Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o Poltech Tarnowskie Góry

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 5
    • 6
    • 7
    • 8
    • 9

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Poltech Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    pracownik

    14.11.2014 17:25

    Inne

    widze kolego ze nie wiesz co to jest podatek obecnie dostajesz zwrot zaliczki podatku a na koniec roku bedziesz musiał oddac 2000euro a premi kolego to juz nie ma od dwoch miesiecy wiec nie wiem gdzie ty pracujesz chyba ze w tarnowskich gorach panie Pawle pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    pracownik

    07.11.2014 22:29

    Inne

    Pracownik oddelegowany bez prawa do diety Stosując w praktyce prawo pracy, można czasami spotkać się ze stwierdzeniem, że pracownik przebywa w delegacji lub jest oddelegowany. Oba sformułowania mają charakter potoczny i odnoszą się do przypadku, w którym pracownik skierowany został do wykonywania zadań służbowych poza siedzibę firmy lub poza stałe miejsce wykonywania pracy. Jednak mimo podobnego brzmienia, wskazane sformułowania oznaczają dwie odmienne prawnie sytuacje. UWAGA! Pracownik, któremu zmieniono stałe miejsce wykonywania pracy i który został do niego oddelegowany, nie ma prawa do świadczeń z tytułu podróży służbowych. Wszelkie świadczenia dodatkowe przy oddelegowaniu, takie jak pokrycie kosztów dojazdu, kwaterunku na miejscu świadczenia pracy czy kosztów wyżywienia mogą być przyznane przez pracodawcę na zasadzie dobrowolności. Trzeba podkreślić, że nie jest to jego obowiązkiem wynikającym z powszechnych przepisów prawa (z wyjątkiem oddelegowania za granicę). Wyjątkiem jest wypłata dodatku za rozłąkę na zasadach określonych w zarządzeniu w sprawie świadczeń dla pracowników czasowo przeniesionych (Mon. Pol. z 1990 r. nr 32, poz. 258 ze zm.) UWAGA! Warunki zatrudnienia pracownika oddelegowanego do kraju należącego do UE nie mogą być mniej korzystne od warunków zatrudnienia obowiązujących w kraju, w którym ma świadczyć pracę. Polski pracodawca musi więc dostosować warunki pracy i płacy pracownika do poziomu obowiązującego w kraju delegowania w zakresie m.in.: - czasu pracy, - stawki płacy (włącznie z wynagrodzeniem za nadgodziny), - okresu wypoczynku, - wymiaru urlopu,
    ReviewUserIcon
    pracownik

    04.11.2014 20:48

    Inne

    Słyszałem ze jak teraz będa słabe wypłaty za październik to cala produkcja ma stanąć na 1 dzień może da to cos do myślenia szefowej chlopaki tak trzymać
    ReviewUserIcon
    sprawiedliwość

    04.10.2014 23:44

    Inne

    Pracuje w poltecu juz długo ale co teraz się wyrabia przechodzi ludzkie wrażenie.. Pracujesz latem 30 stopni C a oni mimo że muszą to nie zapewniają ci wody przerwy do tego odliczaja. podpisujesz umowę na przejazd na ta i zpowrotem 60 eu a oni ci pobierają 2 razy tyle.jak nie znasz języm to jesteś w czarnej (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    szefowa

    21.09.2014 14:43

    Inne

    Czytam te wasze wypociny i robi mi się niedobrze.Macie tyrać i tylko tyrać.Jak nie pasuje to nikogo na siłe nie trzymam.Co wtedy zrobicie?
    ReviewUserIcon
    tolek

    31.07.2014 17:50

    Inne

    poltech znowu wprowadza modernizacje płacowe jeszcze mało szefowej jeszcze nas roboli chce wyruchac na kasie panowie omijac tą firme z daleka ta firma sama sie pogrąży gazelą biznesu już nie zostanie a za ten przekręt z lewą firmą gtw projekt to jeszcze poltech beknie
    ReviewUserIcon
    tolek

    11.07.2014 21:42

    Inne

    w poltechu było dobrze jak rządziła sama szefowa teraz ma pełno wokól siebie darmozjadow którym trzeba zapłacic i to pewnie nie małą kase dlatego skrobie nas roboli z każdej strony zero szacunku dla ludzi którzy jej kase robią a kierownik kontraktu to porażka skąd ona tego goscia wyczasnoła juz lepiej było za dżordża ale straci szefowa na tym bo juz kupe fachowcow szuka innej pracy nie polecam tej firmy aktualnie
    ReviewUserIcon
    mariusz

    08.07.2014 17:05

    Inne

    a jak jest zimą?jest zastój jak na budowie czy normalnie się pracuje?
    ReviewUserIcon
    pracownik

    03.07.2014 17:32

    Inne

    aha i jeszcze jedno jak jest z tą kasą za rodzinne w niemczech jak mam żonę i dwójkę dzieci gosciu w kadrach gadal ze 175 eu na osobę? prawda czy jakiś kit?,proszę o odpowiedz
    ReviewUserIcon
    pracownik

    19.03.2015 19:44

    Inne

    ta firma to banda zlodzieji.
    ReviewUserIcon
    pracownik

    03.07.2014 17:14

    Inne

    Witam mam pytanie,a jak wyglądają zarobki w Polsce bo mam niby miesiąc przerobić i jak się sprawdzę to wyjadę do Niemiec może mi ktoś odpisać?
    ReviewUserIcon
    kama

    14.05.2014 17:47

    Inne

    Ludzie! to dlaczego nie piszecie żadnej skargi do Okręgowego Inspektoratu Pracy!!! Już nie te czasy,kiedy wymogiem było podanie swoich danych osobowych! Kij ma dwa końce:ten pierwszy to Forum a drugi to O.I.Pracy...im więcej skarg tym lepiej! traktują ludzi jak zło konieczne, bo jest duże bezrobocie w kraju...
    ReviewUserIcon
    mat

    08.05.2014 19:06

    Inne

    panowie były pierwsze wypłaty naliczone w nowym systemie,dramat. gazela biznesu a płaci nam jak niewolnikom,czekamy tylko na kary do naszego banku oby były wcześniej niż karty ubezpieczeniowe bo nawet nie bedzie czym zapłacić za leczenie. słyszałem ze na ktoryms werku pracownika przycisneły maty (1,5 ton.)a kierownik był zdziwiony ze chce jechac do lekarza. stanowczo nie polecam tej "firmy"
    ReviewUserIcon
    pracownik

    07.05.2014 23:39

    Inne

    witam pracuję w poltechu ponad 2 lata i niestety z miesiąca na miesiąc jest coraz gorzej wypłaty spadają ostatnio wprowadzono bank godzin tak ze za wypracowane nadgodziny bedie udzielany czas wolny wiec wylaty juz nigdy nie przekroczą poziomu 1300 1400 euro jesli komus odpowiada taki system mozna przyjezdzac mnie on nie pasuje wiec szukam nowej pracy co do przełożonych to porażka zleją wszystko co powiesz człowiek staje sie tu powoli niewarzny całkowicie i ma 2 prawa robic i milczec dodatkowo przerwe sniadaniową trzeba odpracowac inaczej zostanie odliczona ogólnie nie polecam firmy i to niezaleznie gdzie człowieka wysla ja pracowalem na 2 werkach w spelle i w gross amennsleben
    ReviewUserIcon
    Normalny

    01.04.2014 11:52

    Inne

    Czy ta firma już nie jest normalna? Chyba nie jeśli do pracownika się zwraca nie wiedziałem ,że można tak długo żyć. To powiedzcie wprost że ktoś jest za stary i już, a takie teksty to chyba nie na miejscu Kogoś trzeba uczyć tu kultury.!!!!!!!!!!!!!!!
    ReviewUserIcon
    kon

    11.03.2014 21:11

    Inne

    witam wszystkich chętnych i zainteresowanych pracą w tej firmie oszukuja dają do podpisania swistki w jezyku niemieckim oczywiscie kwota wcale sie nie zgadza z wypłata powszechna arogancja zła atmosfera w pracy wypłata prawie zawsze po 10 odliczają pietnasto minutową przerwe pracuje sie min 9 do 12 godzin odradzam wszystkim prace w tej firmie
    ReviewUserIcon
    bisek

    17.02.2014 23:39

    Inne

    (usunięte przez administratora).Jest jednak malenka roznica:jak JUZ DOSTANIESZ karte do lekarza masz szanse przezyc,dojechac do Polski i napisac tutaj SWOJA opinie !!! :-( :-)

    Kontakt - Poltech Sp. z o.o.

    Zagórska 83 42-680 Tarnowskie Góry

    NIP:6452155862

    KRS:0000056192

    https://poltech.eu/
    Branże: Materiały i narzędzia budowlane
    ReviewUserIcon
    nowy

    15.02.2014 12:44

    Inne

    jest zła atmosfera w pracy
    ReviewUserIcon
    aaa do lobos

    01.02.2014 12:45

    Inne

    ja pracowalem w tej firmie a dokladnie gdzie jedziesz do jakiego miasta
    ReviewUserIcon
    lobos

    27.01.2014 17:21

    Inne

    witam. dostałem wczoraj tel. od przedstawiciela tej firmy. Praca w niemczech gdzieś przy holenderskiej granicy. Opłaca się jechać? pomoże ktoś? co to za firma?
    ReviewUserIcon
    Paranoja

    17.01.2014 19:27

    Inne

    Hmmm pracowałem w tej firmie 3 lata i osobiście ją odradzam ponieważ wogóle nie liczą się tam z ludźmi pracuje się minimum 10h (ja byłem w Spelle) soboty są niby nieobowiązkowe ale jak nie będziesz chodzić to firma Ci podziękuje za współprace przy zgłaszaniu jakichś problemów przełożony maksymalnie poklepie Cie po plecach i powie "dasz sobie rade" lub "będzie dobrze" i na tym się kończy. Bywały miesiące ze przepracowane było ponad 250h (ciężka praca fizyczna) a wypłata to 1500 euro. Mogę polecić jedynie ludziom którzy stawiają pieniądze ponad zdrowie i nerwy.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Poltech?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    kokosz

    25.08.2013 09:15

    Inne

    Jest lata przepracowane
    ReviewUserIcon
    EEE

    16.07.2013 10:28

    Inne

    ZAROBKI NA DORMAGEN MAX 1250 1300 EURO BIEGANINA OD 5 RANO I PO 11 GODZIN 1 PRZERWA (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    anonim

    08.07.2013 17:00

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    rozczrowany

    13.11.2014 10:19

    Inne

    fakty o firmie jest takie: -Płacą grosze za wykonaną prace; -Obiecują złote góry. (a dostajesz ewentualnie Tarnowskie na stemplu pocztowym ;)); -Poziom wiedzy i umiejętności przełożonego słynnego giorgio Jureczka armani jest poniżej średnio rozwiniętej małpy; -zatrudniają wszystkich jak leci, im głupszy tym lepszy ( nie wcina się w wyzyskującą filozofie firmy); -Fałszywość ludzi, Która cie będzie tam otaczać sięga zenitu. W sumie jeden wielki (usunięte przez administratora). Osobiście nie polecam. Pozdrawiam czytających, rozczarowanych pracowników w Spelle.
    ReviewUserIcon
    Bolek

    13.11.2014 15:21

    Inne

    Jeżeli jest tam tak żle, to po (usunięte przez administratora) tam robisz. A ile to jest grosze, bo mój kumpel w tym miesiącu miał 1506,47 a ja od kiedy zmieniłem Lonsteuerkarte to mam zawsze ponad 1700,- i to punktualnie na koncie od lat! Jak komuś się nie chce robić to na prawdę nie polecam, ale jak zrobisz dobrą robotę to i premia pasuje.
    ReviewUserIcon
    *******

    18.01.2013 19:04

    Inne

    (usunięte przez administratora) ps. nie polecam rozliczać niemckich kart podatkowych w tej firmie.oczywiscie placi sie mniej jak w profesjonalnych firmach (200zł niezależnie od kwoty zwrotu) kontakt z prowadzącym jest w miare dobry ale jesli chodzi o czas oczekiwania zwrotu jak również kwote .. ZENADA!
    ReviewUserIcon
    Waldi

    03.12.2012 10:56

    Inne

    NIGDY WIECEJ NIC WSPOLNEGO Z TĄ FIREMKĄ
    ReviewUserIcon
    ttt

    28.12.2011 21:50

    Inne

    proszę o opinię poltech -u, jaka atmosfera W FIRMIE oraz jakie zarobki na prefabrykacji w niemczech
    ReviewUserIcon
    terra incognita

    09.09.2011 20:47

    Inne

    dziwna ta twoja opinia i niepotrzebnie kilka razy skopiowana. czy ktos moze sie do tego odniesc?
    ReviewUserIcon
    anonim

    24.08.2011 14:29

    Inne

    a ty uwazasz,ze co? ze jak swierzak przyjezdza pierwszy raz na werk to od razu bedzie wszystko wiedzial? ciekawe czy tys byl taki madry jak zes sie przyjmowal? osobiscie uwazam ze powinno sie placic uczciwie nawet ciemnym i zakreconym swierzakom,by zachecic ich do ogarniecia i wydajnosci w pracy osobiscie uwazam ze w poltechu nie jest zle,ale... jednakze nikomu nie życze jechac do Dormagen.. obecnie juz nie pracuje w poltechu ale wiem jak tam jest. firma godna polecenia,porzadni ludzie,kadra w miare,szefowa tez :D p.s. kasa przed 10tym na koncie i w miare godziwa.niektore werki maja prce w systemie zmianowym wiec nie jest zle choc trzeba uczicwie przyznac: trzeba sie nabiegac. pensja1300-1500e za niewiele ponad 200h z wszystkimi sobotami (czasem wiecej) zjazd do kraju srednio co 1,5-2mce wiec nie jest zle :)
    ReviewUserIcon
    anonim

    23.06.2011 22:03

    Inne

    Witam Ja pracowałem i zagranica i obecnie pracuje w kraju wPOLTECH-u i nie narzekam. Fakt co do tych 200 euro to odcinane są przez pierwsze 2 miesiące i to słusznie bo jak \"świerzak\" przyjeżdża do pracy to musi się ogarnąć w robocie i troch czasu mija a co do reszty wypłaty to są na przyzwoitym poziomie oczywiście zawsze mogło by być więcej. I najważniejsze nie płacisz za mieszkanie.
    ReviewUserIcon
    ryzykant

    21.04.2011 00:20

    Inne

    a ja zaryzykuje i 1ego maja startuje na próbną umowę do deutschland :) jak będzie lipa to choćby nie wiem co zjeżdżam do PL
    ReviewUserIcon
    ciekawski

    13.02.2011 20:50

    Inne

    witam mam pytanie czy ktoś może napisac jak jest w tej firmie? jakie zarobki, social i takie tam?
    ReviewUserIcon
    Mlody

    07.02.2011 17:48

    Inne

    Witam. Pracowałem troszke w tej firmie i tam ciekawie jest tylko w pierwszym maksymalnie jeszcze kolejnym miesiącu później zaczynasz widzieć czego jest warta ta firma nie polecam a jedyne co zagranicą możesz sie dorobić to tego że (usunięte przez administratora) za piwo w weekend wysłać bedzie cie chciała na odwyk a potrąca po 200 euro co miesiąc niewiadomo za co od wypłat kroji jak sie tylko da.
    ReviewUserIcon
    ciekawy

    06.02.2011 12:27

    Inne

    witam.czy ktoś może napisac jak jest w tej firmie a wczególności na kontraktach za granicą

    Zostaw merytoryczną opinię o Poltech Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.