Opinie o stalgast.pl - Stalgast sp. z o.o. w Radom

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Stalgast sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Stalgast sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stalgast sp. z o.o. w Radom

Prasy kontra

Od kogo i gdzie słyszałaś? Polepszyło się bo rzadka odsuneli od produkcji nie wychodzi i nie wymyśla ale jeszcze czopki są nią skażone bo co byś się nie zapytał to muszą iść do rzadkiej a tamta nic mondrego nie wymyśli. Po co trzymać na dobrej pensji pracownika ochrony który siedzi i patrzy w monitor lepiej zatrudnić na to konto jeszcze jedna asystentke która tak samo będzie lampic się w monitor, oraz pracownika na produkcje który na to zarobi. A poza tym co ty pier..

siła

Nie polepszylo się tylko purchawka i rzadka widzą że z załogą nie wygrają bo to my tu jesteśmy siłą i muszą się do nas dostosować a nie my do nich

Klei się blachy
@siła

Nie jesteś siła jak się podpisales tylko glabem. Zauważcie że ilekroć stukawek zchodzi i usiłuję coś zarządzać to na wiele żeczy przemyka oko i działa wbrew zasadom które sam ustalił żeby na papieże zrobić wynik i sie modz pochwalic do zarządu ale wystarczy zobaczyć że wszędzie się korkuje i niema przepływu. Paradoks ale jak on jest na produkcji to nie ważny przepływ ważny wynik a jak po tygodniu czy dwóch przekaże spowrotem władzę to będzie mówił o przepływie gdzie on jest? A tam gdzie był dwa tyg temu. Widzimy poprawę w kasie bo wszystko jest pchane na siłę ale odbioru niema i wzrost pracy jest najprawdopodobniej chwilowy także nie podniecać się.

wawa
@Klei się blachy

Nie ma co pisać przecież gołym okiem widać że pukafka sobie z firmą nie radzi zmienia się i swoje podejście jak kameleon aby tylko powiedzieć i pokazać to co zarząd chce w wawie już też niektórzy mają go dość i jego ściemy ale o tym głośno nie mówią

Oczekujących
@wawa

Żatka ale żenua a miało być tak pięknie :)

oczekująca
@Oczekujących

Zenua dla pukafki który to wszystko zorganizował gratulacje dyrektorku ratując siebie spie....... wszystko brawo

Koleżanka

Najlepsza szkoła zawodowa to J.Kilinskiego w Radomiu można porównać do harwardu. Wszyscy wybitnie uzdolnieni z orzeczeniem tam są kierowani. Znacie taka szkole?

Szlifiez welcome to new job

Dobrze dobrze przecież stukawka wie że sobie nie daje rady pani sraczkoska w przeciwnym razie nie zarządzał by na produkcji a z reszta jak ja przedstawiał to mówił że teraz będzie mógł się poświęcić innej pracy a nie produkcji :) tylko chyba coś nie pyklo ii nie pyka bo ludzie przed styczniem lutym sami się pozwalniaja bo wiedzą co ich czeka. Ale z drugiej strony odkąd sraczkoska nie pojawia się na produkcji to tak jakby lepiej się zrobiło. Najlepiej niech będzie na tym stanowisku co jest tylko biurko niech ma na górze a wzamian na produkcje jakiegoś ogarniętego zastępcę bym proponował np. Hermana on ma predyspozycje do tego typu pracy jest miły, uczynny, wyrozumiały, i zna się na robocie. A do tego jeszcze wygadany i ma fajny rowe.

Rzadkowska chodzi ci pięć minut na papieroska
@Szlifiez welcome to new job

Herman ty czubie jak tak możesz wypisywać takie głupoty! !!

Jak palić to wszyscy
@Rzadkowska chodzi ci pięć minut na papieroska

Chlopka rzadkość zmieniła taktykę teraz co poniedziałek ma wolne niby że tyle godzin pracuje? Tak z tego 40procent na fajce jeszcze liderki za sobą ciąga na papieroska ja też bym chciał wyjść zapalić w trakcie pracy ale gdziezby nosa wychylic zaraz nagana z wpisem do akt. Przykład idzie z góry!!! Droga pani.

Obiektywny

Patrzę z perspektywy paru lat pracy i takiej patologii jeszcze nie widziałem ludzie mają dość posty ma tym forum to tylko kropla w morzu jakby wszyscy sie szczerze wypiwiedzieli to krytyka tuska czy kaczki sie chowa purchawka sie wybroni bo znow zwalu na kogos wine a ma teraz do wyboru szeroką ławę kadry jak bylo Stasio kiedys zarzadzal i nie bylo takiej patologi ale purchawka przebiegle go odsunał za konrado chcialo sie pracowac bo umiał wysłuchać pracownika i znaleźć rozwiązanie i dawał radę sam a teraz mamy rzadką gbura bez pojęcia stoperany-czopki z łapanki purchawke który nie wiem dlaczego tu jeszcze jest ze kot jeszcze tolerujr jego scieme no i hermanka z ktorego by zrobil zapas ćwikły na rok dla calego Radomia ale spoko ludzie zaczynaja odchodzic a to dopiero poczatek konca gratulacje dla terazniejszej kadry jesteście dobrzy w tej patologii nie do zastapienia

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Stalgast sp. z o.o. na stanowisko Analityk Sprzedaży? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy E-commerce Sales Expert with German
Webinterpret SAS
logo firmy 2024 Finance Transformation & Automation Summer Intern
Equinix Poland Sp. z o.o.

Bosch

Kabaret jednego dnia każą robić a drugiego co niektórzy mają przestój i stukawka za rzadka pracuje i to nic nie pomaga jeszcze z 3 osoby zatrudnijcie do kadry może to cos zmieni. A tak na marginesie herr mann ty globie :) jak ty chcesz pojąć to wszystko? Skończyło się naśladowanie i łażenie z kawusia a co gorsza od pracowników pomocy nie otrzymasz, aż miło popatrzeć na to zdezorietowanie najlepsze jest to jak próbujesz udawać że się znasz musisz zacząć myśleć a nie naśladować i nie pytaj się o pierdoły ludzi bo i tak ci powiedzą odwrotnie nawet twoi pseudo koledzy których nie masz.

EDEK EDEK

JANEK!!!

Leo

Jeśli firma jest w specjalnej strefie ekonomicznej i korzysta z ulg to powinna szanować pracowników i należycie ich wynagradzać, jeśli tego nie robi, to ulgi powinny zostać zabrane. Sprawa powinna zostać skierowana do posłów z regionu, a z biur poselskich powinny iść monity do Ministerstwa Finansów.

bankomat

Erdzie pierdzie musisz tak z uporem maniska zmieniac temat płacą ci za to ? Jak tak to podaj numer konta ja ci dam więcej he

Dyktafon

Dla kadry masz rację jest dobra nawet jak napisałeś przepiękna sprawa jeśli jeszcze jest się od nie wiadomo czego i nie ma się odpowiedzialności za nic mało jest takich? Zobaczcie tego jo jo jąkatego kto to k...a jest przecież dogadać z nim się nie można pewnie był w pakiecie razem żatką. Taki bonus :)

kimla

To mało wiesz drogi kadrowiczu tak bylo przed rzadką i reformami pukafki

Kondzio fff

Witam!!! Tutaj kondzio, pierwszy raz na forum bo jak widzę co tu się odjaniepawla, to mi się trochę śmiać chce, ja za wczasu z tego okrętu podwodnego Kursk, ucieklem, bo groziło wybuchem, zresztą rozwoju tam żadnego nie było, więc goście zza Odry docenili mój geniusz haha, no a co ja mogę powiedziec,w stalgast pracuje tam dużo fajnych ludzi którzy, którzy znają się na pracy i którzy są niedoceniany przez kadrę, a to źle, a dlaczego, bo chłopy rządzące firma z wyglądu i od środka przypominają ten ustrój polityczny z przed 1989, czyli tych inteligentnych trzeba...... no omijać, życzę sobie i Wam tego, żeby sytuacja się zmieniła,bo niestety jeśli kadry nie mają profesjonalnego podejścia do pracownika, to sorry, wysłać takich na zachód na szkolenie, niech patrzą jakie są standardy zarządzania, ale oni w sumie tylks gawarisz pa rusku, więc to nie nada i cóż jeszcze można dodać, więcej klasy w podejściu do ludzi panowie, pisze to z małej litery bo jak na razie to żadnymi panami nie jesteście, naprawdę do pracownika trzeba mieć profesjonalne podejscie, jeśli podnosicie głos nie daj Panie przeklinacie, to gdybyście pracowali w normalnej firmie już dawno byście mogli rozwijać wasze interpersonalne umiejętności gdzieś przy kopaniu rowów!!! Pzdr dla wszystkich z którymi pracowałem!!!

Pukafka
@Kondzio fff

Ale już dawno mówiłem ze czopki to gmury i chamidla kawalery hehe

kondzio fff
@Pukafka

Nie znam ludzi teraz pracujących, wiem tylko że niby jakaś kierowniczka jest odpowiednia osoba na nieodpowiednim stanowisku, taka sytuacja wyobraźcie sobie!!!

Spawacz początkujący

Przyjdź powiedz że chcesz pracować to zrobią ci kurs popracujesz kilka miesięcy zwrócisz za kurs 1200 i możesz za granice jechać zarabiać pieniądze. Teraz tak się robi

enty

Ci z biura to od 5. w gore co miesiac przytulają dlatego nikt z nich nie narzeka.

Porazka

White Szkapa ma więcej możliwości bo ciągle lata i nagaduje na wszystkich pracowników, a na dole i tak zostanie bo ani podejścia do pracowników ani wykształcenia... Chociaż ostatnio takie czopki w modzie

pizzarro

my tutaj mozemy sobie pogadac popisac, a i tak nikt ich ze stołków nie zepchnie mam na myśli rzadką i jej pomocników, no i co popisać zawsze można, w sumie robota idzie do przodu więc co sie spinać

Puk puk jest tam kto ??!
@pizzarro

Już był taki Kulawy też nie do ruszenia. Teraz nastąpiły jakieś zmiany w przyszłym roku jeszcze jakieś i po 2 latach zobaczycie że znajdą jej inne stanowisko albo zmiana branży . Dajcie jej szanse sama się wyeliminuje bo już nie będzie miała na kogo zwalać winy. Z produkcja jest jak z rodzina jak rodzice są zdrowi i mądrzy to i dzieci są przypilnowane, czyste grzeczne, ułożone itp. a jak jest patologia to sami wiecie jak z reguły się to kończy. Niektórzy porostu w tym zakładzie dłużej i trudniej trybia dlatego na wszystko potrzeba czasu.

szlifierz
@Puk puk jest tam kto ??!

Fajne forum tylko uszanujcie ludzi ktorzy Wam krzywdy nie zrobili i po co o nich tak źle wspominać dla mnie nie kulawy tylko kierownik numer jeden jakiego miałem zastanówcie się co piszecie a rzadka i tak już ma przej.. bo życie ja kopnelo w (usunięte przez administratora) dając jej taki mózg i taki wygląd i ogóle taki wizerunek

prasa
@szlifierz

Zgadzam się z tym jedną uwagą zobaczycie jak za jakiś czas zniknie pułapka który to wszystko zrobił swoją zawiscią i ratowaniem swojego tyłka

Sasha grey

Na forum to od 3 tysięcy w górę , a na miejscu połowa tego; )

Sasha grey

Na forum to od 3 tysięcy w górę , a na miejscu połowa tego; )

peres

fachowcy ze stalgasztu, chc pewnie wiecej zarabiac, ale czy 3 tys. to mao??? chyba nie jak na Radom, a zeby wiecej noo to sorry, ja rozumiem tez ze w sztalgast sa fachowcy ktorzy znaja sie na pakowaniu i szlychowaniu, szlachtunku blachy oni tez chca 3 tys., sami fachowcy :D

@peres

Jestem kierownikiem zmianowym i jestem ciemny jak moja przełożona rzadka i dwóch czopkow .

ggg

Oczywiscie jesli tyle wyrobią w swoim akordzie to ta wyplata jest realna o tym nie zapominajmy

totti

prosto z mostu operatorzy 3tys. zotych, spawacze 3,5 tys zotych zapraszamy z cv :D

totti
@totti

Żartowałem; )

peres

Na świecie to trzeba języki znać cmoki, a wy jakim się posługiwać się, polskim i to jeszcze tak sobie, poza tym operatorów cnc tak potrzebują też z językami obcymi, ale i pewnymi systemami sterowania, ot np. sinumeric na ziemię zejść bo jakby było inaczej już dawno byście stąd wyjechali smoki

prasa
@peres

Operatorzy pras pozdrawiają peresa i życzą miłej rekrutacji.

tig
@peres

Peres jesteś mieszanka rzadkiej ruchawki genderowej z domieszką czopków hehehe

cnc

operatorzy cnc też nie musza sie martwić, tych tez potrzebują

peres

Juz niedługo będą nowe rekrutację na stanowisko operator pras cnc, oraz spawaczy tig, pensja od 3 tys. złotych, zapraszamy wszystkich!!!

Dodam jeszcze że to operator, spawacz pensja dla dwóch od 3 tys. Hehe

Igor 82
@peres

Gościu czytając tak to forum, to ja raczej podziękuję za każdą ofertę jak i wiele innych osób zapewne, ale pewnie znajdzie wam się jakaś tania siła robocza. Nigdy nie przeczytałem na forum tyle negatywnych opinii. Nawet jednej pozytywnej? ! Wtf? !

Zostaw merytoryczną opinię o Stalgast sp. z o.o. - Radom

• Jak się pracuje w Stalgast sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Stalgast sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 138.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stalgast sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 130, z czego 30 to opinie pozytywne, 50 to opinie negatywne, a 50 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Stalgast sp. z o.o.