Opinie o stalgast.pl - Stalgast sp. z o.o. w Radom

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Stalgast sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Stalgast sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stalgast sp. z o.o. w Radom

Karo

Co do policjanta on nie nadaje się i wszyscy o tym wiedzą ale on jest do innych zadań to jeden z piesków pukniętego by mu donosić i gdyby nie to to dawno by to nie było ale w tym jest dobry.Pewnie ze nie o to chodzi na tym forum ale to też co tu piszą daje jakiś obraz firmy dla potencjalnych pracowników i na koniec kicha jest tu i tyle nie polecam.

Proponuje do psychologa się udać. Albo w inny sposób dać ujście swojej energii :) a nie tu tak przy wszystkich i na forum normalnie obrzydlistwo. Pozdrawiam wszystkich uczciwie pracujących.

Robokop

Brygadzista w tej firmie nie istnieje. Jest to chlopiec od przekazywania zlych informacji a jak trzeba to staje i robi np taki zyynek tyle lat czekal az zostanie brygadzista a teraz biedny ma gorzej przerabane niz jak byl zwyklym pracownikiem no ale to zasluga wspanialego szefa produkcji ktory pol dnia pali papierosy a drugie pol gapi sie bezsensownie przez okno.juz zapomnial wol jak cieleciem byl??? Noi kolejna misja karjerowicza milicjanta znow porobi pol roku poczym stwierdza ze sie nie nadaje i wroci do ustawiania kartonow na pakowaniuu karjerowiczuuuu za dyche hahaha

@Robokop

Nie zazdrosccie im bo i tak mają p r z e s r a n e. A swoją drogą zawsze krytykuje się tych którzy mają coś do powiedzenia w firmie. Wcześniej Pukafki a teraz jedziecie na Kasprzaka i jego przydupasa milicjanta, a wezta wy się zajmijta czym innym bo nie oto chodzi na tym portalu.

A

Jest praca w abriga w Radomiu .Tak słyszałam że jest bardzo dobrze to są rozmowy przez telefon to znaczy call center i też są inne stanowiska sporo się zarabia praca jest 5 dni w tygodniu od 8:00 do 16:00 są przyjęcia

...
@A

To życzę powodzenia w nowej pracy.

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Stalgast sp. z o.o. na stanowisko Analityk Sprzedaży? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Stażystka/Stażysta w dziale kontrolingu
Albéa Poland Sp. z o.o.
logo firmy PPC Specialist
Beso Lux Sp. z o.o.
tig

Z dobrej firmy zrobiła się zwykła firemka gdzie zwykły pracownik jest na posyłki ma się bać nic nie mówić i najlepiejb jakby miał cewnik kiedys było ok ale z innymi ludźmi innymi rządami ale niestety to se ne wrati

ziutek
@tig

Chyba nie jest tak źle skoro byli pracownicy znów się zatrudniają w Stalgaście, a kto tylko może to ściąga tu do pracy swoich znajomych i rodzinę

Pingwin

Witam. Mozecie mi odpisac kto jest teraz z brygadzistow i kierownikow?

Siema
@Pingwin

Brygadzistow niema a kierownicy to. Byko, (usunięte przez administratora), milicjant, witus,no i hormon. Więcej grzechów nie pamiętam.

@Pingwin

To sie porobilo. Najbardziej marudzili na dyrekcje a teraz ludzi ganiaja.

@Pingwin

Jednym słowem (usunięte przez administratora)

Agnieszka

@zainteresowana z informacji jakie udało mi się znaleźć w sieci, w nowej lokalizacji ma powstać magazyn, biura oraz hala produkcyjna. Część logistyczna ma zostać wybudowana jeszcze w 2018 roku. Więcej informacji w artykule: http://www.echodnia.eu/radomskie/gospodarka/a/w-radomiu-bedzie-nowa-firma-i-miejsca-pracy-stalgast-buduje-nowy-zaklad,12202271/

Prosto
@Agnieszka

Kobitko jak ty zaczynasz od goworka to źle ci to wróży. Nasz dyrektor na goworka ma uczulenie także na rozmowie nawet o tym nie wspominaj.

pikaczu
@Prosto

Purchawka czy jak o nim mówicie bo tych przydomków już trochę ma nie jest uczulony na ogórka tylko nie może znieść prawdy jaką tu się pisze co jego reformy kosztowały i zdrowia i pieniędzy afuj z tym wszystkim aby do 10 konto było zasilone i nic więcej bo już na gendera i innych się nie chce patrzeć

Ciekawski

Wszystko to nic! ale gdzie do jasnej ciasnej podziało się subaru? Karnet z wypożyczalni się skończył?

Dexa poco

On jest z urządzeń tam mają straszna bide i żyją w nieświadomości. Kiedyś tam było sanatorium a teraz jest poczekalnia.

Pablito :)

Gowork- forum, zarobki,kontakt. A jak ktoś napisał że gender ma ponad 6 tysi a Ukraińcy ok 4 tysi. to wykasowali wpis. Laziki z wikarym mają prawie 5 a pracownicy z 8 letnim starzem 2500 brutto. Zapraszamy serdecznie młodych wykształconych z doświadczeniem i nieumiejacych się postawić.

Profesor
@Pablito :)

Hopie nie wiem skąd masz dane ale rewelki nie mają, Mają tyle co większość ludzi na produkcji także "PUCZU" nie zrobisz :)

ropokop

Agnieszka@ rotacja dotyczy zarowno nowych jak i starych pracownikow np przychodzi nowy pracownik mowia mu naucz sie tego i tego gosc uczy sie powiedzmy tydzien po czym przychodzi do niego smieszny szef w zapierdzialych spodniach od 3 lat takich samych haha i mowi mu ze od poniedzialku chcialby zebys poszedl np na prasy i znow to samo uczysz sie od poczatku to samo dotyczy starych pracownikow ich tez nie omina swietne pomysly byyka ale jak juz pojdziesz ty do niego z czyms waznym to biedny zawsze zapomina no bo lepiej jest przestac na dworzu z papierosem w gebie!!! jednym slowem fakt moze i da sie tam zarobic ale po za tym trzymaj sie z daleka od tej firmy.

pitbull
@ropokop

Zgadza się trzymajcie się jak najdalej od tej firemki a zarabiają nieliczni a reszta jak wszędzie z tym że tu jest toksycznie bo jest taki jeden pukafka który rozpierd..... każdy system żeby być na wierzchu i nierobów nie brakuje jak gender wikariusze i inne szwędaki warszawiacy zróbcie coś bo jest niedobrze

zainteresowana
@pitbull

A macie jakies info o pracy i warunkach w siedzibie firmy w Warszawie?

Gentelmann
@zainteresowana

A poco mieć taka informacje skoro w warszawie Stalgastu nie będzie. Tam niema produkcji więc pewnie się nie przemeczaja.

zainteresowana
@Gentelmann

A skąd wiesz, że nie będzie? W Radomiu jest budowane centrum logistyczne, ale chyba cała firma się nie przenosi

Dick
@zainteresowana

Moja stara mi powiedziała.

@zainteresowana

Ale się kobitko do tego zabierasz albo chcesz pracować albo nie. Jak ty tak będziesz działać w serwisie to długo nie popracujesz. Gadania i pytania pół roku a może i tak cię nie przyjmą :)

Agnieszka

@Ropokop dziękuję za wyjaśnienie. Aż tak często jest zmieniane stanowisko pracy? A co w przypadku nowych pracowników? Czy mają więcej czasu na wdrożenie się na jednym ze stanowisk, czy też od razu rotacja zadań ich dotyczy? @..... może jest to nowe stanowisko? Spójrz na ofertę pracy: http://www.gowork.pl/praca_podglad,6706197

Agnieszka

@Rico dopytuję, bo zależy mi na poznaniu tego jak wygląda praca w firmie oraz by osoby, które trafiają tu na wątek szukając opinii o przyszłym miejscu pracy mogły znaleźć tu pomocne informacje. @Gentelmann rozumiem, że Tobie praca w Stalgast odpowiada. Aktualnie firma poszukuje Technika Serwisu Urządzeń Gastronomicznych. Co według Ciebie powinny wiedzieć osoby zainteresowane tą ofertą pracy?

.....

W Radomiu niema takiego stanowiska

stalgast BIRKENAU
@Agnieszka

Daj spokój jest jak jest dobre czasy w tej firmie minęły teraz liczy się tylko pieniądz a mówienie ze tu jest dobrze bo dają umowę ze się zarobi 2 - 3 tysie przeciez to jest normalne naturalne i nie jest to czymś co ma przyciągnąć pracownika chyba ze ta firma nie ma już nic więcej do zaoferowania rotacja jest i to wiadome np. dyrektorzy się zmieniają co chwila dobrzy ludzie odchodzą a zostaja nieroby jak gender wikary .....

Agnieszka

@ropokop wspominasz o tym, że w firmie panuje rotacja. Możesz powiedzieć o tym coś więcej? Ile osób odeszło w ostatnim czasie? Czy dotyczy to całej firmy, czy też może któregoś z jej działów szczególnie?

Rico
@Agnieszka

Agnieszka trzyma Cię jeszcze alkohol ze świąt ? Daj sobie spokój z tymi wpisami i pytaniami w firmie jest jak jest i wszyscy o tym dobrze wiedzą odchodza pojedynczo ludzie i nawet ci co w życiu by nikt nie pomyślał prawda boli ? Dobrze tu wszyscy piszą że przynajmniej połowę czas swojej pracy na frankach spędzają szef produkcji kierownicy gender pachnące skrzydło a dlaczego bo jest ich za dużo bo jak by było tyle co potrzeba to by musieli zająć się pracą i pomysl jak dobrze ma pukafka ile on ma czasu ogólnie żenua

Gentelmann
@Rico

Ale wam wszystkim źle pracownicy 3-4 tysie na rękę na warunki radomskie to mało? Wiem zniechecacie innych do przyjścia bo lepiej zatrudnić żonę siostrę teściowa koleżankę itd. Przecież tu pracują całe rodziny. Co do Konrado nie będę się wypowiadał bo nie znam tematu a co do kierowników których tak naprawdę jest paru nie macie racji oni pracują 24 godz. Żeby zapewnić robotę i płynność a my tylko 8 i sajonara bardziej bym się czepiał lazikow którzy na hali pojawiają się jak prezes przyjeżdża nagle mają robotę i jest ich pełno przykład konstruktorzy których jest za dużo ,gender i tych trzech z wikarym na czele. No daj pan spokój zenua.

Ropokop
@Agnieszka

Agnieszka rotacja panuje na stanowiskach dzien robisz jako spawacz na drugi dzien kaza ci pracowac na pakowaniu itd chca zeby jeden czlowiek umial pracowac na wszystkich stanowiskach brak mozliwosci dogadania sie z kim kolwiek.

ropokop

Firma to totalne dno pracujac tam jestes traktowany jak chlopiec na posylki zero jakiegokolwiek zainteresowania problemem pracownika ciagle rotacje zmiana stanowisk kierownicy ktorzy przez 8h swojej pracy polowe tego czasu spedzaja na paleniu papierosow razem ze swoim szefem podczas ktorego tylko smieja sie i obgaduja pozostalych pracownikow derektorek czepiajacy sie o wszystko a jak cos od niego chcesz to nagle go niewidac pracuje tm dosc dlugo i tylko za czasow kiero konrada dalo sie tam normalnie pracowac.

Szlifierz
@ropokop

Zgadza się te czasy minęły teraz jest tych dyrektorów kierowników brygadzistow a Konrado ogarniał większość sam bo na stanowisku nie trzeba umieć spawac czy szlifować ale trzeba umiejętnie zarządzać czego aktualnym naszym wszystkim kamizelkowcom brakuje

Grześ

Jakoś nie widać ostatnio "najmądrzejszego" czyżby wywalili pukafke bo aż miło gdy go nie ma?

Agnieszka

@MIRKO widzę, że jeszcze nikt nie odpowiedział na Twoje pytanie. Czy w tym czasie zdążyłeś skontaktować się bezpośrednio z firmą? Jeśli zdecydujesz się na aplikację, podziel się swoimi wrażeniami z przebiegu procesu rekrutacyjnego. Takie informacje będą bardzo pomoce dla osób, które ten etap rekrutacji mają jeszcze przed sobą.

MIRKO

a ja bym tam chciał pracować, no bo słyszałem,że tam zarobić idzie i jescze umowe dają too juz jest super co nie jak aplikowac na spawacza, spawam każdą metodą, nie mam papierów tylko na spawanie pod wodą, powiedzcie jak tam jest ???

Agnieszka

@okapek mógłbyś jednak powiedzieć coś więcej odnośnie aktualnej sytuacji w firmie? Chętnie dowiem się więcej o Twoich doświadczeniach. W jakim dziale stalgast pracujesz? Możesz powiedzieć kilka słów o swojej pracy? Rzetelne i merytoryczne wpisy będą bardzo pomocne dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem pracy właśnie w tym miejscu.

@Agnieszka

No okapek nie chce się rozpisywać bo wszyscy wiedzą jaki kołchoz tu się zrobił w ostatnim czasie pracownicy zaczynają odchodzić na potęgę i to ci dobrzy a nowi nie chcą po okresie próbnym tu już być kierownicy zmieniają się rzucają ich po różnych działach dyrektorzy zmieniają się co 4 miesiące :) oprócz tego głównego purchawki który broni się eliminując wszystkich po kolei wystarczy nie być tu kilka tygodni i wraca się nie poznając załogi ach szkoda gadać firma niegodna polecenia

okapek

To co się dzieje w tej firmie i zarządzanie pukafki zostawiam bez komentarza szkoda pisać i gadać

Zostaw merytoryczną opinię o Stalgast sp. z o.o. - Radom

• Jak się pracuje w Stalgast sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Stalgast sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 138.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stalgast sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 130, z czego 30 to opinie pozytywne, 50 to opinie negatywne, a 50 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Stalgast sp. z o.o.