Opinie o stalgast.pl - Stalgast sp. z o.o. w Radom

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Stalgast sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Stalgast sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stalgast sp. z o.o. w Radom

KAPUŚNIAK

ODPALAMY !!

Beret_babki
@KAPUŚNIAK

Widać poprawiło sie w stalgast bo nikt nic nie pisze ? Robota idzie, tylko kasy nie widać

Chwytak
@Beret_babki

Kasa na mercedesy musi być dla rządzacych no i trzeba podtawic nową siedzibę hehe no i kamizelki utrzymać a wlasciwie ich nadmiar

obiektywny

Obiektywnie zgadza się jeżeli chodź o wypłacalność jest ok kasa średnia ale zawsze na czas i to jest ok druga strona medalu to szacunek dla pracowników z tym jest gorzej nawet najwyzsi w tej firmie potrafią bardzo źle wypowiadać się o pracownikach mówiąc zamiast imion lub nazwisk niecenzuralne obraźliwe słowa sciany mają uszy panowie prezesi i dyrektorzy wyścig szczurów w tej firmie to normalka podpiepszanie i zdobywanie laurów za kogos to dla wielu praca w tej firmie by sie utrzymac co do ryba psuje sie od glowy - to jest sedno sprawy puknięty przez wielu znienawidzony ale chyba o tym nie wie mysli ze kasa to wszystko alez nie atmosfera i odpowiednie podejscie do sprawy to jest to takze zastanowcie sie pukafki itp. nad sobą bo wybudujecie nową siedzibę firmy tylko czy tam będzie chciał ktoś pracować oprócz przydupasow typu karierowicze gendery itd.

niemaruder

Pieniądze rzeczywiście są dobre i zawsze na czas, ale atmosfera coraz gorsza. Jak to mówią ryba psuje się od głowy, każdy pod każdym kopie dołki, przypisuje sobie cudze zasługi i głosi wszem i wobec jaki to jest zapracowany, a przychodzi do pracy i wychodzi kiedy chce. z coraz większą niechęcią idzie się do pracy w Stalgaśćie

Ks.
@niemaruder

Lepsze to niż stanie i patrzenie z którego nic nie wynika.

Jarząbek

Jestem pracownikiem z niedużym stażem w firmie ale jak dla mnie na +. Jedynym minusem są dość duże koneksje wśród pracowników produkcji co wpływa niekorzystnie na ludzi chcących pracować, bo niestety klany marudzą. Jeżeli chodzi o wypłacalność - zero problemów, pieniądze jak na Radom dobre. Pozdrawiam ludzi uczciwych w swojej pracy.

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Stalgast sp. z o.o. na stanowisko Analityk Sprzedaży? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Menadżer ds. technologii oczyszczania ścieków
Technologie Galwaniczne Sp. z o.o.
logo firmy Kontroler Biznesowy Serwisu
Jaktorów
Toyota Material Handling Polska Sp. z o.o.
Łukasz Kowalik

A ja wspominam dobrze, pracę w Stalgast. Gdybym nie dostał lepszej propozycji to bym pewnie pracował ciągle. Gorące pozdrowienia dla Brygady C, a szczególnie chłopaków z działu spawania, powodzenia :)

Witam, rozglądam się za praca i przeglądam różne takie miejsca i z opinii to chyba wasza firma ma najwięcej w Radomiu wpisów na goworku, o co chodzi?

Małpa w zoo, kiwajaca głowa.
@Marek

o to chodzi że tam jest taki dyro który wychodzi na zebrania z pracownikami i mówi że mogą sobie opisać coś na goworku i tak to go nie rusza. Więc ludzie go słuchają i piszą a wiadomo jak ktoś mówi że nie rusza to znaczy że rusza. I dlatego tyle wpisów bo wiedzą że śledzi goworka na bieżąco. A tak na marginesie to gratuluję realizmu i przewidywalnosci ha ha żenua.

stary ale jary
@Marek

Przyjdź to znów będą nowe wpisy bo zobaczysz jak tu jest rzeczywiście i opiszesz tą sytuację ze dałeś zrobić się w ch..... ci co pracują już im się nie chce pisać hehehe

policeman
@Marek

Najwięcej wpisow w Radomiu - chociaż w jednym ten grajdołek jest najlepszy. Żenująca firma

@Małpa w zoo, kiwajaca głowa.

Pewnie ze go rusza bo to prawda co tu jest napisane ja dałem/dałam się skusić by odejść z poprzedniej firmy i przyjść tu za parę złotych więcej i szczerze żałuję teraz jak mało czego w życiu pozdrawiam poprzedniego pracodawcę byłeś naprawdę w porownaniu z tym super a tutejszy dyro to jakieś nieporozumienie

Prass

Stalgast zaczynając tu pracę godzisz się na porażkę firma stanęła w miejscu np. z zarobkami jakieś dwa lata temu i rynek ją przegonił więc wybór należy do trudnych

niezgoda

co do marnych zarobków na stanowisku spawacza to nie masz racji bo marne nie są, jak sie nie chce robić to sie nie zarabia. co do spawaczy to rzeczywiście jest kilku, którzy naprawdę sa zdolni i mają pojęcie o zawodzie a pozostali nauczyli sie jedynie spawac ładnie i cienko i na tym koniec ładnie i cienko moze być ale czy bedzie trzymać? , w wiekszych firmach by przegrali na samych juz probkach podsumowując, firma jaka jest taka jest, ale nie mozna mowic ze jest zle bo zle z kasa nie ma a wydaje mi sie ze tylko lenie zarabiaja najmniej bo jak sie robic nie chce to nie ma sie co dziwić ze licha wypłata

Miernota nie firma

Nie polecam pracy na stanowisku spawacza, zarobki marne, w pracy nie ma prawdziwego spawania tylko przejezdzanie bez drutu 2-3 cm spoin. Niektorzy Starzy pracownicy mysla, ze sa bogami zawodu, a nawet prawdziwego migomatu nie widzieli a heftowanie tigiem bez druciku to nie spawanie. Jesli ktos chce sie cofac w rozwoju zawodowym to moze tam pracowac, ale jesli chce sie rozwijac to uciekac jak najdalej od stalgast, w Radomiu jest mnostwo firm w ktorych mozna dobrze zarobic, odradzam zdecydowanie

Miernota nie firma

Oczywiscie podzielam te negatywne opinie. To prawda, ze ludzie pracuja tutaj bo musza zarabiac, a tutaj z zarobkami jest co raz gorzej, ciecia, ciecia i jeszcze raz ciecia, zmiana pracy nie boli, zycze odwagi

Prasy

W tej firmie to tylko konstruktorzy maja dobrze i zarabiają krocie. Fachowcy hah:)

Tragedia

Napisze tylko, że nie polecam tego obozu pracy, dużo by tu wymieniać powodów, ale szkoda strzępić sobie języka

Krzychu, kadetem tera
@Tragedia

rzadkość odeszła to zaczęli wracać ludzie którzy się za jej czasów zwolnili lub ich zwolniła Ciekawe jak pukafkos odejdzie ile osób powróci na stare śmieci. Zauważcie że kadra kierownicza nie jest taka zła można się dogadać tylko że problem leży w tym że muszą wykonywać to co się w nocy przyśni wszechwiedzacemu. A jak ktoś niewie jakie są problemy i konsekwencje złych decyzji to właśnie tak jest. I pewnie zaraz ktoś powie że to kłamstwo? Zauważcie że zakład powoli wraca do tego co było na początku tylko z większa ilościa pracowników. Można by zacytować tekst piosenki panu turkafce,, czym więcej ciebie tym mniej,, tylko że na produkcji. Pozdrawiam tych co żyją nadzieja. Żebym miał wehikuł czasu to bym odmlodzil Pacusia żeby jeszcze popanowal.

king
@Krzychu, kadetem tera

Możemy se mówić o rzadkości i innych wynalzkach w tej firmie ale perpetum mobile wynalazków to wszechwiedzacy panujacy purchawka wszystko co złe zaczyna się od niego to on z firmy o dobrym wizerunku zrobił firmę która ma taką a nie inną opinię jego dwulicowosc i manipulowanie jest żenujące zrobił bandę nawzajem się podp....się ludzi i dzięki temu spija śmietankę przed zarządem który nie wiem dlaczego ale tego nie widzi

Wielkie dzięki
@king

powiem tak jak był pacus to wszystko było jasne i klarowne a jak miał jakiś problem do kogoś to się nie witał z ta osoba z rana i już wtedy było wiadomo że trzeba coś poprawić, a teraz nie wiadomo co "wariatowi " po głowie chodzi, zwolnić najlepiej doświadczonych pracowników i zatrudnić nowych niech się uczą i tak w koło a może zakład podpisał z urzędem pracy jakaś umowę na szkolenia pracowników o których nie wiemy? Proponuje zacząć szukać pracy starym pracownikom bo widzicie co się dzieje.

Bratnia dusza
@Wielkie dzięki

Dużo osób pracuje bo musi i się boji zmian ale faktycznie facet przesadza, coś się ostatnio z nim dzieje, może niech na miesięczny urlop pójdzie! Prezesie wysłać go na urlop bo jest słabo.

pan Pikuś
@Bratnia dusza

Urlop w przypadku pukafki nic nie pomoże on w swojej karierze zrazil do siebie rzesze ludzi jego cechy dwulicowosc brak szacunku do drugiej osoby błędnie podejmowane decyzje itd. Najlepsze to zwolnić go i niech zabierze z sobą bagaż tego co złe co ratowaniem swojej d..... zepsul wtedy zobaczyliśmy wszyscy jak wszystko by się zmieniło na plus

dżin
@pan Pikuś

Afuj z nim prawda i jeszcze raz prawda pisana na tym forum już nawet słychać nieraz od jego najblizszych piesków co o tym sądzą

Rda

przerost formy nad treścią, co tu dużo gadać.

M

Jak czytam co miernoty z produkcji tu wypisuja to az przykro ze nadal jestescie zatrudnieni. Pan Kukawka to jest czlowiek z wizja I ambicjami I niejednego z was (a w sumie wiekszosc) wyciagnal z biedy I nauczyl zawodu bo byscie z glodu zeszli. Ale taka jest wdziecznosc ludzka. Poczytajcie madrze ksiazki o zarzadzaniu - to zrozumiecie jak ciezko jest stworzyc dobry system jakosci. Ale gdzies trzeba zaczac. I krok po kroku widac ze w Stalgascie jest coraz lepiej. A ze ludzie odpadaja? Odpadaja Ci co sa nauczeni bylejakosci I nie radza sobie w coraz lepiej zorganizowanym srodowisku. Zostaja profesjonalisci I ludzie ktorzy cos soba prezentuja. Proponuje zamiast obrazac ludzi w internecine to sie wziasc do pracy nad soba I to ostro.

Miernoty z produkcji
@M

Wymień tych profesjonalistów :) Pewnie dostałeś/łaś podwyżkę no cóż każdy ma swoje zdanie a tak na marginesie o tym małym co rządzi w Polsce też niektórzy mówią dobrze hehe

Reklamacja
@M

jak ktoś chodzi i powtarza że jest tylko prostym inżynierem to coś w tym musi być.

Czy to też kłamstwo? Drogi "M"
@M

Niech tymi ambicjami się nie zadlawi. Słyszelismy że mówił oficjalnie przy prezesach że nikt jeszcze sam się nie zwolnił no może jedna osoba- aby czy napewno to prawda? Zacząć to trzeba od stawek akordowych i ich unormowania bo ludzie nadal będą się zwalniać i chodzić na zwolnienia. Poco te cyrki na prasach i obiecanki. Już raz tak było że zapierniczalismy i zarabialismy jakieś pieniądze to przyszedł wszechwiedzacy i oddał detale na durmy. Nikt taki głupi teraz nie będzie pracę trzeba szanować tak samo jak ludzi przy niej, drogi panie.

QM

Widzicie nawet w Radomiu jest problem z uchodzcami.

pitero

Przecież pukafka wie że na stanowiskach kierowniczych nie może byc nikt kto skonczyl lepsza szkołę bo nie może byc nikt kto by był ponad nim ponad jego wiedza dlatego od kilku, kilkunastu miesiecy stanowiska są obsadzone prostymi ludźmi z wykształceniem jak on - podobno on wykształceniem też nie grzeszy a po drugie ludźmi którzy są mu potrzebni bo umieją jedno bardzo dobrze donosić mu

Benek

Tragedia, nie polecam pracy w tej firmie. Jesli macie inne oferty to sie nie zastanawiajcie

lary
@Benek

Firma totalnie zeszła na psy ludzie dopiero przeglądają na oczy jak stąd odchodzą i idą gdzie indziej brawo pukafka więcej zrób se kierowników to będzie ci jeszcze lżej

Bałagan na warsztacie

Papier toaletowy, woda, kuchenka mikrofalowa ale ona tylko dla biura.

Trumpf
@Bałagan na warsztacie

Ja jak pracowałem dostałem też długopis i marker , ale łatwo nie było. ..

Al Bundy
@Trumpf

Zapomnieliscie o najważniejszym beneficie czyli przerwa śniadaniowa pod okiem kamer i co jakiś czas coś rzadkiego w firmie:)

Agnieszka

Na jakie benefity mogą liczyć pracownicy stalgast?

Lotto mi to

z tego co się orientuje to pisowcow jest ok 40% więc programistów zostałeś przeglosowany.

Bałagan na warsztacie

Po torach do celu, ale jest akcja jest reakcja. Przyjdzie i dla niego dzień rozliczenia.

PIS
@Bałagan na warsztacie

obietnice bez pokrycia i sterowanie ludźmi obiecując im rzeczy które nigdy nie nastąpia. Poco każdemu na osobności obiecywać gruszki na wierzbie widać że wyznawca partii PO.

Zostaw merytoryczną opinię o Stalgast sp. z o.o. - Radom

• Jak się pracuje w Stalgast sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Stalgast sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 138.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stalgast sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 130, z czego 30 to opinie pozytywne, 50 to opinie negatywne, a 50 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Stalgast sp. z o.o.