Dubee

Opinie o Dubee

Dominika

@Facet skoro wypłaty są wypłacane w terminie to nic nie powinno się źle dziać z firmą Dubee. Czy są jacyś pracownicy, którzy mogą to potwierdzić? Czy firma rekrutuje?

Facet

No nie mam nic złego do powiedzenia, ktoś mówił, że z wypłatami gorzej, ale ja wiem, że wszystkie są

gdzieTO

No i jak poszukiwania ? Bo u mnie były bezowocne :( Jedyna polska strona internetowa którą znalazłem na temat Dubee to właśnie ta na której teraz piszę, obawiam się, że wasze podejrzenia są prawdą. Wielka szkoda, co raz to kolejne firmy upadają, żeby tyle firm przybywało na rynku co upada to było by dobrze, no ale niestety...

krzychu

no i nadal nic.. chyba firma już nie działa, chociaż nie widziałem żadnego oficjalnego oświadczenia w tej sprawie, może jeszcze w krs poszukam o tym kilka rzeczy.. no zobaczę jak to wszystko będzie wyglądać.. powiedzcie jeszcze czy warto do nich tak naprawdę iść i szukać informacji na miejscu czy nie opłaca się?

sałatka

Uważajcie! Nie wypłacają należności! Nie polecam nikomu współpracy. Nie wierzcie w ich kłamstwa i mydlenie oczu!

a jakie tam sa zarobki, na tym tez oszukuja?

jk

Po prostu PORAZKA. Dom naprawde jest nawiedzony! Jak nie chcesz byc oszukany nie wspolpracuj z nimi (duchami).

no coz.... zero szkolenia, po prostu siadasz i dzwonisz, zero umowy, kiepskie zerabki. Chyba wystarczy, aby nie zaczynac z nimi wspolpracy. Nie polecam firmy!!!!!!!!!!

córka oszukanej

zdaje sie, że firma oszukuje nie tylko nas klientow,(moja mame oszukano, kupila odkurzacz, mieli zaaplacic r pierwsze raty-nie zaplacili) firma nie odbiera telefonow, a przedstawiciele mowia ze juz nie pracuja i tez zostali oszukani

a ja mam jak najserdeczniejsze skojarzenia, ta firma bardzo mnie wsparla, jestem niezamozna osoba i w bardzo trudnej sytuacji i zawsze bede jak najlepiej myslec i mowic o tej firmie pozdrwaiam wszystkich, Maria M.

zielonygroszek

nieciekawa sytuacja, ale o ile przeczytałam dobrze ocenia się tu firmy jako pracodawców

zielonygroszek

dlaczego NIEUCZCIWA?

Ania

Wyjątkowo NIEUCZCIWA firma

kkkk

Wcale nie nawiedzony!! Wcale nie jest tak źle. Wiele firm, szczególnie tych małych, które nie potrzebują wielkich biur mieści się w domach! Zacznij z nimi współpracę a przekonasz się, że to jest normalna firma.

anonim - 2009-03-19 00:46:06 Dodaj opinie o Dubee - Warszawa. Twoja ocena może okazać się bezcenna przy procesie rekrutacyjnym, podjęciu decyzji, pracy. to jest jakis dom a nie firma, w dodatku nawiedzony chyba

Zostaw opinię o Dubee - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dubee