Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SAWA TAXI w Warszawa

jerzy

Kupa (usunięte przez administratora)i nic więcej, dobra korpo do dojenia jeleni

Taxi

Najdroższa tz. Korporacja taksówkowa w warszawie. Nie zapewnia zadowalającej ilości zliczeń w danym przekroju czasowym chyba że pracujesz po 12 14 godzin na dobę siedem dni w tygodniu. W nagrodę otrzymujesz same nakazy i zakazy. Utrudniony kontakt telefoniczny z osobami odpowiadającymi za dane zagadnie. Cała koszt promocji przerzucony na podwykonawców. Różne układy i układziki dla wtajemniczonych odsyłam do działu zamkniętego sawataxi forum

Wiktor

Pracowałem w tej firmie kilka lat. Z perspektywy czasu mogę powiedzieć że, Całą ta firma to zbierania chamów i konfidentów.Zero szacunku dla współpracowników. Zero motywacji,same zakazy, nakazy i kary.Generalnie za +- 1500 opłaty bazowej powinno się wymagać a tu tylko wymagają. O

Dociekiwy

Sawa Taxi zaprasza "jeleni" oczywiście z nowymi no może prawie nowymi brykami do "współpracy " Dla dociekiwych poczytajcie sobie na w forum sawataxi dział zamknięty a wtedy wszystko stanie się jasne jako to jest fucha! !!!!

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie SAWA TAXI? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Dyspozytor / Dyspozytorka?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Magazynier - operator wózka widłowego
Hagen
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Jędrzejów
DP CLEAN TECH POLAND SPÓŁKA AKCYJNA
xxl

najlepsza fucha w sawie to naganiacz na lotnisku . sprzedajesz jedną ściechę dziennie i jesteś dobry

bezrobotny
@xxl

a przyjmują ?

RRRobal

Problemu z "kobietą za kółkiem" nie ma. Umowa standardowa - o współpracy między dwoma firmami. Prowizja? Od czego? Musisz co miesiąc pewną kwotę (1200-1400 w zależności ile zarobisz) zostawić Sawie. "Haracz" od bezgotówki jest chyba największy w Warszawie - 12%. Plusem jest to, że możesz mieć swój terminal do kart i to od Ciebie zależy, ile zostawisz bankowi. Proponuję firmę Six - mają przedstawicielstwo na nowej Saskiej Kępie (okolice Marokańskiej)- biorą niedużo.

sawoszczak

ja obstawiam płytę . jak dobrze się dogadasz z naganiaczami to cię wydzwonią na ściechę . biorą 20% ale i tak się opłaci . frajerzy co nie działkują jadą do novotelu na sierpnia albo do gromady na stycznia . chytry dwa razy traci hahahaha !!!

Taxidriver

Musisz mieć własną działalność więc dodaj do tego wszystkiego zus 1100zł no i paliwo minimum 1000zł i już mamy z bazami i pierdołami prawie 4000zł opłat a dla Ciebie dalej nic.No i w Sawie zapomnij o jakimkolwiek urlopie i zwolnieniu za każdy miesiąc trzeba płakać i bulić. Przy 9 godzinach masz około 200zł jak dobrze pójdzie 300zł ale to już ściechy byś musiał łapać licząc od poniedziałku do piątku bo wickendy bezrobocie.Zastanów się

zainteresowany

Z tego wynika, że baza przytula z 1,5mln pln miesięcznie. Horrendalne koszty tej bazy - przykładowo w gdańsku koszt za bazę to max 400 czasem 500pln i żadnych prowizji za bezgotówkę czy od kursu. Skoro w Sawie lata już 1000 wózków to słabo to widzę - jak wygląda w Ele z ilością wózków obecnie? Poza tym mam dobre auto (powiedzmy biznes klass) - są jakieś kursy na VIPa w sensownej ilości w jednej z tych korporacji?

pracowałem
@zainteresowany

W ele jest ok 1300 samochodów ale oni maja dużo wybieraków więc napewno jest lepiej niż w sawie . jezeli chodzi o lepsze auto to sporo jest takich a więc może przy farcie wyjdzie że 1 lepszy kurs wylosujesz na miesiąc.

pracowalem

Idziesz i cie przyjmują tzn podpisujemy umowę współpracy na rok że względu że niema wpisowego i oklejaja cie gratis. Twoje koszty miesięczne to 878 baza, 1 zł zlecenie, i 12% od przejazdów bezgotówkowych. Czyli w rzeczywistości twój koszt współpracy to min 1200 a max zależy ile kwitu nalapiesz. Na tą chwilę niema tam pracy tzn zlecenia jakieś tam są ale dwa lata temu samochodów było ok 700 a teraz jest ok 900 jeśli nie 1000 i niestety niema szans na wyrobienie dniowy w ok 10 godz tylko 14 godz min. Pozdrawiam

Pytek

Co z naganiaczami na Okęciu w kamizelkach – kto ich kontroluje ? Co z robotą na mieście w Realu bo wg. „działaczy” Sawy jest mnóstwo a czy przekłada to się na zarobek czy tylko na zysk dla nich ?

pracowałem
@Pytek

Witam. Ludzie zapomnijcie o tej firmie. Chyba zechcecie pracowac zeby prezesowi nabijać kase. Bo tylko to sie dlanich liczy. Napewno nie to zeby dac ci prace z ktorej bedziesz wstanie sie utrzymac.

top secret

Coz tu napisac.Jesli chodzi o caloksztalt to nawet niezla korporacja zdarzaja sie oczywiscie upadki ale chociaz nie roluja tak jak z ELE . tamci to juz sami siebie przechodza tylko ciekawe kto ich rozlicza za waly bo jaks w sawie sie nie spotkalem z chamstwem takim jak tam.odkreslam ze eLE zaslone robi dymna udzielajac sie w mediach - hahahahahha niema to jak polski sposob na odworcenie od siebie uwagi jesli chodzi o ta zla opinie

taxi

Co sądzicie o osłonach oddzielających kierowce od pasażera, widziałem takie coś u naszych zachodnich sąsiadów, nigdzie się z tym w PL nie spotkałem...

vici
@taxi

chyba ze grasz w lotka

admin146

jak tak czytam to tylko narzekania i te same osoby kierowca chce zarabiac ale jak on ma zarabiac jak siedzi w domu wyjeżdza na 3-4 godz.ja jestem pracownikiem sawa taxi i tak uczciwej pracy dawno nie mialam uwazam ze moze do roboty weźcie się

Misiek2609

Admin wyciął link. Chodziło mi o forum sawataxi. Znajdź przez googla.

robson

Chce zapytać czy warto iść do sawy.Już mam licencję,chcę zapytać czy jest pracą.będę wdzięczny za odpowiedź.

Mnie jeszcze za tamten miesiąc nie rozliczyli do końca,porażka....a jest już 6,coraz to gorzej.

Sosfosgen
@Andrzej

A tego, że był długi weekend, nie bierzesz pod uwagę?

KRZYSIU

CO ONI ZNÓW WYMYŚLILI Z NOWYMI ROZLICZENIAMI,DALI NAM KARTY BANKOWE PKO BEZ KONT,BEZ TWORZENIA HISTORII W BANKU..MIAŁY BYĆ ROZLICZENIA Z DNIA NA DZIEŃ ALE WCALE TAK NIE JEST,TO CHYBA JAKAŚ ŚCIEMA.MIAŁO BYĆ LEPIEJ A JEST GORZEJ.

KRZYSIU

bylysawiak

Jak się chce pracować można zarobić na życie. Jak masz dobre układy z dziewczynami z centrali, można liczyć na lepszy kurs od czasu do czasu. a jak masz układy z naganiaczami z OKĘCIA to już wiesz że żyjesz. działka za ściechę może być 1 25% ale jak będziecie kaprysić to następnym razem wcisną ci kurs na 17 stycznia . podobno teraz większą działkę dają klepacze z hali i chłopaczki w kamizelkach i oddają grubsze kursy. jednymi słowy siedzieć cicho bo wypiepr.ą na zbity łeb. próbowałem się dostać na naganiacza na płycie ale nic z tego . oni to mają kokosy z każdego dłuższego ruchu 150-200 zł.

Zostaw merytoryczną opinię o SAWA TAXI - Warszawa

• Jak się pracuje w SAWA TAXI?

Zobacz opinie na temat firmy SAWA TAXI tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SAWA TAXI?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 2 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

SAWA TAXI

SAWA TAXI